Vallás, filozófia, ezoteria

Started by noriko, 2004-03-09, 22:07:48

Previous topic - Next topic

Djinn

Quote from: ShiroiVan itt rajtam kívül olyan ember, aki vakságot is fogad önszántából, és nem csak hûséget? És természetesen megingás nélkül képes azt betartani...?
Olyan nem létezik. Hûséges lehetsz, de vak nem!!! (csak ha kinyomod a szemed :eeek: ). A megingás meg csak idõ kérdése. De attól, hogy valaki tetszik még nem kell hûtlennek is lenni!  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: DjinnOlyan nem létezik.
Akkor erre visszatérünk mondjuk 30-40 év múlva.
Quote from: DjinnHûséges lehetsz, de vak nem!!! (csak ha kinyomod a szemed :eeek: ).
Tudod, hogyan értettem. Én tényleg nem nézek meg más lányokat úgy , hanem csakis mint embereket. Biztosan bennem romlott el valami, de ez van. És jó érzés... Vagy ez már rajongás? Szerintem nem.
Quote from: DjinnA megingás meg csak idõ kérdése. De attól, hogy valaki tetszik még nem kell hûtlennek is lenni!  :rolleyes:
Akkor most belemehetnénk, hogy mi számít megingásnak.
Nálam úgy mûködik, hogy ha látok egy másik szimpatikus lányt, akkor még akár el is fordulok. Nem adok esélyt semminek, amire nincs szükség.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: ShiroiAkkor erre visszatérünk mondjuk 30-40 év múlva.
Jóóó!  :haha:
Quote from: ShiroiTudod, hogyan értettem. Én tényleg nem nézek meg más lányokat úgy , hanem csakis mint embereket. Biztosan bennem romlott el valami, de ez van. És jó érzés... Vagy ez már rajongás? Szerintem nem.
Hát már nem id tudom, tudom e hogy értetted... :eeek:
És mi az, hogy ez jó érzés? ezt nem értem? :confused:  
Quote from: ShiroiAkkor most belemehetnénk, hogy mi számít megingásnak.
Na igen, ugye ez sem mindegy :rolleyes: Az én értelmezésemben Te arról beszéltél, hogy látok valakit és esetleg tetszik. Vagy rosszul értelmeztem? :o
A mondás mindenesetre erre vonatkozik tudtommal.
Quote from: ShiroiNálam úgy mûködik, hogy ha látok egy másik szimpatikus lányt, akkor még akár el is fordulok. Nem adok esélyt semminek, amire nincs szükség.
Gyáááva! Azt hittem szeretsz szenvedni :D
Komolyan: ez nem így mûködik. Az ember nem kapkodja a fejét az utcán félre csak azért mert ott egy jó pasi vagy jó nõ!!   :)  Elismerni, hogy valaki jól néz ki még nem azt jelenti, hogy le akarsz vele feküdni. Azt meg pláne nem, hogy meg is teszed. Szerintem legalábbis  :eeek:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: DjinnHát már nem id tudom, tudom e hogy értetted... :eeek:
Úgy értettem, ahogy a következõ mondatban írtam: " Én tényleg nem nézek meg más lányokatúgy, hanem csakis mint embereket".
Quote from: DjinnÉs mi az, hogy ez jó érzés? ezt nem értem? :confused:
Az, hogy ilyen piszok könnyen meg tudok állni dolgokat, amik másokat (a saját bevallásuk szerint) jobban befolyásolnak ill. gondot okoznak nekik.
Quote from: DjinnAz én értelmezésemben Te arról beszéltél, hogy látok valakit és esetleg tetszik. Vagy rosszul értelmeztem? :o
A mondás mindenesetre erre vonatkozik tudtommal.
Valóban, csak nem mindegy, hogy milyen gondolatai támadnak az embernek, és meddig nézi azt a szimpatikus egyedet.
Quote from: DjinnGyáááva! Azt hittem szeretsz szenvedni :D
Így van! De az nem szenvedés, hogy direkt kiteszem magam a kísértésnek. Az hülyeség.
Quote from: DjinnAz ember nem kapkodja a fejét az utcán félre csak azért mert ott egy jó pasi vagy jó nõ!!
Én sem. Csak "akár el is fordulok". A hangulatomtól függ, hogy van-e rá szükség.
Quote from: DjinnElismerni, hogy valaki jól néz ki még nem azt jelenti, hogy le akarsz vele feküdni. Azt meg pláne nem, hogy meg is teszed. Szerintem legalábbis  :eeek:
De mit ismerjek el, ha egyszer teljesen hidegen hagy? Látom, hogy csinos, helyes, de egészen egyszerûen nem érdekel. Vagy ha mégis gyengébb pillanataim egyikében futnék vele össze, akkor jön a félrefordulás, és lám: megint nem foglalkoztam olyannal, ami nem kívánatos.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

