Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Alkyra

Nah. Visszajöttem! :d(nemmintha bárkinek is feltûnt volna, hogy elmentem...)

Az elmúlt egy hónapról teszek jelentést:

3 animet akartam végignézni, de csak kettõt sikerült...(nem sikerült az egyiknél teljesen leszedni a filmet...csak a felét...így nem folytattam)

az egyik a HAnaukoyo Maid-s volt.
Ez egy eléggé gyengus anime. Se eleje, se vége nincsen.
Bár volt benne pár fun jelenet(a maidek seggrészegen tántorognak :) ), de semmi extra.
Nem ajánlott megnézni.

A másik már jelentõsebb anime: Ghost In the Shell
Nos igen. Ez az az anime stílus amit NAGYON utálok: Darkside Sci-fi.
Brr...(asszem Bonci senpaitól kérdeztem anno h a Chotbitsban nem lesz-e olyan jelenet ahol a robotok belsejét mutatják...vagy vlm hasonló...ugyanis azt nem bírom(gyerekkori félelem..))

Szal maga a stílus az nem jönn be nekem.
De a többi....
Nos igen...Szavam nem volt. Eszméletlen jó grafika(néha megállítottam, hogy megnézzem, hogy ezt TÉNYLEG rajzolták...) hihetetlen jó sztori s nagyon hátborzongató történetvezetés(alig tudtam eladudni utána<- egy sötét szobában, éjfél körül, egyedül néztem  meg :)  :) nem vicc)
Szal a hangulat a toppon volt.

Volt pár olyan jelenet amitõl falfehér lettem(amikor a csaj nekiesik annak a tanknak egyedül s megpróbálja feltépni a ajtót rajta s ...brrrrrrr), de alapjában véve eszméletlen jó anime. :jee:
Örülök, hogy megnéztem.(de többet nem fogom az tuti.  :haha: )

Asszem nekiállok CB-t nézni...

sirtomi

Quote from: AlkyraA másik már jelentõsebb anime: Ghost In the Shell
Nos igen. Ez az az anime stílus amit NAGYON utálok: Darkside Sci-fi.
Brr...(asszem Bonci senpaitól kérdeztem anno h a Chotbitsban nem lesz-e olyan jelenet ahol a robotok belsejét mutatják...vagy vlm hasonló...ugyanis azt nem bírom(gyerekkori félelem..))

Szal maga a stílus az nem jönn be nekem.
De a többi....
Nos igen...Szavam nem volt. Eszméletlen jó grafika(néha megállítottam, hogy megnézzem, hogy ezt TÉNYLEG rajzolták...) hihetetlen jó sztori s nagyon hátborzongató történetvezetés(alig tudtam eladudni utána<- egy sötét szobában, éjfél körül, egyedül néztem  meg :)  :) nem vicc)
Szal a hangulat a toppon volt.

Volt pár olyan jelenet amitõl falfehér lettem(amikor a csaj nekiesik annak a tanknak egyedül s megpróbálja feltépni a ajtót rajta s ...brrrrrrr), de alapjában véve eszméletlen jó anime. :jee:
Örülök, hogy megnéztem.(de többet nem fogom az tuti.  :haha: )

Asszem nekiállok CB-t nézni...
A CB-t csak ajánlani tudom. Sokan fognak még örülni ennek :D  :jee:

Nem igazán értem mi a problémád az említett jelenettel és dolgokkal a GitS -ben, én semmi borzongatót nem találtam benne, de a többivel egyetértek, fantasztikus anime  :jee:

Alkyra

Quote from: sirtomiA CB-t csak ajánlani tudom. Sokan fognak még örülni ennek :D  :jee:

Nem igazán értem mi a problémád az említett jelenettel és dolgokkal a GitS -ben, én semmi borzongatót nem találtam benne, de a többivel egyetértek, fantasztikus anime  :jee:

Nem bírom az a félig robot félig embereket.
Egyszerûen utálom õket.
Más az, h megmaradt bennem egy gyerekkori félelem.:D

Mi a borzongató azon a jeleneten?
Áh semmi,  csak a csaj annyira megerõltetti magát, hogy a robotalkatrészei darabokra szakítják a testét s mutatják, hogy szépen lassan leválik a hús a fémrõl..brrrrrrr

