Írások

Started by Ramiz, 2004-02-26, 13:57:47

Previous topic - Next topic

noriko

na, hol tartottam..
Ramiz!!! Űrsárkány!!! imádtam! érdekes, izgalmas, és még mondanivalója is van!...:beken:
A késői néma vallomás meg nagyon szép.

Tiaro hangulatjelentése magávalragadó volt. annyira, hogy Soridan öccsének első haikuja most nagyon találó lenne.
(jó kis haikuk! első felé hajlok jobban én is, de a másik is jó!)
És Tiaro! ne add fel! még van idő, majd jön valaki aki megfogja a kezed és feledteti a bánatot és nem hagy el! bízzunk benne!
A versedben is egy nagy csalódás nyomait érzem, olyan merengő hangulat. Hagyd a multat ha ilyen keserű! Tiéd a jövő!!!;)

mi van még..ja igeeen!..
QuoteOriginally posted by Ramiz
Let's turn to happy!
hehehe..*gonosz vigyor*
Indiános rap

Az apacsok egy indián faj,
Néha sok velük a baj.
Kedvenc ételük a vaj,
Ezt készíti sok indián csaj.
Amikor esznek lesz nagy zaj,
A mohóságtól vajas lesz a haj.

A vadnyugaton élnek a hopik,
Ahol minden kis indián tejet szopik.
A tehéntől származik a tej,
Ezért minden indián tehenet fej.
De a tehén ott ritka, nem úgy mint a pej,
Ettől fáj a sok kis hopi fej!


:D  és ismétlem, ez nem vers!! ez rap!! unokatesóimmal hülyültünk a nyáron, akkor olvasták épp a Nagy Indiánkönyvet...
és ezt nem is akartam ide bepostolni, de hangulatemelőnek talán megteszi:p , úgyhogy sebaj.
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Hangulatemelőnek megteszi! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tiaro

Quote from: RamizHangulatemelőnek megteszi! :D

Hát az biztos!  :lol:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Pandóra

#243
Elég rég nem írtam be művet.
A mostani a regény elejéből van, csak hogy ugráljak.   :rotflol: Ne várjatok semmi izgalmat, itt még nincs semmi Bűbájos, se akció. Ezt a jelenetet kb. 11 évesen írtam, azt hiszem, meg is látszik rata, de Dennis volt az első szereplőm az életben, vele kezdem el írni, és ez volt az első leírt jelenetem. Kicsit nosztalgikus érzések fognak el.  :o
Kisebb testéreknek ajánlott.  :)


Dennis későn kelt, mint mindig. Lement a konyhába. Eugene a bátyja már ott volt.
- Szia! – köszönt Eugene. Dennis úgy döntött, meg sem fogja hallani a hangját. – Ma én főzök. Mi lenne, ha elmennél a boltba, és...
- Nyald ki. – morgott Dennis, és kinyitotta a hűtőajtót.
- Pedig igazán rád férne egy kis séta. Legalább tíz kiló felesleged van. – Dennis hozzányomta Eugene-t a falhoz, aztán látva annak harcias kedvét elengedte, és visszament a szobájába. Bezárta az ajtót, és lefeküdt.
Körbenézett a szobáján, és megtelt utálattal. Két és fél évvel volt fiatalabb Eugene-nál. A gyűlölt Eugene-nál. Dennis gyűlölte a bátyját, Floridát, a szobát, a levegőt. Dennis gyűlölte a világot. Saját magát is beleértve.
   A tágas szobában mindenhol csak dobozok voltak, és használt ruhadarabok. Nem volt hajlandó rendet tenni. Őt senki nem kérdezte, mit gondol a költözésről. Fogták és elvitték egy olyan helyre, ahol senkit nem ismert. Mister Tökély miatt. Magában így hívta Eugene-t. ,,Mister Tökélynek egy hibája van – szokta mondogatni – én." Mister Tökély valóban tökéletes volt. Kedves volt, jóindulatú, ösztöndíjat kapott Amerikába, zongorázott, rajzolt, táncolt, viccelődött, és legyőzte a családi átkot, a kövérséget is.
   A szülei azt mondták: ,,Benned is megvan a tehetség, csak te nem használod ki." Mindig hasonlítgatták őket, és persze mindig Eugene javára.
   Dennis már akkor nagyobb volt, mint kifejezetten alacsony bátyja. Testes volt, közepes tanuló, életunt és céltalan.
   Képzeletben vagy álmában sokszor kivégezte az egész családját. Lassan és véresen. A legszörnyűbb kínoknak vetette őket alá, amit a filmekben és a számítógépes játékokban látott.
   Úgy gondolta, ő a sikeres és boldog család árnyoldala. Sikeres apuka, mosolygós anyuka, Mister Tökély... és ő.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

Huhh, akkor egy kicsit írogatok véleményt. Az indián-rap remek hangulatemelő :) Tetszik.

