Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Moha

Quote from: RamizHozzám 1 ember (lány  :hopp: ) befér. ( Bár lányból 5 is... :D  :hopp:  :rotflol:  :lazza: )
Ejnye! :ejj: Ne akard már szegény lányokat annyira összezsúfolni! :D

Ramiz

Akkor majd jönnek egyesével. A többi addig pihen a sátor előtt.  :rotflol: Na jó, lekapcsolom magam, mielőtt valaki  :uzi: .
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Quote from: RamizEz jó ötlet.
Xaga: csövelni főszezonban is ingyen lehet  :hehe:

Tölem csövezhetsz és akkor a helyed is unlimited csak a többi hajléktalannal kell osztozkodnod az újságpapíron hogy tudjál mivel takarozni :D  :hehe:  :p

QuoteHozzám 1 ember (lány  :hopp: ) befér. ( Bár lányból 5 is... :D  :hopp:  :rotflol:  :lazza: )

Csak aztán a vége ne az legyen hogy kisajátítják a sátrad és téged kiraknak az esőre :D

Ramiz

Nem kapcsolódik ide, de egy műanyag sátor 10 másodperc alatt leég.  :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Quote from: RamizNem kapcsolódik ide, de egy műanyag sátor 10 másodperc alatt leég.  :lazza:

És ez most hogy jött ide??? Szerintem zárjuk a témát.

Tiaro

Sátor nekem is jó, de akkor se fogok tiltakozni mondjuk, ha megszavazzuk a faházat...
A sátorból könnyen eltűnik bármi érték, kész pokol, ha rossz az idő, és nem kifejezetten az én méreteimre tervezték.
Ja igen, ha kell, tudok vinni én is egyet, négy személyesnek lett kikáltva, de jó az 2-nek is...  :rolleyes:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Moha

Quote from: TiaroSátor nekem is jó, de akkor se fogok tiltakozni mondjuk, ha megszavazzuk a faházat...
/me dettó. Sátor is oké, de ha lesz faház, az is jó. Csak faházat ennyi emberre nem hiszem, hogy találunk.

Feldin

Quote from: Moha/me dettó. Sátor is oké, de ha lesz faház, az is jó. Csak faházat ennyi emberre nem hiszem, hogy találunk.
Sátor jó, faház is.
Szóval döntsetek.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Szerintem legyen az amit noriko javasolt. Sátor+faház. Aki faházban akar aludni az ott alszik aki sátorban vagy mindegy neki az sátorban alszik. És akkor a faházat használhatjuk még tárolónak és öltözőnek.
De a kérdés még mindig kérdés: hova megyünk melyik helyre??? El kéne dönteni.

Feldin

Quote from: XagaSzerintem legyen az amit noriko javasolt. Sátor+faház. Aki faházban akar aludni az ott alszik aki sátorban vagy mindegy neki az sátorban alszik. És akkor a faházat használhatjuk még tárolónak és öltözőnek.
De a kérdés még mindig kérdés: hova megyünk melyik helyre??? El kéne dönteni.

Igaz, sátor+faház rulez! Oda be tudjuk tenni a cuccainkat!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Satram nincs. Fahaz+sator kombo tetszik. Ekezetem nincs. Vege.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

Azért legyen faház meg fürdőszoba...
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Sephiroth

Nekem jó a faház vagy a sátor is. Sőt ha faház csak kb 1500 HUF/éj +/- 500, akkor szerintem az a legtökéletesebb. Na jó a "-" csak azért raktam oda, mert anélkül egyhangú lenne.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

noriko

Quote1. Angel
2. Baldy
3. Cobra F
4. Dizzy S (25-26)
5. FeldinS
6. Freyja S
7. Ignus S
8. Kisvirág
9. Kvikveg S
10.Noriko S
11.Pandóra S
12.Ramiz S (25-26)
13.Sephiroth S/F
14.Shadowolf F
15.SoridanF
16.Tiaro S
17.Trivi F
18.Xaga S
19.Damnatus F
20.Moha + 1 ember S

Hogy haladjunk:
Jelenlegi terv a faház+sátor combo. Egyik mellette szóló érv, hogy van aki kevesebb napra jönne, így a faházfoglalás nehézkesebb. szvsz...
Kérdés: Akinek a neve mellett S szerepel, annak akkor megfelel a sátorozás? Semmi mindegy! Most lehet még változtatni, aztán konkrét összetétel tudatában szeretnék már érdeklődi foglalás ügyben! Tehát aki inkább faházban szeretne lenni, az MOST jelezze! Pl. Pandóra válasza homályos, illetve Sephiroth, ha az árkategória stimmel akkor inkább faház?
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

En satorban boldogan elvagyok, de zuhanyra igenyt tartok. Csak a tisztanlatas vegett. Tehat alvohely nem kell a fahazban nekem.
Persze ha kb u.annyiba kerul akkor inkabb fahazazok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

dizzy

Quote from: KvikvegEn satorban boldogan elvagyok, de zuhanyra igenyt tartok. Csak a tisztanlatas vegett. Tehat alvohely nem kell a fahazban nekem.
Persze ha kb u.annyiba kerul akkor inkabb fahazazok.

Ezt akartam én is mondani, hogy ha kb. ugyanannyi a faház hely, mint a sátorhely (+- 500 Huf), akkor már inkább én is faház, és nem kell sátrat cipelni.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Damnatus

Hali!

Én maradok faháznál!
Az lenne a jó, ha minél nagyobb férőhelyes faházakban tudnánk lenni. Ha rossz idő lesz, be tudunk húzódni +raktárként is funkcionál.

