Main Menu

Final Fantasy VII

Started by .Attila, 2004-01-14, 21:44:40

Previous topic - Next topic

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Kioktatás: Ultimate Weapon-ból csak egy db volt (a többi: Emerald, Ruby, Diamond? :confused: ). :D A Chococobo tenyésztés meg tényleg egy elég idegtépő procedúra volt. ;) Viszont a Knights of the Round-ért megérte. Ja, a jelenlévők közül kinek sikerült (rajtam kívül :hopp: ) Aeris összes Limitjét begyűjteni?

Lehet.... Öcsémmel mi az összesre igy hivatkoztunk... :) Tyű, most megjött a kedvem hozzá... VAlahonnan lehet normális végigjátszást letölteni? Amiben nem össze vissza van leirva minden?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Kioktatás: Ultimate Weapon-ból csak egy db volt (a többi: Emerald, Ruby, Diamond? :confused: ). :D A Chococobo tenyésztés meg tényleg egy elég idegtépő procedúra volt. ;) Viszont a Knights of the Round-ért megérte. Ja, a jelenlévők közül kinek sikerült (rajtam kívül :hopp: ) Aeris összes Limitjét begyűjteni?

Szakértő :) De ugye nem vagy gnóm??? :D

Aeris? Az végső limitjét leszámítva megvolt az összes, de amikor eljutottam első cd végére, majd később újrakezdtem, többé már nem is fáradtam vele. Inkább Nanakit (Red XII) fejlesztgettem. Sephiroth mellett ő a legcoolabb :hopp:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Lehet.... Öcsémmel mi az összesre igy hivatkoztunk... :) Tyű, most megjött a kedvem hozzá... VAlahonnan lehet normális végigjátszást letölteni? Amiben nem össze vissza van leirva minden?

Ha jössz valamikor meet-re, odaadom azt a hivatalosat, amit feljebb említettem. ;) (bár az ehetin valszínűleg nem leszek)

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ha jössz valamikor meet-re, odaadom azt a hivatalosat, amit feljebb említettem. ;) (bár az ehetin valszínűleg nem leszek)

Én se úgyhogy ezt megbeszéltük! :) De előre is köszi
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Szakértő :) De ugye nem vagy gnóm??? :D

Aeris? Az végső limitjét leszámítva megvolt az összes, de amikor eljutottam első cd végére, majd később újrakezdtem, többé már nem is fáradtam vele. Inkább Nanakit (Red XII) fejlesztgettem. Sephiroth mellett ő a legcoolabb :hopp:

Én Sephiroth után Vincent-et találtam nagyon :cool:-nak. Plussz a legbonyolúltabb sztorija is neki van. :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Én se úgyhogy ezt megbeszéltük! :) De előre is köszi

Akkor még a //www.gamefaqs.com -ot tudom figyelmedbe ajánlani. Ott egész jó (angol) végigjátszások szoktak lenni. ;)

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Én Sephiroth után Vincent-et találtam nagyon :cool:-nak. Plussz a legbonyolúltabb sztorija is neki van. :D

Nem tudom, öcsém volt belezúgva Vincentbe. Télleg, őt nem is használtam nagyon...tényleg elő kell vegyem újra :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Itachi

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Kioktatás: Ultimate Weapon-ból csak egy db volt (a többi: Emerald, Ruby, Diamond? :confused: ). :D A Chococobo tenyésztés meg tényleg egy elég idegtépő procedúra volt. ;) Viszont a Knights of the Round-ért megérte. Ja, a jelenlévők közül kinek sikerült (rajtam kívül :hopp: ) Aeris összes Limitjét begyűjteni?
Kioktatás kioktatása:Az ULTIMA weapon...ULTIMATE Weapon az Cloud legjobb fegyvere.. :rolleyes: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Kioktatás kioktatása:Az ULTIMA weapon...ULTIMATE Weapon az Cloud legjobb fegyvere.. :rolleyes: :zen:

:lol: Igaz-igaz. Ezt most jól megkaptam. :rolleyes: :D

Itachi

Hiába jó pap holtáig tanul,a nekromanta meg azon is túl..:rolleyes: :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Kioktatás kioktatása version 2.00:

(bár valószínűleg csak elgépelés miatt történt)

Chococobo? Chocobo!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Kioktatás kioktatása version 2.00:

(bár valószínűleg csak elgépelés miatt történt)

Chococobo? Chocobo!

