Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12
Látom, te jobban preferálnád, ha nõként jelennék meg elõtted (:p), de szerintem is férfi a rajzolt alak, és nem lenne rossz tényleg olyan szépen kidolgozott testtel rendelkezni (darázsderék ?! Hátha olyan a testfelépítése a férfinak, és ügyel az edzés során az X alakú kidolgozottságra, akkor minden további nélkül lehetséges ;))
Nem. Te tökéletesen félreértettél (vagy félreismertél? :D )
Ha eccer netán találkoznánk, akkor inkább férfiúi (most megyek és kezet mosok... :rolleyes: :D ) mivoltodat preferálnám, ha nem sértelek meg. Idővel pedig én is rájöttem, hogy Demian férfi, azóta tetszik is. (először megláttam és kijelentettem: De ronda szegény csaj... nincs semmi melle... de legalább a ruhája jó...)
Darázsderékban pediglen a női formára gondoltam, tekinve, hogy szenvedhet egy férfi testépítő amennyit jólesik, ha eccer más formát adott neki a természet.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

QuoteOriginally posted by Kalibur
Nem. Te tökéletesen félreértettél (vagy félreismertél? :D )
Nem olyan biztos az ;)

Quote
Ha eccer netán találkoznánk, akkor inkább férfiúi (most megyek és kezet mosok... :rolleyes: :D ) mivoltodat preferálnám, ha nem sértelek meg.
Nem szértesz meg, bár a kezetmosok poént nem sikerült fognom... :(
Quote
Idővel pedig én is rájöttem, hogy Demian férfi, azóta tetszik is. (először megláttam és kijelentettem: De ronda szegény csaj... nincs semmi melle... de legalább a ruhája jó...)
De ez már ki lett tárgyalva az elõzõ oldalon... vagy félreolvastam valamit :confused: ?!
Quote
... hogy szenvedhet egy férfi testépítő amennyit jólesik, ha eccer más formát adott neki a természet.
Most fel is fogod amit írtam, vagy csak elolvasod ? :p

Kalibur

Nem idézek, mert mire azt a darabokra cincált postot úgy összeállítanám, hogy az mutasson is valami éppelméjűséget, lejárna a naptár, én meg még Weissot akarok nézni indulás előtt
A válaszok nem sorrendben:
Felfogom-e: Nos általában igen, de a válasz minősége erősen állapot és időfüggő. Tk én sem arra akartam kilyukadni, amit írtam, de valahol félúton már én sem igazán vágtam mit akarok, de ha már elkezdtem, hát fjezzem is be alapon csaptam oda valamit... ez az én hibám :rolleyes:
Demian a "de szerintem is férfi a rajzolt alak" válaszra jött be újra, attól függetlenül, hogy már valóban kitárgyaltuk.
Mivoltodra vonatkozó soraimmal pedig örültem, hogy nem sértelek (nem is volt szándékomban). A kézmosós beszólás tk nem rád irányult, hanem arra a nyálas szövegre amit előtte levágtam. Utólag rossz volt visszanézni :rolleyes: :D
És akkor esetleg erről ássuk is el a csatabárdot...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

QuoteOriginally posted by Kalibur
... Utólag rossz volt visszanézni ...
Senki sem tökéletes... ;) :D

Csatabárd elásva, de csak a feje, hogy bármikor elõkapható legyen :D !

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12
Senki sem tökéletes... ;) :D
 
Te se, csak törekszel rá, ugye ?:D
És hogy legyen on is a postban: Minap beszélgettem egy barátnőmmel kedvelt sorozatokról: Kenshinről (ez az ő személyes kedvence) és Gundam wingről. Nem tudtunk megegyezni, melyik ábrázolás a jobb: Kenshiné e aki van ca 26 a sorozatban (ha jól emlékszem ennyit mondott) és kinéz 16-nak, ha igazán öregíteni akarom vagy pl Zech márkié aki ugyi ha jól emlékszem 20 és ca 25-26-nak simán be lehetne tudni...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Cobra

Miből gondolod, hogy Sechs csak 20 éves ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

QuoteOriginally posted by Kalibur
Te se, csak törekszel rá, ugye ?:D
Hét persze... ;) ... néha, amikor senki sem lát, még sikerül is :D !

