Main Menu

MUonline

Started by phr0zen, 2004-05-08, 20:46:56

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Quote from: VóbertNeh.... az http://mu.e-global.gr/ éppen most állt le... még a honlapja sem érhető el... tud valaki valami konkrétumot???

A hiba a te gépedben van. :p :D Ugyanis nemrég regisztráltam ott. :hopp:

Chronos

Ez egy görög server, görög site, vagyis ha néha nem jön be az oldal, vagy nem lehet elérni a servert, az megesik... :)

CHRONOS

Vóbert

Jó lett aztán :)

Ja és mégvalami ;) Csináltam magamnak szárnyakat :D De csak 112 level után tudom felvenni, ugyanis 192 level-es... :D Nemtom pontosan mennyit ér, mert egy NCP karaktek 20millát adna érte... akkor válszeg 50-et is megér ;)
Ja és már 80-as level felett vagyok... Ignus pedig már tutti, hogy tegnap elérte a 100-at...
Egyébként van magyar guild, már vagyunk benne vagy heten ;) Úgyhogy gyertek mindenki... mert király!!!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Chronos

Quote from: VóbertEgyébként van magyar guild, már vagyunk benne vagy heten ;) Úgyhogy gyertek mindenki... mert király!!!
Majd az lesz a király, hogyha végre lesz 1 magyar szerver is... :)

CHRONOS

Vóbert

Quote from: ChronosMajd az lesz a király, hogyha végre lesz 1 magyar szerver is... :)

CHRONOS

Nos igen... annál jobb biztosan nem lenne, mert igaz, hogy király dolog ez az e-global, de sajna annyira sokan vannak már rajta, hogy nagyon nagy lett a LAG... ráadásul kezdenek nagyon elfajzani a killerek is...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertEgyébként van magyar guild, már vagyunk benne vagy heten ;) Úgyhogy gyertek mindenki... mert király!!!

Ezt már Triumph is mondta. Inkább azt mondjad, merre vagytok. :p :D

Chronos: egyetértek. Majd az is lesz valamikor. :D

Shadowolf

Quote from: Vóbertráadásul kezdenek nagyon elfajzani a killerek is...

Killer-el eddig még nem találkoztam, viszont tolvajok vannak ám rendesen. Amúgy szívecske darabkád van? Marha jó cuccokat ad. :D

Vóbert

#217
Quote from: ShadowolfKiller-el eddig még nem találkoztam, viszont tolvajok vannak ám rendesen. Amúgy szívecske darabkád van? Marha jó cuccokat ad. :D

Shadow! Mi a kari neved? Egyébként szinte mindenhol vagyunk... vagyok :) TriumpH-nál még nem jelentkeztél Guild-be? Ha friend funkció nincs is, legalább guild van és ott lehet látni, hogy ki van bent... Nos, mi is a karid neve?

 Ja és szivecske már sok van és volt... van már szárnyam is... csak még nem tudom használni... ha megkeresel, adok Chaos Axe-ot... gondolom úgyis DK vagy... De ha véletlen elf lennél, akkor meg Chaos Bow-ot... sajna nem egyszer mást adott a Chaos Goblin, mint kellett volna... úgyhogy most van raktáron minden ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: ShadowolfKiller-el eddig még nem találkoztam, viszont tolvajok vannak ám rendesen. Amúgy szívecske darabkád van? Marha jó cuccokat ad. :D

Hogyhogy tolvajok??? Mármint aki az általad kivert cuccot elszedi??? Előfordul sajna... ez ellen nincs mit csinálni... gyorsabbnak kell lenni ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

TriumpH BanE

Quote from: VóbertHogyhogy tolvajok??? Mármint aki az általad kivert cuccot elszedi??? Előfordul sajna... ez ellen nincs mit csinálni... gyorsabbnak kell lenni ;)


Hogyne lenne meg kell őket ölni  :rotflol:

szal ha megkeresel akkor belépsz a guildbe és legalább lesznek magyarok
akikkel tudod együtt tolni a gammot XDXD  :tezsvir:

Vóbert

Már majdnem 100-as vagyok :D
Na hol van ez a Shadow ember.... egyébként senki nem tudja, hogy mi a karija neve?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

Quote from: VóbertMár majdnem 100-as vagyok :D
Na hol van ez a Shadow ember.... egyébként senki nem tudja, hogy mi a karija neve?

Nem... lehetz hogy killerkedik... :D Na akkro megyek gyúrni mert le akarok menni lost tower 7be, de a 120as limit nem enged... (1 szint :) )
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Vóbert

Quote from: ignusNem... lehetz hogy killerkedik... :D Na akkro megyek gyúrni mert le akarok menni lost tower 7be, de a 120as limit nem enged... (1 szint :) )

Hol lehet elmenni Lost Tower-be??? Merre keressem?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

Quote from: VóbertHol lehet elmenni Lost Tower-be??? Merre keressem?

