Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Saori

QuoteOriginally posted by Soridan
Még vmi!

Ha vki nem akar magáról képet, akkor azokat tessék nem piszkálni hanem elmenni megnézni élőben :D Megéri ;)

Ezzel mitis szerettél volna mondani? :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Sky

Akinek nem inge...
Mess with the best,
Die like the rest...

Moloko

QuoteOriginally posted by ignus
NA pl. szerinted én akár egy kicsit is hasonlitok az avatarom által  elképzelt alakra?
szerintem az avatar a rosszabb.

Moloko

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Itt pedig igazi vízköpők láthatóak.
Ha senki nem rémült meg, akkor van még néhány képecském.
ez a kép nagyon jóóóó :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Tiaro
Ezzel a threaddel csak az a baj, h annyira nem vagyok fotogén, hogy ált én is megijedek a képeimtől. Mi lenne, ha inkább beszkennelném magam...?:confused:
képzelem azt az attachmentet :)
adatok: név: tiaro.3d méret: 193 cm hosszú, 80 kiló, dátum: 1984-12-09 :D ;)

Baldy

Csatlakozom Angel véleményéhez :)
Még ahhoz is kedvet kaptam egy pillanatra, hogy USTeam-s hétvégi tábort szervezzek valamikor a nyárra :D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Csatlakozom Angel véleményéhez :)
Még ahhoz is kedvet kaptam egy pillanatra, hogy USTeam-s hétvégi tábort szervezzek valamikor a nyárra :D:D

Haverok, buli, anime....:hopp:

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Csatlakozom Angel véleményéhez :)
Még ahhoz is kedvet kaptam egy pillanatra, hogy USTeam-s hétvégi tábort szervezzek valamikor a nyárra :D:D
elment az eszed?! :hehe:
amúgy melyik véleményemhez?

ignus

QuoteOriginally posted by Angel
szerintem az avatar a rosszabb.

:(

Baldy! Adjunk uj nevet a topicnak: "Önbizalomcsökkentés (rakj fel egy képet és mi garantáljuk hogy egy héten belül felakasztod magad)"
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

QuoteOriginally posted by ignus
:(

Baldy! Adjunk uj nevet a topicnak: "Önbizalomcsökkentés (rakj fel egy képet és mi garantáljuk hogy egy héten belül felakasztod magad)"

Akasztás... mondtam én, hogy nem lesz hosszú életű ez a topic (meg a benne megszólaló emberek sem) :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
:(

Baldy! Adjunk uj nevet a topicnak: "Önbizalomcsökkentés (rakj fel egy képet és mi garantáljuk hogy egy héten belül felakasztod magad)"

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem értem mi az önbizalomcsökkentő abban, hogy azt mondja, hogy a valódi éned jobban néz ki, mint az avatarod? :confused:

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Akasztás... mondtam én, hogy nem lesz hosszú életű ez a topic (meg a benne megszólaló emberek sem) :D

Le a vészmadarakkal! :uzi: :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Angel
szerintem az avatar a rosszabb.
szerintem ez egy pozitív vélemény volt a valóságra nézve.....

Moloko

#163
éljen a szalagavató! hogy volt nekem még arra is időm, hogy a kamerába nézzek?!
1. kép
zorba közben /vége felé... -> a kör már szétszakadt

Moloko

2. kép
indiai tánc előtt

ignus

Jólvan emberek, csak vicc vót... Ténymegállapitás: Angelnek jól áll ha mosolyog...:D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
éljen a szalagavató! hogy volt nekem még arra is időm, hogy a kamerába nézzek?!
1. kép

És legalább jó volt? :rolleyes:

Moloko

QuoteOriginally posted by ignus
Jólvan emberek, csak vicc vót... Ténymegállapitás: Angelnek jól áll ha mosolyog...:D
ez már nekem is feltűnt :D
(emberek, nincs itt hiány önbizalomban! :D)

.Attila

Na jó, nem leszek annyira ellenséges ezzel a topic-kal. Szalagavató:

Moloko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
És legalább jó volt? :rolleyes:
:_off: a szalagavató? nagyon :) - bár ezt szerintem a képek őszinte mosolya is bizonyítja :)
(a keringőnél becsuktam a szemem aztán elmenekültem, és keringtem egy barátnőmmel, hogy ne rontsa le a hangulatot az a tény, hogy nem keringőzöm :D)

ignus

Hát azért az eléggé low önbizalom lenne ha még a saját magamat sem fogadnám el... Úgy nézek ki ahogy... Akinek nem tetszik.... :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by ignus
Hát azért az eléggé low önbizalom lenne ha még a saját magamat sem fogadnám el... Úgy nézek ki ahogy... Akinek nem tetszik.... :)

...az reklamáljon pm-ben? :hopp:

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
ez már nekem is feltűnt :D
(emberek, nincs itt hiány önbizalomban! :D)

Én ezzel kezdtem a topic-ot...
Itt egy kis ízelítő bécsből, én a kép bal oldalán állok, jobb oldalt az unokabátyám:

ignus

QuoteOriginally posted by Shadowolf
...az reklamáljon pm-ben? :hopp:

Pontosan! :)

Trivi: jó kép!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Én ezzel kezdtem a topic-ot...
Itt egy kis ízelítő bécsből, én a kép bal oldalán állok, jobb oldalt az unokabátyám:

:_off: ennek a szobornak a közelében találtam asszem azt a boltot amiről a meeten meséltem neked...

Tiaro

Én is egy szalagavatósat!
(Ha már Angel rávilágított az egyébként remek ötletem hátrányaira, marad a régi módszer...:rolleyes: )

Tudok én ilyen is lenni, beebee. :hehe:
Ja, mellettem az ofő, én meg nem tudom miért vágok ilyen pofát, de ez van. :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Nephilim

QuoteOriginally posted by dizzy
Háát, mikor is lesz az a sushi party?
Hányra mentek, mert akkor én is beszállok. Ha minden igaz, csak 5-re kell odaérnem a Trafóba, már ha addig nem kajáltok szét :)

:_off: Állítólag szombat délelőtti vagy déli órákban látogatunk be egy jó kis kajáldát. Majd még kiderül holnapig a pontos cél.
"God's in his heaven. All's right with the world."

ignus

Hát akkro postolok egy ma készült képet, amin ignus bá és asszony látható.... (lehet hogy majd mégegyet!):)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

ignus

És a másik.... (aminek talán a friends címet adnám!) :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

#179
QuoteOriginally posted by ignus
Hát akkro postolok egy ma készült képet, amin ignus bá és asszony látható.... (lehet hogy majd mégegyet!):)
határozottan egészségesebb képek rólad mint az a bellított volt :D
(csak hogy még véletlenül se értsd félre: :cool: képek :jee:_)