Jóvanna!...:o I get the message! :D

Sephiroth

Kiokatatás 324.214.2588.2216.2156.0,1

Ki a francot érdekel míg tudjuk miről van szó.
Jó az ultima, meg az ultimate-nél nem árt oda figyelni. De gyakran szokták keverni írásban és beszédben is.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

QuoteOriginally posted by Shadowolf
SPOILER: Bár asszem ha adsz neki 5db-ot a legjobb greens-ből, és aztán a L4 Suicide (asszem ez a neve, mindenesetre a környéken található Muu nevű szörnyektől lehet megtanulni) enemy skillt használod rajta, megtanulsz tőle egy spéci enemy skillt.  ;) SPOILER END

Hogyan kell megtanulni amit említettél, egyáltalán hogy lehet tanulni (vagy mi)

Nekem má elegm van FF-ből me mindig játszok vele aztán kilép program hibával és kezdhetem újból utcsó mentéstől (nem szokásom gyakran menteni úgy hogy nagyon idegesítő:()

Ramiznak má irom FF7-t (legalább is megpróbálom kiírni)

.Attila

QuoteOriginally posted by Xaga
Hogyan kell megtanulni amit említettél, egyáltalán hogy lehet tanulni (vagy mi)

Enemy Skill materia-t bepakolod, és ha használnak bizonyos varázslatokat az ellen a karakter ellen, akin rajta van, akkor megtanulja. Pl.: van egy nagy büdös pók, amelyik elkerülhetetlen, fent a materia kitermelő bányáknál. Egyedül ő használja a Trine nevű varázslatot, ami nagyon sokáig a legerősebb varázslat, szóval hasznos.

ignus

QuoteOriginally posted by Trivi
Enemy Skill materia-t bepakolod, és ha használnak bizonyos varázslatokat az ellen a karakter ellen, akin rajta van, akkor megtanulja. Pl.: van egy nagy büdös pók, amelyik elkerülhetetlen, fent a materia kitermelő bányáknál. Egyedül ő használja a Trine nevű varázslatot, ami nagyon sokáig a legerősebb varázslat, szóval hasznos.

És asszem Materia Keeper-nek hívják!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Ramiz

Kösz, hogy szóltok teraflame-nek, de most éppen Xaga valószín?leg odaadja.
(Aztán meg én is jövök FF7 kerekasztal-bezélgetésre:)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

QuoteOriginally posted by Trivi
Enemy Skill materia-t bepakolod, és ha használnak bizonyos varázslatokat az ellen a karakter ellen, akin rajta van, akkor megtanulja. Pl.: van egy nagy büdös pók, amelyik elkerülhetetlen, fent a materia kitermelő bányáknál. Egyedül ő használja a Trine nevű varázslatot, ami nagyon sokáig a legerősebb varázslat, szóval hasznos.

Nem csak ő használja, hanem a Wutai toronyban valamelyik ellenfél is. (Talán az uccsó) Enemi skill gyűjtésre én legjobban a manipulate + enemi skill kombinációt használtam. (Manipulálni Caith Sith-el lehet talán a legjobban)

A nevem meg Teraflare (Megaflare->Gigaflare->Teraflare) :nagyere:  Irgum-burgum-teremtette

Ok. Cd irás cancelled! 1%..2%.... 99%...100%. Done.

Xaga

És azt a materialt honnan lehet beszerezni??

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
És azt a materialt honnan lehet beszerezni??

Enemy skill matériát először asszem a Shinra épületben találsz, a Manipulate-ot pedig Caith Sith-tól veheted át miután csatlakozik a csapathoz. ;)

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Enemy skill matériát először asszem a Shinra épületben találsz, a Manipulate-ot pedig Caith Sith-tól veheted át miután csatlakozik a csapathoz. ;)

Engem valami oknál fogva irritált Cat Sith.... Nemtom miért. Sosem szerettem...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Engem valami oknál fogva irritált Cat Sith.... Nemtom miért. Sosem szerettem...

Én sem használtam soha. Ízlések és pofonok. :D

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Én sem használtam soha. Ízlések és pofonok. :D

Valahogy szerintem nem illett a környezetbe. Kicsit erőltetettnek éreztem... De hát ez van! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

teraflare

Hát limittel sem zsúfolták tele...

ignus

QuoteOriginally posted by teraflare
Hát limittel sem zsúfolták tele...
:lol:

SPOILER: Amúgy ki is irányitotta Cat Sithet? Valami Shinrás csávó igaz? (akit kihurcolnak a tárgyalóból?)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Soridan

QuoteOriginally posted by ignus
:lol:

SPOILER: Amúgy ki is irányitotta Cat Sithet? Valami Shinrás csávó igaz? (akit kihurcolnak a tárgyalóból?)

SPOILER: Reno (vagyis igen a válasz :D )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
SPOILER: Reno (vagyis igen a válasz :D )

Reno biztos nem, mert ő a Turk-ökhöz tartozik/ott. :D

Itachi

QuoteOriginally posted by ignus
Valahogy szerintem nem illett a környezetbe. Kicsit erőltetettnek éreztem... De hát ez van! :)
Ha megnyugtat én se kedevelem...Egyetlen karakter akire azt tudom mondani,hogy nagyon nem teccik...:ejj: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ArchElf

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Reno biztos nem, mert ő a Turk-ökhöz tartozik/ott. :D
Jaja, de biztos valami "R" betűs...
Talán Rufus???
:confused:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Jaja, de biztos valami "R" betűs...
Talán Rufus???
:confused:
AE

SPOILER: ő sem, mert ő meg a Shin-ra vállalat új vezetője és mellesleg Cloud-ék ellensége. SPOILER END