Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: HVp213Ami kicsit zavart, hogy történelmi háttér csak a legvégén max egy 1 perces jelenetbe tûnik fel, s ekkor tisztult ki nálam ki is a "fõszereplõ" valójába (tény ezt a poént csak a végén volt szabad lelõni)!
De azért te is lelövöd az avataroddal! :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizDe azért te is lelövöd az avataroddal! :hehe:
:D Asszem anno pont ezert nem keszitettem el, pedig nagyon tetszett. De ha vki kicsit is gondolkodik, akkor ugyis rajon.

Egyebkent HVp213: udvozollek a Hellsing-mania klubban. :__devil: :D

En mostanaban nem neztem animet, mert leginkabb a jegyzeteimet nezegettem. Es forumoznom se kene, de mar menthetetlenul fuggo vagyok...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: KvikvegEn mostanaban nem neztem animet, mert leginkabb a jegyzeteimet nezegettem. Es forumoznom se kene, de mar menthetetlenul fuggo vagyok...
Én is egyre többet fórumozok, ahogy közeledik az érettségi (szóbeli)... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Quote from: RamizDe azért te is lelövöd az avataroddal! :hehe:
Tudom tudom szemét gyilkos vagyok...  :__devil:
Bár aki látta a filmet s nem esett a lábára a megértés köve annak már mind1 (annak az avatarom se lesz nagy liliom zúzás)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Fazék

#2884
Manu már nagyon jól összefoglalta  a sorozatot, én csak annyit tennék hozzá, hogy ha ezek után nem folytatják kitekerem a nyakukat :morci: :)

Fazék

Quote from: HVp213Bár aki látta a filmet s nem esett a lábára a megértés köve annak már mind1 (annak az avatarom se lesz nagy liliom zúzás)
Én például teljesen értetlenül álltam az avatar-odra tett megjegyzést illetõen, a dolog eléggé egyértelmû magától is sztem. Amúgy pontosan honnan van, amivé átalakul az avatar-odban Dra izé Alucard?

HVp213

Quote from: BlimpÉn például teljesen értetlenül álltam az avatar-odra tett megjegyzést illetõen, a dolog eléggé egyértelmû magától is sztem. Amúgy pontosan honnan van, amivé átalakul az avatar-odban Dra izé Alucard?
ezt már rég ki akartam próbálni: (spoiler)
13. rész vége
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Fazék

Quote from: HVp213ezt már rég ki akartam próbálni: (spoiler)
13. rész vége
Már rég volt hogy megnéztem, nem emlékszem rá pontosan. Azon kívül, hogy kb az elsõ résztõl lehet tudni, hogy õ Dracula, mit mondanak még?

HVp213

#2888
Quote from: BlimpMár rég volt hogy megnéztem, nem emlékszem rá pontosan. Azon kívül, hogy kb az elsõ résztõl lehet tudni, hogy õ Dracula, mit mondanak még?
Én pl nem tudtam végig h õ az aki õ mert én meg  :lame:  vagyok! Nem mondanak a végén se semmit, nekem onnan esett le amikor a végén a másik vámpírt karóba húzta!
edit: Mert mint tudjuk Dracula = Vlad Depes Erdélyi fejedelem ha jól emlékszem (legalábbis vele szokták azonosítani), és az õ szokása volt ez a kellemes kivégzési módszer!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Fazék

Quote from: HVp213Én pl nem tudtam végig h õ az aki õ mert én meg  :lame:  vagyok! Nem mondanak a végén se semmit, nekem onnan esett le amikor a végén a másik vámpírt karóba húzta!
edit: Mert mint tudjuk Dracula = Vlad Depes Erdélyi fejedelem ha jól emlékszem (legalábbis vele szokták azonosítani), és az õ szokása volt ez a kellemes kivégzési módszer!
Abszolút nem lame dolog nem rájönni azonnal, nekem egyszerûen vámpír+fura név ismerõs betûkkel = próbáljuk meg visszafelé elolvasni, kész a süti :)

HVp213

Quote from: BlimpAbszolút nem lame dolog nem rájönni azonnal, nekem egyszerûen vámpír+fura név ismerõs betûkkel = próbáljuk meg visszafelé elolvasni, kész a süti :)
Én nem voltam ilyen kreativ kedvembe... Amikor elkezdtem nézni nyálcsurgatva néztem magamelé s hallgattam a jó kis muzsikát ami jellemzi végig a filmet :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: KvikvegEgyebkent HVp213: udvozollek a Hellsing-mania klubban. :__devil: :D
Csatlakozom! És legyünk minél többen!  :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

DarkstaAaR^.^



Which character are you test by Naruto - Kun.com

Miura

Ghost in the shell stand alone complex series 1 ;)
tetszett..
a gITS második film az nagyon nem jött be nekem,de az eslõ film,és ez a sorozat nagyon ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Foirec

Tudnátok mondani a Green Green,Girls Bravo,Love Hina-hoz hasonló stílusú animéket?

