ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

frozenstein

biomage
Az AniDB szerint ezek hasonlóak, csak az Escalayer-t láttam, de az tetszett. Inda no Himekishi Jeanne-ből csak cenzúrázott változat van.

unrelated
Renketsu Houshiki
Quote from: www.fakku.netIncest is HOT.
Kb. akkora korkülönbség, mint Koi Kaze-ben. Mondjuk itt az imouto karakter nagymellű, de kawai.

biomage

Quote from: frozenstein on 2008-02-03, 18:18:22
biomage
Az AniDB szerint ezek hasonlóak, csak az Escalayer-t láttam, de az tetszett. Inda no Himekishi Jeanne-ből csak cenzúrázott változat van.

Az öszeset láttam, azért kösz

Mondjuk olyan hentait ajánljatok amit érdemes megnézni, lehet cenzurázott, és ne legyen régi, mondjuk tavaly adták ki, és ne legyen lightos
hm

minuszmiki

Taimanin Asagi? Nagyon nem lightos, és kifejezetten szépen animált. (Hentaishare link)

Lt. Simoan Blarke

Visszatérnék a szokásos kérésemhez.
Ajánljatok hentait. Amiben van bondage. Nem szeretem a gengbenget, nem szeretem a labdákat (japánok mániája a ball-gag :S), se az idióta japán kötözőművészetet. Lehet csáp is, ha beregasztják a csaj száját :D (Asszem Angel of Darkness-ben volt ilyen...?) Az összes Isaku Kusaku stb megvolt már, egyedül azokról tudom hogy bondage-ra van kihegyezve (meg idióta humorra), szóval más irányba elmozdulást várnék :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

biomage

Quote from: minuszmiki on 2008-02-04, 17:29:46
Taimanin Asagi? Nagyon nem lightos, és kifejezetten szépen animált. (Hentaishare link)

Meg néztem és tetszet, tudsz még valami hasonló H ajánlani?
hm

minuszmiki

Az az igazság, hogy nem vagyok nagy hentai-guru, főleg nem ebben a keményebb műfajban. A Mahou Shoujo Ai-on, Makai Tenshi Djibril 1-2-n, Escalayeren kívül gyakorlatilag ez az egyetlen ilyen, amit láttam és kifejezetten tetszett, de ezeket gondolom láttad te is. Tentacle raepet meg elég sok mindenben lehet találni, szemezgess belőlük. :)

Cloud

Tudnátok ajánlani valami olyan hentai-t amiben cicalányok vannak? :hopp:
Egyszer láttam egyet és marhára bejött...

Selmo

Ezt már előtted is kérdezték és kb. 3 darab olyan van, amiben előfordulnak. Little Monica és Words Worth rémlik közülük.

A tökéletesség unalmas.

minuszmiki


Tz

Üdv, tudnátok olyan hentait ajánlani amiben nagyobb részt csápos jelenetek vannak?

White SeeD

Quote from: Tz on 2008-02-25, 19:17:51
Üdv, tudnátok olyan hentait ajánlani amiben nagyobb részt csápos jelenetek vannak?

4 postal lejebb? :lame:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

frozenstein

Az ideiek közül tetszettek: Ai no Katachi, Alignment You! You!, Oshiete Re: Maid ep2
mind3 censored

Dreamcleaver

Valaki ezt látta?

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5362

Nekem nagyon T2 adaptációnak tűnik (asszem ő rajzolta a gémet), de a pontszáma nagyon alacsony.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2008-02-26, 22:51:17
Valaki ezt látta?

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5362

Nekem nagyon T2 adaptációnak tűnik (asszem ő rajzolta a gémet), de a pontszáma nagyon alacsony.
Volt hozzá szerencsétlenségem. A játék valóban T2, érdekelne is, ha lenne hozzá angol patch, nem tűnik rossznak (CG-set alapján erősen nem happy-endes a sztori, az ilyeneket szeretem)
Az anime viszont túlzás nélkül a legroszabb hentai, amit eddig láttam. Ronda, igénytelen grafika és totálisan random, értelmetlen sztori. Ha jót akarsz messze elkerülöd.


Dreamcleaver

Uh hát igen...how do i make it unseen?  :ejj:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Quote from: Dreamcleaver on 2008-02-26, 22:51:17
Valaki ezt látta?

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5362

Nekem nagyon T2 adaptációnak tűnik (asszem ő rajzolta a gémet), de a pontszáma nagyon alacsony.


Nagyon vártam ezt az animét mert imádom Tony Taka munkáját de az első rész megnézése heveny hányingert váltott ki belőllem...
Ez van ha nem kap elég pénzt a rajzoló. Borzalmas grafika, borzalmas sztori, iszonyatosan rosszul megrajzolt karakterek akik csak távolról emlékeztetnek T2 rajzaira ( sőt sokszor még a tátogás sincs szinkronban a japán  hanggal.) Néha olyan baltával faragott feje van a karaktereknek hogy az iszonyú... Senkinek sem ajánlom mert életem eggyik nagy H csalódása volt...

Amit viszont ajánlok neked az a Sora no iro, Mizu no iro  http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3527

Szintén Tony Taka csinálta mint az előbb említett borzalmat de itt úgy túnik volt pénz mert AZ EGGYIK LEGSZEBB GRAFIKÁJÚ HENTAI AMIT VALAHA IS LÁTTAM. Karakterek, történet stb... minden remek... Külön érdekesség hogy mivel eggyazon világban játszódik a After 3 főszereplőlánya is feltűnik egy 5 perces szerep elejéig és ebben az ör percben 20-ad reangú mellékszereplő létükre százszor jobban vannak megrajzolva mint abban a hentaiban ahol ők a főszereplők.

