Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

Fazék

QuoteOriginally posted by Cobra
A Matroska pack mellé csak a legújabb DivX meg a VobSub kell

valamiért nekem szimpatikusabb külön felrakni mindent...

Quote, lejátszásra nekem teljesen megfelel a Windows Media Player 9

persze, ha megvan a vasad hozzá... :)

Rhyagelle

Hoi!
Elképesztő bajba kerültem. Megépítették a kollégiumban az új hálózatot, mindenki örült... jó is 10mb már jött 900kb/s el az adat kiválló. Csak az a gond hogy beszereztünk egy szemét rendszergazdát. Ennek eredménye soket ipn és 5080 as porton lehet csak töltögetni. A DC++ beállításával még megbírkóztam, de nem tudom rávenni a FlashFXP-t hogy connecteljen az FTP hez. Mi lehet a megoldás?
Thx
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

Cobra

Próbáld a Total Commandert, hátha.
TC-ben nyomsz egy ctrl+f -et, majd ott new connection, ott host name: usteam.uw.hu , ha megy legalább 600Kb/s, akkor username: highspeed , passwordhoz semmi , ha nem megy 600+ -on, akkor username: anonymous
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Rhyagelle

Thx. Annyira a FFXPre kocentráltam hogy ilyen nyilvánvaló dolgok eszembe se jutottak.

Jee haa!!!!! :whoah:
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

AngelHunter

tudom, h kicsit pofatlansag, de nincs meg vkinek a Naruto sorozat vinyon vagy cd-n vagy vhogy? mert sziv elmennek hozza vinyoval es atvennem :):)
mert elegge rakattantam, es max 7Kval tudok downloadolni....AAAAAAA
segitsen vki :)

ignus

Quote from: AngelHuntertudom, h kicsit pofatlansag, de nincs meg vkinek a Naruto sorozat vinyon vagy cd-n vagy vhogy? mert sziv elmennek hozza vinyoval es atvennem :):)
mert elegge rakattantam, es max 7Kval tudok downloadolni....AAAAAAA
segitsen vki :)


Hát az öreg ignus kiirta már dvdre az első két "adagot" (52 rész...) :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kvikveg

:tezsvir: Meet mikor/hol szokott lenni?
Mintha valahol olvastam volna szombat Oktogon Burger King III.em...?!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg:tezsvir: Meet mikor/hol szokott lenni?
Mintha valahol olvastam volna szombat Oktogon Burger King III.em...?!
Hát a lakásokba nem szoktunk menni, mi megállunk a 2.-on. :hehe:;)

Kvikveg

:mad:  Jovanna, amennyit en arra jarok...
Kerdes tovabbra is: Mikor?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg:mad:  Jovanna, amennyit en arra jarok...
Nem sértésnek írtam :)
QuoteKerdes tovabbra is: Mikor?
Elvileg 14-től 19-ig, 20-ig, gyakorlatilag akkor, amikor az emberek odamennek. Én azt ajánlom, hogy 16 fele nézzél be.

Kvikveg

:merci:
Tudom, hogy nem sertesnek irtad  :)
Csak most ilyen hangulatban vagyok...  :comp:
Akkor majd jovok jovo heten.. Kivancsi vagyok a tarsasagra..  :rotflol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shadowolf

Quote from: TriviHát a lakásokba nem szoktunk menni, mi megállunk a 2.-on. :hehe:;)

Héhé! Nem mókát üzni az újoncokból! :ejnye:Amúgy én írtam hülyeséget, szóval ezért tudta rosszul. :o

.Attila

Nekem nem akaródzik működni a Vandread pl. zx.vandread.01.divx5.ogm
Semmi hibát nem lát, csak egyszerűen nem indul el. A GSpot sem lát szó szerint semmit. Hibát nem ír, viszont a codec-ekről, a bit rate-ről sem ír semmit.

zsozso

Quote from: TriviNekem nem akaródzik működni a Vandread pl. zx.vandread.01.divx5.ogm
Semmi hibát nem lát, csak egyszerűen nem indul el. A GSpot sem lát szó szerint semmit. Hibát nem ír, viszont a codec-ekről, a bit rate-ről sem ír semmit.

--( Verifying: zx.vandread.sfv )------------------------------------------------
zx.vandread.01.divx5.ogm                          OK

A hiba az on keszulekeben van.
Death is the only redemption

.Attila

Quote from: zsozso--( Verifying: zx.vandread.sfv )------------------------------------------------
zx.vandread.01.divx5.ogm                          OK

A hiba az on keszulekeben van.
Legyen az én készülékemben, csak a kérdés az, hogy akkor miért indul el minden más, beleértbe avi-t és ogm-et is, csak ez nem?
GSpot-tal Hellsing ogm-ek -> ír codec-et meg bitrate-et is
GSpot-tal Vandread ogm-ek -> nem ír semmit :confused:

Cobra

A Gspot nem nagyon szereti az ogm-eket, de lehet, hogy hibásan jött le neked. Nézd meg a 2. részt, hátha az megy, ha igen, akkor biztosan hibásan jött le neked a file.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraA Gspot nem nagyon szereti az ogm-eket, de lehet, hogy hibásan jött le neked. Nézd meg a 2. részt, hátha az megy, ha igen, akkor biztosan hibásan jött le neked a file.
Gondoltam erre én is, csakhogy ezt csinálja mind az első 4 rész.

zsozso

Quote from: TriviGondoltam erre én is, csakhogy ezt csinálja mind az első 4 rész.

Ha mind a 4 resz sux nalad akkor biztos hogy a te keszulekedben van a hiba. Nezdmeg mplayerrel...
Death is the only redemption

.Attila

Quote from: zsozsoHa mind a 4 resz sux nalad akkor biztos hogy a te keszulekedben van a hiba. Nezdmeg mplayerrel...
Mindkét gépünkön ezt műveli.
Az mplayer letöltése és installálása már körülményes, nekem eddig minden működött a WMPlayerrel.
Nekem már az gyanús, hogy a Hellsing-es ogm-ben felismer mindent felismer a GSpot, a Vandread-esben semmit.

zsozso

Quote from: TriviMindkét gépünkön ezt műveli.
Az mplayer letöltése és installálása már körülményes, nekem eddig minden működött a WMPlayerrel.
Nekem már az gyanús, hogy a Hellsing-es ogm-ben felismer mindent felismer a GSpot, a Vandread-esben semmit.
Na ne farassz. Letolteni 1 zipet kicsomagolni es hasznalni faraszto akkor ne is nezzel semmit ... mar bocs.
Death is the only redemption

.Attila

Quote from: zsozsoNa ne farassz. Letolteni 1 zipet kicsomagolni es hasznalni faraszto akkor ne is nezzel semmit ... mar bocs.
Látom az mplayer készítői nem különösebben ismerik a felhasználóbarát elveket, bár egy ingyenes programtól ne is várja el senki.
Mi a szar játsza le a MPlayer-0.92.1.tar.tar.out file-t? Mert ezt lehetett letölteni, mást nem találtam az oldalukon.

.Attila

Hmm... pont most ment el mindenki :(
HOGYAN LEHET MŰKÖDTETNI AZ MPLAYERT?

zsozso

Quote from: TriviHmm... pont most ment el mindenki :(
HOGYAN LEHET MŰKÖDTETNI AZ MPLAYERT?
Trivi konyorgom. Legalabb te ne legyel ennyire lama -_- Kb 3 topic foglalkozik vele miertnem nezed meg oket? Kezdetnek pl az Mplayer topic nemrossz.
Death is the only redemption


Cobra

1 óra múlva megmondom, hogy mit csinál a Vandread nálam.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

#895
Quote from: zsozsoTrivi konyorgom. Legalabb te ne legyel ennyire lama -_- Kb 3 topic foglalkozik vele miertnem nezed meg oket? Kezdetnek pl az Mplayer topic nemrossz.
Nyugi, nem vagyok láma (legalábbis én magamról úgy gondolom), és tudom, hogy volt korábban szó erről, csak ha vki most közvetlenül segít, az gyorsabb, nekem meg közben építésztörténetet kell tanulnom, és idegesít, hogy nem megy a Vandread. Ráadásul itt vannak a rokonok, szüleimnek ezüstlakodalmuk van (ill. volt pár napja, csak most ünnepli a család).

edit: és ahogy előre sejtettem, a te linked zsozso, amit régen bepakoltál, már nem működik. Az Mplayerhq-n 4 letölthető mplayer van, ezekből az első kettőt letöltöttem, de ha jól sejtem, ezek linuxos verziók, mert nincs a Windows által indítható fájljai.

zsozso

Quote from: TriviNyugi, nem vagyok láma (legalábbis én magamról úgy gondolom), és tudom, hogy volt korábban szó erről, csak ha vki most közvetlenül segít, az gyorsabb, nekem meg közben építésztörténetet kell tanulnom, és idegesít, hogy nem megy a Vandread. Ráadásul itt vannak a rokonok, szüleimnek ezüstlakodalmuk van (ill. volt pár napja, csak most ünnepli a család).

edit: és ahogy előre sejtettem, a te linked zsozso, amit régen bepakoltál, már nem működik. Az Mplayerhq-n 4 letölthető mplayer van, ezekből az első kettőt letöltöttem, de ha jól sejtem, ezek linuxos verziók, mert nincs a Windows által indítható fájljai.
http://www.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta <-
Death is the only redemption

.Attila

Quote from: zsozsohttp://www.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta <-
Hehe, az ftp-jükön már én is megtaláltam.
Tehát ezt írja a Vandreadre -> "Page out not synced, we skip some bytes"

Cobra

Nálam gond nélkül elindul, bele is tekertem, semmi gond. TC szerint a mérete 238 825 167 byte.
Megnézted, hogy melyik DivX van a gépeden ? Bár ha az Mplayer hibát ír ki, akkor valószínűleg hibásan jött le neked.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

#899
Quote from: CobraNálam gond nélkül elindul, bele is tekertem, semmi gond. TC szerint a mérete 238 825 167 byte.
Megnézted, hogy melyik DivX van a gépeden ? Bár ha az Mplayer hibát ír ki, akkor valószínűleg hibásan jött le neked.
Dehát 2x töltöttem le több file-t is, és mégis ugyanazt műveli.
238 825 167? Nekem 239 951 960. Hogyan lett több nekem :confused:

edit: és valóban, az ftp-n fent lévő is 238 xxx xxx byte méretű. akkor itt a flashfxp-vel van a baj, mert 2x is rosszul hozta le.