Cowboy Bebop (!spoilerek!)

Started by Ramiz, 2004-05-13, 14:14:24

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Fazékhmm no igen, mindehova beírtam, csak ide nem :o

szerk: nem mûködik. ez vagy azt jelenti, hogy töröltem már, vagy azt hogy rosszul emlékszem a file nevére :) keresd meg a korábbi post-omat hátha ott más cím van és még leszedhetõ :)
Pedig direkt szóltam a Mit hallgatsz?-ban... :ejnye: igaz én sem linkeltem ide :o

Nem, visszakerestem, egyik link sem megy...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Most néztem meg egy Bruce Lee-filmet, és néha Spike-ot láttam bevillanni küzdeni... Hatalmas ez a Bebop... hihetetlenül jól megcsinálták... néha még mindig nem hiszem el...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizMost néztem meg egy Bruce Lee-filmet, és néha Spike-ot láttam bevillanni küzdeni... Hatalmas ez a Bebop... hihetetlenül jól megcsinálták... néha még mindig nem hiszem el...
Nemtom nekem Bruce Lee vhogy soha nem jutt be. De spikot szeretjuk :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: NecridNemtom nekem Bruce Lee vhogy soha nem jutt be. De spikot szeretjuk :)

Nekem sem, de azért, mert azóta nem néztem Bruce Lee filmet. Spikeról viszont gyakran eszembe jut a Mester :D

kintaro

Quote from: Fazékhmm no igen, mindehova beírtam, csak ide nem :o
nem tudom töröltem-e már, érdemes elõkeresni offtopic-ban ill. talán az 'éppen milyen zenét hallgatsz' topic-ban is, mintha ezekbe írtam volna be.

http://web.interware.hu/zfazek/files/shakkazombie.exe

a file elérési címe ha jól emlékszem és letöltés után át kell nevezni rar-ra a kiterjesztését

amennyiben töröltem már, majd ha hazaértem újból fölrakom.

üdv, én :)

szerk: nem mûködik. ez vagy azt jelenti, hogy töröltem már, vagy azt hogy rosszul emlékszem a file nevére :) keresd meg a korábbi post-omat hátha ott más cím van és még leszedhetõ :)

az én hibám hogy nem néztem körül rendesen...
ha van rá mód és újra feltennéd, és szolnál ebben a topikban nagyon örülnék.
köszi

Fazék

Quote from: kintaroaz én hibám hogy nem néztem körül rendesen...
ha van rá mód és újra feltennéd, és szolnál ebben a topikban nagyon örülnék.
köszi
kb 40 perc múlva végzek a feltöltéssel, letölthetõ lesz az alábbi link-rõl:

http://web.interware.hu/zfazek/files/shakkazombie.exe

önkicsomagoló rar file, szóval nem kell átnevezgetni csak elindítani, leokézni és kicsomagolja neked az mp3 file-okat

jó zenehallgatást :)

Ramiz

Quote from: Fazékönkicsomagoló rar file, szóval nem kell átnevezgetni csak elindítani, leokézni és kicsomagolja neked az mp3 file-okat
Meghallgatni nem hallgatja meg helyette? Úgy lenne tökéletes. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizMeghallgatni nem hallgatja meg helyette? Úgy lenne tökéletes. :__devil:

Hát ez nem fogja :D Ti. nincs ott _semmi_ :p

Fazék

Quote from: RouninHát ez nem fogja :D Ti. nincs ott _semmi_ :p
hát ez röhej... úgy néz ki úgy van beállítva, hogy különbséget tesz a kis- és nagybetû között, vagyis ott volt a probléma, hogy Shakkazombie.exe volt a file neve, de most már átneveztem kisbetûsre, szóval mûködnie kell a lenti link-nek. sorry. ilyenre nem gondoltam :rolleyes:

Rounin

Quote from: Fazékhát ez röhej... úgy néz ki úgy van beállítva, hogy különbséget tesz a kis- és nagybetû között, vagyis ott volt a probléma, hogy Shakkazombie.exe volt a file neve, de most már átneveztem kisbetûsre, szóval mûködnie kell a lenti link-nek. sorry. ilyenre nem gondoltam :rolleyes:

:D Jó pár tárhelyszoláltatóval volt már ez a bajom, de most eszembe nem jutott volna. Megathx a linkért^^