#484
Quote from: ShiroiAz, hogy ilyen piszok könnyen meg tudok állni dolgokat, amik másokat (a saját bevallásuk szerint) jobban befolyásolnak ill. gondot okoznak nekik.
Szerintem mi nagyon elbeszélünk egymás mellett. A gond akkor van ha a kísértés valóban életbe lép. Az, hogy valaki tetszik meg az, hogy kísértésbe esel töle, az közel sem ugyanaz!!!
Quote from: ShiroiValóban, csak nem mindegy, hogy milyen gondolatai támadnak az embernek, és meddig nézi azt a szimpatikus egyedet.
Szimpatikus egyed? Ez jó! :D
Nem mindegy persze, de nem kell mindennek ekkora jelentõséget tulajdonítani.
Ha nem csapod be magad és a társad, akkor többet tettél, mint az emberek 80%-a!
Quote from: ShiroiDe mit ismerjek el, ha egyszer teljesen hidegen hagy? Látom, hogy csinos, helyes, de egészen egyszerûen nem érdekel.
Az, hogy elismered, az nem jeleti azt, hogy érdekel!!  :hehe:  :)
Szép is lenne, ha mindenki érdekelne mindenkit, akinek tetszik vagy szimpatikus!! :eeek:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Pirula

Quote from: ShiroiVan itt rajtam kívül olyan ember, aki vakságot is fogad önszántából, és nem csak hûséget? És természetesen megingás nélkül képes azt betartani...?
Megint tréfarépát reggeliztem: Nem fogadok vakságot, mert már így is erõs szemüveget hordok.
Komolyra fordítva. Ha valaki tényleg komolyan veszi a kapcsolatát akkor nemá hogy egy formás mell/fenék látványától kazánra vesse az eddigieket és nyálcsorgatva eredjen az új "szimpatikus egyed" ((c) by Shiroi :)) után. Hogy saját és roppantmód szemléletes példából induljak ki:
Tétel 1.: Én spec. tanítóképzõre járok, ahol a nõi nem aránya olyan 90-95%.
Tétel 2.: A magyar lányok a világon a legszebbek, vita nincs. :)
Tétel 3.: A felsõoktatásban résztvevõ külföldiek aránya jelen számítás szempontjából elhanyagolható.
Konklúzió: Hihetetlen tömegben vannak körülöttem "szimpatikus egyedek" - mi több szintén egy lánnyal vagyunk ketten albérletben -, nem járok csukott szemmel - kvázi egyenlõ lenne a vaksággal ha megtenném - sem fejemet forgatva - ez komoly nyakcsigolyakopást idézne elõ már az elsõ napokban.

A probléma kognitív szinten vár megoldásra. Értékelem a bejövõ kellemes vizuális ingert, ám nem kötök hozzá semmiféle cselekvésre késztetõ reakciót, legfeljebb megjegyzem a bajszom alatt hogy: Hm... bögyös. :) vagy valami hasonló. Ez még messze nem azt jelenti hogy õt akarom leendõ gyermekeim anyjának vagy tudomisén, pusztán azt hogy az esztétikai érzékemen nem esett csorba. Ugyanígy megy ez vice versa is. Szerintem.

Persze most lehet hogy adtam az exkrementumnak egy pofont, mert ezt már fejtegettétek, de talán van benne újdonság. :)

Pirula

Ezt már nagyon régen akartam postolni ide, de csak most jutott eszembe. Mi a véleményetek róla?

