Cowboy Bebop (!spoilerek!)

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:14:24

Previous topic - Next topic

zolan43

A kedvenc részem a sakk miatt.

Ramiz

Sakkozó vagy?
Hát igen, elég durva lehet az a napokon át tartó játék. Én két perc alatt is elunom magam, amíg várok az ellenfélre. Nekem egyfajta "gyorsított" sakk kéne, max 10 másodperces lépésidõvel. :haha: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizSakkozó vagy?
Hát igen, elég durva lehet az a napokon át tartó játék. Én két perc alatt is elunom magam, amíg várok az ellenfélre. Nekem egyfajta "gyorsított" sakk kéne, max 10 másodperces lépésidõvel. :haha: :__devil:
hát én régen sakkoztam birkatürelemmel, de mostanra én is a 10mp-es köridõk híve vagyok :)

Ramiz

Igaz, az a fajta sakk, amit legutóbb játszottam, sörök sora mellett zajlott, és egyikünket sem érdekelte a játék... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manitu

Quote from: RamizIgaz, az a fajta sakk, amit legutóbb játszottam, sörök sora mellett zajlott, és egyikünket sem érdekelte a játék... :D
Sörsakk! Söröskorsók a parasztok, és ha leütöttél egyet, megihatod! :D


Raggie

Quote from: ManituSörsakk! Söröskorsók a parasztok, és ha leütöttél egyet, megihatod! :D
Durvább változat(real): söröskorsók ÉS parasztok(a pultnál), ha leütöttél egyet megihatod(az övét :D )!
Egyébként nem vagyok ilyen agresszív...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Quote from: Ramiz...és egyikünket sem érdekelte a játék... :D
Kb mint Spike-ot a Bohemian R.-ban! Najó nem, csak sokkal gyorsabban vágott az esze mint Jet-nek... :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Manitu

Quote from: Raggie GordonDurvább változat(real): söröskorsók ÉS parasztok(a pultnál), ha leütöttél egyet megihatod(az övét :D )!
Egyébként nem vagyok ilyen agresszív...
Ez nem biztos, hogy jó megoldás, mert ha leütsz egyet, a többi hét ugyanazt teszi veled :D (jobb esetben)


Raggie

Quote from: Manitu(jobb esetben)
:eek: , ööö inkább nem is szóltam! :rotflol:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Errõl most az elsõ epizód jutott az eszembe, ahol Jet egy piásüveggel bunyózik... meg a "Heavy Metal Queen" zseniális kocsmai bunyós jelenete... :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nekem errõl meg Spike józanító koktélja!...(eltûnt a hányós smiley)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Ezeket keresem:
Cowboy Bebop: Band Score
Cowboy Bebop: The Jazz Messengers
Valahol fent kell legyen a neten! :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizÉpp a CB-t nézegettem...
Abban az epizódban, amelyikben Eddy szerepel, több olyan jelenet is szerepel, amelyikben Spike "duzzog" (Jet és Faye zrikálják azzal, hogy hasonlít Eddy-hez). És ilyenkor Spike olyasmi arcot vág, ami azokra a fametszetekre hasonlít, amiket régen csináltak, és nindzsákat meg híres szamurájokat ábrázoltak (erõsen összevont szemöldök, erõsen lefelé görbülõ száj). És még direkt profilból is mutatják. Ennek az epizódnak a végén Eddy mint szamuráj lovagol, ez is utalhat ugyanerre.
Ti is észrevettétek ezt vagy csak képzelõdök?

észrevettem. A lefelé görbülést, a szamuráj lovaglását (Go Jiroumaru!! Vagymi :D ), de hogy ez a fametszetekre utaljon :) fanatic :p

Raggie

Quote from: RamizEzeket keresem:
Cowboy Bebop: Band Score
Cowboy Bebop: The Jazz Messengers
Úgyszintén érdeklõdtem már egy kicsit iránta, de mindenhol csak írták, hogy van (és hogy amazing :D ), de letölthetõ verziót sehol nem leltem! Az elõlapja viszont naggyon  :lazza:  !
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Relunx

Ha már Cowboy Bebop, akkor itt egy elmés kérdésem:
Kinek melyik csaj tetszik jobban: Faye Valentine vagy Juila?
Nálam Faye Valentine Rulz! :D

Relunx

Rounin

Quote from: RelunxHa már Cowboy Bebop, akkor itt egy elmés kérdésem:
Kinek melyik csaj tetszik jobban: Faye Valentine vagy Juila?
Nálam Faye Valentine Rulz! :D

Relunx

Jó vagy nagyon :p
Most hogy válasszak?
..
.
Megvan! ED! ;)

Nahh... hát kinézetre Julia jön be inkább, bár nem szeretem a szösziket :D Faye arcra nagyon is tetszik, a többi ... :rolleyes:

Viselkedésre megint csak ED!
Na de tényleg. Nekem mindkettõ szimpatikus, bár tény, hogy Faye idegesítõbb (ez egyben humorforrás is, szóval nem baj) tud lenni.

Eh.. ezzel sokat nem mondtam :(

Ed rulz!!!!!

Relunx

Bocsika, most épp õk kettõjük jutottak eszembe, gomen!

Relunx

Rounin

Quote from: RelunxBocsika, most épp õk kettõjük jutottak eszembe, gomen!

