Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Feldin

Aztán meg majd abba se tudod hagyni, mi Soridan? :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Hopika! Én szavaztam a Velenceire, de ha tudunk menni Cobra-ékhoz akkor az lenne a legjobb és átpártolok Balatonra.
Amúgy Cobra, 3napig bárhogy elalszunk. Legfeljebb nem vizszintesen. Na bumm.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Quote from: FeldinHopika! Én szavaztam a Velenceire, de ha tudunk menni Cobra-ékhoz akkor az lenne a legjobb és átpártolok Balatonra.
Amúgy Cobra, 3napig bárhogy elalszunk. Legfeljebb nem vizszintesen. Na bumm.

Sajna én nem vagyok ló, ugyhogy kénytelen vagyok a vízszintes alvás gondolatához ragaszkodni :)
Soridan: Szinte biztos vagyok benne, hogy majd alig lehet a szádat befogni :) Már készitem most előre a ragtapaszt :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Pandóra

Quote from: SoridanJúlius vége. Aki pedig velem akar találkozni, az készüljön rá, hogy 10 percig meg sem fogok szólalni /a ksözönésen fogok töprengeni :D /

Ezt vegyem üzenetnek?  Készülök.  :rotflol:  :lul:  :rotflol:

Nem tudom, mikor lesz a családi nyaralás, ott is július végéről volt szó, de lehet, hogy belefér. Max. csak 1 napra megyek.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

Quote from: PandóraEzt vegyem üzenetnek?  Készülök.  :rotflol:  :lul:  :rotflol:

Nem tudom, mikor lesz a családi nyaralás, ott is július végéről volt szó, de lehet, hogy belefér. Max. csak 1 napra megyek.

Akár annak is veheted :) Bár tény, hogy ragtapaszra utána szükség lesz... igen gyakrolott vagyok a sokat-beszél-semmit-nem-mondd stílusban... bár ennek inkább ellentetje igaz :rolleyes:

Az időpontot meg még biztosan lehet finomhangolni, ugye? /Ugye, hogy ugye?! /
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

Nekem is jó julius vége, augusztus eleje viszont már nem.

Baldy szerintem Feldin arra gondolt hogy lehet hogy te a földön fogsz aludni:D

Pandóra

Quote from: SoridanAz időpontot meg még biztosan lehet finomhangolni, ugye? /Ugye, hogy ugye?! /

Melyiket?
Én is sokat beszélek.  :) Igazából, ha zavarban vagyok, akkor duplán + olyankor mindig felszínes hülyeségekről.
Egyébként most olvastam vissza, félreértés ne essék, mindenkire nagyon kíváncsi vagyok, csak Soridan azt mondta, rá nem kíváncsi senki, én erre írtam azt, hogy én igen.   :p
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Shadowolf

Quote from: PandóraMelyiket?
Én is sokat beszélek.  :) Igazából, ha zavarban vagyok, akkor duplán + olyankor mindig felszínes hülyeségekről.
Egyébként most olvastam vissza, félreértés ne essék, mindenkire nagyon kíváncsi vagyok, csak Soridan azt mondta, rá nem kíváncsi senki, én erre írtam azt, hogy én igen.   :p

Én merem remélni hogy ott lesz, mert ki akarom hívni egy párbajra. :D

Pandóra

Quote from: ShadowolfÉn merem remélni hogy ott lesz, mert ki akarom hívni egy párbajra. :D

Milyen párbajra?
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Xaga

Quote from: PandóraMilyen párbajra?

Ki tud semmirőlsemszoló-értelmetlen-rohadhoszú-unalmas szöveget mondani:D

Shadowolf

Quote from: PandóraMilyen párbajra?

Lovagira...:D

Pandóra

Quote from: ShadowolfLovagira...:D

Naaaa.... de tényleeeeeeeeeg.  :beken:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Baldy

Quote from: PandóraNaaaa.... de tényleeeeeeeeeg.  :beken:

Szerintem is egy sok duma-kevés mondanivaló párbaj lesz :)
Bár megmondom, én akkor inkább a frissen bontott sörösüvegek alját fogom vizsgálni :)
Amugy a földön alvás is vizszintes alvás lenne :) Viszont a falnak támaszkodva biztosan nem fogok aludni :) A föld meg már soxor bevállt, csak az a lényeg, hogy ne legyen nedves :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

Quote from: BaldySzerintem is egy sok duma-kevés mondanivaló párbaj lesz :)
Bár megmondom, én akkor inkább a frissen bontott sörösüvegek alját fogom vizsgálni :)
persze belülről :D
QuoteAmugy a földön alvás is vizszintes alvás lenne :) Viszont a falnak támaszkodva biztosan nem fogok aludni :) A föld meg már soxor bevállt, csak az a lényeg, hogy ne legyen nedves :D
hát igen, az nem éppen az ami úgy jó... :rolleyes: (a többi fórumozótól bocsánat a nem ideillő témájú utalásért)

