ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

bugger

Quote from: AlkyraAkkor tudsz mondani valami jó kis humoros ecchi-t?
Vagy henait. Mind1. Csak jó sok humor legyen benne. (meg szép lányok.  :haha:  :haha:  :haha: )

Esetleg Phantom Hunter Miko. De nézd meg mindegyik részét, megéri, nagy poénok vannak benne, ja és már inkább ecchi, mint h. Vagyis semmi (kemény) a szemnek.
bugger

Alkyra

köszönöm! megnézem õket. :D

Moha

Quote from: AlkyraAkkor tudsz mondani valami jó kis humoros ecchi-t?
Vagy henait. Mind1. Csak jó sok humor legyen benne. (meg szép lányok.  :haha:  :haha:  :haha: )
Buttobi CPU! :D A hentai között van, de igazából valahol az ecchi és a hentai határán van. Totál poén az egész. Csak 3 rész, érdemes megnézni. :lul:

Alkyra

Hai, hai!
Azt mát ajánlották!
De elõtte körbenézek... :)

sirtomi

Jól jött nekem is ez a két ajánlat.
A BB óta nem néztem hentait, valahogy nem mertem letölteni semmit, nehogy valami számomra durvába botoljak  :)

Fazék

Milyen viráglelkû emberek járnak ide  :haha:

Moha

Quote from: BlimpMilyen viráglelkû emberek járnak ide  :haha:
Hát lehet. Engem még szerencsére idejében figyelmeztettek a BB-re. :) - Tudom, egyesek szerint nem durva. Mindegy, én azért elõbb körbeinformálódok, mielõtt letöltök egy hentai-t, mert ami mársnak soft, az nekem nem biztos, hogy az.
/me beismeri, hogy viráglelkû, de azért az egészséges "ösztön" megvan benne. :hehe:

Alkyra és többi viráglelkû társam: tudom még ajánlani az alábbiakat:
- Virgin night (rövid, soft hentai, sajnos cenzúrázott)
- Futari Ecchi (egy fiatal házaspár "viszontakságai")
- Pure Mail (aranyos, jó történet, de vigyázat: van benne egy rape jelenet)
- Virgin touch (tipikus "mindenkin végigmegy a srác" hentai, csak a története nem tetszik)
- I Love You (ez is elég soft és nem rossz, bár kissé kidolgozatlannak tûnt)

Lényeg, hogy ezekben garantáltan nincs véres sex, tentacle és egyéb extrém dolgok.

Fazék

Quote from: MohaAlkyra és többi viráglelkû társam: tudom még ajánlani az alábbiakat:
- Virgin night (rövid, soft hentai, sajnos cenzúrázott)
tényleg szép, már egy ideje próbálok levadászni egy cenzúrázatlan változatot, jó hogy eszembe juttattad, hátha most már könnyebben megy.
Quote from: Moha- Futari Ecchi (egy fiatal házaspár "viszontakságai")
Ezt én is ajánlom, nagyon jó poénok vannak benne! :D
Quote from: Moha- Pure Mail (aranyos, jó történet, de vigyázat: van benne egy rape jelenet)
mások is ajánlották, megnéztem, sztem nem egy nagy szám, se rajzolás, se történet téren...

Damnatus

Hali!
Quote from: MohaLényeg, hogy ezekben garantáltan nincs véres sex, tentacle és egyéb extrém dolgok.
Akkor már nézhetsz élõszereplõs filmet is! :D

Alkyra

#429
Quote from: BlimpMilyen viráglelkû emberek járnak ide  :haha:

Miért baj?