Pandóra

FAHÁZ!!! Fürdőszoba!!
Én is azt támogatom, hogy legyen fazáz + sátor, mert aludni nem nagyon akarok majd, amikor meg már beájulok valahova, rohadtul nem fog érdekelni, hogy sátorba vagy ágyba, de a fürdőszobához (és a hűtőhöz) ragaszkodom!
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Moha

Quote from: dizzyEzt akartam én is mondani, hogy ha kb. ugyanannyi a faház hely, mint a sátorhely (+- 500 Huf), akkor már inkább én is faház, és nem kell sátrat cipelni.
Egyetértek. Ha van élég férőhely faházban, és nem sokkal drágább, akkor legyen faház. Ha nem, akkor nekem megfelel a sátor is. Raktározás céljaira azonban mindenképpen igénybevenném a faházat ha lesz, mert van pár cucc, amit nem szeretném, ha eltűnne.

Freyja

Nekem jó a sátor, bár tárolóhelyre, fürdőszobára azért van igény.

Sephiroth

Ha megoldható faház. Ha kevés hely van és valaki mindenképen faházban akar lenni, akkor én sátorban is elvagyok.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Feldin

Ha lehet faház és nem sokkal drágább akkor én is faház.
Amúgy meg mind1.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Hell. MOst már végleges, hogy nem megyek mégsem. Ilyen az én szerencsém :( Mulassatok jól (és ne hagyjátok Shadow-t nagyon elkanászodni :D )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Hát, ha már ennyien erre voksoltak, én is belegondoltam kissé... és megmásítanám a szavam. Ha faház, legyen faház, ott legalább ki tudom nyújtani a lábaimat.

Soridan: ááá... kár. Szívesen elbeszélgettem volna veled egy kis bor mellett. Ki nem enged? Mondd a nevet, és elintézem...  :uzi:  :)

(Már csak azt remélem, hogy tényleg el tudok én is menni, de eddig úgy néz ki, h jó lesz...)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Damnatus

Hali!

Akkor most hogy állunk?

Soridan

Quote from: TiaroSoridan: ááá... kár. Szívesen elbeszélgettem volna veled egy kis bor mellett. Ki nem enged? Mondd a nevet, és elintézem...  :uzi:  :)

Nope. Won't do any good. Nem ölheted meg azt, ami nem is él.  A körülmények szigora :-/ Pedig a bort leszámítva dettó :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

A beszélgetést leszámítva dettó :D na jó, talán az is belefér...  :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Quote from: RamizA beszélgetést leszámítva dettó :D na jó, talán az is belefér...  :rolleyes:

Kis antiszociális. :rotflol:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Quote from: RamizA beszélgetést leszámítva dettó :D na jó, talán az is belefér...  :rolleyes:

:lol: :lol: :lol:
Tudtam én, h jó társaság lesz a táborban... :D
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Xaga

Quote from: DamnatusHali!
Akkor most hogy állunk?

KB így állunk:
Quote1. Angel ?
2. Baldy ?
3. Cobra F
4. Dizzy S (25-26)
5. Feldin S
6. Freyja S
7. Ignus S
8. Kisvirág ?
9. Kvikveg S
10.Noriko S
11.Pandóra S
12.Ramiz S (25-26)
13.Sephiroth S/F
14.Shadowolf F
15.Soridan
16.Tiaro S
17.Trivi F
18.Xaga S/F
19.Damnatus S
20.Moha + 1 ember S

Jelmagyrázat
Vastagbetüs nem válaszolt az időpontra (NOTE: Angelnek szerintem jó mert ő javasolta az időpontot.)
Sötét pirosban a Sátor vagy Faház.

Akkor teszek egy újjabb lépést:
Vizsgálgattam a lehetőségeket (najó csak a Velencei Ifi fógadót és kempinget) és a következőre jutottam:
A Velencei IFI fogadó apartmanokból áll 1 apartman 2 4 ágyas szobából, 1 zuhanyzó és 1 főzö fülke. Namost mi 23-án 17-en érkeznénk meg (dizzy-t Ramizt, Soridant és Moha által hozoztt +1 embert(ha van) leszámítva) tahát egyik szobába +1 embert nyomorítanánk be meg majd a késön érkezőket. (képk a szobáról)) egy szoba 6100 FT/éj ami fejenként 1525 FT/éj, ami 3 éjszakára egy főnek 4575 FT. Persze ha ezt egyenlően szétosztjuk csökkeni fog meg ahol 5-en (vagy majd többen) lesznek ott kisebb lesz az egy főre juttó összeg.
Tehát összegezve mindent: a 4 szoba/2 apatman 3 éjszakára 73200 FT ez egyenlően szétosztva (2871 FT a 2 éjszakára mikor még 17-en vagyunk + 1285 FT az útcsó éjszakára amikor már 19-en vagyunk) 4156 FT/fő azoknak akik 23-26-ig vannak a 2 egyéjszakás derikvensünknek 1285 FT. EZ csak a szállás.
A kaja:
Reggeli:           400,-Ft/fő/alkalom
Ebéd:              800,-Ft/fő/alkalom
Vacsora:          600,-Ft/fő/alkalom
Teljes étkezés:1.800,-Ft/fő/alkalom
 
Vagy összedobjuk magunknak, közelben van bolt.
A fogadónak saját strandja van. Parkoló gondolom van. Vonat megálló 100m-re.

Véleményeket kérek mert ha mindenkinek megfelel le is kell foglalni a szállást (aminek 90% ki kell fizetni mielött odamehetnénk.)

Edit: Mikor számoltam nem számoltam külön a lányokat és fiúkat csak úgy mindent egyben, de ahogy látom 5 lány van így koedukált hálószobák nem lesznek.