Shadowolf

Quote from: BaldySzerintem is egy sok duma-kevés mondanivaló párbaj lesz :)

Mi más? :D

Soridan

Quote from: ShadowolfMi más? :D

Fene *óriási csörömpöléssel elejti nagy sebtiben felkapkodott kopjáit-pallosát-vértjét-pajzsát* Már kezdtem remélni :)

Pandóra: most összetörted piciny szívem... bár nem emlékszem rá, hogy mikor írtam, hogy engem senki nem akar látni, de igazán fáj, hogy mindössze _ezért_ írtad :beken:

(ui.: komolyan ne vedd, mert akkor tényleg párbaj lesz...az első szerencsétlennel, aki szembejön ;) )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

Quote from: SoridanPandóra: most összetörted piciny szívem... bár nem emlékszem rá, hogy mikor írtam, hogy engem senki nem akar látni, de igazán fáj, hogy mindössze _ezért_ írtad :beken:


Nem akartalak bántani.  :(
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

Quote from: PandóraNem akartalak bántani.  :(

Kucc... ajánlom figyelmedbe a zárójeles részt :) /avagy nem is tetted/

/me lerohanja osztálytársat és a földbe tapossa
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

Quote from: Soridan/me lerohanja osztálytársat és a földbe tapossa
Mit tett az a szerencsétlen osztálytárs? :confused:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Soridan

Quote from: PandóraMit tett az a szerencsétlen osztálytárs? :confused:

Semmit. Ő volt legközelebb. Elvégre kötött az ígéret a zárójeles részben :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanSemmit. Ő volt legközelebb. Elvégre kötött az ígéret a zárójeles részben :)

Ha komolyan vágysz egy párbajra, elhozhatom a kardomat a táborba. :D Megbosszúlom az elesett osztálytársad. :p :D

Moloko

:_off::_off:
nagyon elmentetek (elmentünk) offtopicba. de nagyon-nagyon!!

Shadowolf

Quote from: Angel:_off::_off:
nagyon elmentetek (elmentünk) offtopicba. de nagyon-nagyon!!

Whoops, tényleg. ;) Jóvan, akkor térjünk vissza az eredeti témához. :D Egyelőre a Velencei-tó vezet a szavazás alapján, ami felveti a kérdést: van valaki aki tudna ott valamiféle szállást biztosítani? Vagy valaki aki ismerős arrafelé és tudna kempingplaccot (árakkal együtt, ha lehet :merci: ) javasolni? Ha nincs senki, akkor megpróbálok én utánanézni a dolgoknak. ;)

Xaga

Quote from: ShadowolfWhoops, tényleg. ;) Jóvan, akkor térjünk vissza az eredeti témához. :D Egyelőre a Velencei-tó vezet a szavazás alapján, ami felveti a kérdést: van valaki aki tudna ott valamiféle szállást biztosítani? Vagy valaki aki ismerős arrafelé és tudna kempingplaccot (árakkal együtt, ha lehet :merci: ) javasolni? Ha nincs senki, akkor megpróbálok én utánanézni a dolgoknak. ;)

Hát igen kicsit :_off:-ban vagyunk már. Én ezt találtam hirtelenjében.

Pandóra

Quote from: XagaHát igen kicsit :_off:-ban vagyunk már. Én ezt találtam hirtelenjében.

Akkor most hányan is mennénk pontosan? És ki akar ottaludni, és ki jön csak 1 napra? Azt hiszem, ezek fontos infók lennének a szállás intézésében.  :rolleyes:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Shadowolf

Quote from: PandóraAkkor most hányan is mennénk pontosan? És ki akar ottaludni, és ki jön csak 1 napra? Azt hiszem, ezek fontos infók lennének a szállás intézésében.  :rolleyes:

Én, (ha nem jön közbe semmi :rolleyes: ) elejétől-végéig ottlennék. (persze csak ha el tudtok addig viselni :D)

Pandóra

Quote from: ShadowolfÉn, (ha nem jön közbe semmi :rolleyes: ) elejétől-végéig ottlennék. (persze csak ha el tudtok addig viselni :D)
1 Freyja és 1 Panda is ott lesz.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Xaga

Valószínű én is ott leszek végig de ez az időpontól füg amit még mindig nem döntöttünk el. (pontos dátum)

Moloko

#238
ezt a töketlen bagázst :) még jó hogy így szeretlek titeket :D
azzal összefüggésben hogy ki menne még mindig  itt van a naprakész listácskám
másrészt szerintem már rég nem arról van szó, hogy balaton vagy velencei tó, hanem arról, hogy MIKOR, és akkor utána el lehet dönteni, hogy HOVA és hogy KI érne rá :)
einverstanden? :)

Pandóra

Quote from: Angelazzal összefüggésben hogy ki menne még mindig itt van a naprakész listácskám http://usteam.uw.hu/forum/showpost.php?p=31948&postcount=88
Köszönjük! De ne káromkodj ilyen csúnya nyelvet. :)
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)