The Anathema of Stos

Elegem van azokból a mágusokból, akik bejárták a szférák miriádjait, de pont most nincs náluk pénz egy sörre.
Elegem van a begipszelt karú asztrológusokból, akik pontosan meg tudják mondani, miért történt.
Elegem van a gonosz sátánista gyerekekbõl, kik összemocskolják ruhájukat, ha rájuk emeled a kezed.
Elegem van a Tantrikus szexistennõkbõl, akik nem tudják megtartani a pasijukat.
Elegem van azokból a Thelemitákból, akik egy üvegben vagy tûben találták meg a valódi Akaratukat.
Elegem van a Nagy Fenevadakból, akiket már a harmadik csillagistennõ hagy ott.
Elegem van a sámánokból, akik kevesebbet tudnak a vadonokról, mint a kiscserkészek.
Elegem van az unalmas munkát végzõ Kaoistákból, akiknek kétegész négytized gyerekük van.
Elegem van a megvilágosodottakból, akik szerint õk annyira spirituálisak, hogy akár seggfejek is lehetnek a fizikai síkon.
Elegem van az okkult teóriákból, amik csak hosszadalmas kifogások a töketlenségre.
Elegem van azokból a boszorkányokból, akiknek szent tradíciója harmadkézbõl a Malleus Maleficarumból van.
Elegem van a félig kész ötletekbõl, melyet egyik könyv a másikból vesz át gondolkodás nélkül.
Elegem van a varázslókból, akik többet költenek füstölõkre, mint ruhákra - és ez érzõdik a szagukon.
Elegem van a kristályokból, amik semmire nem hatnak csak a Ley-vonalakra, amik nincsenek ott, és a delfinekre, akik nem figyelnek.
Elegem van abból, hogy az okkult könyveket ellopják a könyvtárakból.
Elegem van olyan emberek istenítésébõl, akik senkit nem gyõztek meg élõként.
Elegem van a jóstalálkozókból - tíz különbözõ jövõ, darabonként egy százasért.
Elegem van az olyan könyvekbõl, amiket csak azért adtak ki, mert az elõzõ jól keresett.
Elegem van azokból, akik önnön fontosságérzetüket a paranoia légtégláiból építik.
Elegem van a fehér fény hívõkbõl, akik szeretetet és harmóniát sugároznak elképzelt ellenfeleikre, de nem adnának egy vak koldusnak egy fillért, mert ez a karmája.
Elegem van az okkult hitekbõl, amik nemhogy nem mankók a bénának, hanem törött lábak a nyomoréknak.

Én véleményem: ugyan poénosnak tûnik a forma, de fájdalmasan igaz a tartalom. :o

Damnatus

Hali!
Quote from: PirulaTétel 1.: Én spec. tanítóképzõre járok, ahol a nõi nem aránya olyan 90-95%.
Tétel 2.: A magyar lányok a világon a legszebbek, vita nincs. :)
Tétel 3.: A felsõoktatásban résztvevõ külföldiek aránya jelen számítás szempontjából elhanyagolható.
Fentieket igazolhatom.
Tétel 4.: a 95%-uknak meg úgyis van barátja.
Fõleg, hogy itt a tavasz, és nekivetkõznek a lányok! ;). Tehát csupa kellemes esztétikai örömélmény vár ránk.

Okkultizmus
akinek ez kell...

Dragon

Quote from: ShiroiVan itt rajtam kívül olyan ember, aki vakságot is fogad önszántából, és nem csak hûséget? És természetesen megingás nélkül képes azt betartani...?
Azt ne feledd, hogy akinek hûséget fogadsz valószínûleg sokkal többet nyújt számodra, mint amiért megnézed a "másik szimpatikus egyedet", tehát semmiképp sem múlhatja felül, akármennyire is megnézed. Ha pedig mégis pusztán a külsejével több tud lenni a mostaninál, akkor régen rossz az egész kapcsolat, nem érdemes hûnek maradni.
A lényeg, hogy még ha meg is nézel egy másik nõt, ott van benned a gondolat, hogy "de mi ez az enyémhez képest!". Különben meg nem áltathatod sem magadat, sem a párodat avval, hogy õ a világ legszebb nõje (és persze fodítva is igaz, te sem vagy a világ legjobb pasija -mert az én vagyok :D-), hiszen mindig lehet találni egy szebbet/jobbat/mittoménmibbet. De olyan, aki a tiéd, és  akié te vagy, olyan csak 1 van!
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Damnatus

Hali!

A hûség önként vállalt lojalitás.
Akibe szerelmes vagy annál szebb, kívánatosabb nincs. A szépség eleve relatív dolog.

