Main Menu

Katana & Sword

Started by Xaga, 2004-05-04, 15:36:30

Previous topic - Next topic

Damnatus

Hali!

Nem tudom mire gondolsz ;)

katz

A mostani Kaliberben láttam egy hirdetést, talán érdekelhet vkit.
Ime
Kinagyított info
meg a másik fele
22 kHUF egy ilyen díszkardért szvsz elég barátságos ár.

Damnatus

Hali!

Én a magam részérõl nem vennék díszkardot, de ha van pénzed...

katz

Quote from: DamnatusHali!

Én a magam részérõl nem vennék díszkardot, de ha van pénzed...
Engem nem érdekelnek a kardok, csak a kések és bicskák. Azért postoltam, hátha érdekel vkit és pénze is van.

Feldin

Quote from: katzA mostani Kaliberben láttam egy hirdetést, talán érdekelhet vkit.
Ime
Kinagyított info
meg a másik fele
22 kHUF egy ilyen díszkardért szvsz elég barátságos ár.
Díszkard. Minek?
De azért köszönjük :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

katz

Quote from: FeldinDíszkard. Minek?
Ha van 100+k-d rendes kardra akkor vegyél olyat. Bár egy normálisabb az ugyancsak jó pár 100 k HUF körül kezdõdik

Damnatus

Hali!

Attól függ milyen kardot akarsz venni!
60 ezertõl már lehet kapni vágókardot!

katz

Quote from: DamnatusHali!

Attól függ milyen kardot akarsz venni!
60 ezertõl már lehet kapni vágókardot!
Konkrétan vmi használható, jobb minõségû szamurájkardra gondoltam.
Hol lehet kapni? Vannak ott occso és jó kések is? :haha:

Squall

Quote from: katzA mostani Kaliberben láttam egy hirdetést, talán érdekelhet vkit.
Ime
Kinagyított info
meg a másik fele
22 kHUF egy ilyen díszkardért szvsz elég barátságos ár.


Nekem pont ugyan ilyenem van...hatalmas hátránya, hogy a markolata mûanyag lapokból van összefogva és azok vannak körbetekerve szépen ezzel a fekete anyaggal :(
Viszont mint díszkard, szerintem nagyon is szép, fõleg olyanoknak pl, akik nem nagyon akarják ápolgatni, mivel rozsdamentes krómozott acél a pengéje...
Ha vkit télleg érdekel, akkor itt van róla még pár kép: cuccok.uw.hu
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Damnatus

Hali!

Sajna a linkjeim levesztek, de asszem a //www.tozando.com létezik.

katz

Egyik kollégám ,aki Iaido-zik le szeretné cserélni a katanáját egy komolyabb darabra és eladja a régit. Adatok:

Katana :   kézzel kovácsolt , cápabõr alapbandázs , dupla vércsatornás ,
kézi veretek .     Sérülésmentes .  110.000. Ft.-

Készítette :  Horváth András   Iaido  mester


Érdeklõdni az alábbi telefonon lehet: Angyal Roland 20/446-7749


Képek: 1, 2, 3, 4, 5,

Feldin

Quote from: katzEgyik kollégám ,aki Iaido-zik le szeretné cserélni a katanáját egy komolyabb darabra és eladja a régit. Adatok:

Katana :   kézzel kovácsolt , cápabõr alapbandázs , dupla vércsatornás ,
kézi veretek .     Sérülésmentes .  110.000. Ft.-

Készítette :  Horváth András   Iaido  mester


Érdeklõdni az alábbi telefonon lehet: Angyal Roland 20/446-7749


Képek: 1, 2, 3, 4, 5,

Dupla vércsatorna?
.........
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

kisvirag

nah, hogy kicsit reklámozzam magam, megnyitottunk!

majd még lesz ez szebb is, még kicsit alakulóban van, de már müködik!

http://webbolt.keletkapuja.hu
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

katz

Quote from: FeldinDupla vércsatorna?
.........
2. és 3. kép. A 2 mélyedés a kard oldallapján.

Kvikveg

Quote from: FeldinDupla vércsatorna?
.........
Ez amugy egy meglepo es szokatlan dolog? Vagy miert a ??? /me nem lenn kardszakerto.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: KvikvegEz amugy egy meglepo es szokatlan dolog? Vagy miert a ??? /me nem lenn kardszakerto.
Nem jellemzõ dolog. Szvsz fölösleges.

Feldin

teljesen felesleges.
És nem mondom h tilos, de hülyén néz ki.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Elain

Nem csodálom hogy le akarja cserélni. :)

Nordako

na hi all nemvagyok 1 nagy szakértő de nekem van disz katanám és ha diszfegyvert akartok venni akkor utazatok külföldre(én sanmarinobanvettem sulisnyaraláson 20euroért sazáoljátokcsak át 5000ft azért az nemroszár méghacsak diszis) ezenkivül már csak 1 kézelkészitett ijamvan de mihamarabb szeretnék beszerezni mégtöbb fegyvert/vértet és minimum 1 pajzsot(nemlenne rosz 1 teljesvértezet vagy legalábbis vmijen kultura harciöltözete) igazi katanát venni azt gondolom k***a drága(nemtom de nekem 1 élezett igazi jó anyagbol készült kar ára 500rugoelött lebek de nemértek hozzá)

Draconire

Hát ha már így felhoztad, akkor látogass el erre az oldalra, nem kell ám feltétlen külföldre menni.
És ide is benézhetsz.
Na de nem reklámozok többet XD

Meg ha már úgyis ide írok akkor leírom már hogy nekem is van ám egy díszkardom, méghozzá szép sárkányos.
Eredetileg ugye életlen volt, de ezt azóta már megoldottam :D

Bruce

Eh, Siófokon a vasúttól egy köpésre tucatszám adják az ilyen olcsó díszkardokat, 12500 Ft/készlet, de volt olyan hogy ki akartam húzni a kardot, erre a kezemben maradt a nyele... A másiknak meg tiszta rozsda volt a pengéje :eek:
De azért köszi ezeket a linkeket, ezekről talán csak nem küldenek ennyire bóvlit... :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Lazzaret

Mivel Iaidózok vennem kell majd egy Iaitot(gyakorló kard) És amit nem japánból rendel az ember azok 99%-a szőrnyű minőségü. Mivel nekem ehez nem jó a dísz kard tehetek félre 100-150K-t.


www.arkangyalok.uw.hu

Feldin

Quote from: Lazzaret on 2006-06-28, 00:13:52
Mivel Iaidózok vennem kell majd egy Iaitot(gyakorló kard) És amit nem japánból rendel az ember azok 99%-a szőrnyű minőségü. Mivel nekem ehez nem jó a dísz kard tehetek félre 100-150K-t.
beszélj Hunorral hátha tud vmit.
80-100 ból ki lehet hozni szuper kis iaitot.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Lazzaret

#263
Már beszéltünk erről. De most az a gond hogy a hakamám sincs még megrendelve sem pedig az Obi és a Gi. Meg még messze van Október a kövi vizsgám ideje :)
Habár ő is azt mondta olyan 100 körül már van egy cégnél ahol a részletfizetés is lehetséges de túl nagy a thm és a kamat.


www.arkangyalok.uw.hu

Jenchi

Quote from: Feldin on 2006-07-01, 16:56:02
Quote from: Lazzaret on 2006-06-28, 00:13:52
Mivel Iaidózok vennem kell majd egy Iaitot(gyakorló kard) És amit nem japánból rendel az ember azok 99%-a szőrnyű minőségü. Mivel nekem ehez nem jó a dísz kard tehetek félre 100-150K-t.
80-100 ból ki lehet hozni szuper kis iaitot.

Egy elfogadható minőségű Iaito 15-20e pénz, szerintem telyesen fölösleges kiadni 100 ezret értem (annyi pénzért már egy gyenge vágókardot is lehet venni) mindenknek javaslom Pl: a Morris harcművészeti boltot, edzett acélpenge, vércsatornával (frankón suhog a kard  :jee:) 20e Ft. Legalábbis fél éve még annyi volt. A nyíregyházi Iaido klub is ott csináltatta, méghozzá méretre.
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Feldin

Quote from: Jenchi on 2006-07-11, 16:34:46
Quote from: Feldin on 2006-07-01, 16:56:02
Quote from: Lazzaret on 2006-06-28, 00:13:52
Mivel Iaidózok vennem kell majd egy Iaitot(gyakorló kard) És amit nem japánból rendel az ember azok 99%-a szőrnyű minőségü. Mivel nekem ehez nem jó a dísz kard tehetek félre 100-150K-t.
80-100 ból ki lehet hozni szuper kis iaitot.

Egy elfogadható minőségű Iaito 15-20e pénz, szerintem telyesen fölösleges kiadni 100 ezret értem (annyi pénzért már egy gyenge vágókardot is lehet venni) mindenknek javaslom Pl: a Morris harcművészeti boltot, edzett acélpenge, vércsatornával (frankón suhog a kard  :jee:) 20e Ft. Legalábbis fél éve még annyi volt. A nyíregyházi Iaido klub is ott csináltatta, méghozzá méretre.
ebbe ne menjünk bele.
Lazzaret, maradj az eredetinél.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Lazzaret

Igen maradok. Sajna túl rossz az ilyen katanák minősége. Hiába tűnik jónak tuti van bene valamilyen hiba.


www.arkangyalok.uw.hu

Itachi

Quote from: Jenchi on 2006-07-11, 16:34:46
Quote from: Feldin on 2006-07-01, 16:56:02
Quote from: Lazzaret on 2006-06-28, 00:13:52
Mivel Iaidózok vennem kell majd egy Iaitot(gyakorló kard) És amit nem japánból rendel az ember azok 99%-a szőrnyű minőségü. Mivel nekem ehez nem jó a dísz kard tehetek félre 100-150K-t.
80-100 ból ki lehet hozni szuper kis iaitot.

Egy elfogadható minőségű Iaito 15-20e pénz, szerintem telyesen fölösleges kiadni 100 ezret értem (annyi pénzért már egy gyenge vágókardot is lehet venni) mindenknek javaslom Pl: a Morris harcművészeti boltot, edzett acélpenge, vércsatornával (frankón suhog a kard  :jee:) 20e Ft. Legalábbis fél éve még annyi volt. A nyíregyházi Iaido klub is ott csináltatta, méghozzá méretre.
Jééé egy Jenchi!!! Te is rég írtál ide.O.O Sztem a Norris ról beszélsz Sfam Norris vagy mi, egy francia cég.Elég drága a boltjuk, de jó a minőség amit venni lehet.Mondjuk én kardról nem tudok nyilatkozni, mivel azt ott nem vettem, csak fekete karateruhát és hanbo t anno.Mindkettő atóta is kifogástalan állapotban van, pedig használtam ám, nem is keveset.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Jenchi

Quote from: Lazzaret on 2006-07-14, 20:46:04
Igen maradok. Sajna túl rossz az ilyen katanák minősége. Hiába tűnik jónak tuti van bene valamilyen hiba.

Srácok...
Ezeknek a katanáknak a minősége valóban nem ér fel egy eredeti kézzel kovácsolt több ezerszer hajtogatott pengékkel... nem is kell nekik. Nem fogjátok egy másik kardhoz csapkodni, nem kell velük egy másik kard csapásait felfogni, de még vágásgyakorlatokat sem kell vele csinálni. Nem egy kínai "ajándékshop" gagyi kínai motívumokkal díszített (láttam ilyet  :rotfl:) japán kardutánzatát ajánlottam nektek, hanem egy megfelelő minőségű Iaito-t, megfelelő árért.
És két gondolat Feldinnek:
1; De igen menjünk bele :jee:
2; Azért mert valami nem japán még nem kell kidobni a szemétbe.  :hehe:
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Jenchi

#269
Quote from: Itachi on 2006-07-15, 16:36:54

Jééé egy Jenchi!!! Te is rég írtál ide.O.O Sztem a Norris ról beszélsz Sfam Norris vagy mi, egy francia cég.Elég drága a boltjuk, de jó a minőség amit venni lehet.Mondjuk én kardról nem tudok nyilatkozni, mivel azt ott nem vettem, csak fekete karateruhát és hanbo t anno.Mindkettő atóta is kifogástalan állapotban van, pedig használtam ám, nem is keveset.

Mondom én. MOndjuk én ruhát, a Fuji Mae-ban vettem, korrekt árért sztem ott a legelfogadhatóbb, és telyesen jó a cucc, de tényleg sokan esküsznek a Norris-ra.
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."