Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

deyo

QuoteOriginally posted by phr0zen
Az én tapasztalatom szerint pedig 4,7-et írnak rá a dobozra,de csak 4,4 giga adat fér el rajta.A márka nem hinném hogy befolyásolja a kapacitást,bár elképzelhető hogy tévedek...
Akkor valszeg igazam van... ugyanis:
(4.7 * 1000^3) / (1024^3) = 4.37GB
:hopp:

SlEePwAlKeR

QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR
csak az én gépem a béna vagy télleg nem lehet FTP-re fellépni?????
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

phr0zen

#512
QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR

Jóvané öcsém,hallottuk,nem kell aktualizálni egy mindössze néhány hozzászólással fentebb levő; postot.:D

Egyébként nekem megy az ftp.;)

SlEePwAlKeR

QuoteOriginally posted by phr0zen
Jóvané öcsém,hallottuk,nem ell aktualizálni egy 3 mindössze néhány hozzászólással fentebb levő postot.:D

Egyébként nekem megy az ftp.;)
kössz:)

:bruhuhu: :comp: :comp:
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Bantu

Hi

Visszatérve egy korábbi kérdésre (Deyo), hogy mi a különbség a DVD-r és a DVD+r között:
DVD+r formátumot a Philips kezdte el kifejleszteni,a DVD-r-t pedig több más cég összefogva. A különbség csak annyi, hogy ami az egyiknél 0 az a másiknál 1, és fordítva (lehet, hogy tévedek, de én valahol ezt olvastam).

Bantu

deyo

QuoteOriginally posted by Bantu
Hi

Visszatérve egy korábbi kérdésre (Deyo), hogy mi a különbség a DVD-r és a DVD+r között:
DVD+r formátumot a Philips kezdte el kifejleszteni,a DVD-r-t pedig több más cég összefogva. A különbség csak annyi, hogy ami az egyiknél 0 az a másiknál 1, és fordítva (lehet, hogy tévedek, de én valahol ezt olvastam).

Bantu
Köszi... szal a lényeg hogy nem igazán számít melyiket választja az ember:-)))

VASH

QuoteOriginally posted by deyo
Köszi... szal a lényeg hogy nem igazán számít melyiket választja az ember:-)))

hát nem is tudom engem azért zavarna ha hónap végén 100000Ft helyett 011111Ft kapnék kézhez:hehe:

mi alapján külömbözteti meg a két dvd fajtát a dvd-olvasó?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by deyo
Köszi... szal a lényeg hogy nem igazán számít melyiket választja az ember:-)))

Végülis mindegy az adat szempontjából hogy melyikre írod, én azért mégis a minuszosat ajánlom mert az terjedt el jobban.
Minuszos dvd esetén nagyobb az esélye, hogy máshol is tudod használni a lemezt mint plusszosnál.

SlEePwAlKeR

1 egyszerű kérdés:

Mi az usteam FTP portja?
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Zodd

QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR
1 egyszerű kérdés:

Mi az usteam FTP portja?
egyszerű válasz a letöltésnél: 21 .
:bsd:

SlEePwAlKeR

egy újabb az okos kérdéseimből: FlashGet-el hogyan lehet ftp-ről leszedni? ( azt tudni kell rólam hogy ilyen dolgokhoz nagyon lamer vagyok:ejj:
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Cobra

használd inkább a Total Commander ftp kliensét (ctrl+f)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

QuoteOriginally posted by SlEePwAlKeR
egy újabb az okos kérdéseimből: FlashGet-el hogyan lehet ftp-ről leszedni? ( azt tudni kell rólam hogy ilyen dolgokhoz nagyon lamer vagyok:ejj:

Sehogy.
Ftprol ftpkliensel szedsz.
Death is the only redemption

kisvirag

még mindig nem árulta el senki, hogy itten hogy tudok idézni a másik szövegéből...
:bruhuhu:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Chronos

QuoteOriginally posted by kisvirag
még mindig nem árulta el senki, hogy itten hogy tudok idézni a másik szövegéből...
:bruhuhu:
Quote...

