Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Damnatus

Hali!

Quote from: kikuchiyoAz elsõ season fent van teljesen, dvd-barát formátumban.
A 2. season még készülget, fansub van az elsõ 16 részbõl, azt még nem érdemes kiírni. (Sajnos ha kijön a dvd-rip, azt sem lesz érdemes...)
A nagyfilmbõl a magyar szinkront is tartalmazó "mindent bele"-csomagot szedd.

Kösz az infót!
Ez esetben még várok, addig is szedek mást (most Épp Ranmát). Ha meg kijön a teljes, akkor leszedem és kiírom.

Fazék

Quote from: '[2rok']A Vandread 2 OAV ottvan a Vandred OAV dirben ...
hát a minõsége az alapján amit olvastam róla, hagy némi kívánnivalót maga után... :
has to be deinterlaced + the audio is out of sync ... video quality: eyecancer HKDVD rip...
hihetetlen hogy nem készült még belõle normális dvd rip, angol felirattal...

amúgy feltöltöttem a Gantz manga c182-184-et, amint zsozso átrakja, már szedheti is, akit érdekel

Damnatus

Hali!

Hát ezt szomorúan olvasom, de mivel már csak ez hiányzott, valószínûleg ezzel így is megy dvd-re.

Ichitaka

Sziasztok!
Nem tudom, mennyire tartjátok jó ötletnek - az is lehet, hogy már valaki említette -, de arra gondoltam, nem lehetne-e anime dvd-ket feltenni az ftp-re? Nem tudom ezekbõl milyen sok létezik, és mennyire elérhetõek, de szerintem pár jobb minõségû film (pl. Ghibli produkció) többeket is érdekelne. Talán gyengébb minõségû hentaik helyére beférne egy-kettõ. Engem speciel érdekelne Interstella 5555 dvdn, tudom, nem az a tipikus anime.

Shadowolf

Quote from: IchitakaSziasztok!
Nem tudom, mennyire tartjátok jó ötletnek - az is lehet, hogy már valaki említette -, de arra gondoltam, nem lehetne-e anime dvd-ket feltenni az ftp-re? Nem tudom ezekbõl milyen sok létezik, és mennyire elérhetõek, de szerintem pár jobb minõségû film (pl. Ghibli produkció) többeket is érdekelne. Talán gyengébb minõségû hentaik helyére beférne egy-kettõ. Engem speciel érdekelne Interstella 5555 dvdn, tudom, nem az a tipikus anime.

Sztem amibõl létezik dvd-rip az általában úgy is van fenn az ftp-n. :)

TurboK

Quote from: ShadowolfSztem amibõl létezik dvd-rip az általában úgy is van fenn az ftp-n. :)
nem DVD riprõl hanem DVDR riprõl beszél a gyerek. értsd: nem 700mb xvid ogmrõl beszél hanem 4,35gb DVDR riprõl. Amúgy engem is érdekelne így az Armitage III OVA és az FLCL.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Fazék

#3426
Quote from: TurboKnem DVD riprõl hanem DVDR riprõl beszél a gyerek. értsd: nem 700mb xvid ogmrõl beszél hanem 4,35gb DVDR riprõl. Amúgy engem is érdekelne így az Armitage III OVA és az FLCL.
sztem tökéletesen értette, és pont arról beszélt, hogy minek a dvd-t fölrakni, ha úgyis szinte (<-- tudom itt lehet a probléma) ugyanolyan minõségben fent van már a dvd-rip... aki olyan "mániákus", hogy tökéletes minõséget akar, és az asztali lejátszón akarja nézni, az már vegye meg, de ilyen minimális minõsjavulás miatt sztem is fölösleges, hogy kb 4x-6x annyi helyet foglaljon...

roderick

Quote from: Blimpsztem tökéletesen értette, és pont arról beszélt, hogy minek a dvd-t fölrakni, ha úgyis szinte (<-- tudom itt lehet a probléma) ugyanolyan minõségben fent van már a dvd-rip... aki olyan "mániákus", hogy tökéletes minõséget akar, és az asztali lejátszón akarja nézni, az már vegye meg, de ilyen minimális minõsjavulás miatt sztem is fölösleges, hogy kb 4x-6x annyi helyet foglaljon...

Azért van különbség minöségben, meg megvenni sem olyan egyszerü, hisz az amerikai más régiókdú, a japán meg nem az a rendszer mint a mienk, uh. csak azt lehet amit eruópában is kiadtak. Ettöl függetlenül sztem se lenne túl jó ötlet, mert rohadtsok helyet foglalnának és azon meg menne a szájtépés akkor, hogy ki szerint melyik film érné meg ilyen minöségben... meg letöltéseken is dobna szvsz. egyet, pedig már így sem éppen terhelten a szerver.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Isi101