Rune

Quote from: InkvisitorValaki korábban azt írta, hogy a wolfs rain unalmas, eseménytelen. Szerintem egyátalán nem, sõt király! :jee:
Örülök hogy ezt mondod. Szerintem sem unalmas...legfeljebb egy kicsit elvont...nekem mindenesetre az egyik kedvencem:)
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

death_scythe

Quote from: BonciAd2: spoilerhez: igen, jól sejted.
Éljen ennek nagyon örülök :jee: Kösz Bonci

Más... megnéztem a Scool Rumble-t.IIIIIIgen ez a nekem való mûfaj(baromi sokat lehet röghögni és van benne romantikus rész is jó sok); nagyon tetszett. A poénok azt hiszem nem sértek meg senkit, ha azt mondom vannak olyan elborultak és viccesek mint az Azumanga-ban csak itt van történet is, és kapcsolat a részek között.Tíz  részbe telt de rájöttem hogy Eri-chan hangját ugyan az játsza mint a Love Hina-ba Narusegawa-ét(innentõl nem volt kétséges melyik karakter lesz a kedvenc) végig drukkoltam az egész sorozatot hogy Harima-kun majd csak megtérül és összejön Eri-vel de az utolsó rész mindent hazavágott ott egyszerûen túl sok az álom jelenet (legalábbis szerintem ). Ennek ellenére az inas a lapáttal zseniális volt az utolsó részben mikor elütütték Harima-t.Nagy szívfájdalmam hogy nem oldották meg egyik romantikus szálat sem :bruhuhu: hogy lehet így abbahagyni egy sorozatot? Folytatást akarok!!
Tényleg vki nem tudja lesz folytatása bármilyen formában? Akár még mangában is hajlandó lennék olvasni csak folytatódjon.
Addig is drukkolok hogyha folytatódik akkor az írok összekupálják Eri-chant és Harima-kunt. Õk lennének a kedvenc párom a sorozatban, tisztára ilyen szeretem-utálom kapcsolat lenne.
A francba már megint jó sokat írtam, bocsi hogy így rabololm a helyett.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Darkstar

Quote from: death_scytheÉljen ennek nagyon örülök :jee: Kösz Bonci

Más... megnéztem a Scool Rumble-t...

Ha az ftp-rõl töltötted, akkor ott az utolsó 3 rész még nincs fent, tehát lehet, hogy le fogják zárni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Én úgy emléxem, hogy az utolsó részben Tenma-chan azt mondta, hogy találkozunk a következõ Seasonben. :) (ez nincs fönn az ftpn)
Én is nagyon remélem, hogy lesz folytatása.

Ha meg nem akkor moha és én együtt fogunk lázadni. :jee:  :haha:
Gyere csatlakozz te is! :D:D

.Attila

Quote from: death_scytheFolytatást akarok!!
Tényleg vki nem tudja lesz folytatása bármilyen formában? Akár még mangában is hajlandó lennék olvasni csak folytatódjon.
Az ftp-n 22 rész van fent, a sorozat pedig 26 részes ;)
De még így sincs lezárva a történet. Manga-ban folytatódik, anime-ben sajnos igen kérdéses, hogy lesz folytatás.

Kvikveg

Felkeltem, mert felebresztett a telefon... Bekapcsoltam a gepet. Raneztem a topic cimere es mi ugrott be? Az ágyam! :D

GitS robot-reszei: erdekes, mert en erzekeny vagyok az emberi test eltorzulasara, marmint serulesekre, stb, de ez nem zavart. Ha igazi emberrel tortenik, megyek lavrot keresni, de igy hogy gep volt nem volt veszes, csak kicsit ijeszto, mert hat cserelheto... :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Most hajnalban fejeztem be a D.N.Angel-t. Az elején kivoltam, hogy egy ilyen eltalált alapsztorit hogy lehet ennyire elkavarni, de amint az ember belerázódik ez is rendesen addiktív lesz - legalábbis nekem az volt. Eltekintve egy résztõl, ami atomlaposra sikeredett ("Adonis of the Garden of Wows"), végig volt benne valami, ami adott az egésznek egyfajta atmoszférát. Amivel nem vagyok kibékülve az az, hogy amint komolyabban beindultak a történések, valahogy nagyon hamar vége lett. Van ebbõl valami folytatás valami formában, vagy Dark és Krad végleg be vannak zárva, Niwa-kun meg boldogan éldegél Riku-chan-nal, oszt pá?

ReLax18

Épp most fejeztem be a Fruits Basket-et...
A megnézésére az ösztönzött, hogy egy AMV-ben egy hatalmasat spoilerkedtek a sorozat végérõl, és az amit láttam tetszett. Azt hittem, hogy végig olyan lesz, mint amit láttam, de egy kis keresgélés után rájöttem, hogy ez nem olyan sorozat. De gondoltam belenézek.
Vicces, kissé szomorú anime az érzésekrõl, érzelmekrõl egy kicsit megspékelve a kínai horoszkóp rejtelmeivel. Néha nagyon bugyuta, néha pedig nagyon komoly. A vége (kb. az utolsó 3 rész) pedig valami fenomenális. Majdnem sírtam rajta :bruhuhu:
Azt kell mondjam tetszett...jobban, mint bármely más anime amit eddig láttam. 10-es skálán nálam 9-et kapna :jee:

...na most jöhet az Excel Saga :lul:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Alkyra

Quote from: KvikvegFelkeltem, mert felebresztett a telefon... Bekapcsoltam a gepet. Raneztem a topic cimere es mi ugrott be? Az ágyam! :D

GitS robot-reszei: erdekes, mert en erzekeny vagyok az emberi test eltorzulasara, marmint serulesekre, stb, de ez nem zavart. Ha igazi emberrel tortenik, megyek lavrot keresni, de igy hogy gep volt nem volt veszes, csak kicsit ijeszto, mert hat cserelheto... :rolleyes:

Ebben van valami...de ne feledd, hogy a lány, NEMCSAK egy robot volt..hanem
egy android...

Fruit Basket: Ezt én is láttam nem rég...Valaki megmagyarázná az utolsó 3 részt?? Me pl az uccsóból egy szót sem értettem...

Itachi

Quote from: AlkyraNah. Visszajöttem! :d(nemmintha bárkinek is feltûnt volna, hogy elmentem...)

Az elmúlt egy hónapról teszek jelentést:

3 animet akartam végignézni, de csak kettõt sikerült...(nem sikerült az egyiknél teljesen leszedni a filmet...csak a felét...így nem folytattam)

az egyik a HAnaukoyo Maid-s volt.
Ez egy eléggé gyengus anime. Se eleje, se vége nincsen.
Bár volt benne pár fun jelenet(a maidek seggrészegen tántorognak :) ), de semmi extra.
Nem ajánlott megnézni.

A másik már jelentõsebb anime: Ghost In the Shell
Nos igen. Ez az az anime stílus amit NAGYON utálok: Darkside Sci-fi.
Brr...(asszem Bonci senpaitól kérdeztem anno h a Chotbitsban nem lesz-e olyan jelenet ahol a robotok belsejét mutatják...vagy vlm hasonló...ugyanis azt nem bírom(gyerekkori félelem..))

Szal maga a stílus az nem jönn be nekem.
De a többi....
Nos igen...Szavam nem volt. Eszméletlen jó grafika(néha megállítottam, hogy megnézzem, hogy ezt TÉNYLEG rajzolták...) hihetetlen jó sztori s nagyon hátborzongató történetvezetés(alig tudtam eladudni utána<- egy sötét szobában, éjfél körül, egyedül néztem  meg :)  :) nem vicc)
Szal a hangulat a toppon volt.

Volt pár olyan jelenet amitõl falfehér lettem(amikor a csaj nekiesik annak a tanknak egyedül s megpróbálja feltépni a ajtót rajta s ...brrrrrrr), de alapjában véve eszméletlen jó anime. :jee:
Örülök, hogy megnéztem.(de többet nem fogom az tuti.  :haha: )

Asszem nekiállok CB-t nézni...
Olvass Berserk mangát...Akkor meg tudod miaz a félelem...Bár szerintem te az animet se bírnád.... :__devil:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

sirtomi

Quote from: ItachiOlvass Berserk mangát...Akkor meg tudod miaz a félelem...Bár szerintem te az animet se bírnád.... :__devil:
Jó hogy eszembe juttattad, már ideje lenne elolvasni a mangát.

A Berserk anime nagyon jó! Már rég láttam, lehet hogy meg kéne néznem mégegyszer.

Necrid^

Quote from: ItachiOlvass Berserk mangát...Akkor meg tudod miaz a félelem...Bár szerintem te az animet se bírnád.... :__devil:
Nem olyan vészes az.. láttam már durvábbat.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

a múltkor elfelejtettem megemlíteni a borzalmasan gyenge intro és outro-t...
az elsõ 10 perc után le akartam szídni ezt a részt, de valahogy utána megfogott az elmebeteg csúnya bácsi és így megbocsájtottam azt az erõltetett leszbikus jelenetet is (ami természetesen magában nagyon is tetszett :D, de ettõl még negatívum, hogy ilyen olcsó trükkökkel akarják növelni a nézõi kedvet...) a maradék percekben a szokásos iskolai balhék vannak a középpontban, egy részük egész poénos lett, de olyan furán még jobban el vannak túlozva ez események, mint az elsõ sorozatban, pontosabban a reakciók, vagy nem is tudom mi, na, izé, az, hát tudjátok, vagy akármi :) no. a katonai komolykodás továbbra is nevetséges, de elég ha jól néz ki és mellette meglegyenek a poénok, akkor nem fog különösebben zavarni :)

ReLax18

Quote from: AlkyraFruit Basket: Ezt én is láttam nem rég...Valaki megmagyarázná az utolsó 3 részt?? Me pl az uccsóból egy szót sem értettem...

Nah akkor...SPOILER:
Megérkezik Kazuma, Kyo mestere, aki azért jött, hogy megmutassa Tohru-nak Kyo "igazi" formáját. Akito, aki beleegyezik ebbe, titkon azt reméli, hogy Tohru annyira meg fog rémülni, hogy a ház közelébe se fog menni (és Yuki újra boldogtalan lesz). Kazuma leveszi Kyo bal karjáról a karkötõt, és egy szörnnyé változik (de az eszét nem veszti el, õ még õ marad). Tohru utána megy, találkozik Akito-val, aki elbátortalanítja az amúgy is megzavarodott lányt. Tohru-t az anyja sírjánál találja meg a 2 barátnõje. Hanajima erõt önt belé, és Tohru elindul megkeresni Kyo-t. Kyo nagyon rosszul érzi magát, mert a saját anyja se szerette õt, úgy ahogy volt. Ekkor megjelenik Tohru, és el akar futni, de szembe találja magát Yuki-val, aki elkapja. Tohru bevallja az érzéseit Kyo-nak...hogy fél tõle, de akkor is szeretné, hogy visszamenjenek együtt a házba. Ekkor Kyo visszaváltozik emberi alakjába, és megöleli Tohru-t. Ezután hazamennek. A következõ nap Tohru megkéri Shigurét, hogy vigye el Akito-hoz, mivel megtudja, hogy Akito az átkot a testén viseli, és csak ezért él még egy kis ideig. Mikor elmennek hozzá, Akito épp bántaná Tohru-t, mikor közbeavatkozik Yuki és Shigure. Akito elmondja neki, hogy ez nem élet, hogy õ már szinte nem is él. Tohru viszont elmondja, hogy ahogy érez most az a bizonyíték arra, hogy életben van. Akito elengedi, és megengedi, hogy a Sohmáékkal maradjon.

Na kb. ennyi... :)
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Moha

Végre sikerült befejeznem. Mostanában alig volt idõm.
Röviden: :kiraly:
A fõszereplõ, Shima-chan (Shipon) annnnnnyira aranyos! :o És a személyisége is tetszett, kicsit ügyetlen néha, de kitart az elhatározása mellett és végigviszi, amit eltervezett. Ja, és jól tud programozni. :) Hmmm, valami ilyesmi kaliberû barátnõt el tudnék viselni... ^_^ Csak az a baj, hogy 16 éves... ööö illetve a kései ükunokám lehetne... vagyis... hogy is van ez? :p

Szóval: egy nagyon jó romantikus sci-fi anime, kevés mecha beütéssel. Nem hemzseg a poénoktól, de ami van benne, azok jók és a megfelelõ idõben vannak elsütve.
A szereplõgárda elég népes, sok különféle egyéniség van, jól össze lett válogatva a csapat.
A történet - attól függetlenül, hogy sci-fi - viszonylag hihetõ, mindössze egy dolgot nem tudok elhinni: hogy sikerült elérni a totális világbékét...

A grafika szuper. Látszik kicsit rajta a CG, de nincs az a "gépies" mozgás, szóval rendesen kitettek magukért.
Az aláfesõ zenék fenomenálisak, az intro viszont annyira nem tetszett (persze azért nem rossz)

A két utolsó résznél nagyon felgyorsulnak az események. Tényleg izgalmasra sikeredett. Méltó befejezése volt a sorozatnak. Csak lestem egy nagyot, már azt hittem, hogy Shima-chan meghalt, mikor elhárította a gravitációs mezõt... :körömrágó smiley:
Szóval szépen le lett zárva, nem maradt befejezetlen.

Negatívumként mindössze annyit tudnék felhozni, hogy a közepe felé - szvsz - kicsit ellaposodott a történet.

Mit is mondjak még... sci-fi és romantika rajongóknak kötelezõ. :)

Most azt hiszem, keresek valami rövid comedy és/vagy ecchi sorozatot.
Jöhetnek ajánlások is. :D

Kvikveg

Quote from: AlkyraEbben van valami...de ne feledd, hogy a lány, NEMCSAK egy robot volt..hanem
egy android...
Tudom en! :rolleyes:

Berserk?? En az elso par reszt lattam, de ott meg nem volt veszes. Kiveve egy jelenetet. A mangabol meg csak par lapot, azok jok voltak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

death_scythe

Quote from: AlkyraÉn úgy emléxem, hogy az utolsó részben Tenma-chan azt mondta, hogy találkozunk a következõ Seasonben. :) (ez nincs fönn az ftpn)
Én is nagyon remélem, hogy lesz folytatása.

Ha meg nem akkor moha és én együtt fogunk lázadni. :jee:  :haha:
Gyere csatlakozz te is! :D:D
Ezennel csatlakozom én is akkor a lázadók népes szövetségéhez :D

Quote from: BonciManga-ban folytatódik, anime-ben sajnos igen kérdéses, hogy lesz folytatás.
Anime-ból mind a 26 részt láttam.
A School Rumble manga-t honnét tudnám megszerezni?Még abszolút nem olvastam manga-t ugyhogy egy lelõhelyet se tudok. :lame:
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Fazék

Quote from: death_scytheA School Rumble manga-t honnét tudnám megszerezni?Még abszolút nem olvastam manga-t ugyhogy egy lelõhelyet se tudok. :lame:
Teljesen fölösleges beszerezni a manga-t, mert egy az egyben, szóról-szóra ugyanaz, mint az anime... és a fordításával még azt hiszem hátrébb is tartanak, mint ahol a sorozat tart... talán fél-1 éven belül jön a második sorozat és minden elvonási tünetekben szenvedõ ember, megnyugodhat egy idõre :)
(élve megnyúzom õket, ha nem folytatják a sorozatot :morci: :))

Rounin

Quote from: Fazék(élve megnyúzom õket, ha nem folytatják a sorozatot :morci: :))

Na ez majd kellõen inspirálóan hat rájuk. Akkor aztán folytatják bõszen :p ;)

Fazék

#3412
Quote from: RouninNa ez majd kellõen inspirálóan hat rájuk. Akkor aztán folytatják bõszen :p ;)
Don't underestimate the power of the Potter side of the Force! :__devil:

.Attila

Quote from: White SeeDAz az FMP Second Raid az a sorozat folytatása? Most készül még? Vagy az micsoda?
Igen. Igen. Megválaszoltad magad :)

Fazék

Quote from: White SeeDAz az FMP Second Raid az a sorozat folytatása? Most készül még? Vagy az micsoda?
Igen mostanában kezdték el adni a sorozatot, a 2. résznél tartanak.

Necrid^

Ikkitousen Aki látta irjón pls róla vmit.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mantaray

Nekem az utolsó Anime, amit láttam a "He is my Master" volt.
Valami eszméletlen poén sorozat, kár hogy csak 12 részes. Nagyon vicces jeleneteket tartalmaz.
Igaz kicsit sex-orientált az egész, de amilyen szituációk/kapcsolatok kialakulnak benne.... nem lehet neki ellenállni.
Amikor elkezdtem nézni, nem nagyon nyerte el a tetszésem, de lassan olyan érdekes lett a történet, hogy nem bírtam abbahagyni.
Megéri, ha valaki meg akarja nézni, nekem nagyon bejött.
In a fight between Good and Evil
Is not the power that counts,
But the Beauty...



.Attila

Quote from: Fazéka múltkor elfelejtettem megemlíteni a borzalmasan gyenge intro és outro-t...
az elsõ 10 perc után le akartam szídni ezt a részt, de valahogy utána megfogott az elmebeteg csúnya bácsi és így megbocsájtottam azt az erõltetett leszbikus jelenetet is (ami természetesen magában nagyon is tetszett :D, de ettõl még negatívum, hogy ilyen olcsó trükkökkel akarják növelni a nézõi kedvet...) a maradék percekben a szokásos iskolai balhék vannak a középpontban, egy részük egész poénos lett, de olyan furán még jobban el vannak túlozva ez események, mint az elsõ sorozatban, pontosabban a reakciók, vagy nem is tudom mi, na, izé, az, hát tudjátok, vagy akármi :) no. a katonai komolykodás továbbra is nevetséges, de elég ha jól néz ki és mellette meglegyenek a poénok, akkor nem fog különösebben zavarni :)
Sagara Sousuke strikes again :jee:
Esküszöm nem értem, neked mi a bajod vele :confused:
Erõltetett leszbikus jelenet... majd ha többet megtudunk a két lány kapcsolatáról, akkor lehet elemezgetni szerintem, most még igencsak elhamarkodott véleményeket lehet csak alkotni (hidd el, én se örülök a leszbikusságnak... agilis, késes lány... brings back memories :rolleyes:, de ez is leszbi :().
Az eltúlzott reakciókat részét nem értettem. Ha Sagara túlreagálja a dolgot? Õ már csak ilyen :haha:
Katonai komolykodás nevetséges... ezt sem értem, kifejtenéd részletesebben?

Fazék

Quote from: BonciErõltetett leszbikus jelenet... majd ha többet megtudunk a két lány kapcsolatáról, akkor lehet elemezgetni szerintem, most még igencsak elhamarkodott véleményeket lehet csak alkotni (hidd el, én se örülök a leszbikusságnak... agilis, késes lány... brings back memories :rolleyes:, de ez is leszbi :().
Nekem speciel semmi bajom a leszbikus csajokkal, jó nézni õket... egy hentai-ban! Ide tök fölösleges az ilyen elem, tisztán nézõcsábítás, fan-service szaga van a dolognak. Jó persze biztos meg lehet magyarázni a dolgot, meg amúgyis gyakran fürdik az ember meztelenül illetve, utána járkál úgy egy kicsit a lakásban, de totál fölöslegesnek érzem egyelõre ezt a részt.
Quote from: BonciKatonai komolykodás nevetséges... ezt sem értem, kifejtenéd részletesebben?
Kezd egyre inkább nem tetszeni az ilyen eligazításos, harci meglepõdéses satöbbi szövegek az anime-kben, mintha idióta lenne az egész bagázs, és egy önálló gondolatuk nem lenne, egy következtetésekre képes ember se lenne köztük. A szuper-hiper tengeralattjáró 15 fõs harci legénységének a tájékoztatása a Lambda meghajtóról, valami katasztrófálisan banálisnak hatott... Azt hiszem kezdem megunni az anime kliséket, pedig nem is nézek sokat mostanában. :(

Csak hogy legyen fogalmatok az ízlésemrõl (legyen mi alapján el-/megítélni), jelenleg a Jóbarátok sorozatot nézem végig újból az elejétõl immár harmadszor, de most már végre angolul. A 7. sorozat közepe felé tartok és vszleg továbbra is meglesz a napi 4-6 rész és fetrengek ezen a sorozaton annyira átkozottul jó sokadszorra is! :D

zolan43

Lehet, hogy az én szemem csal, de szerintem az elsõ sorozat szebb volt... De lehet, hogy a Shinsen-Subs csapat tevékenységének tudható be... Tegnap óta tölthetõ a 3. epizód. (torrent)