Cowboy Bebop (!spoilerek!)

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:14:24

Previous topic - Next topic

Danhibiki

Quote from: RamizJah, ez a jelenség velem is elõfordul, csak film, anime és könyv miatt. (Zenére nem szoktam borzongani.)
Mi az, hogy zenére nem?:3x3: Én igen:jee: Csak megkell találnia az embernek a megfelelõ zenét;)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Lt. Simoan Blarke

huh. fílingeltem: betettem CBebop utsó rész, utsó harctól kezdõdõen megnéztem megint. "Free... wanna be free... gonna be free... and move among the stars... you know, they really arent so far... feel so free... no black and white, its blue..." Mai Yamane powa!!!!!!! Legjobb animezárás a világtörténelemben.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: RouninTessék tanulni japánul ^^
Angollal is hadilábon állok :haha:
Elõször angolul akarok megtanulni rendesen.

Nekem minden poén tetszett angolul, de belenézek japánul is. Mostmár kezdek kiváncsi lenni.

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizIgaz, hogy az Ûroszüsszeiát késõbb láttam és amúgy is felejthetõ darab.
:3x3: :eeek:
Haaaah (mély levegõvétel)
Ugye most csak viccelsz?

Vissza.
A végére a Blue tényleg nagyon szép......

kintaro

Quote from: Fazékjópár Shakkazombie számot leszedtem a CB-nek köszönhetõen, szóval meet-re tudom vinni pendrive-on õket, és ha a notebook-ot megkapjuk pár perce seperc alatt át lehet másolni saját pendrive-re :)
(cd-t nincs kedvem írni, mert nincsen, esetleg ftp-re is hajlandó vagyok fölrakni igény szerint õket :))

sajna a meetre nem bizti, h el tudok menni, szal ha megtennéd
h felteszed a shakkazombie anyagod ftp-re, nagyon megköszönném.

Fazék

#215
teljesen kiment a fejembõl, de akkor most megpróbálom nem elfelejteni :)
amint visszakapom a vinyómat, rakom föl. cserkész-becsszó! :D

Ramiz

Quote from: Fazékteljesen kiment a fejembõl, de akkor most megpróbálom nem elfelejteni :)
amint visszakapom a vinyómat, rakom föl. cserkész-becsszó! :D
Mi nem felejtjük el, nyugi. :)

Egyébként ma lelki tükröt tartottam, meditáltam, elgondolkodtam a Dolgokon, és rájöttem, teljesen biztosan, nem tudom bizonyítani, de 100%-osan biztos, hogy a Cowboy Bebop a legjobb anime valaha is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizEgyébként ma lelki tükröt tartottam, meditáltam, elgondolkodtam a Dolgokon, és rájöttem, teljesen biztosan, nem tudom bizonyítani, de 100%-osan biztos, hogy a Cowboy Bebop a legjobb anime valaha is.
( Az Elfen Lied után, persze :D :D )
Azért a GitSet se felejtsd el, attól is anno voltál ennyire oda meg vissza ;D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Nalam a favorit 3as CB, GitS, Hellsing.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: blarke( Az ******* után, persze :D :D )
Ne mocskold be ezt a szent topikot...

Quote from: blarkeAzért a GitSet se felejtsd el, attól is anno voltál ennyire oda meg vissza ;D
Quote from: KvikvegNalam a favorit 3as CB, GitS, Hellsing.
Sajnos ez nem az a topik...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

mocskolom? csak mert ki merek ejteni más neveket is? :p És talán elõbb megnézhetnéd mielõtt pocskondiázod.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

Quote from: RamizSajnos ez nem az a topik...
Rajottem magamtol is. :D

Bleachben Ichigo kardja feltunoen hasonlit a CB film negativ fohosere, nem?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Kinézetben eléggé, de imho itt meg is áll a hasonlóság közöttük. Zangetsu is érzéketlen, de nem bûnözõ (sõt, leginkább a lovag és a tanár "archetípusa" illik rá a csókára az én világképem alapján), márpedig "Kõszív" (omg. hogy lehetett ilyen hülyén magyarítani szegényt) az. És simán lemészárolta a szindikátus Véneit, csak mert az volt az érdeke.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kvikveg

