Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Cobra

Sajnos a felajánlásom elég kérdésessé vált, nem árt, ha néztek más lehetőséget is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Pandóra

Helló!

Freayjának meg nekem aug. 3-tól 10-ig nem lesz jó.

Pussz
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Sephiroth

Volna egy olyan kérdésem, hogy ebből a táborozásból lesze még valami. A főnököm most szólt, hogy lasacskán le kell adni a nyárra tervezet szabadságolásokat, hogy ne legyen kavarodás. Én még mindig szivesen mennék.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

Quote from: SephirothVolna egy olyan kérdésem, hogy ebből a táborozásból lesze még valami. A főnököm most szólt, hogy lasacskán le kell adni a nyárra tervezet szabadságolásokat, hogy ne legyen kavarodás. Én még mindig szivesen mennék.

Sztem mindenki nagyon szívesen menne, de a szervezés senkinek nem az erőssége...:ejj:

Megjegyzés: ez rám is vonatkozik...

Feldin

Egyetértek. Össze kéne hozni. Csak az időpont egyeztetés.
Nekem egyenlőre bármikor jó.
Asszem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: ShadowolfSztem mindenki nagyon szívesen menne, de a szervezés senkinek nem az erőssége...:ejj:

Megjegyzés: ez rám is vonatkozik...

Na igen. Én innen amúgy sem tuodk szervezni (körülmények meg a többi), de ha valaki mond konkrétat, akkor oks. Pff... szánalmas :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

Quote from: FeldinEgyetértek. Össze kéne hozni. Csak az időpont egyeztetés.
Nekem egyenlőre bármikor jó.
Asszem.

Akkor légyszíves szervezd meg. Mert a nekem a szervezőképességem nagyon közelít a 0-hoz.

Feldin

Quote from: XagaAkkor légyszíves szervezd meg. Mert a nekem a szervezőképességem nagyon közelít a 0-hoz.
Nekem is :(
Na akkor van az a lista amin össze lett írva hogy ki akar jönni.
Azt kéne megtoldani hogy ki mikor ér rá.
Majd kérek időpont ötleteket, aztán egy zsavazás és már kész is vagyunk.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinNekem is :(
Na akkor van az a lista amin össze lett írva hogy ki akar jönni.
Azt kéne megtoldani hogy ki mikor ér rá.
Majd kérek időpont ötleteket, aztán egy zsavazás és már kész is vagyunk.

Ja, akkor már csak egy szállás kéne...:rolleyes:

Feldin

Quote from: ShadowolfJa, akkor már csak egy szállás kéne...:rolleyes:
Beza. Ötlet?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinBeza. Ötlet?

Ha Cobra-nak sikerül összehozni, akkor nála. Ha nem akkor kempingplacc.

Feldin

Quote from: ShadowolfHa Cobra-nak sikerül összehozni, akkor nála. Ha nem akkor kempingplacc.
Cobra feljebb azt mondta hogy nem jó neki. Valószínűleg. Szóval van esély!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinCobra feljebb azt mondta hogy nem jó neki. Valószínűleg. Szóval van esély!

Ezért írtam, hogy ha sikerül neki...

Sephiroth

Nekem egyenlőre bármikor jó, de nem bármennyiért. Viszont lehet, hogy egy hét múlva már nem lesz jó, mivel munkatársaim lefoglalnak bizonyos hétvégéket. Szervezni én tudnék, csak én szeretem megnézni azt a helyet ahová én tervezek valamit és innen Barcikáról elég nehéz Dunántúlon nézelődni. A prospektusokba pedig nem bízok. Szerintem legelöször azt kellene tisztázni, hogy ki mennyit szán a táborozásra. Aztán ezért az összegért meg lehet nézni, hogy milyen környéken, milyen időszakban lehet eltölteni egy hétvégét. És ezek közül az időpontok közül választani azt ami leginkább megfelelő mindenkinek. De ha jól emlékszem még a topic elején volt szó sátorozásról is.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Feldin

Quote from: SephirothNekem egyenlőre bármikor jó, de nem bármennyiért. Viszont lehet, hogy egy hét múlva már nem lesz jó, mivel munkatársaim lefoglalnak bizonyos hétvégéket. Szervezni én tudnék, csak én szeretem megnézni azt a helyet ahová én tervezek valamit és innen Barcikáról elég nehéz Dunántúlon nézelődni. A prospektusokba pedig nem bízok. Szerintem legelöször azt kellene tisztázni, hogy ki mennyit szán a táborozásra. Aztán ezért az összegért meg lehet nézni, hogy milyen környéken, milyen időszakban lehet eltölteni egy hétvégét. És ezek közül az időpontok közül választani azt ami leginkább megfelelő mindenkinek. De ha jól emlékszem még a topic elején volt szó sátorozásról is.

