Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Feldin

Quote from: kikuchiyoHamarosan fel fogom tudni tölteni a teljes(?) Lone Wolf and Cub (Kozure Ookami) mangát. Segítség: a 70-es évek legismertebb, leghosszabb és legjobb, kultikusnak tekinthetõ szamuráj-manga-sorozata.
Van rá érdeklõdés (meg hely)? 1.5 GB.
Nekem kéne!!!! Ha nem mehet fel akkor dvd-n :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Pepsi

Nagyon nagy hiányosság hogy nincsenek itt Sport Anime-k !!!!!
Kérdés : miért nincsenek????
Hiszen ezek a legjobbak a világon higgyétek el nekem :jee:

zsozso

Quote from: PepsiNagyon nagy hiányosság hogy nincsenek itt Sport Anime-k !!!!!
Kérdés : miért nincsenek????
Hiszen ezek a legjobbak a világon higgyétek el nekem :jee:
A valasz igen 1xu: Utalom a sportanimeket ;)
Death is the only redemption

Moha

Quote from: zsozsoA valasz igen 1xu: Utalom a sportanimeket ;)
Még szerencse. :)

Mattanja

Quote from: katzOnegai Twins OAV (na, ezt szeretném én is látni! Nincs meg vkinek? Az gyorsan tõccse föl!!!)
Hamarosan megindul...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pepsi

Quote from: zsozsoA valasz igen 1xu: Utalom a sportanimeket ;)

Én is utálom azokat a sportanimeket amik szarok mert azok ultragagyik tényleg. Van ilyen kosárlabdás hülyeség(slam dunk) az olyan igénytelenségeket mint az még a pokémon is kiüti.

De én nem ilyenekre gondoltam hanem vannak nagyon ütõs SportAnimek bár én  sem ismerek sokat az újabbak közül szinte csak a Hajime no Ippo-t ez közepes féle.

Régiek közül
Le Grand Prix (RTL Klub-on is ment nagyon király!)
Tiger mask( nme igazán a sport a lényeg benne nagyon jó kis retro anime 1970)
Kick no oni  (70-es évek körüli,ez is remek )
még van egy pár de nem jut eszembe

Tudom hogy a régi animeket nem lehet beszerezni, de örülnék ha a jövõben beraknál egyet az újabbak közül valami nagyon igényeset még ha utálod is a sport animet


további sok sikert kivánok :jee:

Raggie

Quote from: MohaMég szerencse. :)
Csatlakozom! Bár engem nem zavarna, ha fenn lenne egy két sportanime is, de nem hiszem, hogy túl sokan érdeklõdnének Pepsi-n kívül.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: PepsiÉn is utálom azokat a sportanimeket amik szarok mert azok ultragagyik tényleg.
Na ezt aztán jól megaszondtad! :lol:
QuoteRégiek közül
Le Grand Prix (RTL Klub-on is ment nagyon király!)
Ez az egy tényleg nem volt rossz, bár túl sokat nem láttam belõle.

Moha

Felkúszott a Midori no Hibi teljes manga, angol nyevû scanlation-ben.

Miura

Quote from: PepsiÉn is utálom azokat a sportanimeket amik szarok mert azok ultragagyik tényleg. Van ilyen kosárlabdás hülyeség(slam dunk) az olyan igénytelenségeket mint az még a pokémon is kiüti.

De én nem ilyenekre gondoltam hanem vannak nagyon ütõs SportAnimek bár én  sem ismerek sokat az újabbak közül szinte csak a Hajime no Ippo-t ez közepes féle.

Régiek közül
Le Grand Prix (RTL Klub-on is ment nagyon király!)
Tiger mask( nme igazán a sport a lényeg benne nagyon jó kis retro anime 1970)
Kick no oni  (70-es évek körüli,ez is remek )
még van egy pár de nem jut eszembe

Tudom hogy a régi animeket nem lehet beszerezni, de örülnék ha a jövõben beraknál egyet az újabbak közül valami nagyon igényeset még ha utálod is a sport animet


további sok sikert kivánok :jee:
Le Grand Prix  tényleg jó volt azt én is szerettem,meg a Mila..az Tv2-n ment..ilyen röplabdás csajszis volt...
Amúgy én sem rajongok a sportanimékért de azért volt pár jó is,lsd fennt említettek ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Mattanja

Onegai Twins OVA kész, már csak zsozso-tól függ.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kikuchiyo

#3701
Megy fel a Lone Wolf and Cub manga. 1781 MB.
33 minutes remaining.