#223
Quote from: blarkeKinézetben eléggé, de imho itt meg is áll a hasonlóság közöttük. Zangetsu is érzéketlen, de nem bûnözõ (sõt, leginkább a lovag és a tanár "archetípusa" illik rá a csókára az én világképem alapján), márpedig "Kõszív" (omg. hogy lehetett ilyen hülyén magyarítani szegényt) az. És simán lemészárolta a szindikátus Véneit, csak mert az volt az érdeke.
He? Szindikatust nem oszhaju csavo (Sid Vicious) olte meg a sorozatban? En a FILMrol beszeltem. Ott egy fekete haju borostas ficko van (Vincent Volaju???). Aki tokugyanugy nez ki.
Belsoleg tenyleg alapvetoen masok, de mindkettoben van vmi fajta hidegseg is.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

jaaaahh :D
igaz, Vincent az tényleg egy az egyben Zangetsu...
és valóban, mindkettõ hideg, mint az acél.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Creeplideath

Sid Vicious......szent meggyõzõdésem volt, hogy az utolsó részben kiderül, h Spike testvére :D eléggé sok külsõ hasonlóság van köztük..legalábbis nekem úgy tünt
sztem túl sokszor néztem meg anno a Csillagok háborúját....

nomind1...egyébként sztem Vicious figuráját alapvetõen feldobta volna az (egyedivé tette volna a szokásos érzéketlen-kegyetlen-gonosz-klisébõl), ha egyetlen egy személy legalább lett volna, aki vmi emberi reakciót kivált belõle... pl. Julia
Automatic crystal remote control,
We come to move your soul.

Ramiz

Quote from: Creeplideathnomind1...egyébként sztem Vicious figuráját alapvetõen feldobta volna az (egyedivé tette volna a szokásos érzéketlen-kegyetlen-gonosz-klisébõl), ha egyetlen egy személy legalább lett volna, aki vmi emberi reakciót kivált belõle... pl. Julia
Errõl nem sok derül ki, de valószínûleg úgy volt, mielõtt [COLOR="LemonChiffon"]le akart lépni Spike-kal. Azóta gondolom õt is kicsit máshogy kezeli...[/COLOR].
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Egyik flashback jelenetben, mikor Spike és Vicious még egymás oldalán harcolt, van egy olyan rész, ahol egymásnak vetik hátukat s összemosolyognak. Igen, Vicious is. Szóval volt emberi reakciója ;)

Kvikveg

Quote from: RouninEgyik flashback jelenetben, mikor Spike és Vicious még egymás oldalán harcolt, van egy olyan rész, ahol egymásnak vetik hátukat s összemosolyognak. Igen, Vicious is. Szóval volt emberi reakciója ;)
Jahm. Kivancsi lennek meg Viciousnak erre az oldalara. Vajon Spike valtozott meg (pozitiv ertelemben) Julia miatt, es utana valtozott meg Vicious (no comment az iranyrol - bar ertheto, ha jol emlekszem:3x3: ) szinten Julia miatt...?
Sztereotipia: mar megint egy no ugrasztott egymasnak ket ferfit. :haha:
Argh, nem emlekszem pontosan. Regen lattam.
Vicious feltekeny Spike-ra, nem? Ezen kivul mi tortent??? En mar csak arra emlekszem, hogy Vicious a szindikatust ritkitja... Es nem eppen egy kellemes tarsasag...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Creeplideath

Quote from: RouninEgyik flashback jelenetben, mikor Spike és Vicious még egymás oldalán harcolt, van egy olyan rész, ahol egymásnak vetik hátukat s összemosolyognak. Igen, Vicious is. Szóval volt emberi reakciója ;)

Kivétel erõsíti a szabályt :)
gondolom, "we were comrades" elven lett az bevágva..mindenesetre igaz, abban mosolyog

a Szindikátus kiírtása...hát, ahogy kivettem, durvább lett volna ha Vicious kerül hatalomra (lásd utolsó rész , Shin..."Meg kell állítani")
Automatic crystal remote control,
We come to move your soul.