Tiaro-féle hangulatjelentés. Erre csak azt tudom mondani, hogy kellett az a rap utána :rolleyes: :)

Az Űrsárkányhoz pedig még annyit fűznék hozzá, hogy gyűlölöm. Nagyon tetszik, de gyűlölöm a befejezéstét, mert annyira ember, hogy az már fáj.

Pandóra: ez nekem nagyon deja vu, az öcsém egy szinte tisztára ugyanilyet írt nemrég O.o . Viccen kívül.

És most megyek vissza olvasni (tiszta praktikus ez a thread, nem kell drága pénzért könyveket venni :D )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

#245
Quote from: SoridanPandóra: ez nekem nagyon deja vu, az öcsém egy szinte tisztára ugyanilyet írt nemrég O.o . Viccen kívül.


Mondtam, hogy kisebb testvéreknek van. Csak mi érezhetjük át ezt.  :beken: Üdvözlöm az öcséd.  :rotflol: És ha megengeditek, akkor maradnék majd a legközelebbi részlettel is a semmit mondani nem akaró, gondolatokat nem ébresztő műfajnál.  :)
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

Én nem megengedem, sokkal inkább elvárom :D  (ez amolyan biztatásféleségnek akaródzott indulni szépen... vagymi)  :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Jó hír: meeten összefutottam Nephilim komával, aki az egyik ötletadója volt ennek a topicnak, csak mostanában nem ért rá, de megígérte, hogy benéz pár írással!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bruce

Quote from: RamizJó hír: meeten összefutottam Nephilim komával, aki az egyik ötletadója volt ennek a topicnak, csak mostanában nem ért rá, de megígérte, hogy benéz pár írással!

Juhuhíjahaha! (Ez amolyan örömujjongás féle akart lenni  :hehe: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

kisvirag

Noriko:
abszolut köszönöm szépen a kritikát!
ha csak dicsérjük egymást, abból nem feltétlen leszünk jobbak :)

és tudom hogy én sem vagyok tökéletes :)
a kayan még van javítanivaló ezt eddig is tudtam :)
 Űrsárkány: au, de igaz!

Vámpiros: van még ilyen :) ami a vámpiroshoz kapcsolodik, még egy, és az is befelyezetlen, mint ahogy az álmainkat sem tudjuk mindig befejezni, mert esetleg kelni kell...
hamarosan linkelek még néhányat.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Soridan

:_off:

QuoteNem értem. Miért vagyunk ilyen magányosak? Mind... Miért van az, hogy amire annyira vágyunk, nincs meg? Bennünk kell lennie a hibának, nem? Talán nem vagyunk elég nyitottak? Annyira elvagyunk a szenvedésünkkel, hogy már észre sem vennénk, el sem hinnénk, ha történne valami? (Nem is tudnánk mit kezdeni vele?)

Talán. Magányosak? Ha különleges vagy - bármilyen szempontból - elütsz az átlagtól, akkor magányos leszel. Mert ami más, ami nem megszokott, azt nehéz megérteni. És az emberek többsége, amit nem ért, azt nem is próbálja megérteni. Félresöprik. :(

QuoteBennünk kell lennie a hibának, nem?

Persze. A mi hibánk. Ne légy más, olvadj bele a tömegbe, és millió társra lelsz. Csak akkor már nem számít. Mert ha együtt bégetsz a nyájjal, megszűnsz különleges lenni. Egyedi maradsz, persze, de közönséges/átlagos/megszokott.

:_off: vége
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

kisvirag

NAh :))
gondoltam gyorsan mielőtt elmegyek órára:
két link:(ja, az esetleges nem elolvasás az lehet a tar.hu hibája.. próbálkozzatok többször)

//www.tar.hu/kisvirag2/novella/KOMA.DOC (bocs, nem sikerült rájönni, hogy ez a uj forum hogy linkel ;>)

//www.tar.hu/kisvirag2/novella/NEKRO.DOC

az első szintén álomélményes.