Büszkén vállalom, hogy ilyen vagyok. :D
De ahogy Moha barátom mondta megvan az egészséges "ösztön" bennem is.
 :haha:  :haha:  :haha: (akármint is értett ezalatt...  :lul:  :lul: )

Élõt? Hááát... Az más. Nem'tom. Nincs olyan feelingje mint egy animének. :D
Azt nem ülnék le csak úgy nézni.
Az ilyen "élõ" dolgoknak ált. nincsen sztorija, csak gyere szívi d**junk.
Nekem mindenenem a történet.
Mindenhol ez számít a legjobban nálam.

zsozso

Legyetek szivesek osszegyujteni azokat a hentaiokat amelyek cenzurazva vannak, hogy kesobbiekben letudjam cserelni oket.
Death is the only redemption

Marfy

Quote from: zsozsoLegyetek szivesek osszegyujteni azokat a hentaiokat amelyek cenzurazva vannak, hogy kesobbiekben letudjam cserelni oket.
Azok küzöl amiket letöltöttem csak a Disciple volt cenzúrázva.

zolan43

Quote from: zsozsoLegyetek szivesek osszegyujteni azokat a hentaiokat amelyek cenzurazva vannak, hogy kesobbiekben letudjam cserelni oket.

Sex Friends

Alkyra

Bocsánat, ez most nem nagyon fog a jelenlegi témához kötõdni, de...
Az Onegai teacher az ugyebár 12 rész+1ova..namost van egy 13. rész is a
"Secret Couple" ami hááát... hogy is mondjam... eléggé az erõs ecchi formába tartozik(szerintem)...
(még most is olyan vörös a fejem, mint egy érett szép nagy paradicsomnak...  :lul: )

Azt nem kéne esetleg áthelyezni a Hentai részlegben???
Az a rész egyb. eszméletlen lol!!!

Marfy

Quote from: Alkyraeléggé az erõs ecchi formába tartozik(szerintem)...
Akkor sürgõsen meg kell nézzem :).

Alkyra

Hmm..kíváncsi leszek a véleményedre...lehet, hogy csak nekem annyira erõs...

zsozso

Quote from: zolan43Sex Friends
Az mar joreg ota levan cserelve.
Death is the only redemption

TurboK

Quote from: zsozsoAz mar joreg ota levan cserelve.
ez komoly? pont tegnap írtam ki...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

bugger

Quote from: Alkyra[...]
Azt nem kéne esetleg áthelyezni a Hentai részlegben???
Az a rész egyb. eszméletlen lol!!!


Nos, ez esetben az anime mappából elég sokat át lehetne rakni, és ráadásul nem is találnák meg az emberek! Rögtön azt hinnék, vmi fanfiction, mint a NGE hentai episode, pedig ugye nem az ;)

De tényleg nagyon aranyos, ecchi, és rettentõ poénos.
bugger

.Attila

Quote from: AlkyraAzt nem kéne esetleg áthelyezni a Hentai részlegben???
Az a rész egyb. eszméletlen lol!!!
Az nem hentai.
A Green Green Erolutions már az.

Btw. hirtelen úgy gondoltam, esetleg megismerkedek a hentai témával, és nem zárkózom el teljesen, lehet, hogy csak rosszakat láttam.
Kérek ajánlatokat olyan hentai-ra, amiben nincs férfi, vagy ha van, akkor nem egy idióta barom a minél keményebben csináljuk sítlusával. De alapvetõen egyelõre a ne legyen férfi kategóriás hentaira lennék kíváncsi.

edit: majd elfelejtettem: ne legyen benni semmi természetfeletti, tehát csápok, démonok meg miegyebek... macskanõk lehetnek, ilyesmikkel nincs gond, csak a durvábbaktól kíméljetek.

TurboK

Quote from: BonciAz nem hentai.
A Green Green Erolutions már az.

Btw. hirtelen úgy gondoltam, esetleg megismerkedek a hentai témával, és nem zárkózom el teljesen, lehet, hogy csak rosszakat láttam.
Kérek ajánlatokat olyan hentai-ra, amiben nincs férfi, vagy ha van, akkor nem egy idióta barom a minél keményebben csináljuk sítlusával. De alapvetõen egyelõre a ne legyen férfi kategóriás hentaira lennék kíváncsi.

edit: majd elfelejtettem: ne legyen benni semmi természetfeletti, tehát csápok, démonok meg miegyebek... macskanõk lehetnek, ilyesmikkel nincs gond, csak a durvábbaktól kíméljetek.
a wordsworthben nincsenek démonok (csak egy succubus) meg csápok meg természetfeletti dolgok, csak egy csikó még két kismalac. meg egy cica is.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Itachi