Moonshiner

Vicious régen olyan volt, mint Spike. A visszaemlékezésekbõl úgy tûnik, tényleg Julia miatt lett más, Spike elvileg a barátja volt megbízott benne, és mikor kiderült számára, hogy Spike és Julia eggyütt vannak, úgy érezte, elárulták.  Lehet ezért lett olyan megcsömörlött.

Ramiz

Quote from: KvikvegSztereotipia: mar megint egy no ugrasztott egymasnak ket ferfit. :haha:
Hát nem hiszem, hogy ez volt a célja... Nem is ment el Spike-kal, épp azért, hogy ne ugrassza teljesen egymásnak õket. Sõt, igazából Spike távozása után (ami nem biztos, hogy Julia miatt volt) az õ létezésének ténye tartotta õket távol egymástól.

Quote from: MoonshinerVicious régen olyan volt, mint Spike. A visszaemlékezésekbõl úgy tûnik, tényleg Julia miatt lett más, Spike elvileg a barátja volt megbízott benne, és mikor kiderült számára, hogy Spike és Julia eggyütt vannak, úgy érezte, elárulták.  Lehet ezért lett olyan megcsömörlött.
Szerintem is valahogy így történt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Nem tetszik a szinkron. Láttam a sakkos rész végébõl 5 percet és szinte egyik hang sem tetszett. Spike-é egyenesen gyalázatnak érzõdött... :ejj:

Lt. Simoan Blarke

Spike hangja nem illik hozzá. nem tudom, ki ez a csóka, de túl sok mindent szinkronizált, és rutinból csinálja, nem fílingbõl... :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Az A+-osról beszéltek? Asszem belenézek legközelebb, most van úgyis egy hónap "beetetés" (70 csatorna). :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizHát nem hiszem, hogy ez volt a célja... Nem is ment el Spike-kal, épp azért, hogy ne ugrassza teljesen egymásnak õket. Sõt, igazából Spike távozása után (ami nem biztos, hogy Julia miatt volt) az õ létezésének ténye tartotta õket távol egymástól.
Nem mondtam, hogy direkt csinalta. Megtortent. Ennyi.
Spike es Julia egyutt akartak elmenni, de Vicious megakadalyozta. Emlekeim szerint.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: KvikvegNem mondtam, hogy direkt csinalta. Megtortent. Ennyi.
Spike es Julia egyutt akartak elmenni, de Vicious megakadalyozta. Emlekeim szerint.
Szerintem meg Julia döntött úgy, hogy nem menekül... inkább hagyja Spike-ot abban a tudatban, hogy Vicious mellett akar maradni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

igen... elvileg Julia mondta is vhol Spikenak, hogy menj nélkülem mer ígymegúgy.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizMEgyébként ma lelki tükröt tartottam, meditáltam, elgondolkodtam a Dolgokon, és rájöttem, teljesen biztosan, nem tudom bizonyítani, de 100%-osan biztos, hogy a Cowboy Bebop a legjobb anime valaha is.
Ezt azért nem tudod bizonyítani, mert a Neon Genesis Evangeliont illeti meg ez a cím. PONT.
:p

Quote from: Kvikveg(Sid Vicious)
Na ne má! :lul: Biztos, hogy Sid? mert a Sex Pistols basszusgitárosát hívták így :D
Quote from: CreeplideathSid Vicious......szent meggyõzõdésem volt, hogy az utolsó részben kiderül, h Spike testvére :D
Én meg Andy-rõl vártam, bár ez túl egyszerû lett volna :D

Danhibiki

Quote from: Kuro_TenshiNa ne má! :lul: Biztos, hogy Sid? mert a Sex Pistols basszusgitárosát hívták így :D
Jaja, télleg durva....:D Nem volt semmi a csávó..
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)