Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Alkyra

Oh és meleg szívvel ajánlom az Erementar Gerad animot is.Lásd aláírásom.^^
Nemsokára befejezik(25. résznél tartanak..).

Necrid^

Quote from: AlkyraOh és meleg szívvel ajánlom az Erementar Gerad animot is.Lásd aláírásom.^^
Nemsokára befejezik(25. résznél tartanak..).
én is Aljánlom az EG. befejezése elég jól sikerült. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Djinn

Quote from: LazzaretNo várjál: Love Hina, Ai Yori Aoishi, Onegai-okat, Midori no hibi, Chobits, Dears, Hand Maid May, Girls Bravo, Green Geen, Aa,Megami-sama!!!, Video Girl Ai. KB. ennyi, de még volt valami az biztos.
Esetleg I My Me! Strawberry Egg. Szerintem nagyon aranyos!  :)
És úgy látom DNA^2 sincs a listán.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: DjinnEsetleg I My Me! Strawberry Egg. Szerintem nagyon aranyos!  :)
Aranyos anime, az tény, de szerintem nem nagy szám. Engem legalább is annyira nem fogott meg.

Ready2

Quote from: DjinnEsetleg I My Me! Strawberry Egg. Szerintem nagyon aranyos!  :)
És úgy látom DNA^2 sincs a listán.

tessek vissza olvasni! :P

Quote from: Ready2mitszolsz egy dna^2-hez?

Ready2

Quote from: NecridVandread-et én is aljánlom.. most tartok a 5ik résznél és naon be jón. remélem nem rontják el a végit.

ja vandreadet enis most nezem egesz aranyos.

Danhibiki

Lenne egy kérdésem a School Rumble-val kapcsolatban: Csak 23 részes vagy még jönnek ki részek? Mert elvileg 24. résznek is kell lennie, de azt FTP-n nem találtam:bruhuhu: Szóval ezzel most mi a helyzet?
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Danhibiki

#427
Ja, értem:) Na kíváncsi vagyok, hogy mikorra fog lejönni torrentről...

Edit: Tudnátok valami címet is adni, mert csak a teljes sorozatot találom, torrent formában.
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

School Rumbleból én a second seasont várom már nagyon.^^
Ha meg nem lesz akkor együtt ugrunk a fólyóba mohával.:)

Danhibiki

Quote from: AlkyraSchool Rumbleból én a second seasont várom már nagyon.^^
Ha meg nem lesz akkor együtt ugrunk a fólyóba mohával.:)

Akkor megyek én is...Nem hinném el, ha ez megtörténne:bruhuhu:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Necrid^

Ennyire jó ez a school Rumble? most gondolkozom hogy letölcsem.szerintetek megéri?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: AlkyraSchool Rumbleból én a second seasont várom már nagyon.^^
Ha meg nem lesz akkor együtt ugrunk a fólyóba mohával.:)
Nem úgy volt, hogy a nyakukat tekerjük ki? :D Mert akkor szerintem Fazék is mellénk áll. :)
Quote from: NecridEnnyire jó ez a school Rumble? most gondolkozom hogy letölcsem.szerintetek megéri?
Ha szeretnél röhögni egy jót, miközben egy remekül összerakott történetû animét nézel, ami ráadásul elég változatos is, akkor igen. ;)
Szóval szerintem mindenképpen nézd meg. Ha az Azumanga-t láttad és tetszett, akkor tuti, hogy ez is tetszeni fog, mert leginkább arra hasonlít, de azért meg van a maga egyéni stílusa. Nagyon király anime szerintem.

Fazék

Quote from: MohaNem úgy volt, hogy a nyakukat tekerjük ki? :D Mert akkor szerintem Fazék is mellénk áll. :)
no igen, folyóba azért nem ugrom :D

amúgy ha érdekel valakit, akkor pont ma jött ki a WannabeFansubs-os 24. rész :) torrent az oldalukon  :)

Necrid^

Quote from: MohaHa szeretnél röhögni egy jót, miközben egy remekül összerakott történetû animét nézel, ami ráadásul elég változatos is, akkor igen. ;)
Szóval szerintem mindenképpen nézd meg. Ha az Azumanga-t láttad és tetszett, akkor tuti, hogy ez is tetszeni fog, mert leginkább arra hasonlít, de azért meg van a maga egyéni stílusa. Nagyon király anime szerintem.
oks. thx az infot. akkor Letöltés ON!:)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lothandar

Ez a School Rumble valoban jol hangzik, en is letoltom :>

Ugyis kell mar valami vidamabb mu a gyujtemenybe.
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

Alkyra

Quote from: MohaNem úgy volt, hogy a nyakukat tekerjük ki? :D

Felõlem.^^
Nekem egyre megy.:)
Egyb. van vlm hír róla?(mármint a second seasonrõl...)

