Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

Karma XXL

#570
QuoteOriginally posted by deyo
Jaja... a Chobits-ről van szó... az, hogy 13. rész nem sokat mond a számozás összekeverése végett, de igen... a Chii Plays az amelyik hiányzik... (legalábbis asszem):-)))
A végefelé volt egy összefoglaló rész... abban volt, hogy vmi szerepjáték féleséget játszottak... na azt a részt nem láttam:-(((

Ugyanígy vettem észre én is, majd aztán pár óra emule és le is szedtem :)

Mindjárt feltöltöm... (Úgyse töltöttem még fel semmit :) )

Edit: Azazhogy tölteném, ha beengedne a szerver...
 "550 Error loading userfile for upload"

Chronos

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Ugyanígy vettem észre én is, majd aztán pár óra emule és le is szedtem :)

Mindjárt feltöltöm... (Úgyse töltöttem még fel semmit :) )

Edit: Azazhogy tölteném, ha beengedne a szerver...
 "550 Error loading userfile for upload"
Kérj Zsozso-tól pass-t...

CHRONOS

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Chronos
Kérj Zsozso-tól pass-t...

CHRONOS

Elküldtem neki a PM-et, majdcsak válaszol valamit

deyo

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Ugyanígy vettem észre én is, majd aztán pár óra emule és le is szedtem :)

Mindjárt feltöltöm... (Úgyse töltöttem még fel semmit :) )
OK... Arigato:-)))
Amikor megláttam az ismétlő részben, hogy rpg-s, akkor kezdtem el igazán sajnálni, hogy lemaradtam róla, mert ehhez hasonló rész volt a Love Hina-ban is és ott nagyon tetszett:-)))

Ehehe

Már máshol megkérdeztem, de itt is felteszem a kérdést: Mi baja van az Inu Yasha 132. részének? Nálam egyszerűen kiakad a gép. Ez egyéni szoc probléma, vagy másnal is előfordult?
Ne törőggyé semmive, egyé zsömlét kiflive!!!

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by Ehehe
Már máshol megkérdeztem, de itt is felteszem a kérdést: Mi baja van az Inu Yasha 132. részének? Nálam egyszerűen kiakad a gép. Ez egyéni szoc probléma, vagy másnal is előfordult?

Nekem rendesen működik.
Több minden okozhatja ezt a problémát, de ha csak ezzel az egy fájllal van gond akkor valószinűleg megsérült letöltés közben.
Szerintem töltsd le újból. :)

Zelgadis

QuoteOriginally posted by roderick
Ha a Bsplayert 1280x1024-es felbontásban használom, akkor mindig egy Overlay Failed-et kapok az arcomba... vajh mit?l lejet?


Rod, nekem akkor szól ilyet, amikor valami más már fut a háttérben ami használja a diretcdrawt (pl 1 játék), olyankor nem tudja kipakolni a filmet a képernyőre

roderick

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Rod, nekem akkor szól ilyet, amikor valami más már fut a háttérben ami használja a diretcdrawt (pl 1 játék), olyankor nem tudja kipakolni a filmet a képernyőre

Naja, én is a DirectX-re gyanakszom, csak nemtom hogy mit csináljak vele... mert kisebb felbontásban megy minden... meg a játékok mennek ekkora nagy felbontásban.. úgyhogy fura... pedig minden codecet újraraktam már... uff...

mplayer meg alapoból szaggatja nekem az ogmeket... lehet, hogy már a gépem lassú :(
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Dschneider

QuoteOriginally posted by roderick
mplayer meg alapoból szaggatja nekem az ogmeket... lehet, hogy már a gépem lassú :(

Attól függ melyik mplayert használod... legalábbis nálam...

zsozso

QuoteOriginally posted by roderick
Naja, én is a DirectX-re gyanakszom, csak nemtom hogy mit csináljak vele... mert kisebb felbontásban megy minden... meg a játékok mennek ekkora nagy felbontásban.. úgyhogy fura... pedig minden codecet újraraktam már... uff...