és egy rövid sztori kroppolva:

Eltűnt! A kő eltűnt! És vele a hatalmam is. De vajon hová lett? Biztos, hogy idetettem, és azóta senki sem járt itt. Illetve... Várjunk csak... Téon. Esetleg ő. De miért vitte volna el? Nem képes használni, nem lehet képes használni... Ahhoz csak nekem van... Mi ez a zaj? Te jó ég! Téon! Ne! Téon! Fejezd be, nem tudod megcsinálni! Úristen. Megcsinálta. Nem értem... hiszen elméletileg csak én aktiválhatom. Csak nekem adhat erőt. Téon! Azonnal add vissza a követ! Mi az hogy nem? Én vagyok a kiválasztott, feladatom van vele! Téon! Ezt nem teheted! Hallod! Úgyis megtalállak! Csak még időben. Most mit csináljak?
Lia! Lia! Hozzám! Gyerünk szépségem. Hamarabb el kell érnünk a forrást. A kő merülőben van. Téonnak oda kell mennie hamarosan, hogy újra használhassa. Vágtass szépségem. Visszaszerezzük.
Hello Téon! Add vissza a követ. Nem, nem a tiéd. Feladatunk van vele. Miért csinálod ezt? Én szeretlek! Nem akarlak bántani! De ha nem adod vissza! Nem. Nem engedlek a forráshoz. Különben sem tudod hogy kell... te kémkedtél utánam? Már régóta tervezted? Ezt nem hiszem el. Téon, miért? Ne, ezt ne mond... nem igaz! Téon!
Bocsáss meg. Tudom, hogy megígértem, hogy sosem ütlek meg. De be kell látnod, hogy nem tehettem másként. De nem öllek meg, pedig kellene. De most menj. Nem akarlak többé látni. Pedig én nnyira szerettelek. De méltánytalan vagy arra, hogy tovább velem legyél. Ennek a kőnek feladata van. Erejét nem használhatod akármire, bármennyire is ezt gondoltad. Menj!
Menj...
Forrás, tölts fel... adj erőt, hogy harcunk vívjuk, és győzvén visszatérhessünk romjainkba.
end


ja, erről teljesen el is voltam feledkezve, ha nem keresem nektek a dolgokat, elő sem kerül :))
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Soridan

Quote from: kisviragNAh :))

Csatlakozom. Nah :))
Linkeket majd,d e a copyzott tetszik. Tiszta Szméágol  :) (csak vicc ;) )
Tetszik, csak ezt is szívesebben olvasnám 600 oldalas 'mini'regényben
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

noriko

Fórum-napló (tehát nem off! mert a napló is egy műfaj! ;) :p )
Kedves naplóm!
Ma a fórumon jártam, és valaki a magányról kezdett el töprengeni, és hogy hol lehet a hiba. Elmondom neked, én mit gondolok ezzel kapcsoltaban:
Hát nem tudom amiket Soridan írt, azokból az következik, hogy mindenki aki különleges az egyben magányos is....viszont ha nem akarsz magányos lenni, legyél átlagos, és szűnj meg különlegesnek lenni..
De szerintem nem kell együtt bégetni a nyájjal ahhoz hogy társra találjon az ember! Jó, lehet hogy nem tömegek veszik majd körül, csak egy vagy két valaki szegődik mellé, de ettől máris nem beszélhetünk magányról.
Inkább Pandórával értenék egyet, abban, hogy talán a zárkózottság a fő ok. Mert egy különleges ember is lehet nyitott és barátkozó szerintem. Viszont ha az ember nem is tesz semmit, max a gép előtt ül és kesereg, még szép hogy nem találkozik olyanokkal akikkel meg tudja értetni magát! hmm..a probléma viszont akkor adódik, ha azok akik megértenék is inkább a gép előtti kesergést választják...persze ha így is egymásra találnak az szerencsés!
Elmélkedés a bulikban való ismerkedéről: nem azt mondom hogy irány a bulik, csak irány a társaság. Mert, bár én nem tudom mások hogy vannak vele, de engem egy kissé riaszt a buliban való ismerkedés. Szerintem a legtöbb ember abból az elcsépelt gondolatból indul ki, hogy a belső énjéért szeresse valaki. Viszont egy buliban épp hogy az ellenkezője történhet. Hiszen honnan is ismerne az a vadidegen, aki felkér egy táncra, vagy meghív egy italra? Ha az ember lánya egy picit kihívóbban öltözik, vagy feltesz egy kis sminket, esetleg megrázza tökéletes frizuráját, a hatás általában nem marad el. Persze, biztos a belső énjét fedezték fel... Nem. Bulikban a külső a meghatározó, és az ettől eltérő esetekben is biztos hogy már régebbről ismerte egymást a két fél. Jó jó, de aztán jön a beszélgetés!-mondaná valaki. Ja, a beszélgetés, ami vagy azért nem a legsikeresebb, mert a zene elnyomja a partner minden második szavát, vagy mert az illető már félig illuminált állapotban leledzik és másnap még a neved sem jutna az eszébe.
Tehát aki "lelki szépségét" szeretné elsősorban megismertetni valakivel, annak nem az ilyen bulikat ajánlom. Szerintem erre az olyan programok alkalmasabbak, amiknél van valami feladat vagy összjáték.. nem is tudom, mondjuk táborok vagy zenekar vagy kirándulás. Vagy valami egyéb. Az egyebek száma bizonyára nagyon tág, de most más nem jut eszembe... Talán az egyetemi programok, bár nálunk ilyenek nem igazán vannak.
Hétköznap az élet egy nagy rohanás, a társaság pedig nem fog házhoz menni!
"I wish I could, but I don't want to."

