Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Rhyagelle

A Vandredet és a Hellsinget már láttam mindkettõ nagy kedvencem... :p A Silent Möbius arról szól hogy 2000 ben a vilag varázslót nyitottak 1 térkaput egy páruzamos világra a nemesisre, hogy bizosítsák mindkét világ túlélését. De egy baleset (ami nem is baleset volt) megakadályozta ezt. A gépezet amit használtak megsemmisült és a a kapu a két világ között nyitva maradt. Idõröl idõre átjutnak a földre lények a nemesisrõl, inteligenciájuk különbözõ, némelyik óriási mágikus hatalommal rendelkezik. Az a gond hogy nem túl barátságosak sõt az embereket élelemként kezelik. A japán kormány létrehoz Tokyoban 1 különleges rendörséget aminek csak az a feladata hogy ezeket az eseteket "megoldja". A fõszereplõ 1 varázsló lánya akinek az ereje most kezd ébredezni õt magát is megrémítve, és a különleges osztály vezetõje õt is be akarja szervezni a csapatba ami ezek a lények ellen küzd. Így kezdõdik kb. A látványvilága jó (legalábbis nekem tetszett), de nem a csatajelenetekre megy rá. Inkább a szereplõk lelki folyamatait elemezgeti.  Nem biztos hogy meg fogom nézni még1xer, de amúgy jó szerintem. Ja és az utolsó 10 rész nem dvdrip minõségû arra fell lehet készülni...
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Laura

/offtopic/

Sziasztok!

Aki még nem látta, de szeretné megnézni! Slayers -Hamlet!

"Shakespeare halhatatlan drámáját már sokan, sokféleképpen bemutatták, most azonban a seiruuni Kulturális Minisztérium támogatásával Zelgadis Greywers állította színpadra"

Fantasztikus humor, szinte az összes Slayers szereplõ, nagyszerû rajzok, fanmanga Meglivorn oldalán, Slayers-kedvelõknek kötelezõ darab ^___^

/ontopic/

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by Laura
/offtopic/

Sziasztok!

Aki még nem látta, de szeretné megnézni! Slayers -Hamlet!

"Shakespeare halhatatlan drámáját már sokan, sokféleképpen bemutatták, most azonban a seiruuni Kulturális Minisztérium támogatásával Zelgadis Greywers állította színpadra"

Fantasztikus humor, szinte az összes Slayers szereplõ, nagyszerû rajzok, fanmanga Meglivorn oldalán, Slayers-kedvelõknek kötelezõ darab ^___^

/ontopic/

Eme témával kapcsolatban, felhívnám a figyelmét minden angolul tudónak a következő címre:

http://www.cloudnet.com/~dietzt/hamlet.htm

Jó szórakozást. :D

Kono

(EZ IS NAGY OFF :P )

Hello mindenkinek, rég jártam erre!

(Meg rég hódoltam ezen szenvedélyemnek, de ez most mind1... :( )

1. Hmmm és megintcsak hmmm, kikbe nem botlik az ember! :) Laura drága legalább itt látni! :) (Ezért lehet v.ki megölne, de nekem semmi bajom veled még mindig...)

2. ZSOZSO!!!! Miért nincs még mindig arcképed? Asszem ideje beváltani a fenyegetésem, küldök valamit honap LOL! :D:D


Asszem egyenlõre ennyi! Még írkálok néha! BYE ALL

(ÉS ISMÉT ON :) )
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Venom

Csináljá már számlááááááááááááááát!
Hogy aztán utalhassam a soksok pínzt, de nagyon ám!

Ki tud ajánlani vmi akciódúsabb, ám grafikailag színvonalas animét, remélhetõleg normális és intelligens történettel? (a fej méretû szemmel rendelkezõ karakterek ki vannak lõve ^_^)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

zsozso

QuoteOriginally posted by Venom
Csináljá már számlááááááááááááááát!
Hogy aztán utalhassam a soksok pínzt, de nagyon ám!

Ki tud ajánlani vmi akciódúsabb, ám grafikailag színvonalas animét, remélhetõleg normális és intelligens történettel? (a fej méretû szemmel rendelkezõ karakterek ki vannak lõve ^_^)

Venom

Ember nézz már körül már ezer éve elmondtam a számlaszámot ... :rolleyes:
Death is the only redemption

Nakahara

QuoteKi tud ajánlani vmi akciódúsabb, ám grafikailag színvonalas animét, remélhetõleg normális és intelligens történettel? (a fej méretû szemmel rendelkezõ karakterek ki vannak lõve ^_^)
SoulTaker-------Akciódús, inteligens(túl inteligens(kb. 3 szor kell megnézni, hogy megértsd)), grafikailag a legnagyobb movie-kkal vetekszik, és nincsenek fej méretű szemek.Mondom, ha elakadtál az első 6 résznél, nem kell elkenődni, mert a végén minden kiderül.