Mennyibe szokott ez kerülni?
Mondjuk 3000-5000 HUF???
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Quote from: FeldinMennyibe szokott ez kerülni?
Mondjuk 3000-5000 HUF???

Nekem nincs tapasztalotom árakban. Egyáltalán el van döntve hogy balatonra vagy Velencei tóra megyünk??? Én anno postoltam ezt a linket mint lehetséges szálláshelyek a celencei tó környékén itt kéne érdeklöd árak ügyben. Amúgy én max, de nagyon max 10000HUFban számolok ez a totális maximum.

Feldin

Quote from: XagaNekem nincs tapasztalotom árakban. Egyáltalán el van döntve hogy balatonra vagy Velencei tóra megyünk??? Én anno postoltam ezt a linket mint lehetséges szálláshelyek a celencei tó környékén itt kéne érdeklöd árak ügyben. Amúgy én max, de nagyon max 10000HUFban számolok ez a totális maximum.

De az már nagyon. Ikább kevesebb.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

ignus

Hát igen, 10e az még szerintem ok... Bár ezért lehet hogy csak sátor lesz...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusHát igen, 10e az még szerintem ok... Bár ezért lehet hogy csak sátor lesz...

Akkor a maradék pénzt elbulizzák... Nem látom át a problémát...

.Attila

Na, mennyi napra is lesz pontosan? Mert így nehéz árat mondani. 10ezerből valóban csak sátor jön ki, HA: nincs protekció.
Ez az egész meg nem szervezés kérdése, ehhez még nem kell nagy tehetség, a probléma ott van, hogy sokan még mindig nem tudják, hogy melyik időpontban érnek rá biztosan (pl. én).

Xaga

Quote from: TriviNa, mennyi napra is lesz pontosan? Mert így nehéz árat mondani. 10ezerből valóban csak sátor jön ki, HA: nincs protekció.
Ez az egész meg nem szervezés kérdése, ehhez még nem kell nagy tehetség, a probléma ott van, hogy sokan még mindig nem tudják, hogy melyik időpontban érnek rá biztosan (pl. én).

Pontosan, ezért nem jutunk 5ről a 6ra.

Soridan

Hell, lehet kihúzni. 99% hogy nem megyek :T ( a miérteket firtatni lehet, de nem érdemes :p )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanHell, lehet kihúzni. 99% hogy nem megyek :T ( a miérteket firtatni lehet, de nem érdemes :p )

És mi lesz így a párbajunkkal? :bruhuhu: (sebaj én bízom abban a maradék 1%-ban :D) Amúgy a jelenlegi tényállás alapján lehet, hogy az egészből nem lesz semmi... (najó nem festem az ördögöt a falra)

Soridan

Quote from: ShadowolfÉs mi lesz így a párbajunkkal? :bruhuhu: (sebaj én bízom abban a maradék 1%-ban :D)

Na abban én is. :-/
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: SoridanNa abban én is. :-/
Na meg persze én is :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: FeldinNa meg persze én is :)

Nani? o.O Úgy érzem át vagyok verve. Mi van itt, hogy ennyire látni akartok? Esküszöm, nem élvezet megverni! Pénzem sincs! Kicsi vagyok és csúnya, még lábtörlőnek sem felelek meg!  :rotflol:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Xaga

Quote from: ShadowolfAmúgy a jelenlegi tényállás alapján lehet, hogy az egészből nem lesz semmi... (najó nem festem az ördögöt a falra)

Én is ettől félek

Shadowolf

Quote from: SoridanEsküszöm, nem élvezet megverni!

Ezt addig nem mondhatjuk meg biztosra, míg ki nem próbáltuk... :bsd: :p :D

Shadowolf

Quote from: XagaÉn is ettől félek

Najó, ha sikeresen túlélem a vizsgaidőszakot, akkor megpróbálom összeszedni magamat, és megszervezni ezt az egészet. (de ezt most még ne vegyétek túl komolyan)

Pandóra

Látni kell az időpontokat, de én nem is biztos, hogy több napra megyek.

Cobra nyaralója szerintem nem kerülne 10e/fő-be...
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)