Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Nos, úgy néz ki, hogy hétfõn fel fogom tölteni a Ghost in the Shell Stand Alone Complex sorozatot egységes formátumban (full dvd-felbontás, 350 MB/rész),
egységesített, javított angol és magyar softsubokkal és bónuszként majdnem minden rész végén egy-egy Tachikoma Special epizóddal, ez utóbbiakhoz én csináltam a fordítást. Az egész ráfér 2 dvd-re.

Ezenfelül még a következõ dolgokat tudom felajánlani (úgy láttam, hogy a serveren nincsenek meg, számot tarthatnak némi érdeklõdésre és csak félig döglött torrentekrõl lehet õket leszenvedni):
 
Barefoot Gen - a hiroshimai atomtámadást rendkívül hitelesen, nagy drámai erõvel feldolgozó alkotás, az alapjául szolgáló manga külföldön számos díjat nyert.

Hi no Tori - a valaha élt legnagyobb mangarajzoló, Osamu Tezuka legnagyszerûbb alkotása alapján készült 13 részes sorozat, a kedvenceim közé tartozik. Zseniális, felülmúlhatatlan stb.

Gauche the Cellist - Isao Takahata egyik legkorábbi filmje. Kicsit régi, de szerintem jó, a klasszikus zene kedvelõinek különösen ajánlott.

Wind Named Amnesia - egy szintén elég régi, de szerintem hangulatos poszt-apokaliptikus darab.

Lupin III - The Castle of Cagliostro - ebben most nem vagyok biztos, de úgy emlékszem, hogy csak ez hiányzik a sorozatból, pedig ez a legjobb. Annyit mondok csak, hogy Miyazaki. :) (Ha mégis fent van, akkor bocs.)

Tehát az elõbb felsoroltak közül érdekel akármelyik valakit? Ha igen, akkor feltöltöm.
Failure is the default option

Mattanja

Ha zsozso is beleegyezik, akkor ne fogd vissza magad!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: ShiroiHa zsozso is beleegyezik, akkor ne fogd vissza magad!
ha jól tudom már egyeztetett vele mail-en, szóval e téren sincs gond :)

Mattanja

Tölti valaki tovább, vagy szedjem le a többi részt? Wizzu féle .avi-ban lenne. Ha azt akarjátok, hogy egységes legyen, akkor leszedhetem mindet.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Mattanja

Movie (Kumo no Muko, Yakusoku no Basho ~The place promised in our early days~) és az OVA (Kumo no Muko, Yakusoku no basho) nincsen meg valakinek? Az ftp-n csak egy trailer van.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

zsozso

Quote from: ShiroiMovie (Kumo no Muko, Yakusoku no Basho ~The place promised in our early days~) és az OVA (Kumo no Muko, Yakusoku no basho) nincsen meg valakinek? Az ftp-n csak egy trailer van.
Talan elobb adjak ki nem? ...
Death is the only redemption

Mattanja

Quote from: zsozsoTalan elobb adjak ki nem? ...
Már értem, miért nem találtam meg torrenten sem... kösz!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

U-Star kazetták! Még nincs befejezve a film, de a kazetta már kapható! :D:D:D

Titkos

Quote from: MohaU-Star kazetták! Még nincs befejezve a film, de a kazetta már kapható! :D:D:D

Áhh, ez ütött! :hopp:  :lol:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Isi101

Quote from: Isi101
Quote from: FeldinÉs a film????
Lol !
Ne légy telhetetlen, majd lessz az is :ejnye:

Lassacskán lejön, ha Zsozsó engedi akkor Up!
(Sajna nég csak gyengécske minõség)

kikuchiyo

Sajnalatos modon a feltoltes nemi kesedelmet szenved, remelhetoleg holnap meglesz...

(Otthonhagytam a kulcsot, amivel be tudnek menni a gepterembe  :grrr:  - a tanszeki titkarsagon levo meg nem nyitja. Ehh...)
Failure is the default option

Marfy

Quote from: ShiroiFinished.
Arigatou Shiroi-sama :zen:.

Mattanja

Quote from: NokiArigatou Shiroi-sama :zen:.
Szívesen. Holnap pedig meg tudom kezdeni a Fruits Basket-et is.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kikuchiyo

Feltöltöttem végre a Stand Alone Complex sorozatot.

A fentebb felsoroltakon kívül még a Kumo no you ni, Kaze no you ni (like the clouds, like the wind) c. filmet tudnám még feltölteni, ha kéritek.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyoFeltöltöttem végre a Stand Alone Complex sorozatot.

A fentebb felsoroltakon kívül még a Kumo no you ni, Kaze no you ni (like the clouds, like the wind) c. filmet tudnám még feltölteni, ha kéritek.
ennek mi is örülünk, és sztem az utóbbit is kérjük, jól hangzik, amit olvastam róla most így hirtelen :)

kikuchiyo

#3405
Kívánságod számomra narancs...

