Kalandjátékok és RPG-k, avagy a múlt nagyjai

Started by Shadowolf, 2004-04-28, 13:10:25

Previous topic - Next topic

.Attila

Tudtok egy jó címet, ahol a kiadásra kerülő játékok vannak felsorolva dátummal együtt? Lehetőleg magyart, mert hogy külföldön mi mikor jelenik meg, az sajna engem nem különösebben érint.

.Attila

Gondoltam megemlítem, hogy A-20 és Mimiru is megjelent a .hack//MUTATION-ben, hacsak egy-két percre is :) Sőt, megkaptam Mimiru kardját, igaz, nem túl használható... Lehet, hogy még találkozom velük, A-20 mondata legalábbis erre utalt (még mindig a Golden Gruntyt keresi).

.Attila

Vége a .hack//MUTATION-nek is. Ill. még maradt egy extra pálya...
Most megint várhatok 1-2 hónapot a folytatásra :(

Saori

Játszottam princess maker 2-vel.. hát sikerült belőle elsőre egy festőművészt csinálni :p, majd lett táncos, szakács, írónő, de összejött a végére a hercegnő is;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Végre vki, aki nem örömlányt csinált belőle? :)

Saori

Naigen..:) Bár ha sokat dolgoztattam volna azokban a kétes erkölcsű szalonokban..tuti az lett volna belőle..;) De én jókislányt faragtam belőle :p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Quote from: TriviTudtok egy jó címet, ahol a kiadásra kerülő játékok vannak felsorolva dátummal együtt? Lehetőleg magyart, mert hogy külföldön mi mikor jelenik meg, az sajna engem nem különösebben érint.
A gáz az, hogy nincs olyan hely ahol meg mondják neked, hogy mikor is pontosan.Hidd el tudom. Hazánkban ez már csak így van. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Damnatus

Hali!

Quote from: SaoriNaigen..:) Bár ha sokat dolgoztattam volna azokban a kétes erkölcs? szalonokban..tuti az lett volna bel?le..;) De én jókislányt faragtam bel?le :p

Nekem is sikerült minden versenyt megnyernem (7 szer, mert minden évben nem lehet nyerni), bekóboroltam mindent, legy?ztem a hadistent, összespanoltam a sárkánnyal. Minden képessége a lehet? legmagasabban volt (szal a legtápabb kari), de egyszer elfelejtettem találkozni a herceggel, és nem lehetett hercegn?. Azt hittem kitépem a gépet a falból. Azóta megnem tudtam rászánni magam, hogy újrakezdjem.

Soridan

Quote from: SaoriDe én jókislányt faragtam belőle :p

Én meg gazdagot  :rolleyes:  :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Damnatus

Hali!

Quote from: SoridanÉn meg gazdagot  :rolleyes:  :)

Nekem ráment az összes pénzem a "táplásra"
 :rolleyes:

Saori

Quote from: DamnatusHali!



Nekem ráment az összes pénzem a "táplásra"
 :rolleyes:

Nekem sosem voltak pénz gondjaim ;) Mindig volt bőven elég
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Damnatus

Hali!

Igen, de én mindíg elküldtem nyaralni, ami elég költséges (viszont attól függ?en, hogy  mikor, hol nyaral fogy/érzékenysége/ereje stb. n?), kaját mindíg sokat kapott, de nyáron úszással lefogyta :)

ja és "tápolást" akartam írni

Saori

Quote from: DamnatusHali!

Igen, de én mindíg elküldtem nyaralni, ami elég költséges (viszont attól függ?en, hogy  mikor, hol nyaral fogy/érzékenysége/ereje stb. n?), kaját mindíg sokat kapott, de nyáron úszással lefogyta :)

ja és "tápolást" akartam írni

Énis küldtem nyaralni rengeteget inább ott pihenjen mint lófráljon a városban (néha mondjuk az is belefért..) De volt egy tonnányi kérőm és meggazdagodtam belőlük ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Vikunya

Quote from: DamnatusHali!

Igen, de én mindíg elküldtem nyaralni, ami elég költséges (viszont attól függ?en, hogy  mikor, hol nyaral fogy/érzékenysége/ereje stb. n?), kaját mindíg sokat kapott, de nyáron úszással lefogyta :)

ja és "tápolást" akartam írni

Kaja az igazából nem téma. Úgy vettem észre, olyan nincs, hogy "túl sovány".
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Soridan

Quote from: VikunyaKaja az igazából nem téma. Úgy vettem észre, olyan nincs, hogy "túl sovány".

Jah, de beteges az van. Nem jó koplaltatni, de ha elhízik, akkor meg nem lehet táncversenyre vinni :) 'Éheztetés' mellett legjobb tánciskolába járatni, különben hónapokat tölt az ágyban :( Vagy irány a farm! :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

roderick

http://hro.uw.hu/

Úgynézki lesz magyar szerver a RagnarokOnline-nak, persze olyan feltört izé, uh. ingyé'...
persze ha végre lesz, mertmár tegnapra mondták, hogy megcsinálják...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Damnatus

Hali!

Quote from: SaoriDe volt egy tonnányi kér?m és meggazdagodtam bel?lük ;)

Eladtad a nevelt lányod?
Nekem csak a sárkány kérte meg a kezét, de nem adtam oda (mert akkor még nem hagytam ki találkát a herceggel)

Egyébként ha jól emléxem a 8-ból 7 versenyt lehet nyerni, én 1 f?z?st és 2-2 m?vészi, harc és táncversenyt nyertem, bár a sorrend nem biztos.

Saori

Quote from: DamnatusHali!
Eladtad a nevelt lányod?
Nekem csak a sárkány kérte meg a kezét, de nem adtam oda (mert akkor még nem hagytam ki találkát a herceggel)

Egyébként ha jól emléxem a 8-ból 7 versenyt lehet nyerni, én 1 f?z?st és 2-2 m?vészi, harc és táncversenyt nyertem, bár a sorrend nem biztos.

Dehogy adtam ;) Mindet visszautasítottam de hagytak egy csomó pénzt mindig nálam :D Versenyt én is csak 7et tudtam nyerni ebből volt egy főzés 2 rajz 1 harcművészet és 3 tánc
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Damnatus

Hali!

Sokat forgolódtál az udvarban?

Saori

Quote from: DamnatusHali!

Sokat forgolódtál az udvarban?

Igen, elég shockat :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Damnatus

Hali!

Mivel az én hercegn?m elég sokat melózott a farmon, így alacsony volt a refinementje az elején. Addig meg szóba se áltak vele az udvarban :(

Karma XXL

Quote from: roderickhttp://hro.uw.hu/

Úgynézki lesz magyar szerver a RagnarokOnline-nak, persze olyan feltört izé, uh. ingyé'...
persze ha végre lesz, mertmár tegnapra mondták, hogy megcsinálják...

Kb olyasmi mint az Aurora (E-Global) a MUban? Mert az nagyon zsíros lenne :D

Az elmúlt pár napban elég sok helyen akadtam össze a RO-val, lehet, hogy jelent valamit? :D

Cobra

Elég érdekesnek tűnik a játék, ha megy a magyar szerver, akkor kipróbálom.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

#383
Quote from: roderickhttp://hro.uw.hu/

Úgynézki lesz magyar szerver a RagnarokOnline-nak, persze olyan feltört izé, uh. ingyé'...
persze ha végre lesz, mertmár tegnapra mondták, hogy megcsinálják...
Engem is érdekel :) Kíváncsi vagyok, mikor indul.

edit: én célom wizard vagy assassin. Összeállhatnánk páran, ha elindult.

thrall

Quote from: TriviEngem is érdekel :) Kíváncsi vagyok, mikor indul.

edit: én célom wizard vagy assassin. Összeállhatnánk páran, ha elindult.

hja énis ( off: miért nemindul el cask ez az eygetlen uw-s oldal???)

phr0zen

Quote from: roderickhttp://hro.uw.hu/

Úgynézki lesz magyar szerver a RagnarokOnline-nak, persze olyan feltört izé, uh. ingyé'...
persze ha végre lesz, mertmár tegnapra mondták, hogy megcsinálják...

Már volt másik magyar Ragnarok server, ISZONYÚ régóta, csak épp oda nehéz accot szerezni. ;)

poharka

Yo!

Megtaláltam ezt a ragnarok honlapot, és ha már úgyis errõl beszéltek megkérdezném a veterán társaságot, hogy mi ez? Elolvastam, amit megértettem az tetszik, de hogy lehet regisztrálni?

Cobra

A magyar szerver még nem mûködik. Van viszont egy holland szerver, a Ragnarokos threadben ott a link.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

thrall

Quote from: poharkaYo!

Megtaláltam ezt a ragnarok honlapot, és ha már úgyis errõl beszéltek megkérdezném a veterán társaságot, hogy mi ez? Elolvastam, amit megértettem az tetszik, de hogy lehet regisztrálni?
regisztrálni majd csak akor lehet hogyha elég pénzt gyüjtöttek össze egy 512-es ram-ra(mert amig az nemlesz nemindítják be a servert)
szerintem a Korean Ragnarok Online main kliens-t meg majd a Hungarian Ragarok Online cliens-t kell letölteni(de ez nembiztos)

Lacos

Silent Hillel nem játszott senki? Pedig nemrég a 3. rész olyan heves  benyomásokat keltett bennem, amit már régóta nem tasztaltam single player játéknál. Nameg Konami termék, japán munka. Hmm majd ha kitalálok vmi értelmeset, lehetet nyitok egy SH topicot...