Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Assassin

Quote from: Xipekepet nem kuldtem.
es inkabb nem ismerlek.

Mi ez a negatív hozzállás? Mit vétettem én NEKED?  :hehe:
" There is no sin to know their sins."

Shadowolf

Ezt ha lehet (meg ha nem akkor is :hehe: ) az offtopicban folytassátok.

Xipe

Quote from: ShadowolfEzt ha lehet (meg ha nem akkor is :hehe: ) az offtopicban folytassátok.


bocsa shadow.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Assassin

Quote from: Xipebocsa shadow.


Excuse us... :hehe:
" There is no sin to know their sins."

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Quote from: MeskeItt van pár kép rólam és Moháról.

Vonaton1
Vonaton2
Vidáman
Moha jó háttérrel, én általam fotózva! :p
Itt majdnem elütöm Mohát a szánkóval...
Szánkó2
Jók lettek a képek.
De jó nektek hogy ott annyi hó van itt max 1 hógolyó gyúrásnyi ha akad.

Meske

Quote from: NokiJók lettek a képek.
De jó nektek hogy ott annyi hó van itt max 1 hógolyó gyúrásnyi ha akad.
Ha majd jössz hozzánk, te is részesülhetsz a hó adta örömökben. ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Én az ölelõpárnámmal. Várjuk katz félelmetes történetét.   :morci:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: MeskeSzánkó2
Bakker, olyan vörös a szemem, mint a nyúlé! Biztos, hogy ezt kellett? :rolleyes:

Marfy


Assassin

#1601
Quote from: BaldyNem mesélt, és képet sem küldött.

Ígértem képet. itt van:

Sorry (a jel csak poén)
" There is no sin to know their sins."

Moha

Mi van a kezeden? Egérke? Tengerimalac?

Ja, amúgy a képeket legközelebb a galériába postold, hogy ne legyen az attach-okkal leterhelve a fórum. A galériából már belinkelheted a postba.

Assassin

Quote from: MohaMi van a kezeden? Egérke? Tengerimalac?

Ja, amúgy a képeket legközelebb a galériába postold, hogy ne legyen az attach-okkal leterhelve a fórum. A galériából már belinkelheted a postba.

Dzsungáriai törpehörcsög (neve: Szotyi)

Bocsesz, hogy ide raktam, ígértem képet, korábban.Ugye nem nagy baj?
" There is no sin to know their sins."

Exo

Quote from: AssassinDzsungáriai törpehörcsög (neve: Szotyi)

Jó fotó.

Juj, az igazi kisállat?  :eeek:

Én elsõ látásra azt hittem vmi szõrmekulcstartó vagy hasonló... :rotflol:
(amúgy aranyos kis jószág)

Assassin

Quote from: ExoJó fotó.

Juj, az igazi kisállat?  :eeek:

Én elsõ látásra azt hittem vmi szõrmekulcstartó vagy hasonló... :rotflol:
(amúgy aranyos kis jószág)

Köszi :)

Pontosan, a "kép lényege"(poén) "gyûrûhöri" :lol: ,( fõleg, amikor végigkirándulja az egész lakást, aztán kiköt a felettünk lakónál... :hehe: )
" There is no sin to know their sins."

Feldin

Quote from: DjinnÉs is felraktam pár képet a tegnapi társasozásról. Itt vannak
Van több is csak lusta vagyok. Ha vkit érdekelnek, akkor szoljon...
Habár nem ide tartozik de szeretnék gratulálni Djinnek amiért megtért :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin


Damnatus

Hali!

Milyen jó, hogy mindenki úgy küldd be képet, hogy hozzáfûzi, hogy õmaga milyen rosszul néz ki. Hát itt senkinek nincs önbizalma, vagy legalább realitásérzéke, esetleg megfelelõ önértékelése?

ignus

#1609
Quote from: DamnatusHali!

Milyen jó, hogy mindenki úgy küldd be képet, hogy hozzáfûzi, hogy õmaga milyen rosszul néz ki. Hát itt senkinek nincs önbizalma, vagy legalább realitásérzéke, esetleg megfelelõ önértékelése?

Nesze itt egy kép amin tök jól nézünk ki... :P

:)-re katt



nem is... :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Djinn

Quote from: DamnatusHali!

Milyen jó, hogy mindenki úgy küldd be képet, hogy hozzáfûzi, hogy õmaga milyen rosszul néz ki. Hát itt senkinek nincs önbizalma, vagy legalább realitásérzéke, esetleg megfelelõ önértékelése?
Naaa. Itt  egy csodás kép rólam: Én nyolcvan pulóverben Gyönyörû háttérrel egyébként. Ezen a szép helyen lakunk. Ha nem a temetõt, akkor ezt látni.
Nem írok rosszat magamról csak gondolok. Így már jobb?  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Quote from: DamnatusHali!