Edit: felment. Belenéztem, nagyon jó.
Failure is the default option

Feldin

Quote from: zsozsoA valasz igen 1xu: Utalom a sportanimeket ;)
Tömör és lényegretörõ!!!! :D
 :lul:  :lul:  :lul:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moha

A Da Capo-ra van igény? Megvan teljesen, és apránként fel tudnám tölteni. Leírás

Damnatus

Hali!

Igen, jöhet! De nincs fent ftp-n?

zolan43

AnimeHQ-n föntvan, de csak a 01-21 rész [soldats] verzió, az utolsó 5 epizód [aone-hqa].

Moha

Nekem teljes Soldats verzióm van. Összehasonlítva jobb minõségû, mint az AonE.
Amúgy tudtommal nem tilos olyat felrakni, ami az AnimeHQ-n fent van, de javítsatok ki, ha tévednék.

Oblodra

Felkerült 500mb Ranma zene, valaamint a Tales of Phantasia the Animation angol és magyar felirattal mkv formátumban.
Embernek ember a farkasa...

Damnatus

Hali!

Oblodra
Köszönjük!  :jee:

Titkos

Fõleg a Ranma zenéket köszönöm. :)  :zen:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Oblodra

Dc-n találtam rá. Állítólag egyszer régen már fennvolt,de lehet kiment a vinyó amint tárolták. Örülök, hogy tetszik  :haha:
Embernek ember a farkasa...

Itachi

Volna egy kérdésem;Most hogy már nem mûxik az upload checker, hogy tudom megnézni a legújabb feltöltéseket??? :confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Moha

Quote from: ItachiVolna egy kérdésem;Most hogy már nem mûxik az upload checker, hogy tudom megnézni a legújabb feltöltéseket??? :confused:
Mióta nem mûködik? Mert ha erre gondolsz, ebben a mai feltöltések is benne vannak, és úgy néz ki, hogy mûködik.
Egyéb módon nem hiszem, hogy ellenõrízni lehetne az új feltöltéseket.

Itachi

Quote from: MohaMióta nem mûködik? Mert ha erre gondolsz, ebben a mai feltöltések is benne vannak, és úgy néz ki, hogy mûködik.
Egyéb módon nem hiszem, hogy ellenõrízni lehetne az új feltöltéseket.
Húúúú naon köszi!Én csak a régi ahq s at ismertem. :eeek:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

[2rok]

Hali... kéne nekem 1-2 cucc ha megvan vkinek ;) szal: Catgirl Nuku Nuku OAV (vmi jobb féle.. mpeg nekem is van) catgirl Nuku Nuku TV, és Catgirl Nuku Nuku DASH! ;) Ha valakinek megvan felrakhatná a usteamra ... thx..

Dragon

Quote from: '[2rok']Hali... kéne nekem 1-2 cucc ha megvan vkinek ;) szal: Catgirl Nuku Nuku OAV (vmi jobb féle.. mpeg nekem is van) catgirl Nuku Nuku TV, és Catgirl Nuku Nuku DASH! ;) Ha valakinek megvan felrakhatná a usteamra ... thx..
Csatlakozom!
(habár csatlakozhatnék egy trackerhez is, hátha BT-n van valami)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

[2rok]

Ha van torrent file azis jo de nem találtam... Az AnimeTakeover és a Baka-anime subbolta... at-n már nincs kint baka-nak meg down a trackere...

Titkos

Nuku Nuku kalandjai engem is érdekelnének. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Dragon

"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Oblodra

Megindult az (The) Irresponsible Captain Tylor feltöltése ogm formátumban.
Embernek ember a farkasa...