Main Menu

Final Fantasy Rulez

Started by Nephilim, 2004-01-15, 21:33:49

Previous topic - Next topic

chilip

Quote from: Derfel Cadarn on 2007-03-22, 20:00:08
[spoiler]Na aszongya megesett annak idején (turk korában) Vincent szeme Lucrecia-n, aki ezidőtájt Hojo nője volt, ez eddig nem bonyodalmas... de idővel Hojo elkezdett kísérletezni Lucrecia testével és végül a kísérletek Sephiroth megszületéséhez vezettek, no meg Lucrecia testének tönkremeneteléhez. Vincent megpróbált ezen dolog ellen tenni, de bamm-bamm hojo ártalmatlanná tette és beleültetett néhány másik mellett egy Chaos nevű dögöt ami láthatólag meggátolta öregedését, és ha netán nem boldogul valakivel/valamivel önmagaként hát a dögök valamelyike megteszi az öldelést helyette.[/spoiler]

Dióhéjban.

[spoiler]minek ültetett bele valamit Hojo, amit fel lehet használni ellene?[/spoiler]

Derfel Cadarn

1, Mert őrült.
2, Mert tudta hogy Vincent-nek nem fog tetszeni. :D
"A Manslayer is a Manslayer 'til the day he dies."



Naruto Shippuuden 08 Letöltés

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-03-22, 19:53:07
végigvittem még anno az FF7-et, és nagyából képben vagyok még (mert hát nagyon rég volt, időszerű egy újrajátszás :D ) nos a kérdésem a következő: mi van Vincentben? milyen erőt/képességeket ad az neki ténylegesen? miért nem öregszik? mert ezekre nem nagyon jöttem rá, annak ellenére, hogy sokáig volt a 3as csapat tagja (aztán lecseréltem a Cid - RedXIII - Cloud kombóra). annyira emlékszem (remélem jól) , hogy a ShinRa-s főtudósnak van vmi köze Vincent feleségének a halálához.

Van ps2öd? Melegen ajánlom az Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus játékot. Ez Vincent történetét meséli el igazi Advent Children feelingben.^^ Vincent lesz a főszereplő, de minden ff7 (élő) szereplő meg fog jelenni a játékban.:)

Yaten

Akinek van FF8 videója a tánc jelenetről, plíz ossza meg velem, sűrgősen kéne XD (AMVhez) 640*480as kéne lehetőleg. (vagy legalább akörül...)

Köszönöm előre is ^^
" border="0

Draconire

Quote from: Yaten on 2007-04-18, 17:27:26
Akinek van FF8 videója a tánc jelenetről, plíz ossza meg velem, sűrgősen kéne XD (AMVhez) 640*480as kéne lehetőleg. (vagy legalább akörül...)

Köszönöm előre is ^^
http://www.funender.com/finalfantasy/ff8cutscenes.htm

Yaten

" border="0

Alkyra


Szacsi


chilip

Quote from: Szacsi on 2007-04-18, 22:50:43
Remélem még nem volt:
College Saga  :D

dehogynem, jópárszor volt már. De az újonnan érkezőknek is kell :D néha ki kell rakni ;)

Eberinu

Ja a saga :D Az dúrva...nemrégiben kerültek ki megint új részek, csak lusta vok megkeresni :D


Soldier

Quote from: Eberinu on 2007-06-07, 21:12:24
FF-Crystal chronicles Wii

amilyen rövid olyan meggyözö :P danke
de wii az bizots nem lex soha ^^

thrall

Quote from: Eberinu on 2007-06-07, 21:12:24
FF-Crystal chronicles Wii
Wiiiiiiiiiii... :D na asszem ezt emgveszem :D ... meg megjavítom végre a PS2-m és a FF XII-t is megveszem :D

Dreamcleaver

Hangulatosnak tűnik. Amúgy a Wii nem nextgen consol? Csakmert a kihozott játékoknak kb olyan szintű grafikája van mint a GC vagy PS2 játékok. PC-n nekem ez megfelelne, de egy nextgen konzolon...Ettől függetlenül a Square Enix játékok mindig hozzák a hangulatot.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

de Nextgen konzol, de vannak játékok, amik ezt tudják, és vannak amik még nem jöttek rá a dologra :D

Eberinu

pl az FF3 DSre megjelent és megnéztem az introját, és bes*arás annak is a grafikája..

Alkyra


thrall

nekem már van :P tegnap vettem.. odab@sz nagyon  :whoah: (cask nem volt Zelda: Twilight Princess a Media Markt-ban  :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: )

Eberinu

Én kichipelve fogom beszerezni inkább

Soldier

#499
Quote from: Eberinu on 2007-06-09, 19:59:14
Én kichipelve fogom beszerezni inkább


  :_off:
hm ellenzem :P de te tudd:)

Quote from: thrall on 2007-06-08, 19:29:40
(cask nem volt Zelda: Twilight Princess a Media Markt-ban  :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu: )

hat ez UL , de have fun :)

Cloud

Sorry egy kis nosztalgia.
Hosszú halasztás után még csak most vittem végig a FF7-et.Csak annyi lenne a kérdésem hogy miután lement a stáblista, kiírják hogy 500 évvel később.Nos az a jelenet nem az Advent Children eleje?Bár nem értem hisz az csak pár évvel játszódik a játék után.

chilip

Quote from: Cloud on 2007-06-12, 10:43:42
Sorry egy kis nosztalgia.
Hosszú halasztás után még csak most vittem végig a FF7-et.Csak annyi lenne a kérdésem hogy miután lement a stáblista, kiírják hogy 500 évvel később.Nos az a jelenet nem az Advent Children eleje?Bár nem értem hisz az csak pár évvel játszódik a játék után.

ha jól emlékszem Midgart mutatják, amint épp benőtte a növényzet, Advent Childrenben viszont minden romokban van, tehát nem ugyanaz...

ignus

Quote from: Cloud on 2007-06-12, 10:43:42
Sorry egy kis nosztalgia.
Hosszú halasztás után még csak most vittem végig a FF7-et.Csak annyi lenne a kérdésem hogy miután lement a stáblista, kiírják hogy 500 évvel később.Nos az a jelenet nem az Advent Children eleje?Bár nem értem hisz az csak pár évvel játszódik a játék után.

Ezek szerint mégsem sikerült az advent childrenes kórt megfékezni... :D Oszt kihalt mindenki... Télleg, volt valami ff7 felujításról? vagy folytatásról, már nem emlékszem
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Bruce

Quote from: chilip on 2007-06-12, 10:48:44
Quote from: Cloud on 2007-06-12, 10:43:42
Sorry egy kis nosztalgia.
Hosszú halasztás után még csak most vittem végig a FF7-et.Csak annyi lenne a kérdésem hogy miután lement a stáblista, kiírják hogy 500 évvel később.Nos az a jelenet nem az Advent Children eleje?Bár nem értem hisz az csak pár évvel játszódik a játék után.

ha jól emlékszem Midgart mutatják, amint épp benőtte a növényzet, Advent Childrenben viszont minden romokban van, tehát nem ugyanaz...
A jelenet ugyanaz, mint Advent Children elején, de míg a játékban a stáblista után kiírják, hogy 500 évvel később, és utána vágják be a jelenetet, addig az AC elején ezután kiírják, hogy 498 évvel korábban (tehát a játék után két évvel) és utána kezdődik a film.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

ignus

Quote from: Bruce on 2007-06-12, 20:31:21
Quote from: chilip on 2007-06-12, 10:48:44
Quote from: Cloud on 2007-06-12, 10:43:42
Sorry egy kis nosztalgia.
Hosszú halasztás után még csak most vittem végig a FF7-et.Csak annyi lenne a kérdésem hogy miután lement a stáblista, kiírják hogy 500 évvel később.Nos az a jelenet nem az Advent Children eleje?Bár nem értem hisz az csak pár évvel játszódik a játék után.

