Kalandjátékok és RPG-k, avagy a múlt nagyjai

Started by Shadowolf, 2004-04-28, 13:10:25

Previous topic - Next topic

Saori

Quote from: LorenorIgen neheéz mert egy mimóza a drága.Csoda? Annyi hp val... :rolleyes:  De van kedvem. :)  Megtiszteltetés lenne. :)  Én asszem az 576 ban 7000 ért vettem. Drágább mint egy LOD de szebb fényévekkel. Ja ma a lovam feje fölött pont olyan kérdőjel felkiáltójel volt mint a parasztok feje fölött mikor quest et akarnak adni.Ez is egy bug. Először azt hittem , hogy mindja kapok egy quest et a saját lovamtól. :rotflol:  :zen:

:lol: Lótól questet? Ilyennel még nemtalálkoztam..:) a többit megakkor pm ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Quote from: Saori:lol: Lótól questet? Ilyennel még nemtalálkoztam..:) a többit megakkor pm ;)
Nem quest et azt nem kaptam, de a feje fölött volt a jel. :lol:  Ok akkor PM. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Damnatus

Hali!

Na annyit írtatok a Sacredr?l, hogy én is beszereztem, bár játszani csak vizsgaid?szak után fogok vele.

Itachi

Quote from: DamnatusHali!

Na annyit írtatok a Sacredr?l, hogy én is beszereztem, bár játszani csak vizsgaid?szak után fogok vele.
Hmm...Asszem Saorival nyereség-részesedést kéne kérjünk Ascaron Entartainment marketing osztályán. :lol:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: LorenorInformálás képpen: a nagyrésze olyan 17:00 tájt szokott menni. :rolleyes:  :zen:
Én ott is voltam akkor.
1x csak összejön.
Shadowolf, neked tudnod kellett volna, hogy én akkor járok oda.

Fazék

Fogalmam sincs miért gondoltam, hogy déltől vagytok ott... Jövő héten már én is csak 5-re megyek oda. - /Hogy erre miért nem kérdeztem rá? :lame: - na mindegy/ Bocsi emberek, majd akkor jövő héten...

Feldin

Quote from: TriviÉn ott is voltam akkor.
1x csak összejön.
Shadowolf, neked tudnod kellett volna, hogy én akkor járok oda.
Bezony én is...
Blimp! Én nekem a Planescape kéne!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

#307
Most töltöttem le nemrégiben újra az Aleshar: World of Ice c. finn freeware rpg-t. Szerintem érdemes lenne mindenkinek vetni rá egy pillantást. Egész jó skillrendszer, a különböző testrészeket figyelembe vevő harcok, nagyon jó zene, ígéretes sztori. Csak sokat kell jegyzetelni (mint anno EoB-ek) :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: FeldinBezony én is...
Blimp! Én nekem a Planescape kéne!

Én aztat tudom, de mivel én tulképpen amúgyis csak fél órára mentem volna (néha azért tanulnom is kell), meg persze mivel nem voltam biztos hogy Blimp tudja az idöpontot (s mint kiderült, nem tudta :rolleyes: ) ezért mentem elöbb oda. Na mindegy, téma lezárva.

Soridan: majd ha lesz idöm belenézek. ;)

Feldin

Quote from: ShadowolfÉn aztat tudom, de mivel én tulképpen amúgyis csak fél órára mentem volna (néha azért tanulnom is kell), meg persze mivel nem voltam biztos hogy Blimp tudja az idöpontot (s mint kiderült, nem tudta :rolleyes: ) ezért mentem elöbb oda. Na mindegy, téma lezárva.

Soridan: majd ha lesz idöm belenézek. ;)
Sori: honnan?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Ígérem, amint hajlandó lesz ez a szeméthegy fellépni arra a honlapra, leszedem és kipróbálom... Addig marad a gép és a net szidása... :grrr:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

StabWest

Előszedtem a Dungeon Siege-et. Bár lehet, hogy a Divine Divinity-re is sor kerül újra (abban is van pár poén: az egyik szinten két csontváz arról elmélkedik, hogy hogyan beszélnek, ha nincsenek hangszálaik, meg mi tartja õket össze, mikor nincsenek izmaik... Miután ezt kimondták, mindketten szétestek....).
A Sacred engem is érdekel... Utánajárok.

Soridan

Quote from: StabWestElőszedtem a Dungeon Siege-et. Bár lehet, hogy a Divine Divinity-re is sor kerül újra (abban is van pár poén: az egyik szinten két csontváz arról elmélkedik, hogy hogyan beszélnek, ha nincsenek hangszálaik, meg mi tartja õket össze, mikor nincsenek izmaik... Miután ezt kimondták, mindketten szétestek....).

Dungeon Siege szerintem szimpla hack&slashre sikeredett. Ha nem egy szimpla congratuliations lenne a végén, és lenne normális sztorivonal, egyik kedvencem lenne.

Divine: csontik :lol: Azért az se kutya, amikor a pajtában rejtőző rettegő lovagot megmentése után "Rest in peace" szöveggel búcsúztatjuk :rotflol:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Itachi

#314
Nos eddigi sacred tapasztalataim: A BM nagyon gyorsan fingatja az elllenfeleket , de nagyon könnyen kifingik. Ez most még nem volna gáz ,de jön az 1.7 es patch amiben már pénzt és exp et veszít az ember ha meghal.... :rolleyes:  Ugyanakkor ha meg nem hal meg akkor egyfajta jutalom lesz számára, az ,hogy egyre jobb cuccokat kap majd mivel eccer sem halt meg. Szóval a BM el én végeztem. A DE jó közelharcos, de függ a csapdáitól rendesen.Azok meg túl erősek...Pl. Battle Fog. Állítólag le fogják a csapdákat tápolni, mert így egy mondjuk 8 as lvl DE el és 1 es színtű Battle Fog al végig lehet a játékot vinni bronze fokozaton. :_piszka:  A WE egész aranyos karakter, eddig a nők közül a kedvencem. Nincs túl tápolva pont jó.csak a kizoomolt képernyő miatt nem gyönyörködhetek benne.. :beken:  Eddig a férfi karik közül a Gladiátor a kedvencem.(meg úgy az összes közül is) :)  Ahhoz képest ,hogy ebben a game ben ő a D2 ben ismert barbár úgymond megfelelője nem annyira eccerű mint az. Tudni kell , hogy mire rak az ember.A legjobb mozgása a Fist of the Gods/ Faust der Götter.Kegyetlen.Akit még nem próbáltam az a Seraphim meg a Vampiress.Valszeg e kettő közül a Vampiress t fogom jobban szeretni, mivel a szentxarokat nem komálom..(ugye pala? ) :rolleyes:  Ha már jól felgyúrtam a gladimat akkor elkezdek egy Vampiress t. :)  Ja akit érdekel ez egy nagyon jó német nyelvű Sacred oldal rengeteg char-guide al és infokkal meg guild ekkel.
//www.insacred.de  Gyakorlatilag a //www.diablo2.de nek a Sacred es megfelelője. És mint az a diablósra is jellemző, jobb mint maga a hivatalos oldal. Mindenkinek aki mondjuk tud németül és a Sacred et szereti annak nagyon tudom ajánlani ezt az oldalt. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Komplikato

Nem biztos, hogy illik ide, de egy jó kis MOD készül Half-Life2 c. játékhoz.
Még csak a főoldal érhető el, de biztató, remélem NEM kamu az RPG része!
http://www.nrc.half-lifenews.com/
Most már utána kéne néznem, hogy ki/mi ez a Naruto.  :lazza:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Chronos

Quote from: KomplikatoNem biztos, hogy illik ide, de egy jó kis MOD készül Half-Life2 c. játékhoz.
Még csak a főoldal érhető el, de biztató, remélem NEM kamu az RPG része!
http://www.nrc.half-lifenews.com/
Most már utána kéne néznem, hogy ki/mi ez a Naruto.  :lazza:
Én nem akarok beleszólni, de hogyan tudnának modot készíteni, hogyha még a teljes játék sem jött ki?
Ebből is látszik, hogy semmilyen modell, vagy valami terv nincs a honlapon, csak ki van írva, hogy lesz és kész...
Ilyen honlapokat már rengeteget láttam, mint pl: Doom 3-hoz kommandós mod, meg ilyenek...(persze hogy kamu volt)

CHRONOS

Feldin

Quote from: ChronosÉn nem akarok beleszólni, de hogyan tudnának modot készíteni, hogyha még a teljes játék sem jött ki?
Ebből is látszik, hogy semmilyen modell, vagy valami terv nincs a honlapon, csak ki van írva, hogy lesz és kész...
Ilyen honlapokat már rengeteget láttam, mint pl: Doom 3-hoz kommandós mod, meg ilyenek...(persze hogy kamu volt)

CHRONOS

A mod készítés úgy megy hogy a Valve kiadja a hozzá kellő cuccokat azoknak akikben megbízik. Én még csak egy ilyen mod csapatról hallottam konkrétan.
De már rengetegről akiknek már félkész modjuk van...

Na mind1. De ha már itt tartunk, MIKOR LESZ MÁR VÉGRE VAMPIRE BLOODLINES??????????
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinA mod készítés úgy megy hogy a Valve kiadja a hozzá kellő cuccokat azoknak akikben megbízik. Én még csak egy ilyen mod csapatról hallottam konkrétan.
De már rengetegről akiknek már félkész modjuk van...

Na mind1. De ha már itt tartunk, MIKOR LESZ MÁR VÉGRE VAMPIRE BLOODLINES??????????

Bocsi Feldin, de én Chronos-sal értek együtt. A Valve csak akkor fogja a modkészítéshez kellő cuccokat kiadni, amikor a HL2 végre kapható lesz a boltokban. A Bloodlines is éppen ebből az okból nem kapható még. A játék már régóta kész van, de a Valve nem engedheti meg, hogy a HL2 előtt jelenjen meg egy másik játék ami ugyanazt a motort használja. Igazat megvallva én is ezt tenném az ő helyükben.

Fazék

#319
Quote from: ShadowolfBocsi Feldin, de én Chronos-sal értek együtt. A Valve csak akkor fogja a modkészítéshez kellő cuccokat kiadni, amikor a HL2 végre kapható lesz a boltokban. A Bloodlines is éppen ebből az okból nem kapható még. A játék már régóta kész van, de a Valve nem engedheti meg, hogy a HL2 előtt jelenjen meg egy másik játék ami ugyanazt a motort használja. Igazat megvallva én is ezt tenném az ő helyükben.
az én információim szerint viszont meg kell hogy cáfoljalak, ugyanis én biztos (már amennyire biztos lehet az ember ilyen témában) vagyok benne, hogy pl a Counter-Strike-os mod már készül a játékhoz, vagyis nekik kiadták a mod készítő kit-et, és ebből bajuk se származhat, mert a mod-ok nem mennek az alapjáték nélkül, vagyis csak nyereségük lehet a dologból (hiszen nem a forráskódot kapják meg, hanem tényleg csak egy tervezőprogramot).

edit1: ezzel persze véletlenül se azt mondom, hogy ez az említett anime-s mod tényleg készülőben van, csak azt, hogy néhány másik viszont biztosan.

Shadowolf

Quote from: Blimppl a Counter-Strike-os mod már készül a játékhoz, vagyis nekik kiadták a mod készítő kit-et.

A CS készítői nem a Valve-nak dolgoznak? Úgy persze, hogy megkapták, de ez nem azt jelenti hogy már minden fejlesztőcsapatnak a rendelkezésére áll. Ezzel én ezt a témát be is fejeztem, ugyanis nem tartozik ide. További véleményeket ezzel kapcsolatban az offtopic-ba kéretik írni. Köszönöm. :)

Komplikato

Quote from: ChronosÉn nem akarok beleszólni, de hogyan tudnának modot készíteni, hogyha még a teljes játék sem jött ki?
Jogos, ezért írtam picit szkeptikus hangvételben, ellenben a modellező cucc a HL2-höz ingyen letölthető, már vagy 2 hónapja a gépemen van, csak nem volt időm megnézni :)
(Tehát ebben CSAK modelleket lehet csinálni, semmi pálya meg ilyesmi!)
A Softimage adta ki a saját XSI fejlesztőrendszere reklámozása okán.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

.Attila

Újrakezdtem a Diablo 2-t a neten, ha valakinek van kedve, nyomulhatunk együtt. Amazont kezdtem, neve: Sakaki-chan ;)
Account nevem: The_Matrix

Itachi

Quote from: TriviÚjrakezdtem a Diablo 2-t a neten, ha valakinek van kedve, nyomulhatunk együtt. Amazont kezdtem, neve: Sakaki-chan ;)
Account nevem: The_Matrix
Én majd lehet, hogy jövök. valszeg én is amát fogok kezdeni. :)  Accom: Itachi-san. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Itachi

Quote from: CobraSima D2 vagy LoD ?
Én LOD ot jáccom, de a D2 az igazi. :) Bár most inkább SC zok.  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

LoD. Már Andarielen átgyalogoltam :)
Nagyon könnyű volt, könnyebb. mint az előző patch-ben. Furcsa. Na mind1, később viszont sokkal durvább lesz.
És kaptam ingyen már egy Buriza-t :hopp: Bár állítólag az 1.10-es patchben szinte már semmit sem ér. No mind1, azért jó kis fegyver az, csak el kéne érni a 41-es szintet.

Itachi

Quote from: TriviLoD. Már Andarielen átgyalogoltam :)
Nagyon könnyű volt, könnyebb. mint az előző patch-ben. Furcsa. Na mind1, később viszont sokkal durvább lesz.
És kaptam ingyen már egy Buriza-t :hopp: Bár állítólag az 1.10-es patchben szinte már semmit sem ér. No mind1, azért jó kis fegyver az, csak el kéne érni a 41-es szintet.
Nem azért ér keveset mert rosszab lett, hanem mert a pierec+guided arrow x 5 bug már nem műxik, így mondjuk minden burizon messze nem olyan táp mint volt az 1.09 ben. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Karma XXL

#328
Apropó kalandjáték  :)

Ismeritek a NetHack -et?  Ezt küldöm amikor van fölös időm, és éppen olyan hangulatban vagyok   :lazza:

Először kicsit szokatlan lehet egy karakteres játék (a grafikus felület ratty) a sok 3Ds übergémernek, meghát (tapasztalatom alapján) nem árt elolvasni a GuideBookot, de megvan a maga feelingje, ha az embernek van egy kis képzelőereje :D 5 faj, tizenakárhány osztály, mindig újragenerált pálya :lazza:

Egy kis példa, amin jól meglepődtem: egyszer ittam egy szökőkútból, mire előjött egy vizinimfa, aki elkábított, és elvitte az összes felszerelésem... erre elkezdtem kergetni, és mikor elémkerült pofánb@sztam mindig, amíg meg nem döglött :D

Szerintem egy próbát feltétlen megér!

Soridan

NetHack? Már halottam róla, ki is próbálom rögtön.

Találtam egy nagyon jó játékot, 70 féle befejezéssel, cuki anime-style grafikával, 10 perces introval etc... csak nem tudom, melyik kategóriába tartozik. Címe: Princess Maker 2 !! Nézzétek meg ;) (szerintem ide való)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.