Djinn

Quote from: ShiroiVan itt rajtam kívül olyan ember, aki vakságot is fogad önszántából, és nem csak hûséget? És természetesen megingás nélkül képes azt betartani...?
Úgy látom eddig egyedül vagy ezzel a dologgal :)
A többiek szebben fogalmaztak, mint én, hátha õk meggyõznek. Bár kétlem. Majd az idõ... :lazza: :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Dragon

Quote from: DjinnÚgy látom eddig egyedül vagy ezzel a dologgal :)
A többiek szebben fogalmaztak, mint én, hátha õk meggyõznek. Bár kétlem. Majd az idõ... :lazza: :D
Én csak azért mondtam, hogy nem kell emiatt rosszul éreznie magát, de természetesen én is inkább az elfordulós megoldás híve vagyok, pont azért, mert amit ott láthatok, az nem jelent semmit, akkor meg minek nézzem?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Djinn

Quote from: bpka000Én csak azért mondtam, hogy nem kell emiatt rosszul éreznie magát, de természetesen én is inkább az elfordulós megoldás híve vagyok, pont azért, mert amit ott láthatok, az nem jelent semmit, akkor meg minek nézzem?
Ezt értem. De azért annyira drasztikusnak lenni nem kéne. Az, hogy látok, valamit, megállapítok valamit, az egy dolog. Azért nem kell bámulni vagy ilyesmi.
Azt hiszem itt az a probléma, hogy mindenki máshogy értelmezi azt a bizonyos mondást. :) Legalábbis én úgy látom.
De legalább Shiroi mégsincs egyedül a véleményével.  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Dragon

Quote from: DjinnEzt értem. De azért annyira drasztikusnak lenni nem kéne. Az, hogy látok, valamit, megállapítok valamit, az egy dolog. Azért nem kell bámulni vagy ilyesmi.
Azt hiszem itt az a probléma, hogy mindenki máshogy értelmezi azt a bizonyos mondást. :) Legalábbis én úgy látom.
De legalább Shiroi mégsincs egyedül a véleményével.  :haha:
Hát nemtudom, definiáld nekem a "látok" a "megnézem" és a "bámulom" kifejezéseket.
Neked hogy esne, ha Animal odamenne egy csinos nõhöz az utcán vagy akárhol, és (feltéve ha az hagyná) egy szabó objektivitásával méretet venne róla, és utánna flegmán közölné, hogy "hölgyem, megállapítom, hogy az öné kisebb, mint a kedvesemé" ?
De elvégezhetne rajta egy komplett nõgyógyászati vizsgálatot is, max. megállapítaná, hogy valami betegsége van, nem?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Djinn

Quote from: bpka000Hát nemtudom, definiáld nekem a "látok" a "megnézem" és a "bámulom" kifejezéseket.
Látok: Ülök a metrón és vele szemben egy pasi. Látom, mert van szemem. Ez ennyi
Megnézem.: Ha éppen nem bambulok (ritka eset :D), akkor meig is nézem. MIt visel, mit csinál, milyen ember lehet. Jól néz ki rosszul néz ki... Ja és nem a méretein gondolkodom  :eeek:
Bámulom:" :eek: Hogy az ****-ba került a kettes mertóra egy isten?? :eek:  :eek:" Na és ez látszik is elég erõsen. :D
Quote from: bpka000Neked hogy esne, ha Animal odamenne egy csinos nõhöz az utcán vagy akárhol, és (feltéve ha az hagyná) egy szabó objektivitásával méretet venne róla, és utánna flegmán közölné, hogy "hölgyem, megállapítom, hogy az öné kisebb, mint a kedvesemé" ?
Hát ezen tuti, hogy jót röhögnék!!  :lul:

Szvsz túl nagy jelentõséget tulajdinítotk ennek. :)
Elméletben mindenki baromira hûséges, de az nem nehéz. Nézd meg gyakorlatban, mi történik a kapcsolatok nagyrészével :(
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Dragon