Venom

QuoteOriginally posted by zsozso
Ember nézz már körül már ezer éve elmondtam a számlaszámot ... :rolleyes:

ööö... igen? Hol? Nem láttam. Sz'al hol? :)

Nakahara: Arigato, majd utána nézek!

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

McDouglas

QuoteOriginally posted by Venom
ööö... igen? Hol? Nem láttam. Sz'al hol? :)

Nakahara: Arigato, majd utána nézek!

Venom

USTEAM > Main Category > Main Forum > Támogassatok!
Kukorica Rox ^^

Venom

Kiráj, megvan! Thx!

Majd küldöm a ZS-t amint megkaptam. Tényleg, ki lehetne rakni fõoldalra egy számlálót amin megjelenik bejött összeg? LOL :rolleyes:

Najó, megyek azt rávetem magam a Silent Möbiusra, mert már túl rég nem néztem animet.

Jah igen, valaki el tudná mondani mirõl is szól a Spirit Away (azaz Chihiro Szellemországban)?

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

McDouglas

http://www.animenfo.com/anime.php?id=534

Description:
Spirited Away is a fantasy adventure with a ten year-old girl, which starts in everyday Japan but goes somewhere very different. For young Chihiro and her family, a mysterious tunnel and haunted town lead to the Land of Spirits, inhabited by gods and monsters and ruled by the greedy witch Yu-baba. Chihiro's parents are transformed into pigs; to rescue them, she must surrender her name and serve in this world. Luckily she finds friends and allies, including the handsome but mysterious boy Haku. Initially sulky and listless, Chihiro (or Sen, as she's now called) finds inner strengths and establishes an identity in this strange world. But can she win back her name and return home?

Az animenfo a baratod ;)
Kukorica Rox ^^

Pharaoh

Vagy itt is megtalálod magyarúl a tartalmat.:
http://www.chihiro.hu/

Kazador

Tegnap végignéztem a Saishu Heiki Kanojo-t (She, The Ultimate Weapon)... azóta tiszta depi vagyok...:(
Még ezzel is álmodtam.... A fene se gondolta volna, hogy egy anime ekkora hatással lesz rám.
A trailer alapján jónak ígérkezett, és jó is volt, csak hát nem erre számítottam.
Én igazándiból a happy end-eket szeretem, persze néha a sok 'szirup' után jó megnézni egy kis sötét hangulatú filmet, de
mostanában egy csomó világvége hangulatú novellát olvastam, és akkor most volt ez a sorozat...lehet, hogy besokalltam???
Szóval most milyen animét ajánlotok serült lelkem gyógyítgatására? :)

Üdv.
Kazador

gyroscope

QuoteOriginally posted by Kazador
Szóval most milyen animét ajánlotok serült lelkem gyógyítgatására? :)
szomszedom totoro. az nem erdekes, hogy lattad-e mar :D.
(ai yori aoshi, azumanga, chobits, whisper of the heart. tudod, ezek olyan aranyos romantikus izek... :D)
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Rhyagelle

May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Kazador

Köszi, Köszi, Köszi.

Totoro-t már 2x megnéztem :D
Ai Yori Aoshi, Chobits is megvolt már... asszem nekiesek Azumangának :)
Ezt a Whisper of the Heart-ot hol találom?
Rhyagelle : miért csak az elsõ 10 rész?


Üdv.
Kazador

enpet

Kazaador: A Whisper szerintem is tökéletes, de javaslom még az Irresponsible Captain Tylor-t, a Kiky-t, a Golden Boy-t Great Teacher Onizuka-t stb, stb.
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

Venom

Megnéztem ma a Spirited Awayt (gyk. Chihiro szellemországban), és ezúton szeretném bejelenteni, hogy még 1 Oszkárra jelöltetni fogom ám!

Aki nem hiszi, járjon utána. Megéri. Eccerûen mesés, a történet kellemes, a humor aranyos. Mi kell még? Jah igen, nincs sehol, de SEHOL egy debil sidekick, aki a humort adja, mint a Disney rajzfilmek többségében (ijenre példa a hüje papagáj az Aladinban, stb). JAPÁN MINÕSÉG RULEZ!

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Rhyagelle

Először is egyet kell értenem Venommal, megnéztem én is tegnap és nem akarom ismételgetni amit ő mondott, minden igaz amit írt. Szóval mindenikinek irány a mozi. :p  

QuoteRhyagelle : miért csak az elsõ 10 rész?