Milyen jó, hogy mindenki úgy küldd be képet, hogy hozzáfûzi, hogy õmaga milyen rosszul néz ki. Hát itt senkinek nincs önbizalma, vagy legalább realitásérzéke, esetleg megfelelõ önértékelése?
2. van, 3.-ról nem tudom ;)

Rounin

Quote from: DamnatusHali!

Milyen jó, hogy mindenki úgy küldd be képet, hogy hozzáfûzi, hogy õmaga milyen rosszul néz ki. Hát itt senkinek nincs önbizalma, vagy legalább realitásérzéke, esetleg megfelelõ önértékelése?

Ghehe... éppen hogy realitásérzék van. Ti. marhára nem vagyok fotogén, és tisztában vagyok vele, hogy IRL jobban festek, fõleg ha meg is van mosva a hajam, rendesen felöltözök, és nem 36 óra talponlét és cirka 80-90 ezer parányi alkatrész átellenõrzése után vagyok :D

EDIT: csak olyankor nincs fotoapparátus a közelben :rolleyes:

kisvirag

/me mint aki pénteken találkozott Rouninnal, állitom és tanusitom, hogy ez a "realitásérzék" kicsit sántit, mert szerintem ezzel a képpel csak és kizárolag technikai gondok vannak, mint hogy homályos.

De tény, hogy akkor még ennél is jobban nézel ki.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: kisvirag/me mint aki pénteken találkozott Rouninnal, állitom és tanusitom, hogy ez a "realitásérzék" kicsit sántit, mert szerintem ezzel a képpel csak és kizárolag technikai gondok vannak, mint hogy homályos.

De tény, hogy akkor még ennél is jobban nézel ki.

Nincs realitásérzékem? Ezek szerint rosszul érzem, hogy jobban nézek ki :p Kössszzz

kisvirag

/me most nem áll neki vitatkozni/magyarázkodni
megin kiforgatod a szavaimat :P
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moha

Quote from: DamnatusHát itt senkinek nincs önbizalma
Személyiségteszt szerint nem sok...
Quotevagy legalább realitásérzéke
Hát, tudom pl. melyik csajnál nincs abszolút esélyem... :rolleyes:
Quoteesetleg megfelelõ önértékelése?
Ez meg nem tudom. Legalább is a környezetemnek mindig "jól nézek ki", még hót kómásan, lenyalt hajjal, vörös szemekkel is. Szóval az nem mérvadó.

Tudom, én is mindig lehordom, ha fotót teszek fel magamról. De Pl nekem sajna olyan xar hajam van, hogy bárhogy igazítom, hülyén néz ki.

Djinn

Quote from: MohaTudom, én is mindig lehordom, ha fotót teszek fel magamról. De Pl nekem sajna olyan xar hajam van, hogy bárhogy igazítom, hülyén néz ki.
Úgy látom, neked ez a haj dolog nagy bánatod. Örülj, hogy van!! Én lehet, hogy már a saját esküvõmön kopasz leszek. Úgyhogy becsüld meg ami van és ne szidd, mert megsértõdik!  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

Hali!

Ejha! Jó sok reakció!
De most gondoljatok bele! Mindenki úgy érzi, hogy nem fotogén. Ha senki nem fotogén, akkor meg minek mentegetõzni? Így is úgy is úgy nézünk ki, ahogy vagyunk. Szégyellni fölösleges...
Nameg ez olyan, mint mikor anyu új receptet próbál ki: meg se kostóltuk már mentegetõzik. Persze a kaja aztán mindíg nagyon jó.

Djinn
Gondolni se gondolj magadról rosszat!

csajozás
Abszolút nem külsõtõl függ. Aki a külsõre utazik, az annyit is ér. Ez vonatkozik ránk is.

Djinn

Quote from: DamnatusHali!
Djinn
Gondolni se gondolj magadról rosszat!
Miért ne?  :confused:
Szerintem senki sincs, aki teljesen elfogadja önmagát. Különben hogy fejlõdnénk  :rolleyes:
Quote from: Damnatuscsajozás
Abszolút nem külsõtõl függ. Aki a külsõre utazik, az annyit is ér. Ez vonatkozik ránk is.
Na ezzel teljesen egyetértek. De ha azt mondom, nekem nem számít a külsõ valahogy senki nem hiszi el :(
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"