Azért elég sok mindenrõl van dvdrip, és mégsincs fent.
Néhány pedig hiába neves rippercsapatok mûve, valljuk be, el van szúrva kicsit. Ez alatt értem a beégetett feliratot, kicsit rossz képminõséget,(pld:gyors cselekményeknél nem kivehetõ a történés a túl kicsi keyframe szám miatt, ugyanis a helytakarékosság miatt inkább több deltaframet raknak :()
Illetve a rossz képarányt is meg lehet említeni(pld a shaikano... kicsit torz lett)
Szóval, ha valakinek akad jó minõségû dvd vagy raw, és az usteamon az adott dologból rosszabb van fent, szerintem igen is lehetne belõle valami normálisabb verziót felpakolni, természetesen nem dvd formátumban, hanem normális kódolású divX ben(azért divXet írok,mert egyre jobban terjednek a divX es asztali lejátszók elfogadható áron,viszont azok az ogg, mkv, xvid lejátszásban nem igazán remeklenek, és így nem kell konvertálgatni, ha valaki asztali lejátszón is nézni szeretné)

Moha

Quote from: Isi101divX es asztali lejátszók elfogadható áron,viszont azok az ogg, mkv, xvid lejátszásban nem igazán remeklenek, és így nem kell konvertálgatni, ha valaki asztali lejátszón is nézni szeretné)
Nekünk egy baromi olcsó Orion  lejátszónk van, és gond nélkül viszi a DivX mellett az xvid filmeket is, kirakja a .sub feliratot, és bírja az avi-ban az ac3 hangot is.
A drágább tipusok az ogm-et is viszik. Mondjuk mkv-t nem hiszem, hogy vinné bármelyik is.

Shadowolf

Kezdünk elkanyarodni a témától. A lényeg az hogy több gigás fájlokat szvsz senki se fog feltölteni az ftp-re...

TurboK

Azt azért vegyük figyelembe hogy a DVD felbontása valamivel nagyobb, meg azért ott általában 5.1 audio van, és több csatorna is, míg a ripekbõl sajnos néha ki van vagdalva egy csomó ilyesmi dolog. Én is kérdeztem egy kicsit fentebb hogy DVDR ripekre van e hely a szerveren de nemigen vette észre senki.

nyithatnánk külön topikot a DVDR ripek csereberélésének, ahová esetleg linkeket is dobhatnánk. a Suprnován régebben láttam a teljes Love Hinát például.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Vobi

A One piece 124. részében 3/4 magasságában van egy hiba ami miatt megszakad a lejátszás.

Damnatus

Hali!

A blood csak angolul van meg? Nem lesz fent japánul?

.Attila

Nincs meg vkinek az Angelic Layer 10., ill 14-26. részei ogm-ben, vagy nem tudja vki beszerezni? Én láttam egy 24. részt ogm-ben, de sajnos nem tudom letölteni.

Fazék

feltöltöttem a Gantz manga c182-185-öt. ha valaki követi, akkor sztem szedje le, mert végre történik is benne valami :bsd: :)

Phoeneix

nekilattam feltolteni par dolgot:
[Anime-Keep]_Grenadier_-_09_[C14589EC].avi
[A-Kingdom_-_AonE]_Gundam_SEED_Destiny_-_11_[11F633A7].avi
[A-Kingdom_-_AonE]_Gundam_SEED_Destiny_-_12_[FB7BD106].avi
[SS]_My-Hime_-_12_[96F14E98].avi
[L-E&IDE]_Initial_D_Fourth_Stage_Ep_09_[E2BD4811].avi
[L-E&IDE]_Initial_D_Fourth_Stage_Ep_10_[525E89EF].avi
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Phoeneix

na felmasztak, ha minden igaz
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Feldin

Quote from: ShadowolfKezdünk elkanyarodni a témától. A lényeg az hogy több gigás fájlokat szvsz senki se fog feltölteni az ftp-re...
Sokat foglal, az a probléma. Szóval szerintem el lehet felejteni.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Venom

Hoi!

Most fel fogok tenni egy érdekes kérdést, amire remélem a lehurrogás helyett max egy sima "igen" vagy "nem" lesz a válasz. Nahszóval, arról lenne szó, hogy elég jó minõségben sikerült megszereznem a Spawn - The Animated Series elsõ szériáját (hat rész, két 700 megás .ogm-ben, angolul persze). Nahmost, ez nagyon sokminden, csak nem anime, VISZONT nagyon jó.
Úgyhogy a kérdés az, hogy ilyen cuccos felmehet-e vagy sem, és ha igen, akkor van-e rá egyáltalán igény. :)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Fazék

Quote from: VenomHoi!

Most fel fogok tenni egy érdekes kérdést, amire remélem a lehurrogás helyett max egy sima "igen" vagy "nem" lesz a válasz. Nahszóval, arról lenne szó, hogy elég jó minõségben sikerült megszereznem a Spawn - The Animated Series elsõ szériáját (hat rész, két 700 megás .ogm-ben, angolul persze). Nahmost, ez nagyon sokminden, csak nem anime, VISZONT nagyon jó.
Úgyhogy a kérdés az, hogy ilyen cuccos felmehet-e vagy sem, és ha igen, akkor van-e rá egyáltalán igény. :)

Venom
részemrõl van igény rá, de sajnos én is attól tartok, hogy ez nem fér bele az ftp által átölelt tárgykörbe :(

Shadowolf

Quote from: VenomÚgyhogy a kérdés az, hogy ilyen cuccos felmehet-e vagy sem, és ha igen, akkor van-e rá egyáltalán igény. :)

Venom

zsozso írta nem is olyan régen, hogy az ftp-re csak animékkel kapcsolatos dolgok mehetnek fel...