CHRONOS

roderick

QuoteOriginally posted by kisvirag
még mindig nem árulta el senki, hogy itten hogy tudok idézni a másik szövegéből...
:bruhuhu:

így...

vagy

Quoteígy

Amúgy: Az els? módszer ha valakinek a hozzászólásánál megnyomod a quote gombot és akkor úgy írsz üzenetet, hogy rögtön hozzárakja az elejéhez a hozzászólást...

a második pedig üzenetírásnál megnyomod a quote gombot és beírod vagy ctrl+v-zed az üzit.

pont
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

kisvirag

Quotea második pedig üzenetírásnál megnyomod a quote gombot és beírod vagy ctrl+v-zed az üzit
arigato mina :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

SlEePwAlKeR

QuoteOriginally posted by Cobra
használd inkább a Total Commander ftp kliensét (ctrl+f)

jééé télleg:) köszi:appl:
"Put a stake through my heart!
And drag me into sunlight
So awake for your greed
As you're slaying the dreamer"

Fazék

Segíííítség!

Most szedtem le a Rouroni Kenshin animemx-es 1. OVA részeit, immár .ogm formátumban és megdöbbenve tapasztaltam, hogy nincsen felirat hozzá, csak angol és japán hangsáv (az angolt értem, de én japánul szeretem hallgatni...)! Ez lehetséges, vagy csak én vagyok béna? Ha ezt tudom megtartottam volna inkább az avi-s változatot, áááááá... vagy elő lehet szedni belőle valahogy a feliratot, vagy létezik hozzá valahol külön?  Jó végülis nem nagy ügy, mert leszedem újra a régi változatot, csak meglepett a dolog...

sam7

QuoteOriginally posted by zsozso
Sehogy.
Ftprol ftpkliensel szedsz.

Flashgettel lehet, én is azzal töltök. Jobbról a negyedik ikon, Weblap kibontó. Onnan egyértelmű, csak arra kéretik vigyázni, hogy letöltéskor alapból 5 szálat szeretne a drága!

zsozso

QuoteOriginally posted by sam7
Flashgettel lehet, én is azzal töltök. Jobbról a negyedik ikon, Weblap kibontó. Onnan egyértelmű, csak arra kéretik vigyázni, hogy letöltéskor alapból 5 szálat szeretne a drága!

Szted miert mondtam, hogy ftpklienst hasznalj? Biztos viccbol mert jokedvem van ...
Death is the only redemption

zsozso

QuoteOriginally posted by Blimp
Segíííítség!

Most szedtem le a Rouroni Kenshin animemx-es 1. OVA részeit, immár .ogm formátumban és megdöbbenve tapasztaltam, hogy nincsen felirat hozzá, csak angol és japán hangsáv (az angolt értem, de én japánul szeretem hallgatni...)! Ez lehetséges, vagy csak én vagyok béna? Ha ezt tudom megtartottam volna inkább az avi-s változatot, áááááá... vagy elő lehet szedni belőle valahogy a feliratot, vagy létezik hozzá valahol külön?  Jó végülis nem nagy ügy, mert leszedem újra a régi változatot, csak meglepett a dolog...

Talan kapcsold be a feliratot rajta ...
Death is the only redemption

deyo

Megvan a DVD író... LG 4040B...:-))
Lévén, hogy más dvd épp nem volt a számtech üzletben, Fujifilm DVD+R-t vettem... megírom... verify=OK, de mikor megpróbálom beolvasni akkor azt mondja nincs lemez az berakva... NA ez vajon mit jelent?? Mielőtt vki megkérdezné nincs DVD olvasóm, hogy azzal is leteszteljem... annak a megvásárlását későbbre terveztem... (ne kérdezzétek, hogy ebben mi a logika)...
Most akkor vajon mi a baj? Esetleg a lemez nem megfelelő, vagy az íróval csak írni lehet olvasni nem? Mondjuk ezt azért furcsállnám:-(((((((

Gauss_chan

Én az íróhoz a B's Recorder Gold 5 nevezetű programot kaptam.
Írás után amíg ezt a programot nem zárom be én is ugyanezt a hibaüzenetet kapom. Próbáld meg bezárni a dvdíró programot és úgy nézd meg fájlkezelővel.

Fazék

QuoteOriginally posted by zsozso
Talan kapcsold be a feliratot rajta ...

Hát igen, sejtettem hogy ilyesmi lesz a reagálás. BSPlayer-el lejátszva, sytem bar-on megjelenő ikonnál tudom állítani a hangot, subtitle-nél is engedi, hogy beállítsam az angolt vagy kikapcsoljam, de hiába állítom be, nem jelenik meg a képen. Mplayer classic-al lejátszva nem is engedi, hogy a feliratot állítsam, csak a hang opció lehetséges, a felirat "be van szürkézve".  Szóval akkor újra a kérdés: Mi hiányozhat a gépemről, ami miatt nálam nem talál feliratot a file-ban? Köszi, még1x

Fazék

Kész, ilyen nincs valaki lőjön le de gyorsan! Ki volt az a hülye aki kikapcsolta a BSPlayer-ben a show subtitle opció, csak nyelvtanulás végett, a múltkor?!?! (én)

sorry a fárasztásért...  (bár mplayer classic-ban még mindig nem jeleníti, meg de az is biztos csak vmi beállítás probléma, amivel tök fölöslegesen zaklatok mindenkit)

elnézést...

deyo

#536
QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Én az íróhoz a B's Recorder Gold 5 nevezetű programot kaptam.
Írás után amíg ezt a programot nem zárom be én is ugyanezt a hibaüzenetet kapom. Próbáld meg bezárni a dvdíró programot és úgy nézd meg fájlkezelővel.
Elég röhelyes, de ehhez a DVD íróhoz egy olyan Nero verziót adtak ami még nem is tud dvd-t írni... nekem van Nero 6 Ultra... azzal írtam... de sehogyse akar menni...:-(((
Megnéztem A disc info-t Alcohol-al és fura dolgokat ír ki... foglalt: 4.38GB, szabad 8.92GB... Na ezt hogy érti???
Az íróval elvileg nem lehet gond, mert a tesóm (otthon nem szegeden) A Nero 6 demojával írt vele és semmi gond nem volt...:-(((
Lehet megnézem azt a programot amit írtál... csak azért kár lenne ha ez a lemez amit írtam mehetne a kukába...:-((( ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!:ejj:

Spectre

QuoteOriginally posted by Blimp
(bár mplayer classic-ban még mindig nem jeleníti, meg de az is biztos csak vmi beállítás probléma, amivel tök fölöslegesen zaklatok mindenkit)

elnézést...

DirectVobSub...
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Gauss_chan

deyo: Én amikor nemrég megvettem az LG írómat vettem hozzá egy újraírható dvd-t tesztelés céljából. Jól jön amíg rájön az ember hogyan is működnek a dolgok.
Egyébként meg érdemes megszerezned az említett programot, mert nekem azt adták az írómhoz és nagyon jó.
Ha valami még eszembejut akkor írok. :)

deyo

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
deyo: Én amikor nemrég megvettem az LG írómat vettem hozzá egy újraírható dvd-t tesztelés céljából. Jól jön amíg rájön az ember hogyan is működnek a dolgok.
Egyébként meg érdemes megszerezned az említett programot, mert nekem azt adták az írómhoz és nagyon jó.
Ha valami még eszembejut akkor írok. :)
Asszem holnap én is veszek egy RW-t (feltételezem olyan mint a cd-nél)...:-))
A program után meg kutakodtam, de még csak demo-t se lehet letölteni... mindenhol azt írják, hogy kapásból fizetni kell:-((( Így még csak ki se tudom próbálni:-(( Azért köszi:-))