Mert az első 10 rész tömény röhögés :D Utána elkomolyodik egy kicsit a történet, sőt el is komorodik szerintem, de a vége jó.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

gyroscope

QuoteOriginally posted by enpet3010
Kazaador: A Whisper szerintem is tökéletes, de javaslom még az Irresponsible Captain Tylor-t, a Kiky-t, a Golden Boy-t Great Teacher Onizuka-t stb, stb.

Valaki nem tudna megmondani, hol talalnek normalis minosegu Kiki's Delivery Service-t, mert ami az USTEAM fent van, az nagyon gyik :(.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

McDouglas

QuoteOriginally posted by gyroscope
Valaki nem tudna megmondani, hol talalnek normalis minosegu Kiki's Delivery Service-t, mert ami az USTEAM fent van, az nagyon gyik :(.

Ha az SVCD minoseg megfelel, akkor megtalalod az AHQ Request reszlegeben (meg... lehet mire olvasod, mar nem ;)
Kukorica Rox ^^

Venom

Valaki kérdezte, hogy melyik sorozatot ajánlanám kikapcsolódásra. Speciel ezt. A történet nagyon egyszerû, a grafika meseszép, a karakterek jól eltaláltak, és maga a helyzet is jó.

Inkább humoros, de van benne rengeteg akció is. Szerintem jó, bár nekem hiányzott belõle a tartalmi mélység. Úgy hallottam készül a folytatás, arra kíváncsi leszek, talán többet megtudhatunk pár dologról, amit elfelejtettek kifejteni az alap 13 rész során. :)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Rhyagelle

Az FMP 24 részes(ami fenn is van az usteamen) :rolleyes:
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Venom

QuoteOriginally posted by Rhyagelle
Az FMP 24 részes(ami fenn is van az usteamen) :rolleyes:

Ööö... izébigyó, én is tévedhetek, fél éve láttam. :)
De 13 vagy 24 rész, tök mind1 (najó, nem :) ), a történet elemzése végül is ugyan az. És igen, hál'stennek fenn van szerveren. :)

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

McDouglas

Hehe, FMP2-ben ne szaits tul sok torteneti mejsegre es akciora. Biztos forrasbol tom, hogy ecchi/comedy lesz a jellemzo ra.
Kukorica Rox ^^

Rhyagelle

Hát az Fmp 1 sem volt túl nagy sztoriban. Én a jó karakterek és a tömény röhögés miatt néztem. (na jó meg van 1 zug a mechás animéknek a szívemben ;) ) Csak nem tudják elrontani annyira a 2. sorozatot. :p

Venom: Az tuti hogy nincs tartalmi mélység, de az a jelenet mikor Chidori hanyattesik a tengeralttjáróval az kicsit bevésõdött. :hopp:
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Venom

Huhh, megnéztem SoulTaker elsõ részét. Nagyon elborult, de kellemesnek ígérkezik. És igen, eddig semmit nem értek belõle. :)

Továbbá ojan vadul kavarognak a képet, hogy sokszor nem is tudom, hogy mit látok. Nagyon vad beállításokkal dolgoznak, eléggé szürreális, dehát... valahol ijesmire számítottam. :)

Amit akartam mondani, hogy kijött az Animatrix második része. Fergeteg 9 perc, totális akció, amibe képesek voltak érzelemket sûríteni, amire ritkán látni példát. Nekem nagyon tetszett! Ajánlom mindenkinek. És ne lepõdjön meg senki amikor az elsõ képkockákat meglátja, nem rossz filmet töltöttek le. :)
Ami talán még fontos, hogy a Vampire Hunter D: Bloodlust rajzolói készítették ezt a kis minicsodát, ami már önmagában is minimum siker!

Venom


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Rhyagelle

Kazador
Megnéztem én is. Nagyon jóóó! Nekem leglábbis nagyon tetszet. Nem tudom megmondani mitõl volt jó. Pedig még az elején nem is bírtam a karakterábrázolást. Meg a love storikért se vagyok oda túlzásban. Mégis...  A 10. résznél az figyelmeztetés... Azt hiszem sehogy se bírtam volna megállni hogy ne  nézzem meg a többi részt.  Saishu-heiki kanojo.
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

gyroscope

QuoteOriginally posted by McDouglas
Ha az SVCD minoseg megfelel, akkor megtalalod az AHQ Request reszlegeben (meg... lehet mire olvasod, mar nem ;)

Zsozso, nem kellene az USTEAM-en levo 280mb-os realmedia verziot megfrissiteni???
:hail: Onegai!
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

gyroscope

the sun rises and sets. feelings go with the wind.