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kintaro

Quote from: Fazékkb 40 perc múlva végzek a feltöltéssel, letölthetõ lesz az alábbi link-rõl:

http://web.interware.hu/zfazek/files/shakkazombie.exe

önkicsomagoló rar file, szóval nem kell átnevezgetni csak elindítani, leokézni és kicsomagolja neked az mp3 file-okat

jó zenehallgatást :)

köszi szépen és bocs az offáradatért amit okoztam

BerzerK

Hello mindenki!!!
Szorgalmas anim nézö révén érdekel minden ami kedvenceimhez kapcsolodik igy van egy a Cowboy Bebopal is.Azt hittem mindent tudok rolla de most láttam hogy van valami amit nem!
2003-ban elvileg megjelent egy film amit John Woo rendezett és a Cowboy Bebopot akarja ábrázolni mostmár igazi élö szereplökkel.Amit tudok rolla:
Cowboy Bebop - Saddle up, Space cowboy a címe John Woo rendezte és elvileg 2003 ban jött volna ki de nem tudták befejezni ehelyett kiadták az Animus Movie változatot.
Ha esetleg valakinek van információja erröl a Filmröl vagy ami mégjobb megvan neki az írjon:
berzerk_4@hotmail.com
Kössz mindenért de azt sem utasítom vissza ha a forumra írtok

Moha

Tényleg fogjátok vissza magatokat, fiúk! Az ilyen linkelgetéseket PM-ben illik küldeni.

Ramiz

Quote from: BerzerKHello mindenki!!!
Szorgalmas anim nézö révén érdekel minden ami kedvenceimhez kapcsolodik igy van egy a Cowboy Bebopal is.Azt hittem mindent tudok rolla de most láttam hogy van valami amit nem!
2003-ban elvileg megjelent egy film amit John Woo rendezett és a Cowboy Bebopot akarja ábrázolni mostmár igazi élö szereplökkel.Amit tudok rolla:
Cowboy Bebop - Saddle up, Space cowboy a címe John Woo rendezte és elvileg 2003 ban jött volna ki de nem tudták befejezni ehelyett kiadták az Animus Movie változatot.
Ha esetleg valakinek van információja erröl a Filmröl vagy ami mégjobb megvan neki az írjon:
berzerk_4@hotmail.com
Kössz mindenért de azt sem utasítom vissza ha a forumra írtok
Na erre kíváncsi vagyok... nem hallottam róla.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

BerzerK

Quote from: RamizNa erre kíváncsi vagyok... nem hallottam róla.
http://gyurukuratabor.atw.hu/CB%20film.jpg

Parancsolj itt van az eredeti plakát rajta van elég sok dolog tehát gondolom nem kamu

Fazék

Quote from: BerzerKhttp://gyurukuratabor.atw.hu/CB%20film.jpg

Parancsolj itt van az eredeti plakát rajta van elég sok dolog tehát gondolom nem kamu
bocsi, de ez nagyon kamunak tûnik :)
pár ember viccbõl összehozott simán egy ilyen plakátot, ez 1000% :)

Kvikveg

Quote from: BerzerKhttp://gyurukuratabor.atw.hu/CB%20film.jpg

Parancsolj itt van az eredeti plakát rajta van elég sok dolog tehát gondolom nem kamu
Jo az a Photoshop... :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Ja, ezt én is láttam, nagyon szánalmas... :ejj: :morci: (Rohatt amcsik)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

crus

Quote from: BerzerKhttp://gyurukuratabor.atw.hu/CB%20film.jpg

Parancsolj itt van az eredeti plakát rajta van elég sok dolog tehát gondolom nem kamu

Sajna ez tényleg kamu. Bár a Bebopból remek film készülhetne, ha valaki venné a fáradtságot és normálisan megcsinálná.
In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

Ramiz

Quote from: crusSajna ez tényleg kamu. Bár a Bebopból remek film készülhetne, ha valaki venné a fáradtságot és normálisan megcsinálná.
Hááát... nagyon nagy csoda kéne ahhoz, hogy egyáltalán élvezhetõ legyen. Annyi apróságot kellene elkapni... és annyira összetettek a karakterek...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

crus

Quote from: RamizHááát... nagyon nagy csoda kéne ahhoz, hogy egyáltalán élvezhetõ legyen. Annyi apróságot kellene elkapni... és annyira összetettek a karakterek...

Így belegondolva mondasz valamit. Igazából a Bepop úgy jó ahogy van, nem kell még több bõrt lehúzni róla.
In the name of God,
impure souls of living dead shall be banished
in eternal damnation. Amen

BerzerK

Szoval kamu az egész.Jolvan kösz az infót legalább e miatt nem kell agodnom hogy milyen is lesz valójában.Mert nehéz jó filmet csinálni egy ilyen sorozatbol.
Bár van aki megtudná csinálni nagyon jól
Jolvan srácok egnyugottam

Raggie

Sajna(vagy nem sajna) azért biztos, hogy kamu, mert egy fan oldalon láttam már a poénos képek kategóriában... :3x3: (a Spike-ot alakító csávó élbõl nem tetszik nekem...)