Quote from: TurboKa wordsworthben nincsenek démonok (csak egy succubus) meg csápok meg természetfeletti dolgok, csak egy csikó még két kismalac. meg egy cica is.
Te se láttad akkor soxor...A két tanácsadó akkor mi???Az eléggé tentacle.Amúgy én is ajánlom a WW t mivel ezt leszámítva poénos aranyos.Bár ami szerintem neked igazán bejönne Bonci az a Koihime.Ezt mindenképp nézd meg.Semmi erõszak ,csápok, szörnyek de nem is light os avagy minden láccik ahogy kell és aranyos sztorija is van. :jee:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: ItachiTe se láttad akkor soxor...A két tanácsadó akkor mi???Az eléggé tentacle.Amúgy én is ajánlom a WW t mivel ezt leszámítva poénos aranyos.Bár ami szerintem neked igazán bejönne Bonci az a Koihime.Ezt mindenképp nézd meg.Semmi erõszak ,csápok, szörnyek de nem is light os avagy minden láccik ahogy kell és aranyos sztorija is van. :jee:
Ok, akkor Koihime. Hmm... Koitus hime? Koitus hercegnõ? :D

Itachi

Quote from: BonciOk, akkor Koihime. Hmm... Koitus hime? Koitus hercegnõ? :D
Szerintem itt a koi a gyere t jelenti..
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Fazék

Quote from: ItachiTe se láttad akkor soxor...A két tanácsadó akkor mi???Az eléggé tentacle.Amúgy én is ajánlom a WW t mivel ezt leszámítva poénos aranyos.Bár ami szerintem neked igazán bejönne Bonci az a Koihime.Ezt mindenképp nézd meg.Semmi erõszak ,csápok, szörnyek de nem is light os avagy minden láccik ahogy kell és aranyos sztorija is van. :jee:
A Koihime-t én is ajánlom :) Van 2. része is, de azt még nem láttam. Valaki, vélemény?

Manitu

Quote from: BlimpA Koihime-t én is ajánlom :) Van 2. része is, de azt még nem láttam. Valaki, vélemény?
Ezt a második részt hogy érted? Azon kívül, ami az ftp-n van, van még másik része is? Amúgy ez tényleg nagyon jó, nem vagyok nagy hentai fan, de ez kimondottan tetszett.
Nincs meg valakinek az ending zenéje? Szerintem iszonyat jó, és sehol nem találom.


Moha

Quote from: BonciBtw. hirtelen úgy gondoltam, esetleg megismerkedek a hentai témával, és nem zárkózom el teljesen, lehet, hogy csak rosszakat láttam.
Nocsak, nocsak! Bonci a hentai fórumban? :)
Én - viráglelkû egyénként - ajánlom a Virgin Night-ot. Én az ftp-rõl legelõször ezt szedtem le. Totál light-os, aranyos, egyszerû. Csak az a gond, hogy cenzúrázott.
Ja, és ha nevetni akarsz, akkor Buttobi CPU :D

Relunx

A Heat Series-t ajánlom mindenki figyelmébe!
Eddig csak screenshotokat láttam belõle, meg a történetét ismerem, és azok alapján egész jó! Grafikailag nagyon ott van, és a könnyû idegzetûekenek/ light-os kedvelõknek is ajánlom figyelmébe hiszen nem durva és nincsenek benne monsterek, csápok stb...

Summer Heat (Episode 1)
Autumn Heat (Episode 2)
Winter Heat (Episode 3)

Ha vki esetleg megtudta szerezni az szóljon nekem is! Tnx!

Relunx

Itachi

Bár oda van írva hogy censored, de szólnék, hogy a Milk junkies nevû hentai censored, jó volna ha vki be tudná szerezni uncens be.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

bugger

Quote from: zsozsoLegyetek szivesek osszegyujteni azokat a hentaiokat amelyek cenzurazva vannak, hogy kesobbiekben letudjam cserelni oket.

Legend of Lyon Flare 2   - wmv, censored
Psyhotic School      - rm, censored
Virgin Night      - censored

Na, a saját kis gyûjteményemben eddig ezek azok az átkos cenzúrázottak...
bugger