Cowboy Bebop (!spoilerek!)

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:14:24

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RamizJah... :)

Rájöttem, hogy sokkal elõbb rá kellett volna jönnöm arra, hogy amirõl most beszélgettünk - mi is történt "elõtte" - benne van az egész a closing-ban! Jó, persze ugyanolyan homályosan, de benne van! Nézzétek meg! (Bevallom, én sokszor átpörgettem vagy csak a zenét (See you space cowboy!) hallgattam.)
valóban benne van, de az se tûnt fel eddig... wáh. ilyenkor érzem magam full elásva magam elõtt. :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

Quote from: blarkevalóban benne van, de az se tûnt fel eddig... wáh. ilyenkor érzem magam full elásva magam elõtt. :D:D
Ugye milyen idegesítõ érzés? :D Na mindegy, azt tudtam, hogy mindig lehet valami újat találni a Bebopban, legalább ebben a hitben még jobban megerõsödtem. :) (Megérte bekapcsolni az A+-t. :haha: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Andi

Hát ez szép emberek :D
Én amúgy majdnem mindig végignéztem, szerintem nagyon jó ending.

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizJah... :)

Rájöttem, hogy sokkal elõbb rá kellett volna jönnöm arra, hogy amirõl most beszélgettünk - mi is történt "elõtte" - benne van az egész a closing-ban! Jó, persze ugyanolyan homályosan, de benne van! Nézzétek meg! (Bevallom, én sokszor átpörgettem vagy csak a zenét (See you space cowboy!) hallgattam.)
:ejnye:
Átpörgetni, vagy csak a zenéket hallgatni és nem figyelni a képekre? :rolleyes:
Vannak benne utalások, de még bõven hagy sötét foltokat

Raggie

Quote from: RamizHát inkább múlna Shinichiro Watanabe-n... :)
Én a zenére gondoltam ember! (mivel az nem függ annyira a történet színvonalától ezért biztosan rohadtjó lenne)

Ha már az endingnél tartunk, akkor az intro-ja is naonjó!(az a kedvenc részem benne, mikor Spike árnyéka olyan "dülöngélõsen" verekszik benne. Ja és az intermission-ökrõl nem is beszélve! Azok annyira eltalált kollázsok, meg képek, hogy nagyon! :jee: :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Andi

És a zene is nagyon jó mellé :D Remek az egész úgy ahogy van :D
Csak kár hogy Ein nincs benne a végén, amikor mutatnak mindenkit :(

Ramiz

Quote from: AndiÉs a zene is nagyon jó mellé :D Remek az egész úgy ahogy van :D
Csak kár hogy Ein nincs benne a végén, amikor mutatnak mindenkit :(
Pont négy részre osztották a képernyõt, és Ein kimaradt. Bár megérdemelne egy külön képet is. :) Lehetne egy olyan Cowboy Bebop OVA is, hogy csak Ein szerepel benne. :D
(Ötletek vannak itt bõven... remélem egyszer Watanabe benéz ide, és megtetszik neki valamelyik. :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Andi

Ein annyira aranyos :D Hogy is mondta még a 2. részben a kisállat kereskedõ?
100 % korcs XD
Az tetszett amikor Ed ment a robogón és a hátán vitte Ein-t egy táskában XD

Ramiz

Quote from: AndiEin annyira aranyos :D Hogy is mondta még a 2. részben a kisállat kereskedõ?
100 % korcs XD
Az tetszett amikor Ed ment a robogón és a hátán vitte Ein-t egy táskában XD
Nekem a kedvenc jelenetem Einnel (és Jettel) kapcsolatban, amikor Ein szomorúan nézi a táljában a valamilyen csírákat vagy valami salátaszerûséget, aztán felnéz Jetre (ez annyira kutyás gesztus... a miénk is csinálja, mintha azt kérdezné, hogy "ezt komolyan gondolod?"), aki karba font kézzel áll, és morcosan nem arra néz, aztán rámutat a tálra és azt kiáltja, hogy ez nagyon egészséges - és egyébként nincs más éppen a háznál... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Andi