mplayer meg alapoból szaggatja nekem az ogmeket... lehet, hogy már a gépem lassú :(

dr=yes ele 1 # ot es lam no szaggatas.
Death is the only redemption

.Attila

Nem akar menni a Ranma 6. sorozatának 9. része, pedig avi formátum. Valami codec hiányozhat, mert sem a mediaplayer, sem a quicktime, sem realone nem játsza le. A file tulajdonságainál a videocodec divx-et mond (nekem az 5.1.1 pro van meg), a hangnál m-peg 3 layer, annak is mennie kéne, de még csak el sem indul.

Cobra

ha avi, akkor nézd meg GSpottal, hogy mi kell neki
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ehehe

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Nekem rendesen működik.
Több minden okozhatja ezt a problémát, de ha csak ezzel az egy fájllal van gond akkor valószinűleg megsérült letöltés közben.
Szerintem töltsd le újból. :)

Már 2szer letöltöttem, de nem jó. A DivFix se ír rá ki hibát. Meg ha hibás a file, akkor csak simán nem játsza le a lejátszó, de itt kihal a Win***. Más nincs, akkor megnézem virtualdubbal, az lejátsza.
Ne törőggyé semmive, egyé zsömlét kiflive!!!

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Ehehe
Már 2szer letöltöttem, de nem jó. A DivFix se ír rá ki hibát. Meg ha hibás a file, akkor csak simán nem játsza le a lejátszó, de itt kihal a Win***. Más nincs, akkor megnézem virtualdubbal, az lejátsza.

GeeXBoX-al (0.95) próbáltad már? Nem mintha reklámozni akarnám :) semmi közöm hozzájuk ;)

Ehehe

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
GeeXBoX-al (0.95) próbáltad már? Nem mintha reklámozni akarnám :) semmi közöm hozzájuk ;)

Már a kutyát se érdekli. Megnéztem virtualDubbal.
Ne törőggyé semmive, egyé zsömlét kiflive!!!

.Attila

QuoteOriginally posted by Cobra
ha avi, akkor nézd meg GSpottal, hogy mi kell neki

Thnx, már le is hoztam. Megnéztem a file-t, eredmény:
 This is an invalid AVI file due to corruption of the data in the header.  This is a serious problem, and this file is not likely to playable

 Details: While processing chunk /RIFF:AVI , found bad length value 222290750 at file offset 0x00002804

Ez a file hibás, és semmi sem fogja futtatni, megpróbálom mégegyszer letölteni.

Baldy

Kisöcsém, ha ilyen gondod van, nyugodtan megkérdezhetsz engem is, mert eleget szenvedtem már ezekkel ahhoz, hogy tudjam, mit kéne tenni velük :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Cobra

jó, hogy csak a fórumon beszéltek egymással :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

QuoteOriginally posted by Cobra
jó, hogy csak a fórumon beszéltek egymással :D

Az uj valóság show, most a usteamen :)
Betekintést nyerhettek egy testvérpár esti párbeszédeibe :) Amugy tényleg itt meg az ICQ-n nyomjuk a dumát, annak ellenére, hogy kb. 2 méterre ülünk egymástól :)
Bár ennek az az oka, hogy én az Isten szerelméért sem veszem le a fejhallgatót a fejemről. Még a végén elszalasztanék valami jó kis anime OST zenét! Még csak az kéne! Nem bocsátanám meg senkinek! :ejj:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Letöltöttem mégegyszer a Ranma 6. sorozatának 9. részét, és megint hibás. Felrakna valaki egy működő változatot?