Emlékszel arra ahol ice qweenek vannak? jeges térkép jobb felső sarka... asszem ott. /move losttower (ez egyszerübb)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Vóbert

Quote from: ignusEmlékszel arra ahol ice qweenek vannak? jeges térkép jobb felső sarka... asszem ott. /move losttower (ez egyszerübb)

Pont ez az, hogy nem akarom használni a MOVE parancsot, mert a Dungeon-on is végig mentem, csak hogy lássam, hogy milyen... nem szeretek csak úgy ide-oda ugrálni... szeretem végignézni, hogy hogyan változik a pálya :)
De kösz az info-t majd akkor lechekkolom ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertMár majdnem 100-as vagyok :D
Na hol van ez a Shadow ember.... egyébként senki nem tudja, hogy mi a karija neve?

Shadow éppen két, hat kredites tantárgyból vizsgázott a héten (140km-re a gépétől) szóval nem igazán volt ideje játszani. :rolleyes: A nevem meg meglepő módon még mindig Arnylovag. :rolleyes: (a másik 2 pedig Arnyelf, illetve Arnymagus)

Vóbert

Quote from: ShadowolfShadow éppen két, hat kredites tantárgyból vizsgázott a héten (140km-re a gépétől) szóval nem igazán volt ideje játszani. :rolleyes: A nevem meg meglepő módon még mindig Arnylovag. :rolleyes: (a másik 2 pedig Arnyelf, illetve Arnymagus)

Legalább sikerült? :D Akkor gratula...

Ha nem sikerült, akkor inkább MU-ztál volna helyette ;)  :_piszka:
Ha netközelbe kerülsz, és felmész, keress meg... adok cuccost!!! :) Annyi van, mint állat, neked gyűjtögetem...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertLegalább sikerült? :D Akkor gratula...

Matekból sztem meglesz a kettes (legalábbis nagyon remélem, mert nem akarom harmadszorra is felvenni azt a nyamvadt tantárgyat ^^"), statisztikából már kevésbé. Ráadásul az egyik legkönnyebb tantárgyból húzott meg egy paraszt tanárom. :grrr:  

QuoteHa nem sikerült, akkor inkább MU-ztál volna helyette ;)  :_piszka:

A muterom nem hiszem, hogy különösebben értékelte volna. :_piszka: Meg amúgyis kell néha a "jövőmre" is gondolnom.
 
QuoteHa netközelbe kerülsz, és felmész, keress meg... adok cuccost!!! :) Annyi van, mint állat, neked gyűjtögetem...

Ha minden jól megy, akkor ma este 8-tól már fenn leszek. Davias megfelel neked találkahelyként? Tényleg: ki hányadik szintű? Én a vizsgaidőszak miatt még csak lvl 57 vagyok. ^^"

Vóbert

Persze érthető, hogy első a tanulás :D Nálam is az lenne, ha még tanulnék ;)

Tegnap meddig nyomtad? Sikerült találkoznod TriumpH-al?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

TriumpH BanE

Quote from: VóbertTegnap meddig nyomtad? Sikerült találkoznod TriumpH-al?


Igen sikerült neki találkoznia velem :hehe:

Shadowolf

Quote from: TriumpH BanEIgen sikerült neki találkoznia velem :hehe:

Ja. :D Figyu: honnan lehet tudni, hogy még meddig vagy killer? Ugyanis most az vagyok, egy hülye paraszt miatt. :rolleyes:

Chronos

Quote from: ShadowolfJa. :D Figyu: honnan lehet tudni, hogy még meddig vagy killer? Ugyanis most az vagyok, egy hülye paraszt miatt. :rolleyes:
Elvileg ha odamész egy őrhöz, akkor ő megmondja...(még nem próbáltam, soha nem voltam killer)

CHRONOS

phr0zen

TpH te hülye buzi,nem is mondtad hogy priváton is nyomod. ;)
HOLNAP megyek veletek E-global-ra MU-zni gyerekek. Készüljetek fel. ;)

Vóbert

Quote from: phr0zenTpH te hülye buzi,nem is mondtad hogy priváton is nyomod. ;)
HOLNAP megyek veletek E-global-ra MU-zni gyerekek. Készüljetek fel. ;)

Na de kedves phr0zen! Hogy lehet így beszélni??? ;)
Egyébként én már régen mondtam, hogy gyere ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

phr0zen

Quote from: VóbertNa de kedves phr0zen! Hogy lehet így beszélni??? ;)
Egyébként én már régen mondtam, hogy gyere ;)

Na most általában nem beszélek így,de TriumpH-al CSAK így tudok kommunikálni. ;)

Vóbert

Na mikor jössz már phr0zen? Lassan nagyon elhúzunk... ;) Én is már Soul Master vagyok, nem beszélve a többiekről, akik sokkal magasabb szinten vannak, mint én! :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: VóbertNa mikor jössz már phr0zen? Lassan nagyon elhúzunk... ;) Én is már Soul Master vagyok, nem beszélve a többiekről, akik sokkal magasabb szinten vannak, mint én! :D

Engem mondjuk még így is simán lehagy, mivel én most elsősorban a tanulásra próbálok koncentrálni...

Vóbert

Quote from: ShadowolfEngem mondjuk még így is simán lehagy, mivel én most elsősorban a tanulásra próbálok koncentrálni...

Nagyon helyes!!! A tanulás legyen az első mindig!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Az e-Global nekem nem megy... másnak? Engem már belépéskor kidob...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

TriumpH BanE

irc channel.....: magyarmu
server...........: irc.extra.hu