Venom

Quote from: Shadowolfzsozso írta nem is olyan régen, hogy az ftp-re csak animékkel kapcsolatos dolgok mehetnek fel...

Tény s való, de úgy gondoltam azért egyszer megkérdezem. Ha esetleg valakinek kell, dobjon meg egy priváttal és meglátjuk mit tehetek ez ügyben (nem, nincs CD vagy DVD íróm, de adományokat bármikor elfogadok  :lol: ).


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Phoeneix

feltoltes alatt
GundamSeed-16-BurningSandstorm(anime-mx)_[BAD69810].mkv
GundamSeed-17-CagalliReturns(anime-mx)_[6691D0EB].mkv
GundamSeed-18-Payback(anime-mx)_[F2D27B7D].mkv
GundamSeed-19-FangsOfTheEnemy(anime-mx)_[E86B743F].mkv
GundamSeed-20-OnACalmDay(anime-mx)_[62590847].mkv
GundamSeed-21-TheEndOfTheSandstorm(anime-mx)_[6D231523].mkv
GundamSeed-22-TheSeaDyedRed(anime-mx)_[E57C8DF2].mkv
GundamSeed-23-FatefulEncounter(anime-mx)_[768B635B].mkv
GundamSeed-24-WarForTwo(anime-mx)_[A5DB976E].mkv
GundamSeed-25-LandOfPeace(anime-mx)_[92E69516].mkv
GundamSeed-26-Moment(anime-mx)_[96780B6E].mkv
GundamSeed-27-EndlessRondo(anime-mx)_[DCEE3EA1].mkv
GundamSeed-28-Kira(anime-mx)_[F162DD04].mkv
GundamSeed-29-TheTurningPoint(anime-mx)_[B1926864].mkv
GundamSeed-30-FlashingBlades(anime-mx)_[49E9FF2C].mkv
GundamSeed-31-GrievingSkies(anime-mx)_[0AF820B7].mkv
GundamSeed-32-InThePromisedLand(anime-mx)_[3CCAC9E8].mkv
GundamSeed-33-TheGatheringDarkness(anime-mx)_[29ABD385].mkv
GundamSeed-34-SeenAndUnseen(anime-mx)_[BEDA27F4].mkv
GundamSeed-35-TheDescendingSword(anime-mx)_[94A31DBC].mkv

Mobile Suit Gundam SEED DESTINY ORIGINAL SOUNDTRACK I

ja es 1 kerdes, miert van az hogy nem tok feltolteni 1 file-t rendesen, mert alltalaban 20percenkent
426 Data Connection: Operation timed out -al megszakitja a flashxp?
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Cobra

#3444
A flashFXP gondról pont a napokban volt szó, valamit találsz róla az fxp help  topicban.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Feltöltöttem az [AonE] Paranoia Agent hiányzó részeit. (5,6,10-13)
Failure is the default option

Fazék

#3446
[KAA]_Ninja_Scroll_the_movie.DVD(AC3-5.1)[F72DF666](widescreen).avi
a 2cd-s ax-es változatot akartam eredetileg beszerezni, de az nem jött össze. szóval ez a 10th anniversary némiképp felújított verzió (fogalmam sincs miben más a már ftp-n lévõ verzióhoz képest, mondjuk a kép talán szebb, és +180 mega :) de még nem néztem végig) ha gondoljátok és nem elõz meg vki, akkor feltöltöm.
edit: további különbségek: ez AC3 hanggal rendelkezik, a felirat más stílusú/színû, és 640x480 helyett, 704x384-es felbontással rendelkezik

via_mala

Quote from: Blimp[KAA]_Ninja_Scroll_the_movie.DVD(AC3-5.1)[F72DF666](widescreen).avi
Engem érdekelne.  :merci:

Én meg szívesen feltölteném a Kenshin összes opening és endig dalait (14 mp3, 66 MB), mert ami Rurouni Kenshin OST-k fenvannak, az már bocsánat, de dögunalmasak, ráadásul nemcsak hogy egy kaptafára készültek, hanem jópár track egy az egyben ugyanaz a különbözõ albumok között.
Ezek az opening, ending dalok:
01-Sobakasu.mp3
02-Tactics.mp3
03-NamidawaShitteiru.mp3
04-HeartOfSword.mp3
05-OneHalf.mp3
06-ItsGonnaRain.mp3
07-1-3NoJunjouNaKanjou.mp3
08-TowanoMirai.mp3
09-ShukutekiKenzan.mp3
10-4thAvenueCafe.mp3
11-KimiNiFureruDakede.mp3
12-Dame.mp3
13-Niji.mp3
14-TheJupponganata.mp3
Érdekel valakit?
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Damnatus


Isi101

#3449
Lassacskán megyeget felfele :
[ATemp-YnF] Tales of Fantasy OVA 1.
Illetve majd a többi is ahogy megjelenik.

Edit: Kész.