Edit: Akkor felmegy a Lupin III (valóban nincs még fent), a Barefoot Gen, a Wind Named Amnesia és a Kumo no....
A Hi no Torit nem töltöm fel, mert az AHQ-n megvan.
Failure is the default option

zsozso

Quote from: kikuchiyoKívánságod számomra narancs...

Edit: Akkor felmegy a Lupin III (valóban nincs még fent), a Barefoot Gen, a Wind Named Amnesia és a Kumo no....
A Hi no Torit nem töltöm fel, mert az AHQ-n megvan.
Lupin is fentvan.
Death is the only redemption

kikuchiyo

#3407
Tényleg, és még jobb minõségben, mint az enyém.
Kösz, hogy szólsz.

Edit: akkor ma még feltöltöm a Gauche the Cellist-et és a Tamala 2010 c. "kísérleti jellegû" filmet. Utóbbit csak a merészebbeknek ajánlom... :)
Failure is the default option

[2rok]

Goshu the Chellist néven fentvan amit éppen töltesz ;)

zsozso

Quote from: kikuchiyoTényleg, és még jobb minõségben, mint az enyém.
Kösz, hogy szólsz.

Edit: akkor ma még feltöltöm a Gauche the Cellist-et és a Tamala 2010 c. "kísérleti jellegû" filmet. Utóbbit csak a merészebbeknek ajánlom... :)
Elso fentvan masodik meg hat mondjuk ugy hogy nemuti meg a szintet :o
Death is the only redemption

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Marfy

Quote from: ShiroiKész. 640x480-as .ogm.
Ez gyors volt!
Nagyon jó  :merci: .

.Attila

Quote from: ShiroiKész. 640x480-as .ogm.
Wow, :cool:, töltöm le máris, amint lesz helyem. Mondjuk a 4,5 gigás HL2 mellett nem tudom, hogy fogom csinálni :)
Hmm... többi anime-t kéne kiírni...

noriko

Quote from: ShiroiKész. 640x480-as .ogm.
éjjenéjjen!! Fruits Basket forever!!!:D
"I wish I could, but I don't want to."

[2rok]

Ha valakinek van Hana Yori Dango ep 17-51+Movie DVDripje és feltolná azt megköszönném ;) Ha ugyanezt tenné az I'll Make a Habit of it DVDripel azt is megköszönném ;) BTW most toltam ki 3 Gundam sorozatot majdnem 30G terjedelemben ;) (ZZ, Victory és X DVDripek)

Damnatus

Hali!

Lupin III sorozat további részei is fent lesznek? Mert letöltöttem ami fent van, és ki akartam írni, csak elõtte megnéztem, az animeinfon a sorrendeket. Hát akkor látom, hogy sokkal több részes a sorozat, mint a fent lévõ két évfolyam.

A stand alone complex most akkor 100%-osan fent van, nem csinálják már? Mertakkor leszedem a GITSet, SAC-ot és az Innocencet.

Vandread 2 OVA-t nem sikerült vkinek megszereznie?

Válaszokat elõreis kösz!

Mattanja

[Decoy Ops] Evangelion - SOAD - Suite-Pee
AMV - NGE - Earshot - Not Afraid_HQ
aqstud(scintilla)-evabebop (Cowboy Bebop intro az NGE szereplõivel)
Bloodlust - Stargazers (Vampre Hunter D a Nightwish zenéjére)
Immortal (VHD az Adema zenéjére)
Love & Bloodlust (VHD az Enigmáéra-gravity of love)
Progression07 (VHD a Bram Stoker-féle Drakula zenéjére)
sasukespecial (Naruto a Static-X "The only" c. számára)
THE KILLER IN D IS THE KILLER IN YOU (VHD a Smashing Pumpkins zenéjére)
ToFeel (vegyes, a Kidneythieves "To feel" c. számára - ami a Kárhozottak Királynõje c. film végén hallható)
sein_sonne (VHD a Rammstein "Mein hertz brennt" c. számára)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kikuchiyo

QuoteA stand alone complex most akkor 100%-osan fent van, nem csinálják már? Mertakkor leszedem a GITSet, SAC-ot és az Innocencet.

Az elsõ season fent van teljesen, dvd-barát formátumban.
A 2. season még készülget, fansub van az elsõ 16 részbõl, azt még nem érdemes kiírni. (Sajnos ha kijön a dvd-rip, azt sem lesz érdemes...)
A nagyfilmbõl a magyar szinkront is tartalmazó "mindent bele"-csomagot szedd.
Failure is the default option

[2rok]

A Vandread 2 OAV ottvan a Vandred OAV dirben ...

Damnatus

Hali!

Quote from: '[2rok']A Vandread 2 OAV ottvan a Vandred OAV dirben ...

Megvan, köszönöm!