Nyári "anime tábor"

Started by ignus, 2004-03-31, 00:01:34

Previous topic - Next topic

Hol legyen a nyári tábor?

Balaton
24 (49%)
Velencei-tó
25 (51%)

Total Members Voted: 49

Bruce

Hajjaj... haj. Hát én mennék, de a körülmények még nemtom hogy fognak alakulni... Sajna igen magas a bizonytalansági tényező, következésképp nem is tudom, hogy mennyire lehet számolni szerény személyemmel, vagy hogy érdemes-e egyáltalán felírni. De gondoltam szólök, hogy szívem szerint ott lennék. (=> még a hátralévő két hetemben megpróbálok intézni valamit, ha az még nem késő :) )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Ramiz

Quote from: SephirothIgaz én már írtam, de lehet elkürlte a figyelmet.
Egy plusz M(ember): Nephilim is jönni szeretne.

A jó öreg Nephilim! Hát igen, régen láttuk már. Azért néha beugorhatna. És akkor tényleg ott lesz?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: RamizA jó öreg Nephilim! Hát igen, régen láttuk már. Azért néha beugorhatna. És akkor tényleg ott lesz?
Ha beférek házba akkor én is ház!
Mikor is lenne? :)
Nephilim visszatér!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Sephiroth

Quote from: RamizA jó öreg Nephilim! Hát igen, régen láttuk már. Azért néha beugorhatna. És akkor tényleg ott lesz?

Nékem biztosra mondta. Ezért tessék valahova felírni. Meg ha nem jönne, velem gyülne meg a baja.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

#454
Juli: 23-26

1. Angel
2. Freyja
3. Kisvirág S
4. Noriko S
5. Pandóra
6. +1 (Moha)
7. +1 (kisvirag)

8. Baldy
9. Bruce579 ?
10. Cobra
11. Damnatus
12. Dizzy  (25-26)
13. Feldin
14. Ignus
15. Kvikveg
16. Moha
17. Nephilim
18. Ramiz (25-26)
19. Sephiroth
20. Shadowolf
21. Tiaro
22. Trivi
23. Xaga

Nah, lista update. Még föl/le lehet íratkozni aki akar.
Akkor ki tudna hozni sátrat és hányszemélyesset. Ugyanis ha nem lenne helyünk mert már lefoglalták a összes szobát akkor bizony kénytelenek leszünk sátorozni. (másképpenl életbe lép a B terv)

kisvirag

fuuu
tényleg!!!

lehet hogy volt róla szó, de nemigazán követtem a eseményeket, csak a végeredményt figyeltem, mint észrevettétek, na, a lényeg, milyen programokat tervezünk, azon túl, hogy napközben gondolom strand, beszélgetés, egyebek.

értsd, csak szó fog esni az animékről, vagy csinálunk nézést is???
most nézem, hogy 23 az csütörtök vagy mi, meg 4 nap... szóval még megálmodom, de lehet hogy csak pénteken megyek. de ez még nem fix.

ergo: a sátor, fürdőruha türülközö felszerelés mellé pakoljon e majd az ember CD-ket, DVD-ket is? gondolok itt olyamire, hogy tud e hozni valaki laptopot, vagy valami hasonlót?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

Quote from: kisviragergo: a sátor, fürdőruha türülközö felszerelés mellé pakoljon e majd az ember CD-ket, DVD-ket is? gondolok itt olyamire, hogy tud e hozni valaki laptopot, vagy valami hasonlót?
Fizikailag lehetséges, de nem szívesen játszanám meg, asszem érthető okokból...

Cobra

A laptopot be lehet rakni valamelyik autóba, onnan elég kicsi az esélye, hogy eltűnik. Viszont 20+ ember elég nehezen fér el egy laptop képernyője előtt  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: kisviragna, a lényeg, milyen programokat tervezünk, azon túl, hogy napközben gondolom strand, beszélgetés, egyebek.
Igen, ezt már én is meg akartam kérdezni.
Meg egész nap csak a kempingben leszünk, vagy azért majd mászkálunk is valamerre? Vagy majd kitaláljuk, ahogy jön?
Quote from: CobraA laptopot be lehet rakni valamelyik autóba, onnan elég kicsi az esélye, hogy eltűnik. Viszont 20+ ember elég nehezen fér el egy laptop képernyője előtt :)
Hacsak valaki nem tud hozni egy kivetítőt. :)

Ramiz

Szerintem ez a tábor nem attól lesz "anime" címkéjű, hogy ott nézzük... ebből csak fight lesz...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Jún 23-26?
Brühühühühühühühü....
No ha minden igaz 20-a vagy 21-e az uccsó vizsgám, de ha nem akkor 24.
Szóval én lehet hogy csak egy-két napra fogok tudni leugrani.
(Mert lehet hogy lesz egy osztálybulink azon a hétvégén, és mivel már egy éve érettségiztünk már régen láttam a lökötteket.
De ha nem akkor lesz akkor maradok :))
Ez pedig vszínű 23-24.
Ebből következőleg engem át lehet pakolni a sátrazókhoz.
:(
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: FeldinJún 23-26?
Nem, július 23-26.

Feldin

Quote from: TriviNem, július 23-26.
Én Xaga-ból másoltam.
Ha júli akkor házban vagyok és ottvagyok :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Quote from: FeldinÉn Xaga-ból másoltam.

Én meg elírtam. paff. Nem baj már maradsz a sátornál mert én vissza nem irlak a házhoz :D :hehe:

Exo

Most akkor jún. vagy júl. ? :confused:

.Attila

Quote from: ExoMost akkor jún. vagy júl. ? :confused:
Július (+ blabla szöveg, hogy meg legyen a 10 kakakter)

Exo

Quote from: TriviJúlius (+ blabla szöveg, hogy meg legyen a 10 kakakter)

Aha, köszi! :D
Már kezdtem pánikolni, mert a június nekem rosszabb idöpont, mint a július. :relief:

(remélem el tudom intézni, hogy menni tudjak...)

Exo

Sikerült informálódnom!
Sajnos nem fogok tudni elmenni a táborba :(, mert két program fedésben áll egymással és nem áll módomban beáldozni a másikat.
Szóval, akkor lécci húzzatok le a listáról.
Télleg nagyon sajnálom, mert szívesen mennék....de azért köszönöm a lehetöséget :)

Feldin

Quote from: XagaÉn meg elírtam. paff. Nem baj már maradsz a sátornál mert én vissza nem irlak a házhoz :D :hehe:
NAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! :)
Sajnáljuk EXO. Egy napra sem?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

noriko

#469
Időpont: Július 23(péntek)-26(hétfő )

update for the listaupdate:p

1. Angel ?
2. Baldy
3. Cobra
4. Bruce579 ?
5. Damnatus
6. Dizzy (25-26)
7. Feldin
8. Freyja
9. Ignus
10.kisvirag (bizonytalan időpont)
11.Kvikveg
12.Moha
13.Nephilim
14.noriko
15.Pandóra
16.Ramiz (25-26)
17.Sephiroth
18.Shadowolf
19.Tiaro
20.Trivi
21.Xaga
22.Moha húga ?
23.kisvirag ismerőse ?

Sátorcipelést vállal:
1.noriko
2.kisvirag,  ha hoz +1embert
3.Freyja és Pandóra
4.Sephiroth
5.Ramiz

...nahát fiúk! Mi ez a nagy elkényelmesedés? Nincs senki aki bevállalná, hogy sátorban alszik ha kidobnák az exrákat a szobákból? Kérem a lelkes önkéntjelentkezőket! (akik rendelkeznek sátorral)

Fejlemények: gomen, de nem sok. Írtam egy érdeklődő e-mailt amire még választ várok, meg közben telefonáltam is, de eddig nem vették fel... :rolleyes:
Amúgy egy honlapon az áll, hogy 64db 4ágyas szobáik vannak, szóval szerintem még lesz hely! :)
"I wish I could, but I don't want to."

Bruce

Az, hogy megyek-e most hétvégén derül ki. Namármost ha összejön, és kidobnának a szobából én lelkesen jelentkezem ( :whoah: ) a sátorra, de sajnos sátor mint olyan nincs a felszerelésemben... :( Sorry.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Xaga

Quote from: Bruce579Namármost ha összejön, és kidobnának a szobából én lelkesen jelentkezem ( :whoah: ) a sátorra, de sajnos sátor mint olyan nincs a felszerelésemben... :( Sorry.

Nem baj viszünk akkor karton dobozt :D :hehe:

Exo

Quote from: FeldinNAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! :)
Sajnáljuk EXO. Egy napra sem?

Sajnos pont beleesik az idöpont a nyaralás intervallumába, így egyetlen napot se tudok ott lenni :(

Baldy

Én mindent bevállalok, ha nő is van hozzá ;)
Amugy sátor nálunk 2x2 személyes, mondhatni családi sátor, szóval ha öcsikém is (márpedig jönni fog, mert ha nem akar, akkor láncraverem és huzom magam után :D), akkor már csak két ember kell be oda... Bár sörraktárnak is felhasználhatjuk :D:D:D
A csapos én leszek :) Majd ugy osztogatom a piát, hogy egy a venbdégnek, egy magamnak :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Én lelkesem jelentkezem, hogy kidobom a tesómat a sátorba :D:D:D

Moha

Quote from: XagaNem baj viszünk akkor karton dobozt :D :hehe:
Meg újságpapírt takarónak?  :rolleyes:
Quote from: TriviÉn lelkesem jelentkezem, hogy kidobom a tesómat a sátorba :D :D :D
De gonosz itt valaki! :ejnye:

Baldy

Quote from: MohaDe gonosz itt valaki! :ejnye:

Ne aggódj, visszakapja (/me már előkapta bosszú gyanánt az ostort  :bsd: ) :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sephiroth

#477
Én eleve úgy jelentkeztem, hogy ha valaki mindenféleképen faházban akar lenni és nincs elég hely, akkor a sátrat is szivesen beválalom. Egy kétszemélyessel rendelkezem.

Ez sörraktárnak nem megfelelő, de azt majd raktározom én.

És egy kis tapasztalat. Az itteni haveri körrel faházas nyaralást akartunk, most Júni végén. Nem annyira ismert helyen itt Borsodban. És már egy hónappal előtte kivették az összes faházat. :beken:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Xaga

Quote from: SephirothÉs már egy hónappal előtte kivették az összes faházat. :beken:

Én is ettől félek.

Pandóra

Freyjával van egy kétszemélyes sátorunk. Szerintem abban is fogunk aludni.
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)