Igen, az én kutyám is pont ezzel szokott kiidegelni :D És az is nagy jelenet amikor Faye beszél a kutyához, hogy: "Kíváncsi vagy egy titokra a múltamból?" Ein meg ásít egyet. XD

Raggie

JAja! De azétr Spike-ék is szeretik! Pl a romlottkajás részben is Spike végig nem csinál semmit, sorra "hullanak el" a barátai. Akkor indul el csak vadászni("Ez háborút kíván" - szöveggel), mikor Ein-t is elkapja a "kaja". :D :lul:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Quote from: Raggie GordonJAja! De azétr Spike-ék is szeretik! Pl a romlottkajás részben is Spike végig nem csinál semmit, sorra "hullanak el" a barátai. Akkor indul el csak vadászni("Ez háborút kíván" - szöveggel), mikor Ein-t is elkapja a "kaja". :D :lul:
:D Azt a reszt meg KELL neznem, mar csak az Alien-parodia jellege miatt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Kvikveg:D Azt a reszt meg KELL neznem, mar csak az Alien-parodia jellege miatt.
meg hát. végén pedig egy gyönyörû keringõjelenet van :D:D:D
legjobb amikor rágyújt. nem egészen úgy sikerül, ahogy akarja. aztán megy vissza vadászni :D de milyen már. lövi a cuccot, az ugrál felé, õ meg kicsit kiugrik és el akar szívni egy cigit kövi menet elõtt... :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Kedvenc jelenetem Einból amikor a vonat elõtt megál egy tehén és Ein mondja a tehénnek hogy : kösz tehén pedig : szivesen (az a rész amikor a drogos gombákat eszik) :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: NecridKedvenc jelenetem Einból amikor a vonat elõtt megál egy tehén és Ein mondja a tehénnek hogy : kösz tehén pedig : szivesen (az a rész amikor a drogos gombákat eszik) :D
bennem abból a részbõl jobban megmaradt, amikor eszik a gombából és elkezd pattogni :D:D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Hehe, Ein az egyik legnagyobb arc. A hacker, az élelmes, a kawaiiiii^^

Az a rész sem volt rossz, mikor Faye nagy lelkesen bezabálta elõle a kutyakaját. Szegény Ein hogy lemerevedett, mikor az üres konzervdoboz elgurult elõtte^^

Necrid^

Quote from: blarkebennem abból a részbõl jobban megmaradt, amikor eszik a gombából és elkezd pattogni :D:D:D
jaja! az komoly :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RouninHehe, Ein az egyik legnagyobb arc. A hacker, az élelmes, a kawaiiiii^^

Az a rész sem volt rossz, mikor Faye nagy lelkesen bezabálta elõle a kutyakaját. Szegény Ein hogy lemerevedett, mikor az üres konzervdoboz elgurult elõtte^^
naigen. a cowboy bebop és a samurai champloo (egyazon kútfõbõl születtek :D:D) egyaránt kihegyezi a kaja problematikáját. mondjuk bebopban az egyetlen, amikor igazán rendes mennyiségû kajájuk volt, eléggé csúnya bandaszétrobbanással járt együtt (Call me, call me ugye...) - lehet, hogy jelképnek szántak ebben vmit? :) mindenesetre champlooban viszontmá nemígy van.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ramiz

#288
Quote from: RouninHehe, Ein az egyik legnagyobb arc. A hacker, az élelmes, a kawaiiiii^^
Ein NEM "kawaii"... :ejj:

Apropó kajaügyek: mangát ki olvasta? Mert az elsõre zavaró rajzolás megszokása után igazi hamisíthatatlan Bebop-epizódokat kapunk! 3 kötet, nem érdemes kihagyni! :cool: :kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizEd NEM "kawaii"... :ejj:

Apropó kajaügyek: mangát ki olvasta? Mert az elsõre zavaró rajzolás megszokása után igazi hamisíthatatlan Bebop-epizódokat kapunk! 3 kötet, nem érdemes kihagyni! :cool: :kiraly:

Elsõ fejezetet olvastam.