Quote from: DjinnLátok: Ülök a metrón és vele szemben egy pasi. Látom, mert van szemem. Ez ennyi
Megnézem.: Ha éppen nem bambulok (ritka eset :D), akkor meig is nézem. MIt visel, mit csinál, milyen ember lehet. Jól néz ki rosszul néz ki... Ja és nem a méretein gondolkodom  :eeek:
Bámulom:" :eek: Hogy az ****-ba került a kettes mertóra egy isten?? :eek:  :eek:" Na és ez látszik is elég erõsen. :D
Hát ezen tuti, hogy jót röhögnék!!  :lul:
Látom: itt kezdõdik az egész, de sosem merül ki ennyiben, maximum, ha észre sem veszem, mert teljesen mással vagyok elfoglalva
Megnézem: mindenképp, elõször az arcát, ha az rusnya, akkor nem is érdekel tovább, ha háttal van, akkor a fenekét, de azon túl, hogy konstatálom, hogy jó vagy nem jó, nem foglalkozok vele, de mindenképp eszembe jut, hogy vajon hanyadik lennék a sorban nála, és vajon lassabban halad-e a sor, mint a postán
Bámulom: marhára hasonlít valakire és összetévesztettem vele, vagy csak nem tudom eldönteni, vagy valami olyan kirívó dolgot mûvel, ami mellett nem tudok szótlanul elmenni, mondván, hogy "ostoba ember"
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Djinn

Quote from: bpka000....de mindenképp eszembe jut, hogy vajon hanyadik lennék a sorban nála, és vajon lassabban halad-e a sor, mint a postán...
:lol:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

#497
Quote from: bpka000Azt ne feledd, hogy akinek hûséget fogadsz valószínûleg sokkal többet nyújt számodra, mint amiért megnézed a "másik szimpatikus egyedet", tehát semmiképp sem múlhatja felül, akármennyire is megnézed. Ha pedig mégis pusztán a külsejével több tud lenni a mostaninál, akkor régen rossz az egész kapcsolat, nem érdemes hûnek maradni.
A lényeg, hogy még ha meg is nézel egy másik nõt, ott van benned a gondolat, hogy "de mi ez az enyémhez képest!". Különben meg nem áltathatod sem magadat, sem a párodat avval, hogy õ a világ legszebb nõje (és persze fodítva is igaz, te sem vagy a világ legjobb pasija -mert az én vagyok :D-), hiszen mindig lehet találni egy szebbet/jobbat/mittoménmibbet. De olyan, aki a tiéd, és  akié te vagy, olyan csak 1 van!
Ez látod szerintem is így van, elfogadom.
Quote from: DamnatusA hûség önként vállalt lojalitás.
Akibe szerelmes vagy annál szebb, kívánatosabb nincs. A szépség eleve relatív dolog.
Ez is igaz, persze.
Quote from: DjinnA többiek szebben fogalmaztak, mint én, hátha õk meggyõznek. Bár kétlem. Majd az idõ... :lazza: :D
Az érzéseimet nem igazán lehet meggyõzni, szóval valóban az idõ...
Quote from: bpka000Én csak azért mondtam, hogy nem kell emiatt rosszul éreznie magát, de természetesen én is inkább az elfordulós megoldás híve vagyok, pont azért, mert amit ott láthatok, az nem jelent semmit, akkor meg minek nézzem?
Á, valaki jelentõs mértékben egyetért velem! :D :tezsvir:
Quote from: DjinnDe legalább Shiroi mégsincs egyedül a véleményével.  :haha:
De nincs ám! Legalábbis a jelek szerint...
Quote from: DjinnSzvsz túl nagy jelentõséget tulajdinítotk ennek. :)
Vagyis túl komolyan vesszük? ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Quote from: ShiroiÁ, valaki jelentõs mértékben egyetért velem! :D :tezsvir:
Persze, ez nem jelenti azt, hogy létezne olyan nõ akinek a kedvéért levenném a falról a Rei-képeket.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Mattanja

Quote from: bpka000Persze, ez nem jelenti azt, hogy létezne olyan nõ akinek a kedvéért levenném a falról a Rei-képeket.
Az más. Én is Griffith (a Berserk-bõl, ha valaki nem tudná...) képeket fogok nyomtatni a napokban a barátnõmnek...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: ShiroiAz más. Én is Griffith (a Berserk-bõl, ha valaki nem tudná...) képeket fogok nyomtatni a napokban a barátnõmnek...
Az más? És ha egy filmsztár van a falon, az engedélyezett? Csak kiváncsiságból kérdem
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

Hali!