ha jól emlékszem Midgart mutatják, amint épp benőtte a növényzet, Advent Childrenben viszont minden romokban van, tehát nem ugyanaz...
A jelenet ugyanaz, mint Advent Children elején, de míg a játékban a stáblista után kiírják, hogy 500 évvel később, és utána vágják be a jelenetet, addig az AC elején ezután kiírják, hogy 498 évvel korábban (tehát a játék után két évvel) és utána kezdődik a film.

ott a pont! :D Télleg igy van...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Liquid Snake

Esetleg FFXII-vel játszik valaki? Én már egy jó ideje nyomom (Vaan: lv. 92, Balthier: lv. 92, Fran: lv. 85, Basch: lv. 92, Ashe: lv. 85, Penelo: lv. 85, és már szinte minden megvan csak Yiazmatot kéne levernem, amit tudnék is csak beletelne egy napba is mire 50 000 000 HP-t leverek róla :) ) Aki otthon van a témában szívesen látom a hozzászólását, meg aki nincs azoknak is :)

.Attila

#506
Nemrégiben megvettem az FFVII:AC-t DVD-n, és most került megnézésre, a játékra való visszaemlékezést is.

...

Egy csomó jelenet volt benne, amit én a játékban nem is láttam! :wtf: Pl. hogy Zack és Cloud kiborultak a makós tartájból, arra a képre nem is emlékszem. Arra meg pláne nem, hogy Zack-et agyonlőtték volna Shinra katonák. Ez miben volt benne?

szerk.:
Régi hozzászólás, de sebaj.

Quote from: Liquid Snake on 2007-06-29, 17:16:16
Esetleg FFXII-vel játszik valaki? Én már egy jó ideje nyomom (Vaan: lv. 92, Balthier: lv. 92, Fran: lv. 85, Basch: lv. 92, Ashe: lv. 85, Penelo: lv. 85, és már szinte minden megvan csak Yiazmatot kéne levernem, amit tudnék is csak beletelne egy napba is mire 50 000 000 HP-t leverek róla :) ) Aki otthon van a témában szívesen látom a hozzászólását, meg aki nincs azoknak is :)

Játék felénél kb. megálltam, azóta nem játszottam vele. Ez lehetett úgy karácsony, szilveszter felé kb. Ez az FF se fogott meg... de legalább nem annyira rossz, mint az FFX.

Bruce

Quote from: .Attila on 2007-08-26, 00:20:07
Nemrégiben megvettem az FFVII:AC-t DVD-n, és most került megnézésre, a játékra való visszaemlékezést is.

...

Egy csomó jelenet volt benne, amit én a játékban nem is láttam! :wtf: Pl. hogy Zack és Cloud kiborultak a makós tartájból, arra a képre nem is emlékszem. Arra meg pláne nem, hogy Zack-et agyonlőtték volna Shinra katonák. Ez miben volt benne?

Ha jól emékszem, akkor egy olyan visszaemlékezésben, amit nem feltétlenül adott be, csak ha visszamentél a Shinra Mansion könyvtárába, asszem azután hogy Cloud visszajött a kómából.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Cloud

Mikor jelenik meg USA-ban a Crisis Core? Meg akarom rendelni mert az a játék...ISTEN. Megrendelhetném japánból is de sajna nem tok (még) japánul...

Zen

Még régebben (tavaly nyáron, szóbeli érettségi előtt 2 órával  :D) megvettem AC-t dvd-n, és "kicsit" meglepődtem.
Eredetileg "kevésbé legálisan" láttam a filmet, és az ottani nem hivatalos felirat ..jobb volt a hivatalsonál.. leglábbis, odaillőbb. A hivatalosnál sok párbeszéd gagyi, és igazából szánalmas :x. A nemhivatalos viszont szép volt, jó volt, megminden.. és akkor most arra lennék kiváncsi, h az eredeti szöveg télleg ilyen tré, v csak ilyen szinten hozzánemértően szánalmas volt-e a fordítás?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1