Szóval az After rossz értem? nézzétek inkább  Sora no... -t. Állítólag jön a 2 része is.

Dreamcleaver

Azt már láttam, de kösz. Amúgy sztem ezeket nem T2 rajzolta, csak róla másolták.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

#1667
Jahm mostanában megnéztem a Resort BOIN-t és tetszett. A címből kiderül, hogy nem dfc lolikról szól.  :D Viszonylag szép animáció, a grafika nekem tetszik bár egy-két helyen elsietett, a cenzúra türhető, de lehetne jobb.

I liek these expression:
[spoiler=18+]


[/spoiler]

Hmmm...a fórum szabályzat a cenzúrázott h-képeket is titja avának?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

teraflare

Quote from: Dreamcleaver on 2008-02-27, 17:28:29
Hmmm...a fórum szabályzat a cenzúrázott h-képeket is titja avának?  :D
:ejnye: A jelenlegi POW burkolt rape nem elég?  :D

devilinside

Sziasztok!

Megint szeretném ha ajánlanátok pár hentait. Olyat szeretnék ami nem durva. (Ien csápolás meg, egyéb gusztustalan hülyésg ne legyen benne.) Mondjuk ilyen Enbo Charming Mother félét (De nem kell hogy hasonló sztorija legyen.).  Szóval legyen benne sok akció.

Köszi szépen a segítségeteket.
"Minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat."

Selmo

Hmm... Wet summer days, Little Monica, Akiba girls, Lingeries office, Virgin touch, Meiking, Koihime, Girl next door, Can can bunny extra, The rommate, I'ts a family affair, Daiakuji. És több most nem jut eszembe.

A tökéletesség unalmas.

bimanc

Jó még a Kitty Pleasure Pack: Tale of two sisters  is. (A többi része sem rossz, de kevésbé akciódúsak)

biomage

Quote from: devilinside on 2008-03-31, 16:48:39
Sziasztok!

Megint szeretném ha ajánlanátok pár hentait. Olyat szeretnék ami nem durva. (Ien csápolás meg, egyéb gusztustalan hülyésg ne legyen benne.) Mondjuk ilyen Enbo Charming Mother félét (De nem kell hogy hasonló sztorija legyen.).  Szóval legyen benne sok akció.

Köszi szépen a segítségeteket.

Én is ajánlok egy hentait, minden kép nézed meg nagy nem hard de tényleg, a cime Taimanin Asagi :) két szerelmesröl szól tele jó jelenetekel :) a kedvenced lesz tuti
hm

Prof. William

A Taimanin Asagi tényleg elég lightos mindössze csak  Anal, Breasts, Ecchi, Gangbang, Horror, Nudity, Rape, Tentacles  - van benne .:)


Ha jó, és nem durva H-kat akarsz nézni akkor kezdetnek nézd meg ezeket.

Sora no Iro Mizu no Iro - Igazi Love sztori
Wet Summer Days - szintén de több történetből ál. Még H nélkül is megálná a helyét.
Meiking - Fantasys szexes
Virgin Touch - Love sztori ehy klinikán
Koihime - Kicsit fantasys sztori.
Dragon Knight 4 - Ez is. Remek harcok remek szexek .:) Igazi " Kardozós b*szós hentai "

Garantálom hogy nem fogsz csalódni bennük. 

bimanc

Ejj, más szórakozását elrontani.  :ejnye: Prof.
Viszont a Hatsu Inu-t hogy hagyhattuk ki? Vagy az annyira alap, hogy már mindenki látta?
Középútnak meg ott van a Dragon Pink, kevés animén lehet olyan jól röhögni. És még tündér-rape is van benne.

wildor

#1675
hmm... szépen megrajzolt nem túl durva hentai:
- tsumamigui
- lingeries office  :whoah:
- square of the moon
- wife with wife
- women at work (aka. The Guts)  :whoah:
- xpress train
- hills have size
- enbo taboo  :whoah:
- darling
- cosplay cafe
gyorsan csak ennyi, de még van sokkal több is. aki meg nagyon nagyon nagyon nagyon durva hentai-t akar nézni, annak ajánlom a bondage game-t.  :__devil:

elfelejtettem a kedvencemet :Discipline
Ez szerintem az egyik legjobb.  :cool:
It's not a bug, it's a feature...

Alkyra

#1676
Gondoltam megosztom veletek is!

http://www.datorrents.com/torrent/34461-my-collection-v2-0/

Szerény Hentai gyűjteményem amit egy év során szedtem össze.
Erősen válogatott, így ne számítsatok sokra.(3 giga)
További információt a torrentben találtok.
Jó töltögetést.

khesteg

Sziasztok!
En yuri hentait keresnek. Megkoszonnem ha ajanlana vki parat :)

Alkyra

Quote from: khesteg on 2008-04-28, 13:01:38
Sziasztok!
En yuri hentait keresnek. Megkoszonnem ha ajanlana vki parat :)

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=main

Keress rá. Itt megtalálod amit keresel, de tudom még ajálani a

http://wurmknight.browsehentai.com/

A Categories menüpont alatt a Yuri.


Prof. William

Tisztán Yuri hentait én még nem láttam de olyat sokat amiben a sima eksön melett yuriztak is...