Hát ha tele van a fal 1 sztárral, az kicsit gáz! ;)
De 1 kép belefér!

Dragon

Másnak mindenképp más, hiszen itt egy rajzolt valakirõl van szó, nem pedig egy hús-vér emberrõl.
Filmsztárban pedig nem tudsz olyat mutatni nekem, akinek a képét kitenném a falra, max. elismerem, hogy roppant szép nõ, de nem kívánom a falamon látni.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Mattanja

Quote from: DjinnAz más? És ha egy filmsztár van a falon, az engedélyezett? Csak kiváncsiságból kérdem
Mivel nem filmsztár, csak anime, ezért szerintem mehet.
Quote from: bpka000Másnak mindenképp más, hiszen itt egy rajzolt valakirõl van szó, nem pedig egy hús-vér emberrõl.
Filmsztárban pedig nem tudsz olyat mutatni nekem, akinek a képét kitenném a falra, max. elismerem, hogy roppant szép nõ, de nem kívánom a falamon látni.
Valahogy így. Ifjabb koromban még kitettem volna a képét egy-két vonzóbb hölgynek, de már jó ideje nem jut ilyen balgaság az eszembe.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

#504
Quote from: bpka000... max. elismerem, hogy roppant szép nõ, de nem kívánom a falamon látni.
Ne tessék. Ugyanez történik az életben is ha megnézel valakit. Elismered, hogy roppant szép/csinos/stb. és kész. Nem kívánod az életedbe/ágyadba/faladra:D .
Na akkor most mi a külömbség??  :)

Egyébként én sosem raktam/rakok a falra sztárokat. A kirakott puzzle-kkal van tele, amikkel szenvedtem eleget. :eeek:

edit: Hehe! Meg vagy te is Shiroi! Helyeseltél.  :__devil:  :haha:
Quote from: ShiroiMivel nem filmsztár, csak anime, ezért szerintem mehet.
És szerinted miért nem Casca képét akarja kifüggeszteni? :3x3:
Annyira számít rajzolt-e vagy sem?
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Dragon

Quote from: DjinnNa akkor most mi a külömbség??  :)
A krokodil.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Mattanja

Quote from: DjinnNa akkor most mi a külömbség??  :)
Az a különbség, hogy õt nem választhatja, és máshogy néz rá, mint egy élõre. Gondolom én.
Quote from: DjinnHehe! Meg vagy te is Shiroi! Helyeseltél.  :__devil:  :haha:
:wtf: Most mi van?
Quote from: DjinnÉs szerinted miért nem Casca képét akarja kifüggeszteni? :3x3:
Na vajon...? Vagy akkor már miért nem Guts-ét. De a válasz egyértelmû. A szõke ... ööö ... ezüst hajú herceg fehér lovon.
Quote from: DjinnAnnyira számít rajzolt-e vagy sem?
Nekem igen.
Quote from: bpka000A krokodil.
A számból vetted ki a szót. :lol:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Quote from: DjinnNe tessék. Ugyanez történik az életben is ha megnézel valakit. Elismered, hogy roppant szép/csinos/stb. és kész. Nem kívánod az életedbe/ágyadba/faladra:D.
'sszus... vizuális típus vagyok... Most elképzeltem a hús-vér Horváth Évát (ex-szépségkirálynõ) kiragasztva a szobám falára. :lol:

Dragon

Quote from: Pirula'sszus... vizuális típus vagyok... Most elképzeltem a hús-vér Horváth Évát (ex-szépségkirálynõ) kiragasztva a szobám falára. :lol:
Avval az a baj, hogy etetni kell, illetve egyéb szükségletei is vannak, amivel viszont határozottan bepiszkítaná a falat.


Djinn:
itt egész egyszerûen arról van szó, hogy ezt a viselkedést én elvárom, és ezáltal  egyfajta kötelességemnek érzem ugyanezt viszonozni
engem például nem zavarna ha anime szereplõ bishounenekkel lenne tele a kedvesem fala, de egy di kaprijó képet azt a szobával együtt felgyújtanék
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Djinn

Quote from: bpka000... de egy di kaprijó képet azt a szobával együtt felgyújtanék
Na azt én is megsemmisiteném valamilyen módon az biztos :D
Ugyan már nem tudok megállni a fejlõdében, de visszafelé sem akarok menni.  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"