Romantikus témájú animék.

Started by Exo, 2004-03-13, 14:05:18

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: LazzaretKéne valami nagyon üditõen boldog anime. Valami igazán vicces kawai film kéne.
Ha vicceset akarsz, akkor tudom mondani az Iketeru Futari-t, ha pedig kawaii anime kell, akkor pl My Neighbour Totoro. Vagy pl. a Rizelmine az egyszerre vicces és kawaii is. :D

Danhibiki

Szerintetek melyik a legjobb "romantikus" anime???

Nekem az Ahh! My Goddess! a favorit, de nagyon tetszett a School Rumble is (a 24. részig láttam, de nagyon jó volt...) :jee:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

SaiyaGin

Quote from: DanhibikiSzerintetek melyik a legjobb "romantikus" anime???

Nekem az Ahh! My Goddess! a favorit...

Azt én is szeretem,csak véleményem szerint egy_kicsit_lassan_haladt. Kedvelem ezentúl a Onegai-okat, és az Ai Yori Aoshi se volt rossz. :) Természetesen a Love Hináról se feledkezek meg.:)

Alkyra

Quote from: DanhibikiSzerintetek melyik a legjobb "romantikus" anime???

Nekem az Ahh! My Goddess! a favorit, de nagyon tetszett a School Rumble is (a 24. részig láttam, de nagyon jó volt...) :jee:

1. Lova Hina/Oneagai/Chobits
2. Ai Yori Aoshi, Midori No Hibi
3. Vandread, Hand Maid May, School Rumble

Moha

Quote from: SaiyaGinTermészetesen a Love Hináról se feledkezek meg.:)
Na azért! :haha:

Amúgy kb. egyetértek Alkyra listájával, bár én a Midori no Hibit és az onegai-okat felcserélném, a Vandread-et és a Hand Maid May-t pedig még nem láttam.

Danhibiki

Hmm ezekszerint van mit bepótolnom...:3x3:  Nagyon nem írjátok az Ohh! MY Goddess-t! Meg a School Rumble-t...miért nem tetszettek annyira? Pedig a Midori no Hibi sem rossz:jee: Most kezdtem el nézni a Green Green-t...meglátjuk mi sül ki belõle:D Valakai? Ichigo 100%? Szerintem ez sem rossz mondjuk kicsit irreális a story meg rövid is és még a VÉGÉN sem derül-történik (ki) semmi, de anime...:D
1. Ohh! My Goddess!
2. School Rumble
3. ide még nem írok semmit inkább...:rolleyes:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Moha

Quote from: DanhibikiNagyon nem írjátok az Ohh! MY Goddess-t! Meg a School Rumble-t...miért nem tetszettek annyira?
A School Rumble nekem nagyon tetszett, legalább olyan jó, mint az Azumanga.
Oh! My Goddes-bõl csak az OVA-t láttam, az nem volt rossz, de nem fogott meg annyira.

Necrid^

Quote from: MohaA School Rumble nekem nagyon tetszett, legalább olyan jó, mint az Azumanga.
Oh! My Goddes-bõl csak az OVA-t láttam, az nem volt rossz, de nem fogott meg annyira.
School Rumble végig nézted? h igen pls dobjál egy Linkkel a 26 résszel. mert az sehol nem találni.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ready2

Quote from: NecridSchool Rumble végig nézted? h igen pls dobjál egy Linkkel a 26 résszel. mert az sehol nem találni.

Clicky

Necrid^

#459
Quote from: Ready2Clicky
:hail:

Edit:
Halot Torrent nem tudod vhogy át küldeni. ftp, msn, irc..vmi?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Quote from: Danhibiki...Ichigo 100%? Szerintem ez sem rossz mondjuk kicsit irreális a story meg rövid is és még a VÉGÉN sem derül-történik (ki) semmi, de anime...:D...

Van 5 OVA hozzá. Kiegészítõ sztorik s nagyon valószínû, hogy lesz second season belõle.

Ready2

#461
Quote from: Necrid:hail:

Edit:
Halot Torrent nem tudod vhogy át küldeni. ftp, msn, irc..vmi?

uh hat mamar nemhiszem, hogy van ra idom, de elkezdhetjuk legfeljebb, holnap befejezzuk. irc-en vagyok #usteam channelen.

edit: azis egy megoldas, hogy innen elkezded tolteni a 4.6gigas sr packet es kivalasztod belole, hogy csak a 26. reszt toltse. en igyszedtem le anno a 25.-et.

Necrid^

Quote from: Ready2uh hat mamar nemhiszem, hogy van ra idom, de elkezdhetjuk legfeljebb, holnap befejezzuk. irc-en vagyok #usteam channelen.

edit: azis egy megoldas, hogy innen elkezded tolteni a 4.6gigas sc packet es kivalasztod belole, hogy csak a 26. reszt toltse. en igyszedtem le anno a 25.-et.
mind1. elindult a halot torrent csak. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Danhibiki

Quote from: AlkyraVan 5 OVA hozzá. Kiegészítõ sztorik s nagyon valószínû, hogy lesz second season belõle.

Tényleg?:eeek:  Wow az tök jó:jee:
Quote from: MohaOh! My Goddes-bõl csak az OVA-t láttam, az nem volt rossz, de nem fogott meg annyira.

Igen? Van hozzá OVA?:D Az fenn van ftp-n? Én a múvit akartam megnézni, hát amennyit láttam belõle...nem voltam elragadtatva:mad: , de lehet végig kéne nézni. De a sorozat amúgy szerintem nagyon "aranyos" fõleg amikor elkezd bonyolódni a cselekmény, mert sorra betoppannak az Istennõk, Belldandy után Urd majd Skuld és egyikük nagyob galibát okoz, mint a másik:haha: (ja és most az újabb Ahh! My Goddess!-rõl beszélek...:D)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

SaiyaGin

Quote from: DanhibikiIgen? Van hozzá OVA?:D Az fenn van ftp-n?

Az OVA készült elõbb, amikor tavasszal néztem még fent volt. ;)

SaiyaGin

Quote from: White SeeDÉs valamikor hallottam, hogy készûl újj múví is.
:eeek:  Ezt nem is tudtam!

Danhibiki

Hûha...ezekszerint én levagyok marhára maradva:bruhuhu: Gondolom ezek a cuccok fennt vannak a boxtorrents.com on:rolleyes: akkor majd letöltögetem õket, de szivesen fogadok linkeket lehet bármilyen formájú a letöltés...ftp, torrent....
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

SaiyaGin

Quote from: DanhibikiHûha...ezekszerint én levagyok marhára maradva:bruhuhu: Gondolom ezek a cuccok fennt vannak a boxtorrents.com on:rolleyes: akkor majd letöltögetem õket, de szivesen fogadok linkeket lehet bármilyen formájú a letöltés...ftp, torrent....

Nézd meg ftp-n szerintem biztos fent van.:)

Danhibiki

Befejeztem végre a School Rumble-t!:jee:  Nem semmi mit összebraomkodtak a 25.-26. részben, ha kell valakinek szóljon valahogy eljuttatom hozzá:D Tényleg nem túl jó minõség, de ettõl függettlenül nagyon jó! Lesz akkor ebbõl következõ szezon?
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Necrid^

Quote from: DanhibikiBefejeztem végre a School Rumble-t!:jee:  Nem semmi mit összebraomkodtak a 25.-26. részben, ha kell valakinek szóljon valahogy eljuttatom hozzá:D Tényleg nem túl jó minõség, de ettõl függettlenül nagyon jó! Lesz akkor ebbõl következõ szezon?
Most jón ki majd decemberben az 2 részes OVA.Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Danhibiki

Quote from: NecridMost jón ki majd decemberben az 2 részes OVA.Click
Ohh my God:D Ez jól kezdõdik... Nézelõdtem az ftp-n több Ahh! My Goddess-es cuccért, de én nem találok OVA-kat:bruhuhu:
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

SaiyaGin

Quote from: DanhibikiOhh my God:D Ez jól kezdõdik... Nézelõdtem az ftp-n több Ahh! My Goddess-es cuccért, de én nem találok OVA-kat:bruhuhu:

Pedig utánanéztem, és egészen biztosan megtalálható az Oh! My Goddess nevezetû mappában. ;)

Manitu

Quote from: DanhibikiHmm ezekszerint van mit bepótolnom...:3x3:  Nagyon nem írjátok az Ohh! MY Goddess-t! Meg a School Rumble-t...miért nem tetszettek annyira? Pedig a Midori no Hibi sem rossz:jee: Most kezdtem el nézni a Green Green-t...meglátjuk mi sül ki belõle:D Valakai? Ichigo 100%? Szerintem ez sem rossz mondjuk kicsit irreális a story meg rövid is és még a VÉGÉN sem derül-történik (ki) semmi, de anime...:D
1. Ohh! My Goddess!
2. School Rumble
3. ide még nem írok semmit inkább...:rolleyes:
OMG-bõl szerintem az ova volt az igazi, ez a TV valahogy nem... túl lassú és vontatott....
Green Green jó :D Érdekes dolgok sülnek ki belõle :p
Ichigo meg... sehol sincs a mangához képest... nagyon nagyvonalakban halad, az ovak meg méginkább... bár az utolsó kettõt még nem láttam belõle. Ettõl függetlenül egyik kedvencem, nagy fan vagyok :D
Egyébként a mangában is csak az utolsó chapterben derült ki kit választ Manaka :D


Danhibiki

Quote from: ManituOMG-bõl szerintem az ova volt az igazi, ez a TV valahogy nem... túl lassú és vontatott....
Green Green jó :D Érdekes dolgok sülnek ki belõle :p
Ichigo meg... sehol sincs a mangához képest... nagyon nagyvonalakban halad, az ovak meg méginkább... bár az utolsó kettõt még nem láttam belõle. Ettõl függetlenül egyik kedvencem, nagy fan vagyok :D
Egyébként a mangában is csak az utolsó chapterben derült ki kit választ Manaka :D
Akkor elfogom olvasni az utolsó részt biztos az Ichigo mangából:D TUTI!:)
Kíváncsi vagyok, hogy kit választ, de nagyon...Green Green: Alakul és tetszik:)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Alkyra

Quote from: ManituIchigo meg... sehol sincs a mangához képest... nagyon nagyvonalakban halad, az ovak meg méginkább... bár az utolsó kettõt még nem láttam belõle. Ettõl függetlenül egyik kedvencem, nagy fan vagyok :D
Egyébként a mangában is csak az utolsó chapterben derült ki kit választ Manaka :D

Kiderül????? ICHIGO MANGA DONWLOAD STARRTTTTTTT!!!!!:) :)
Remélem Nishinot, õt imádtam a legjobban az animban.(a típusa a nõideálom:) )
Amikor átment a sráchoz sütivel s fekete/fehér rövid cuccban akkor én ott meg
(rossz az ki rosszra gondol...)kértem volna a kezét a csajnak.:D
Az anim se volt rossz, kíváncsi vagyok milyen a manga...

Nimlot

Nagyon jó! poénos, romantikus csak a befejezést várom :)
"Being too kind is also... cruel!"

fleshy

most sikerült megnéznem a Kimi Ga Nozomu 3. részét.És eddig valóban angyon szomorú...én nem sírtam, de megdöbbentett. De a felirat a dalig megy, utána megszûnik. Nem értem. Nem tudnátok segíteni? Mert odáig rendesen megy, de sajnos tovább nem látszik. :bruhuhu:

Lazzaret

Nevezd át a fájlokat egy nevüre a saját kiterjesztésükkel és elvileg menni fog.


www.arkangyalok.uw.hu

fleshy

Megpróbáltam, de nekem így se megy. Azért köszi a segítséget!!!

Lazzaret

Nekem is ez volt a gondom. Valahol visszáb beszéltem ezen a helyen Alkyraval. Azt ajánlotta hogy szedjem le az Mplayer nevü progit, erröl több info van a Help\Mplayer nevü forumon. Én is ezzel néztem végig és az lejátszotta a feliratot.


www.arkangyalok.uw.hu