Ehehe

az .mkv fájlokat milleny lejátszó játsza le, mert nálam az összes kiakadt. Vagy kell hozáá valami spéci codec?
Ne törőggyé semmive, egyé zsömlét kiflive!!!

deyo

QuoteOriginally posted by Ehehe
az .mkv fájlokat milleny lejátszó játsza le, mert nálam az összes kiakadt. Vagy kell hozáá valami spéci codec?
Van vmi codec-féle... (google-n keress)... mondjuk nálam ezek után se játszotta le szinte semmi se... csak az mplayer:-)))

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Ehehe
az .mkv fájlokat milleny lejátszó játsza le, mert nálam az összes kiakadt. Vagy kell hozáá valami spéci codec?

Próbáld meg VirtualDubbal :_piszka: !

Amúgy az .mkv Matroska formátum.

Chronos

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Próbáld meg VirtualDubbal :_piszka: !

Amúgy az .mkv Matroska formátum.
VirtualDubMod-dal lehet *.mkv-t kódolni, lejátszásra pedig megteszi egy sima Mpc, vagy a legtöbb ismert lejátszó...;)
A lejátszáshoz ezt ajánlom:
http://www.anime-legion.net/downloads/a-l.playback.pack.20031224.exe

Jól összeállított filter pack, kifejezetten matroska és ogm lejátszására...

CHRONOS

Kono

Szóval akkor kérdés:

Nem tudja valaki, hogy a Good Morning Call sorozatát (nem, nem az OVA) honnan lehetne beszerezni? Mert szinte teljesen ismeretlen mindenhol... Azaz pontosítok, amerre én jártam, nemtaláltam semmit. Szerintem a manga nagyon édes és amikor meghallottam, egyből kellett volna az anime is, de annál az 1 részesnél tovább nemjutottam :(

Előre is köszi!
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

.Attila

2 segítség is kéne:

1. A Ranma 6. sorozatának 9. része működik már?

2. Gondok vannak a RealOne Playerrel. Elindítom, de nem történik semmi, el sem indul a program. Felraktam egy régebbit, real 8-ast, de az meg annyira hülye, hogy film lejátszása közben engedi a gépnek, hogy kikapcsolja a monitort. Beállítani nem tudom, hogy ne engedje, mert nincs ilyen opció sehol, a gépnek meg nem akarom azt mondani, semmilyen esetben sem kapcsolja ki a monitort (ugyanis ez a funkció azért van, hogy kímélje a monitort).

Cobra

Sajnos vmiért a RealPlayerek engedik bekapcsolni a képernyővédőt. Az egyetlen megoldás amit tudok javasolni, hogy néha mozdítsd meg az egeret.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

QuoteOriginally posted by Cobra
Sajnos vmiért a RealPlayerek engedik bekapcsolni a képernyővédőt. Az egyetlen megoldás amit tudok javasolni, hogy néha mozdítsd meg az egeret.

Nekem a Real One jó volt, és nem kapcsolt be a képernyőkímélő, csak miután leszedtem az ACE codecpack-et, azóta nem indul el, pedig újratelepítettem, és úgyse.

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
Nekem a Real One jó volt, és nem kapcsolt be a képernyőkímélő, csak miután leszedtem az ACE codecpack-et, azóta nem indul el, pedig újratelepítettem, és úgyse.
Én egyszer felpakoltam az ace mega codecs pack-ot...;)
Na utána minden, ami idáig futott rendesen, elkezdett furcsa dolgokat művelni...
Próbáltam mindenféle törlésekkel, újrapakolásokkal, stb..., de nem ment semmi úgy, mint régen...:rolleyes:
Végül az operációs rendszer újrapakolása megoldott minden kellemetlenséget...:p

CHRONOS

.Attila

QuoteOriginally posted by Chronos

Végül az operációs rendszer újrapakolása megoldott minden kellemetlenséget...:p

CHRONOS

Na odáig nem megyek el, az biztos, nincs kedvem megint mindent újratelepíteni. A régi verzió működik, majd megmozgatom az egeret 4 percenként, az El-Hazard végéig kibírom.