Pandóra

:_off: leszek, vagy vegyük költői levelezésnek?
Noriko naplójára
Igen, a hozzászólásomkor is írtam, épp a Ráday-ból jöttem, ahol jellemző, hogy abban a percben, amikor elküldesz egy pasit már más nővel látod, és belegondolsz, hogy te vajon hanyadik lehettél, aki elküldte.

De én egyetértek Soridannal is. Az emberek szörnyen kétszínűek (mit kétszínűek, már fényprizmák!), és ha kicsit is nem a nyájat képezed, egyből megy a suttogás a hátad mögött. Főleg, ha nem vagy zárkózott...
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

noriko

#255
na és hogy iménti gyengén álcázott offolásomat feledtessem...

kisvirág-novellák: nekem is tiszta Sméagol!! és én nem viccelek! mert tényleg olyan! :D De jóóóóó! És nem is kell hosszabb szerintem. Ennyi elég. (de ha tervezted az sem baj!! csak nekem így is lezárt volt :)) tök jó lett volna ilyet előadni drámaórán, amikor monológot kellett választani (:

Az újabb álomkép is tetszett. Igaz, az elején nem tudtam én sem hol is vagyunk pontosan...:P de aztán minden kitisztult. hehe, ez tulajdonképp jó, hisz a szereplővel is pont ez történik :D

Mi baja van a tar.hu-nak??  :morci: először bejött a második is, de aztán véletlenül bezártam, mert összezavart egy telefonhívás...azóta nem jön be! :beken: A címig jutottam csak...:(  (..de az tetszett! :D :p :p )

Pandóra: 11 évesen írtad? azóta írod a regényt?wow!! Na, lassan majdcsak összegyűlik így a részletekből! de azért adasd ki!!!! ;)

oké, családi sarok következik: (unokatesóm verse, angol, de nekem annyira tetszett, hogy muszáj felraknom!)

The Fall
And then they fell and it was fast and it was harsh.
Because he pushed,and she held on and they went down.
And as they fell then she looked and he looked back.
And as they crashed she went down first and he went last.
The ground hit her, and he hit her and she blacked out.
But he fell on her, and she broke his fall and he came back.
But she stayed down, still on the ground as he moved on.
And she was hurt and she was broke but he was gone.
And others came and helped her up and took her home.
But he left for good, and she understood, that all was lost.
But she didnt cry 'cause she couldnt cry 'cause its been done.



ui: Nephilim írásait izgatottan várom (:
edit: lol, költői levél, ez is jó ötlet!! (:
és igen,igaz, kétszínűek, de azért kell olyanokat találni akik tényleg elfogadnak. bár nehéz dolog ez... ):
"I wish I could, but I don't want to."