Mellesleg... Ein NEM egyenlõ Ed-el. Tudod, Ein is képes hackelni. Ha emlékszel még rá.... =(

Ramiz

Quote from: RouninMellesleg... Ein NEM egyenlõ Ed-el. Tudod, Ein is képes hackelni. Ha emlékszel még rá.... =(
:mad: Elírtam. Nem kawaii... Mindenre rámondod, hogy kawaii, mint egy japán kislány...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ramiz:mad: Elírtam. Nem kawaii... Mindenre rámondod, hogy kawaii, mint egy japán kislány...
a káváj az vmi olyasmi, mint a szügoj? mer erre nem jöttem rá. :D
Ed nem hackel olyan jól, mint Ein... de amikor behekkeli az ûrhajókat és brüüüüüüüüüüümm, brüüüüüümmözik, az zsíííír. :D:D de egy csaj mióta játszik távirányítós kütyükkel?:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rounin

Quote from: Ramiz:mad: Elírtam. Nem kawaii... Mindenre rámondod, hogy kawaii, mint egy japán kislány...

Anata wa kawaii dewa naiiiiii!!!! Hidoiiiiii!! :beken: :beken: :hehe:

Egyébként most mondjam magyarul, hogy tök aranyos, hót édi, annyira mézi ez az Ein? Imádom a velszkorgit... :/ Most akkor harapd le a fejem ezért...

Kirai yo ... -.-

blarke, kawaii = aranyos (illetve annak egy brutálisan aranyos változata :p)

Ramiz

Mindegy... szerintem nem is édi, de animében jobb a kutya is, mint a valóságban. :) (Az aoi-n egyébként jól éreznéd magad, ott is minden(ki) kawaii. :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizMindegy... szerintem nem is édi, de animében jobb a kutya is, mint a valóságban. :) (Az aoi-n egyébként jól éreznéd magad, ott is minden(ki) kawaii. :D )

=) Hát kösz. Mint eddig észrevettem, bár nyilvánvalóan tilos, az aoit egyben alacsonyabbrendû intellektüelként azonosítják.

Kvikveg

Quote from: Rounin=) Hát kösz. Mint eddig észrevettem, bár nyilvánvalóan tilos, az aoit egyben alacsonyabbrendû intellektüelként azonosítják.
Legalabb jo ismertetoik vannak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kintaro

Quote from: Fazékteljesen kiment a fejembõl, de akkor most megpróbálom nem elfelejteni :)
amint visszakapom a vinyómat, rakom föl. cserkész-becsszó! :D

ha esetleg visszakaptad volna a vinyódat akkor elfelejtettél valamit,
ha még nem kaptad vissza, akkor túl türelmetlen vagyok bocsi :)

Ramiz

Felrakta, elfelejtett itt szólni, aztán szerintem már le is szedte... :( Talán még egyszer fel tudja tenni neked...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizFelrakta, elfelejtett itt szólni, aztán szerintem már le is szedte... :( Talán még egyszer fel tudja tenni neked...
hmm no igen, mindehova beírtam, csak ide nem :o
nem tudom töröltem-e már, érdemes elõkeresni offtopic-ban ill. talán az 'éppen milyen zenét hallgatsz' topic-ban is, mintha ezekbe írtam volna be.

http://web.interware.hu/zfazek/files/shakkazombie.exe

a file elérési címe ha jól emlékszem és letöltés után át kell nevezni rar-ra a kiterjesztését

amennyiben töröltem már, majd ha hazaértem újból fölrakom.

üdv, én :)

szerk: nem mûködik. ez vagy azt jelenti, hogy töröltem már, vagy azt hogy rosszul emlékszem a file nevére :) keresd meg a korábbi post-omat hátha ott más cím van és még leszedhetõ :)

Raggie

:D Nna ez is jó kis post volt Zoli! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"