Fazék

Quote from: AlkyraFelőlem.^^
Nekem egyre megy.:)
Egyb. van vlm hír róla?(mármint a second seasonről...)
Én vmi OVA-ról hallottam... talán... :)

itt is van ni [COLOR="White"](kicsit orrvérzéses a plakát :D)[/COLOR]

Danhibiki

#437
Quote from: NecridEnnyire jó ez a school Rumble? most gondolkozom hogy letölcsem.szerintetek megéri?

Simán;) Csak az Ahh! My Goddess körözi le ebben a stílusban, szóval érdemes letölteni, én még nem unatkoztam rajta:jee: Az Azumanga is még jó mondjuk ftp-n nem a legjobb minőségben van fent, de még így is jó, de néha kicsit furi...Köszi a School Rumble 24. részének a linkjét:)

Edit: Most tényleg nincs egy ügyfél sem a School Rumble letöltésnél vagy csak én velem van valami gas megint?
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Lazzaret

Megnéztem a Vandread-et, nagyon jó volt. Tele van vicces részekkel, kicsi romantikával ( habár nem is tudom hogy lehet e ezeket a részeket romantikusnak nevezni :haha: ). Viszont volt olyan része is ahol sírással küzd az ember. Nagyon tetszet ezt is csak ajánlani tudom, a legjobb egy kis könnyed kikapcsolódáshoz.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretMegnéztem a Vandread-et, nagyon jó volt. Tele van vicces részekkel, kicsi romantikával ( habár nem is tudom hogy lehet e ezeket a részeket romantikusnak nevezni :haha: ). Viszont volt olyan része is ahol sírással küzd az ember. Nagyon tetszet ezt is csak ajánlani tudom, a legjobb egy kis könnyed kikapcsolódáshoz.

Látod, mondtam.^^
Nekem a kedvenc jelenetem s részem az amikor arra a bolygóra mennek, amin
az emberek mind fertõzöttek s egy kislány éppen a halálán van.
Amit csinál az hajóírányító pali utána azon majdnem elsírtam magam.

Oh és még mindig kedvenc karijaim között van Dita.^^

Lazzaret

Ja az volt a legkomolyabb része az egész sorozatnak az biztos , ott tényleg a sírással lehet küzdeni annyira megható. Nekem Leader tetszet a legjobban a csajok közül. Komoly visszafogott kemény kis csaj, nagyon birtam azt amikor a kisgyereket rábízták. Ott teljesen anyásan viselkedik.


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

A Shool Rumble az mien? Tudom nézem meg, de a stílusa érdekelne.


www.arkangyalok.uw.hu

Darkstar

Quote from: LazzaretA Shool Rumble az mien? Tudom nézem meg, de a stílusa érdekelne.
Humoros/romantikus. Mindenképp nézd meg. :) :jee:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Danhibiki

Quote from: LazzaretA Shool Rumble az mien? Tudom nézem meg, de a stílusa érdekelne.

Nagyon jó! Spoiler: [COLOR="White"]Egy vagány srác akinek se Istene se földje, félig-meddig megváltozik egy aranyos lányért, aki nem veszi észre, hogy mit érez iránta a srác...és csak a lánnyal tud nagyon kedves lenni egyébként mindenkivel nagyon laza a srác, de amikor a csajjal kéne dumálnia akkor "elakad a szava"[/COLOR] Sok poén van benne, egész jók a zenék és nem lehet rajta unatkozni!

Remélem megnézed;) Érdemes:jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Moha

Quote from: DanhibikiSok poén van benne, egész jók a zenék és nem lehet rajta unatkozni!

Remélem megnézed;) Érdemes:jee:
Ezzel csak egyetérteni tudok! :tezsvir:

Mindenképpen nézd meg, Lazzaret! Nagyon király sorozat! :jee:

Lazzaret

Ha már ennyire ajánljátok akkor ezt nem hagyhatom ki :D


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

Magyar feliratot nem tudtok hozzá???


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Nézd meg anime addictson.
Hátha ott van.

Lazzaret

Kéne valami nagyon üditõen boldog anime. Valami igazán vicces kawai film kéne.
Ami eddig megvolt: Love Hina, Ai Yori Aoishi, Onegai-okat, Midori no hibi, Chobits, Dears, Hand Maid May, Girls Bravo, Green Geen, Aa,Megami-sama!!!, Video Girl Ai,Vandread, Full metal panic.


www.arkangyalok.uw.hu

Ready2

Quote from: LazzaretKéne valami nagyon üditõen boldog anime. Valami igazán vicces kawai film kéne.
Ami eddig megvolt: Love Hina, Ai Yori Aoishi, Onegai-okat, Midori no hibi, Chobits, Dears, Hand Maid May, Girls Bravo, Green Geen, Aa,Megami-sama!!!, Video Girl Ai,Vandread, Full metal panic.

ha ez a teljes listad, akkor egyertelmu szerintem, hogy azumanga daioh vagy school rumble. mind2  imo tipikusan olyan, hogy lehet akarmilyen problema, megmosolyogtatja az embert.