Pandóra

off.
Noriko, milyen drámaóra? hol? mikor? lehet oda jelentkezni másnak is?

on.
Igen, 11 éves korom óta, már több száz kockás füzet lett teleírva, nagyon széteső, rengeteg szereplő van, most akarom egy kicsit rendbeszedni, csomó szereplőt és eseményt kihagyni, de elég nehéz pl. a Dennis motívumot a kamaszos érzésekkel egy regénybe hozni a fantasy-s és politikai dolgokkal, amik már később foglalkoztattak, de igyekszem.
+ holnapra begépelem az ígért buta részletet.  :)
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

Quote from: Pandóraoff.
Igen, 11 éves korom óta

A lehető legkevésbé sem látszik rajta, hogy csak 11 éves voltál akkor :eek:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Kisvirág: szoktál tényleg is ilyeneket álmodni?
a magény témájához: akit nem érdekel, hogy van-e mellette valaki, az nem lehet magányos. és ez fejleszthető.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

#259
Quote from: norikoFórum-napló (tehát nem off! mert a napló is egy műfaj! ;) :p )
Kedves naplóm!
Ma a fórumon jártam, és valaki a magányról kezdett el töprengeni, és hogy hol lehet a hiba. Elmondom neked, én mit gondolok ezzel kapcsoltaban:
Hát nem tudom amiket Soridan írt, azokból az következik, hogy mindenki aki különleges az egyben magányos is....viszont ha nem akarsz magányos lenni, legyél átlagos, és szűnj meg különlegesnek lenni..
De szerintem nem kell együtt bégetni a nyájjal ahhoz hogy társra találjon az ember! Jó, lehet hogy nem tömegek veszik majd körül, csak egy vagy két valaki szegődik mellé, de ettől máris nem beszélhetünk magányról.

Sajna nem volt érkezésem befejezni, amit elkezdtem, ezért hadd folytassam most: magányos leszel, legfeljebb egy két igazi társad lesz, mert míg az átlagost sokan veszik körbe hasonlóak, míg ők könnyen szereznek új barátokat, addig az, aki különleges, nehezen fog olyat találni, aki megérti, és teljesen elfogadja őt. És szerintem a magány nem csak akkor magány, ha egyedül vagy... ketten, hárman, féltucatnyian is lehetnek magányosak, apró sziget az átlagosság végtelen óceánján. Vagymi :rolleyes:

Off:

Ramiznak: ez olyan mint a Murphy tv. : Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Miért??? Kisvirág novelláit már a harmadik gépen sem tudtam behozni... Sokatszidott sulinet egyújabb "szemét" jelzővel gazdagodhat  :grrr:
Amit viszont bemásoltál, az tetszett, és egyáltalán nem éreztem Szméagolnak. Ő ugyanis magának akarta, és - ha jól vettem ki - itt egyáltalán nem csak erről van szó.

Magány terén meg asszem Ramizzal értek egyet: csak akkor vagy magányos, ha annak érzed magad. És ha nem akarsz az lenni, keresni kell azt a társaságot, ahol jól érzed magad. Előbb-utóbb megtalálod, ha nem adod fel. Legalábbis én így gondolom.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: Bruce579Amit viszont bemásoltál, az tetszett, és egyáltalán nem éreztem Szméagolnak. Ő ugyanis magának akarta, és - ha jól vettem ki - itt egyáltalán nem csak erről van szó.

Azért írtam Szméágolt, mert teljesen olyan hangulata volt, mint amikor szegény kis hobbitka (néhai) önmagával beszélget. Nem a birtoklásvágyra utaltam akarni :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Quote from: Soridan...birtoklásvágyra utaltam akarni :)
Látjam, te is jól beszled magyrat.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: Bruce579Látjam, te is jól beszled magyrat.


:_off:  Ugyan! Kicsit nehez beszel finnugrot, de remek levék jól :]
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Én nem úgy gondoltam, hanem úgy, hogy egyedül vagyok, de nem zavar.
Na mindegy. Back to business! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bruce

Quote from: RamizÉn nem úgy gondoltam, hanem úgy, hogy egyedül vagyok, de nem zavar.
Na mindegy. Back to business! :D

Hmm... akkor asszem félreértelmeztem valamit... Mind1

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

noriko

#266
(hmm..szerintem az hogy "egyedül vagy de nem zavar" és az hogy "csak akkor vagy magányos ha annak érzed magad" kb ugyanaz.. legalábbis számomra)