Az a baj evvel, hogy nekem már a magyar szinkronhangok is annyira szokatlanok(és evvel elrontják a megszokottan kvajó hangulatot), hogy ha ilyen kis eltérés is számít nem hiszem, hogy egyáltalán meg tudnék nézni egy CB filmet... :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Bárcsak az EVA film lenne kamu... :rolleyes:
Itt legalább a karaktereket még próbálták egy kicsit hasonlítani, de annál már a concept art is csapnivaló :eek: :3x3: :grrr:

Raggie

Szvsz abból sem lesz semmi!... Azóta sem hallani róla semmit.

Btw ha animét/OVA-t csinálnának belõle biztosan megnézném! Azt nem tudják annyira elrontani! Legalább a hangulatos képek meglennének.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie GordonSzvsz abból sem lesz semmi!... Azóta sem hallani róla semmit.
Én is ebben reménykedtem, de kerülnek fel rá újabb képek, tehát még mindig foglalkoznak az ötlettel (ja persze hogy, ekkora zsíros falatot kihasítani, csak úgy nem bírják kihagyni! :__devil: )

Ramiz

Megérte megnézni az A+-on a 25.-26. epizódot megint (ikszedszerre). Most két olyan dolog ragadta meg a figyelmem, amire eddig kevés figyelmet fordítottam. Az egyik, hogy Vicious nem szomjazta-e ugyanúgy a halált végsõ találkozásukkor, mint Spike. Az az utolsó párbeszédük elgondolkoztató... mondjuk Vicious mindig ilyen "fejjel neki", de Spike-ot is sokszor látja az ember vakmerõn kockáztatni életét, míg megtudja, mirõl van szó. És az, hogy miért csak most jutnak el idáig, ugyanúgy lehet Juliával magyarázni. Hiszen annak idején Julia váltotta meg Spike életét azzal, hogy nem ment el a találkozóra... Most elment, most szegte meg az ígéretét, most kellett meghalnia.
A másik, hogy miféle nõ is lehet Julia. Végül is róla alig tudunk meg bármit is. Faye-nek nem túl dicsérõ véleménye van róla, amikor Jet kérdezi. És végül is tényleg afférja volt két férfival, amibõl az egész történet lett, de lehet, hogy nem Spike volt az elsõ, max az elsõ, aki túlélte... Az, hogy a végén vele marad a harcban is, és teljesen elhatározott, már lehet azért, mert tudja, hogy miután elment hozzá, Vicious már holtan akarja látni... Nem mondom, hogy így van, de lehet-e így?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

A végsõ párbajban teljesen biztos, hogy Vicious is a saját haláláért is harcol, de a fõ különbség kettejuk között nem ez szvsz. Az a különbség, hogy Vicious gyûlöli Spike-ot, mivel õ csábította el tõle Juliát, õ miatta ment tönkre a kapcsolata vele. Hiába maradt végül Julia nála, de szvsz utána már nem folytatták azt a kapcsolatot úgy ahogyan elõtte. Spike nem gyûlöli Vicious-t egyszerûen csak nincs további értelme életének. Eddig is csak az tartotta életben, hogy(ha nem is vele de) Julia életben van. Végülis nem Vicious ölte meg Juliát, azért sem õ a hibás, hogy Spike beleszeretett, és még az is érthetõ valamennyire, hogy ha egy bandavezér feleségét elszereti valaki, akkor az veszélybe sodorja magát.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonSpike nem gyûlöli Vicious-t egyszerûen csak nincs további értelme életének.
Ezzel nem értek egyet. Nézd meg, hogy néz ki a szeme, amikor a karjaiban tartja Juliát... Nagyon dühös, gyûlöli Vicious-t, és el akarja pusztítani. Ez a gyûlölet hajtja odafelé (rengeteg ellenféllel szemben is sikerrel harcol), és miután megölte õt, ez kihuny, és már semmi sem hajtja (mély sebet kapott, de ha azt túlélte, hogy kizuhant a templomból, vagy hogy felrobbantotta Pierre le fou, akkor ezt is túlélhette volna... ha akarja).

Quote from: Raggie GordonVégül is nem Vicious ölte meg Juliát, azért sem õ a hibás, hogy Spike beleszeretett, és még az is érthetõ valamennyire, hogy ha egy bandavezér feleségét elszereti valaki, akkor az veszélybe sodorja magát.
Hát nem õ ölte meg szó szerinti értelemben, de teljességgel rajta múlt a halála. Azután lövik le, hogy Vicious már átvette a hatalmat. Az elõzõ fõnökök is vadásztak mindenkit, aki kapcsolatban volt Vicious-szel, de miután sikerül neki a hatalomátvétel, biztos, hogy az eddigi "vadászok" nem azzal voltak elfoglalva, hogy elõzõ fõnökeik parancsát teljesítsék, hanem Vicious tetteivel és azok következményeivel lehettek elfoglalva.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!