Quote...Kenshiné e aki van ca 26 a sorozatban (ha jól emlékszem ennyit mondott) és kinéz 16-nak, ha igazán öregíteni akarom vagy pl Zech márkié aki ugyi ha jól emlékszem 20 és ca 25-26-nak simán be lehetne tudni...
Kenshin... a buszon engem is csak középiskolásnak néznek... imho inkább nézzen ki valaki fiatalabbnak, mint öregebbnek... ;)

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
Kenshin... a buszon engem is csak középiskolásnak néznek... imho inkább nézzen ki valaki fiatalabbnak, mint öregebbnek... ;)

Hm...ha tippelni kéne énsemannyinak tippelnélek mintamennyi Vagy..;) :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Soridan

#278
QuoteOriginally posted by Shock12
Hét persze... ;) ... néha, amikor senki sem lát, még sikerül is :D !

 
Kenshin... a buszon engem is csak középiskolásnak néznek... imho inkább nézzen ki valaki fiatalabbnak, mint öregebbnek... ;)

Hehe, ja, csak ne akkor, amikor édesanyád elküld cigiért, és elkérik a személyidet...21 éves korodban!!!!! :)

Edit: főleg, hogy 15 éve oda járok bevásárolni :mad:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Cobra
Miből gondolod, hogy Sechs csak 20 éves ?
Ööö, valamelyik infopage írta, de már akkor se tudnám megmondani, melyik, ha agyonütnének érte...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

Szerintem 19, de az oav-ben megöregedhetett. Amúgy meg nem mindegy? :D ;)

Mármint... Nehogy már ezért kapjatok hajba.:rolleyes:

Amúgy meg "Practice safe Zechs, wear a Gundam!" :zen:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Emarsharae


Amúgy meg "Practice safe Zechs, wear a Gundam!" :zen:
:confused:
A 20 és az Endless waltz igaz lehet, ott mindenki 1 évvel idősebb.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
:confused:  

Ezen mit nem értesz? :D

Emarsharae

#283
QuoteOriginally posted by Kalibur
:confused:
Kalibur, úgy látszik, te ehhez még kicsi vagy.  :ad: :lazza: :ejnye: :hehe:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

#284
QuoteOriginally posted by Emarsharae
Kalibur, úgy látszik, te ehhez még kicsi vagy.  :ad: :lazza: :ejnye: :hehe:
Nem :rolleyes:
Csak lassan esett le :rolleyes:
És siettem mikor válaszoltam, mivel egy kellemes fürdő és utánna Weiss várt rám... télleg, az ugye 26 rész... de én csak 24-et kaptam... hol a maradék ?
És még egy, nem ide akartam, de most még eszemben van: Nemtuggya valaki, honnan kotorhatnám elő a manga verziót ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Sky

Én is kerestem de nem sok szerencsével...
eMule-on, kazaa-n és gnutellán nincs...
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

Kikerült a boardra egy 2003as Gundam Seed naptár (nem a naptár mivolta miatt... bár 2007ben úgyis használható lesz :D)

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Kalibur
és utánna Weiss várt rám... télleg, az ugye 26 rész... de én csak 24-et kaptam... hol a maradék ?
És még egy, nem ide akartam, de most még eszemben van: Nemtuggya valaki, honnan kotorhatnám elő a manga verziót ?

1. Nem, az 24 rész. Legalább is ebben az adagolásban ahogy te kaptad.
2. Japánban Manga boltokban esetleg... :(
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Emarsharae
1. Nem, az 24 rész. Legalább is ebben az adagolásban ahogy te kaptad.
Ohh, ezek szerint több csomagolás van?? Érdekes.. Különben azért írhattam butst , mert még mindig nem néztem végig (húzom az élvezetet:D )
Quote 2. Japánban Manga boltokban esetleg... :(
Arghhh ne mondd hogy nincs lefordítva semmi könnyebben érthető nyelvre ...! :ejj:  (Avon katalógus zuhan az ölből, ráhajol a billentyűzetre és sírva fakad...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ohh, ezek szerint több csomagolás van?? Érdekes.. Különben azért írhattam butst , mert még mindig nem néztem végig (húzom az élvezetet:D )
Hááááát, ha csak nem az OAV Weiss részét nem nézték a 25, 26. résznek, de ha jól tudom, elvileg a 23, 24. rész hosszabb...
A lényeg a lényeg, tuti hogy az az első sorozat vége. Tudom, mert láttam.
QuoteOriginally posted by Kalibur
Arghhh ne mondd hogy nincs lefordítva semmi könnyebben érthető nyelvre ...! :ejj:  (Avon katalógus zuhan az ölből, ráhajol a billentyűzetre és sírva fakad...)
Nézd... én nem mondom, de szerintem biztos megvan valahol. Ha már le nem vették... Régi ez a WK... Bár a bánat tudja.
Amúgy meg ha végeztél... az OAV-vel és a Glühennel, akkor megtanítasz, hogyan kell ide felpakolni a Weiss Side B-t, és felrakom amennyi megvan angolra lefordítva.