Quoteszerintem a magány nem csak akkor magány, ha egyedül vagy... ketten, hárman, féltucatnyian is lehetnek magányosak, apró sziget az átlagosság végtelen óceánján.
lehetni lehetnek, de nem mindenképp. mert ha a sziget magányos, akkor azért van mert bele akar olvadni az óceánba. Szerintem ilyenkor inkább örülnie kéne annak hogy nem csak egy kis rögöcske aki a hullámok közt hánykolódik, hanem egy sziget. És mint sziget, álljon büszkén a hullámok habjai közt! A magányos sziget nem sziget, csak jégtábla, aki az olvadását reméli. ...vagymi:D

QuoteÉs ha nem akarsz az lenni, keresni kell azt a társaságot, ahol jól érzed magad. Előbb-utóbb megtalálod, ha nem adod fel.
:zen:

back to kisvirág-novellák: de nem, a birtoklásvágy nem hiányzik a műből! Szméagol akkor is jelen van egy picit, viszont Téonként! aki beszél, az akkor inkább Frodo..ha nagyon erőltetett párhuzamot akarnék állítani. :p
éééés..sikerült megnézni a másik linket is!!! viszont a tar.hu-tól közben kiakadt a gépem.. felraktam freewebre, hátha segít valakin:  A varázsló szerelme <--kisvirágé nem enyim!
Ajánlom rögtön az első mondatot, gyönyörű szvsz...:)

ja és Pandóra: dráma órám a gimiben volt, utolsó évben. lehetett választani hogy az vagy művtöri. egész szórakoztató volt, még rpg-ztünk is egyszer(tanár által alkotottat). meg csináltunk állóképet pl az Oidipuszból, az ihlette a versem amit postoltam korábban. :)
(edit: rögön-->rögtön...már kétszer is idézve lett hibásan, és kezdett zavarni:D)
"I wish I could, but I don't want to."

Soridan

Quote from: norikolehetni lehetnek, de nem mindenképp. mert ha a sziget magányos, akkor azért van mert bele akar olvadni az óceánba. Szerintem ilyenkor inkább örülnie kéne annak hogy nem csak egy kis rögöcske aki a hullámok közt hánykolódik, hanem egy sziget. És mint sziget, álljon büszkén a hullámok habjai közt! A magányos sziget nem sziget, csak jégtábla, aki az olvadását reméli. ...vagymi:D

Attól, hogy büszke, hogy küzd a beolvadás ellen, még óceán veszi körül, ameddig a szem ellát... és vagymi kopirájtos :p  :rotflol:

Quote from: norikoA varázsló szerelme <--kisvirágé nem enyim!
Ajánlom rögön az első mondatot, gyönyörű szvsz...:)

Tetszik. Kicsit 'Blue girl' beütésű :D , legalább nem előre kiszámítható :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

noriko

Quote from: SoridanAttól, hogy büszke, hogy küzd a beolvadás ellen, még óceán veszi körül, ameddig a szem ellát...
De épp hogy nem akar beolvadni. Mert ő sziget. Elvan a biztos szigetléttel. Szilárdan áll. Ellenben ha csak mint rögöcske sodródna a vizen, akkor tényleg magányos lenne, amíg el nem érne egy kicsiny, de biztos szigetet. ..najó, kezdek belezavarodni a hasonlatokba, úgyhogy itt most inkább abbahagyom..:D

Quoteés vagymi kopirájtos :p  :rotflol:
:p úgysem akartam többször bevetni :)
de azért biztos ami biztos...
Disclaimer: a fentebbi postomban használt "vagymi" nem az én kifejezésem, a usteam fórumon belül Soridan tulajdonát képezi.
"I wish I could, but I don't want to."

Soridan

Quote from: norikoDe épp hogy nem akar beolvadni. Mert ő sziget. Elvan a biztos szigetléttel. Szilárdan áll. Ellenben ha csak mint rögöcske sodródna a vizen, akkor tényleg magányos lenne, amíg el nem érne egy kicsiny, de biztos szigetet. ..najó, kezdek belezavarodni a hasonlatokba, úgyhogy itt most inkább abbahagyom..:D

:p úgysem akartam többször bevetni :)
de azért biztos ami biztos...
Disclaimer: a fentebbi postomban használt "vagymi" nem az én kifejezésem, a usteam fórumon belül Soridan tulajdonát képezi.

:merci: :rotflol:

Egyébként nem is írtam hogy bele akarna olvadni :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.