Relunx

Hmm... éjjel egy körül valakinek két ilyen nõ jut eszébe :rolleyes: Inkább nem kérdezem meg miért és mi :haha: (j/k)

Relunx

Hmmm...nem lenne rossz velük kettejükkel aludni :D  :rolleyes:

Relunx

Rounin

Quote from: RelunxHmmm...nem lenne rossz velük kettejükkel aludni :D  :rolleyes:

Relunx

Jahm, Juila megölne, hogy ne árulhasd el kiknek dolgozik, Faye meg szimplán kifosztana minden valós és vélt vagyonodból :D

Raggie

Nna, megint fellendül a CB topic? Ez örvendetes!  :appl:

A kérdésre: nekem egyértelmûen Julia. Sokkal komolyabb és felelõsségteljesebb kapcsolatra képes mint Faye(szvsz). Nem olyan önzõ és szebb is :D !
Ja, és mi ez, hogy Jet csaját(monst nem jut eszembe a neve szégyenszemre :ejj: ) meg sem említjük?! Szvsz õ se rossz, és még õ is jobb, mint Faye. Nekem Faye túl végletes(van amikor kemény és önfejû, van amikor meg túl érzelmes--> a múltjáról szóló részekben).
Ed tényleg rulz!  :jee:

Újjabb körkérdés(az elõzõhöz hasonló): a férfi szereplõk közül melyiket tudnád elképzelni haverként/barátként/családtagként( :eeek: )???
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Nálam azt hiszem Faye a nyerõ :D Fogalmam sincs, hogy a kirablásomon túl hova jutnánk, de vele tennék egy próbát :haha:

Kvikveg

Quote from: Raggie Gordon...Újjabb körkérdés(az elõzõhöz hasonló): a férfi szereplõk közül melyiket tudnád elképzelni haverként/barátként/családtagként( :eeek: )???
Haaat, Vicious-t ellensegkent, Spike-t bratyonak, Jetet nagybacsinak, szep szaxofonos csavo(?)t szomszednak, Jin-Lin* parost unokatesoknak, van meg valaki? :D Es kesz a vendetta!  :__devil:

*Remelem ez a nevuk.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Az a nevük! :)
De azért én jobban meggondolnám ezt! Spike nem egy olyan kötõdõ figura. Állandóan cserben hagyna, ha meghallaná rég elveszett szerelme nevét(még meg sem bizonyosodik róla, hogy egyáltalán köze van hozzá[a sorozatra gondolok]). Azonkívl nem egy nagy csapatjátékos, vagy ha úgy tetszik, közösségi tag. Elég elviselhetetlen is lehetne. De, rohadt jó arc az biztos! :D

Én Jetet szívesen elfogadnám barátnak, olyan ember szvsz akivel jól el lehet sörözgetni!  :haha:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Nekem alapvetoen Jet a legszimpatikusabb.
Spike meg kapja csak meg Julia-t, es szent a beke. Mert Spike-nak jo izlese van, Julia jo valasztas. Ha pasi lennek, tuti ot valasztanam, es nem Faye-t.

Jet noje... Ajjaj. Ismetles lesz...  :eeek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Raggie GordonÉn Jetet szívesen elfogadnám barátnak, olyan ember szvsz akivel jól el lehet sörözgetni!  :haha:

Vicioust nem szeretném ellenségemnek. Túl rideg. Ellenségnek olyat szeretnék, aki egyben barátom is (nem a szó szoros értelmében véve - ld. Skull Knight vs. Zodd).

Jet egyértelmûen jó lenne barátnak, de akár testvérnek is:) Szigorúan csk bátynak :D

Spike max. unokatesónak jöhetne.

Manu

nõ: Faye... ez egyertelmû
ffi: a gombárus srác a gomba sambából

Ramiz

Kutyának Eint, nagybácsiknak a három kártyázó fazont, barátnõnek egyértelmûen Julia-t (bár hozzá még fel kéne nõnöm :) ), barátnak Spike-ot, más nem is kell. :lazza:
Mielõtt megkérdezitek: Spike-nak van a legjobb ruhája, ûrhajója és bunyózási stílusa is. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Naná, hogy Faye-t :D
Aki meg azt mondja, hogy Faye nem kötõdõ típus, akkor az nem figyelt oda a sorozat során. Faye végig azt kereste, hova kötõdhet. Igaz, azt hitte, hogy majd a múltjában találja meg azt a helyet, és mégis, sokszor majdnem "leragadt" valahol. Szóval ha megfelelõ partnert talál, akkor kötõdni fog :) (ha nem lenne anime figura :rolleyes: )

Raggie

Hát én azért ezt nem garantálnám! Faye tényleg sokat kereste a kötõdési pontját, de közen nem vette észre, hogy a csapat, akihez tartozott számít rá, és nem kellene csereb hagynia õket csak azért mert lehet, hogy megtalált valamit a múltjából. Szvsz nem is annyira a kötõdést, mint inkább az elvesztet emlékeit(és ezzel együtt a múltját) kereste, miközben már megtaálta a kötõdési pontot(a BeBop csapatát), csak az elõbbi a rögeszméjé vált! Mikorra aztán felismerte hibáját, addigra már késõ lett!

Ramiz: Juliához még alaposan fel kellene nõnöd!! :__devil: , Spike azért elég furcsa barát lenne(az elõbbiekben kiejtett okoból), de a három öreg(visszatérõ) fazon tényleg jó lenne naybácsinak(kár, hogy valójában csak max kettõ lehet belõe :D )!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"