HVp213

Quote from: FoirecTudnátok mondani a Green Green,Girls Bravo,Love Hina-hoz hasonló stílusú animéket?
Szerintem erre illik körölbelül a leírás: Ajimu Beach Story Ova! (gondolom a romantikus stilust kersed, mert akkor ez jólesz)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: MiuraGhost in the shell stand alone complex series 1 ;)
tetszett..
a gITS második film az nagyon nem jött be nekem,de az eslõ film,és ez a sorozat nagyon ;)
Nekem 2 szer kellet megnézzem a második filmt hogy megirthesem..kb mint a matrix :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Djinn

Happy World :haha:
Ma este néztük meg. Nagyon aranyos és vicces kis anime. Csak éppen rettentõ rövid. Nekem úgy úgy tünt, volt egy "mondanivaló"  (tömören :"soha ne add fel") és eköré építettek egy nagyon halvány keretet. Jó volt így is, de szvsz a szituáció elbírt volna több részt is, amiken jókat lehet nevetni. :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: FoirecTudnátok mondani a Green Green,Girls Bravo,Love Hina-hoz hasonló stílusú animéket?
Ha comedy/ecchi animét keresel (mint ezek is), akkor pl. Mahoromatic, Rizelmine, Popotan, na és persze Midori no Hibi :D
Quote from: Djinna szituáció elbírt volna több részt is, amiken jókat lehet nevetni. :D
Igen, eredetileg asszem 12 részesre tervezték, csak nem voltak jók az elsõ reakciók, ezért szépen leálltak a projecttel...

RE@L

Quote from: NecridNekem 2 szer kellet megnézzem a második filmt hogy megirthesem..kb mint a matrix :)


Én akárhányszor megtudom nézni  :lul:  annyira szeretem, mondanivalója 1 bõl átjött.... sok apró utalás van az elõzõ részre, és ne felejtsétek el h a SAC ot nem Mamorou Oshii rendezte.... csak a studiója! 1x re amikor néztem a SAC ot szinte szörnyülködtem h mit csináltak a GITS el máshogy vannak rajzolva a szereplõk (kimaradtak az eredeti filmben akik a mangából vannak SAC ban bennevannak). A SAC sokkal jobban követi 1 kicsit a Manga történeteit, nekem 1 animém GITS volt és GITS marad sokáig még az etalon (minden ami GITS :haha: )

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Quote from: RE@LÉn akárhányszor megtudom nézni  :lul:  annyira szeretem, mondanivalója 1 bõl átjött.... sok apró utalás van az elõzõ részre, és ne felejtsétek el h a SAC ot nem Mamorou Oshii rendezte.... csak a studiója! 1x re amikor néztem a SAC ot szinte szörnyülködtem h mit csináltak a GITS el máshogy vannak rajzolva a szereplõk (kimaradtak az eredeti filmben akik a mangából vannak SAC ban bennevannak). A SAC sokkal jobban követi 1 kicsit a Manga történeteit, nekem 1 animém GITS volt és GITS marad sokáig még az etalon (minden ami GITS :haha: )
Egyetértek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Amugy Látta vki a Gohotto címu samurai-os film? aki látta össz pls velem a véleményét..sokat olvastam róla csak nemtudom hogy érdemes-e letölteni?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: NecridAmugy Látta vki a Gohotto címu samurai-os film? aki látta össz pls velem a véleményét..sokat olvastam róla csak nemtudom hogy érdemes-e letölteni?
Ez a kérdés ebbe a topic-ba illik. A film címe Gohatto. :) És ha jól látom Takeshi Kitano is szerepel benne, imdb-n 7.0-s az értékelése vagyis annyira rossz nem lehet. :) De még én se láttam.

Necrid^

Quote from: BlimpEz a kérdés ebbe a topic-ba illik. A film címe Gohatto. :) És ha jól látom Takeshi Kitano is szerepel benne, imdb-n 7.0-s az értékelése vagyis annyira rossz nem lehet. :) De még én se láttam.
Thx master.. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Tyrael

Quote from: White SeeDMivel épppen a Crono Tiger-el gamelek, nincs idõm anime-ra.
Egy Elfen Lied extra részre futotta az idõmbõl.
Egyes helyeken mintha igénytelen lett volna a rajzolás nem? Vagy csak szvsz spóroltak pár helyen a részleteséggel.
Amúgy jó volt. Meglehetõsen vidám. (A többihez képest:p)
Jól jön az a rész a folyamatos dráma mellett:)
Trigger
Tiger=tigris
Trigger=ravasz, elsutoszerkezet, lehet atvitt ertelemben is.

Tyrael

.Attila

Quote from: TyraelTrigger
Tiger=tigris
Trigger=ravasz, elsutoszerkezet, lehet atvitt ertelemben is.

Tyrael
És Chrono Trigger :)

Tyrael

Quote from: BonciÉs Chrono Trigger :)
igaz, csak ugye a foszereplot is chrono-nak hivjak a trigger-ben es ez kavar be nalam :)

Tyrael

Darkstar

Quote from: White SeeDEgyes helyeken mintha igénytelen lett volna a rajzolás nem? Vagy csak szvsz spóroltak pár helyen a részleteséggel.
Amúgy jó volt. Meglehetõsen vidám. (A többihez képest:p)
Jól jön az a rész a folyamatos dráma mellett:)

Szerintem nem igénytelen volt, hanem szokatlan. -> Pl a végén, amikor Bando olyan hülyén ugrál a parton. Ilyen eddig nem volt.
Egyébként tényleg jó lett, szinte biztos vagyok benne, hogy lesz egy második sorozat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Miura

Pretear ;)
mangához képest mást volt..a szörnyek gagyik voltak,de nagyon szép lett az anime,nagyon tetszett;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Moha

Quote from: MiuraPretear ;)
mangához képest mást volt..a szörnyek gagyik voltak,de nagyon szép lett az anime,nagyon tetszett;)
Szörnyek??? :confused: Nemrég írtam ki ezt az animét. Még nem láttam, de jónak tûnt. Most akkor ez valami darkos anime?  :eeek: