Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Shadowolf

Quote from: TriviAzért nekem a tó egy kicsit kevés, legalábbis nekem, de ez lehet, hogy ez csak az én bajom.
És akkor a hely mellett az időtávról is beszéljünk egy kicsit: mennyi időre?

A kis igényes. :D Az időtartam sztem már tényleg mindenkinek az egyébb programjaitól függ. Én olyan három napot tartanék optimálisnak. Többiek?

Cobra

Végülis van a közelben egy camping, de árakat nem tudok mondani (egyelőre).
Én egy hosszú hétvégére gondoltam ( péntek-hétfő )
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

Quote from: CobraVégülis van a közelben egy camping, de árakat nem tudok mondani (egyelőre).
Én egy hosszú hétvégére gondoltam ( péntek-hétfő )

Megköszönném, ha utánanéznél az áraknak. :) A hosszú hétvége sem hangzik rosszul. ;)

ignus

Bizonyám! Shadowolf javaslatára (és segitségével) csinűáltam egy poll-t a táborral kapcsolatban! Tessék szavazgatni! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusBizonyám! Shadowolf javaslatára (és segitségével) csinűáltam egy poll-t a táborral kapcsolatban! Tessék szavazgatni! :D

Engedelmeddel, én még megvárnám Cobra válaszát mielőtt szavaznék. ;)

Baldy

Quote from: PandóraSziasztok!

Ha jó időpontban van (vizsgák után és családi nyaralás kikerülésével), akkor én is nagyon szívesen benne lennék, és szerintem Freyja is jönne. Én is vízpartra szavaznék. És nagyon szívesen találkoznék Soridannal.

És velem?  :bsd:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Apropó szavazás: ahhoz képest hogy hányan jelentkeztek, egyelőre eléggé kevesen szavaztak, szóval hajrá. :_piszka: Ja és a szavzás szerintem tartson Április végéig (végső szó ignus-é ;)), mivel én úgy gondolom, hogy addig még képesek az emberek alakítgatni a nyári programjaikat. (Májusban ugyebár a többség a vizsgáira készül :rolleyes: ) Na részemről egyelőre ennyi. :)

Shadowolf

Quote from: BaldyÉs velem?  :bsd:

^^" no comment. :hehe:

Xaga

Egyáltalán milyen érvek szolnak a Balaton és milyen érvek a Velencei tó melett????

Shadowolf

Quote from: XagaEgyáltalán milyen érvek szolnak a Balaton és milyen érvek a Velencei tó melett????

Balaton: Cobra tudna pár embernek szállást biztosítani
Velencei-tó: van még benne annyi víz, hogy úszni is lehessen benne ^^"

Xaga

Quote from: ShadowolfBalaton: Cobra tudna pár embernek szállást biztosítani
Velencei-tó: van még benne annyi víz, hogy úszni is lehessen benne ^^"

A balatonban is van még anyi víz hogy úszni lehessen max partközelben az iszap csiklandozni fog de az mellékes.

Cobra: A balatonparti házatoknak mekkora kertje van??? Mert ha elég nagy ott is tudnánk sátorozni :)

Shadowolf

Quote from: XagaA balatonban is van még anyi víz hogy úszni lehessen max partközelben az iszap csiklandozni fog de az mellékes.

Ok, akkor téged hajítunk be elsőként, hogy kipróbáld. :p :D

QuoteCobra: A balatonparti házatoknak mekkora kertje van??? Mert ha elég nagy ott is tudnánk sátorozni :)

Erre már én is gondoltam, de a szomszédaik feltehetőleg nem értékelnék a dolgot. (főleg, ha a fent említett zenéket is nyomatnánk ^^") Bár Baldy sörsátra lehet, hogy vonzaná a népet. :rolleyes: :D

Xaga

#192
Quote from: ShadowolfOk, akkor téged hajítunk be elsőként, hogy kipróbáld. :p :D

Erre már én is gondoltam, de a szomszédaik feltehetőleg nem értékelnék a dolgot. (főleg, ha a fent említett zenéket is nyomatnánk ^^") Bár Baldy sörsátra lehet, hogy vonzaná a népet. :rolleyes: :D

A szomszédok nem hinném hogy szolnának ha nem bönböltetjük a magnót ha pedig túl hangos akkor a kempingben is szolnak.

Cobra

Erre már én is gondoltam, de a ház körüli részen megy éjjel a locsoló, a hátsó rész meg elég lejtős (kb 10 fok). Bár ha valaki nagy kempinges, akkor megmondhatja, hogy az mennyire zavaró.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moloko

#194
hehe, nekünk is van ám egy házunk, kb 10 személyre való matraccal (igény szerint polifoammal és szűkölködéssel - 1 duplaágyon 3 ember - bővíthető), de az se balaton, se velencei tó, lubickolni alkalmas víz a közelben meg nincs, a ház is elég lepukkant, én meg nem vagyok hajlandó felelősséget vállalni :p (féltem a házat)
ja és persze kihagytam, hogy a hely enyhénszólva megközelíthetetlen :D

Xaga

Quote from: CobraErre már én is gondoltam, de a ház körüli részen megy éjjel a locsoló, a hátsó rész meg elég lejtős (kb 10 fok). Bár ha valaki nagy kempinges, akkor megmondhatja, hogy az mennyire zavaró.

Az attól füg hogy fekszel:D

Shadowolf

Quote from: XagaAz attól füg hogy fekszel:D

Vagy attól, hogy zavar e, ha esőkabátban kell aludnod. :D

Xaga

Quote from: ShadowolfVagy attól, hogy zavar e, ha esőkabátban kell aludnod. :D

De legalább minden este zuhanyzól :p :D

Viszont én úgy vélem ha már megyünk akkor ne legyünk 2 csoportra választva.

Shadowolf

Quote from: XagaDe legalább minden este zuhanyzól :p :D

Tényleg Trivi ehhez a tisztálkodási módszerhez mit szólsz? :p :D

QuoteViszont én úgy vélem ha már megyünk akkor ne legyünk 2 csoportra választva.

Koedukált sátorozás rulez! :D

Xaga

Quote from: ShadowolfKoedukált sátorozás rulez! :D

(Utálom azt a szót mindig elfelejtem mit jelent)
Egyébbként arra gondoltam hogy nem lenne jó ha a csapat egyik fele Cobráéknál van a másik fele a kempingsajtot majszol a kempingben.

.Attila

Koedukált = lányok-fiúk együtt
Shadowolf: ...
Ja, és hogy miért nem szavazunk: kb. ugyanazért, amit te mondtál.

ignus

Lehet hogy akkor inkább egy össznépi kempinget kéne beiktatni, bár ha a szavazás alapján terveznénk akkor szerintem bőven elférünk egy házban is!  :hehe:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Pandóra

Szerintem egyáltalán az, hogy mikor lesz nagyban befolyásolja majd a létszámot. + nem biztos, hogy mindenki egyszerre akar aludni (és az sem, hogy mindenki több napra tud jönni). Szerintem pl. 8 ember el tud lenni 5 ágyon is, főleg ha 3 napról van szó. Pl. a 3napos gólyatáborban én egyszer sem használtam az ágyam (másét sem  :hehe: ). Nem tudom, lehet jobb lenne konkrétumokról beszélni, aki tud (pl. balatoni nyaraló üres lesz aug. 3-5 -ig 7 férőhellyel); vagy ilyesmi még korai?
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Cobra

Egy kb időpont azért kéne, pl július vége, hogy egyáltalán meg tudjam kérdezni a foglalhatóságot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

Quote from: CobraEgy kb időpont azért kéne, pl július vége, hogy egyáltalán meg tudjam kérdezni a foglalhatóságot.

Nekem jó a Július vége. ;)

Baldy

Nekem mindegy az időpont, csak egy a lényeg: legyen ott sör, csaj és Rock N' Roll!!! :D:D:D Amugy én a koedukált elszállásolást javasolnám :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Tiaro

Quote from: BaldyNekem mindegy az időpont, csak egy a lényeg: legyen ott sör, csaj és Rock N' Roll!!! :D:D:D Amugy én a koedukált elszállásolást javasolnám :D

Azt hittem, ez természetes...  :ad:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Baldy

Quote from: TiaroAzt hittem, ez természetes...  :ad:

Én is ugy gondolom, de biztosra akarok menni :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: BaldyÉn is ugy gondolom, de biztosra akarok menni :D

Még ha nem is az lenne, ahogy téged ismerlek biztosan találnál egy megoldást ennek a problémának az áthidalására. :rolleyes: :D

Soridan

Július vége. Aki pedig velem akar találkozni, az készüljön rá, hogy 10 percig meg sem fogok szólalni /a ksözönésen fogok töprengeni :D /
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.