:_off: Van benne valami használható? (mármint Avonéknál)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Shock12

QuoteOriginally posted by Kalibur
...Avon katalógus zuhan az ölből, ráhajol a billentyűzetre és sírva fakad...
:D !! Jó... :D !!

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12
:D !! Jó... :D !!
Naháát micsoda kis kárörvendő művészpalántánk van nekünk :ejj: :D Adok egy ceruzát, menj gyakorolni! (na így se küldtem még el senkit gyufáért ... :p )
Felpakolás: arról inkább mást kérdezz, én még nem próbáltam, és amilyen sebes a hozzáférésem, két év alatt se töltene fel egy szimpla AMV-t, nemhogy egy sorozatot... :rolleyes:
Off: katalógus a szokásos... néhány tippel kiegészítve...

Képgaléria lehetne aktívabb, ha szabad megjegyezni...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

#292
QuoteOriginally posted by Kalibur
Naháát micsoda kis kárörvendő művészpalántánk van nekünk
:_off:
Mán megin nem értesz te semmit ... :ejj::ejj: ... csak szimplán a szakirodalom mivoltán vigyorogtam, nem azon, hogy rosszul jártál (rühellek kárörvendeni, fõleg a hozzám közelebb állók bajain!)...

De nyugi.... gyakorlok... ;):p ... de az elsõ a család, munka, és a kötelesség... csak utána jön a szórakozás ;)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shock12
Mán megin nem értesz te semmit ... :ejj::ejj: ... csak szimplán a szakirodalom mivoltán vigyorogtam, nem azon, hogy rosszul jártál (rühellek kárörvendeni, fõleg a hozzám közelebb állók bajain!)...
Má megbocsáss, de a postból mindent lehetett kivenni csak pont ezt nem... :ejj:  Az pedig, hogy nem vagy kárörvendő, kifejezetten dícséretes. Egy jó pontot beírhatsz az ellenőrződbe :D

Quote De nyugi.... gyakorlok... ;):p
Szintén dícséretes. Még egy jópont.
A gyufaügy meg visszaszíva.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

QuoteOriginally posted by Kalibur
Képgaléria lehetne aktívabb, ha szabad megjegyezni...
Megjegyzem, küldtem neked tegnap 2 Weiss Side B képet, és egy szót se szóltál rá... :(
Én nagyonis aktív voltam. :lazza:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Saori

Énisaktív voltam ma :D Meg még leszek is :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

Meg lettünk dorgálva, és most már Kalibur is eltűnt... ez fertőző?:eek: :confused:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

Nem tűnt el :D
Nem is titeket dorgáltalak, csak arra akartam rávilágítani, hogy amíg ide jöhettek a képek, mintha nagyobb lett volna a forgalom. A Weiss képeket láttam, de annyira meglepődtem ,hogy elsőre nemigen tudtam, hogyan álljak hozzájuk és a "hallgattál volna bölcs maradtál volna" alapelvet követve rácsücsültem a két kicsi kacsómra...
Mi a csuda az egyébként?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Emarsharae

A Glühen után folytatódik, amikor Aya épp...

:SPOILERS!!!: tehát épp leszúrva hever egy postaládának támasztva...

Ayát aztán bevonják Angliában egy újabb Weiss-féle csoportba, amit Criptonite, vagy Kryptonite, vagy valami ilyesmi Bandnek hívnak.

És egyszer csak megjelenik Kenken is, és közli vele, hogy azért jött ide, mert neki Aya mellett a helye. Nem, ez komolyan megtörtént. Eleanor majd lezúgott a székről amikor elmeséltem neki.
Szóval meglepő, de olyan aranyos a dolog... majd ha végignézed a Glühent, rájössz hogy ken és Aya egész jól elvannak...

Aztán persze ott van Yuki is... :D

Az egyetlen problémám, nagy problémám a Side B-vel az, hogy Michel elvileg ír, de tradicionális skótszoknyát visel. :eek: :confused:
Na ennyit erről.

De most már 6 pasi van 4 helyett...
Jó, nem? :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

Jól hangzik, előre megveszem hozzá az előkét is a pólóim védelmében :D  Csak először még lendületet kell vennem a Glühen megtekintéséhez, ami az első rész részleteinek megtekintése után esetleg időbe fog telni... :rolleyes:
A skótszoknya meg legyen a legkissebb gond :p  Ki hallott már természetes vörös japánról pl?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."