Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Eleanor

QuoteHát ide is post olok...Remélem még nem volt nem igazán anime de nagyon ott van...  

hmm, hát igen, Dante a Devil may Cry-ból... kár hogy ilyen pasik nem szaladgálnak az utcán... :o  amikor először láttam cimlapon kissé meghökkentem, aztán nagyot csalódtam hogy csak egy játék főszereplője. Olyan élethű kép volt... :bruhuhu:

hogy ne legyek offtopic :) :
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Itachi

Ez pedig egy furcsa testvér pár a Samurai Shodown 4 ből..:D :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kalibur

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ez pedig egy furcsa testvér pár a Samurai Shodown 4 ből..:D :zen:
Hol?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Hol?

Hát éppen ez a furcsa bennük...:hopp:

Emarsharae

No, ha már itt háttérképek is mennek, bedobok egy sajátot. Ez itt Schu, és a bal oldalra terveztem az ikonokat, azért nincs ott semmi, mielőtt kérdezitek...
Avagy mi lesz pár óra unalomból ha egy photoshop is van kéznél. :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Saori

Hozzá mit szóltok? :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

Hát, mondjuk elfogadnám karácsonyra ha arról lenne szó... :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

És most egy Farf fanart...
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Itachi

Az előbbi post om javítása...:lame: :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Emarsharae

Aha!
Itt a fura testvérpár!
Aranyosak... bár ha jól sejtem, kinyiffantanának egy ilyen megjegyzésért...


Mellesleg srácok, én nagyon imádlak titeket...
És szoktunk néha megjegyzéseket tenni, de nem lenne rossza ha gyakrabban kommentálnánk a képeket...
Legalábbis saját véleményem szerint így lenne értelme az egésznek, különben az egész csak egy nagy képtár lesz.
Annak meg nem kell egy egész fórum...
 :teccik:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Itachi

Ok akkor ha ezentúl post olok akkor megtoldom pár sorral is..:D ;) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Emarsharae

Na, most kapok kettőt a fejemre...
Én és az én nagy szám... :ejj:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

ignus

Szerintem egész jó képek (Főleg a Devil May Cry-os, ez amúgy a kettőből van ugye?). Emarsharae-nek igaza van, valóban commentel az igazi. Deyo képei nagyon ott voltak... Cool kis képek! (Deyo... mostmár a "Wiss Kreuz"-t is tölthetem le! :) )
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Itachi

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Na, most kapok kettőt a fejemre...
Én és az én nagy szám... :ejj:
He?Miért kapnál a fejedre?Én csak annyir mondtam ,hogy ezentúl többet írok a képekhez ha kell...:confused: ;) :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Emarsharae

Jól van, jól van, csak úgy elhallgatott mindenki.
Na, akkor én is küldök pár weiss képet.

Ignus: csak ne a Glühennel kezdd, az a legutolsó. Ajánlom hogy várd meg amíg valaki feltölti az eredeti sorozatot, vagy kérd el deyo-tól a címet ahonnan le lehet tölteni.
Az első az igazi, a többi... az OAV még ok, grafika 10-ből 10 pont, a Glühen... **** a grafikája, és lassan indul be...

Na... Ennyit erről. :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

Florists by day, assassins by night...

A Florists már megvolt, ez meg az Assassins.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Saori

Na akkor egy újabb bishounen a gyűjteményből...;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

Ő kicsoda, micsoda és mit csinál hogy ilyen szenvedő képet vág?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

Bár, ha már épp a szenvedésnél tartunk...
Itt egy abszolúte depis meg tollas Weiss kép. Tollallergiások ne nézzék meg. :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Saori

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Ő kicsoda, micsoda és mit csinál hogy ilyen szenvedő képet vág?

Csak egy fanart...:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

Egy egész jó arckép (legalábbis sztem):

ignus

Na, hát pasikat is egész jókat rajzolgatnak! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Saori

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Egy egész jó arckép (legalábbis sztem):

Kul! :jee:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

Aranyos... Komolyan, egyszer meg kéne már néznem a sorozatot, de nem visz rá a lélek. Időiány, az a bajom...
Győzzetek meeeeeeg! :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

Ja, és utolsó próbálkozás. Ha ez se tetszik senkinek, visszavonulok.:(
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

.Attila

Most, hogy végignéztem a D.N. Angel-t, szedtem le pár képet, és mivel férfiak/fiúk a főhősök, van egy pár képem ide is:

Dark

Kalibur

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Ja, és utolsó próbálkozás. Ha ez se tetszik senkinek, visszavonulok.:(
Hogy értendő, hogy senkinek :confused: :ejj:
Nekem igenis tetszik !! Ne vonulj vissza, naaa ;)
További kommentárként: Inu-t köszönöm farkaskomának, a barátnőm imádni fogja :p !
(a Dark is jó kép, kár, hogy már megvolt)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
További kommentárként: Inu-t köszönöm farkaskomának, a barátnőm imádni fogja :p !

És ezekhez mit szólsz? 1.: