Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: White SeeDSchool Rumble

Utolsó 4 rész:
Nem volt nagy durranás. Sokkal többre számítottam. Ilyen jó sorozat után ilyen béna véget:(
Így összesen a sorozatra 93%-ot adnék.
Véget? Még nincs vége ;)

ReLax18

The Cat Returns: Ghibli film, igaz nem a Chihiro és a Mononoke Hime rendezõjétõl(?). Szép volt, jó volt, olyan Disney-s hangulatom volt mikor néztem. A szereplõk szerethetõk, aranyosak. Aranyos matinéfilm. :jee:

Grave of the Fireflies: na ezt épp most fejeztem be, és még nagyon a hatása alatt vagyok. A film egyszerûen lehengerlõ. A történet nagyon megindító, és egyben lehangoló. Legfeljebb a grafikájába köthetnék bele...de nem teszem, mert ez úgy jó ahogy van...legjobb anime film amit eddig láttam :hail:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

zolan43

A történet tovább bonyolódik. Section 9 a menekültek felé tartanak a plutóniummal. A hadsereg körbeveszi a megszállt területet és elszigeteli. Az epizód végén elkezdõdik a harc.
Bárcsak ne kéne több hónapot várni a következõ részig...

Damnatus

Quote from: ReLax18legjobb anime film amit eddig láttam :hail:
Az nem biztos, de drmának tényleg a legjobb!

sirtomi

Quote from: ReLax18A sorozatot még nem láttam, de a filmet igen, és azt kell mondjam, hogy tényleg jó. Fõleg mikor Spike "takarítósdit játszik" :) Most már csak a sorozatot kéne megnéznem, hogy olyan jó-e, mint a film :)
Elõbb nézted meg a filmet? Pedig szerintem úgy nem lehet olyan jó. Gyakorlatilag szinte semmit nem lehet tudni akkor a szereplõkrõl.

.Attila

Quote from: sirtomiElõbb nézted meg a filmet? Pedig szerintem úgy nem lehet olyan jó. Gyakorlatilag szinte semmit nem lehet tudni akkor a szereplõkrõl.
Én is jócskán elõbb láttam a filmet, mint a sorozatot, és tetszett.
Egyáltalán nem kell tudni semmit a CB-rõl, hogy megnézd a filmet.

sirtomi

Quote from: BonciÉn is jócskán elõbb láttam a filmet, mint a sorozatot, és tetszett.
Egyáltalán nem kell tudni semmit a CB-rõl, hogy megnézd a filmet.
Ok, ha többen is vagytok így, akkor elhiszem :)
Lehet hogy odaadom haveromnak is akkor, nem akar sorozatokat nézni, de azért kiváncsi az animekra :)

Necrid^

Most mennyibe kerül egy CB film? és hol lehet venni?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: NecridMost mennyibe kerül egy CB film? és hol lehet venni?
6kiló Ft. Media Markt láttam kb. 1 hónappal ezelõtt, nemtom, hogy ott van-e még. Plusz régebben a DVD futárnál is volt ugyanennyiért.

sirtomi

Quote from: Bonci6kiló Ft. Media Markt láttam kb. 1 hónappal ezelõtt, nemtom, hogy ott van-e még. Plusz régebben a DVD futárnál is volt ugyanennyiért.
6kiló? Nem sok egy kicsit, már elég rég megjelent.
Van magyar szinkron is rajta vagy azt nem csináltak?

.Attila

Quote from: sirtomi6kiló? Nem sok egy kicsit, már elég rég megjelent.
Van magyar szinkron is rajta vagy azt nem csináltak?
Az nem kell :)
Magyar (meg egyéb) felirat van.

sirtomi

Quote from: BonciAz nem kell :)
Magyar (meg egyéb) felirat van.
Csak kiváncsi lettem volna milyen lehet magyarul :)
Én angolul néztem meg még nem volt hozzá feliratom akkor és egész érthetõ volt.

Necrid^

Quote from: Bonci6kiló Ft. Media Markt láttam kb. 1 hónappal ezelõtt, nemtom, hogy ott van-e még. Plusz régebben a DVD futárnál is volt ugyanennyiért.
thx.. és nem tudod hogy van-e rajta arab felirat is? mondjuk nekem semmi bajom nincs a magyar ill angollal csak kiváncsiságból kérdezem.ugy tudom neked eredetiben vanmeg.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: sirtomiMost néztem meg.
Nagyon tetszett. Jó kis történetet sikerült összehozni a filmben is, akár csak a sorozat részeiben, nem csalódtam benne :)
Látványos akció jelenetek, jó zene, poénok. Megvan a CB hangulat.  :jee:
Aki a sorozatot látta az nézze meg ezt is, szerintem nagyon jó.
:cool: Egyre több fan... ez nagyon tetszik... várjuk együtt, hogy mit tesz le az asztalra legközelebb Shinichiro Watanabe mester... :hail:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: sirtomiMost néztem meg.
Nagyon tetszett. Jó kis történetet sikerült összehozni a filmben is, akár csak a sorozat részeiben, nem csalódtam benne :)
Látványos akció jelenetek, jó zene, poénok. Megvan a CB hangulat.  :jee:

Aki a sorozatot látta az nézze meg ezt is, szerintem nagyon jó.
Ne hagyd ki még a Samurai Champloo , az is Shinichiro Watanabe egyik legjóbb müve.:jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridNe hagyd ki még a Samurai Champloo , az is Shinichiro Watanabe egyik legjóbb müve.:jee:
Akkor már ne hagyd ki a 3.-at sem: kötelezõk röviden :D.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizAkkor már ne hagyd ki a 3.-at sem: kötelezõk röviden :D.
alap :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

karatedog

Quote from: RelunxVégre megtudtam nézni teljesen! Nagyon jó sorozat! Ajánlom neked karatedog, mivel nagyban hasonlít a Kiddy Grade-hez! Király Grafika, bombázó csajok, jó történet kell még ennél több? :D

Relunx
Betesszük a listába, köszönöm :lul:

.Attila

Quote from: Necridthx.. és nem tudod hogy van-e rajta arab felirat is? mondjuk nekem semmi bajom nincs a magyar ill angollal csak kiváncsiságból kérdezem.ugy tudom neked eredetiben vanmeg.
Hangok: angol, japán, orosz
Feliratok: magyar, angol, arab, cseh, dán, finn, görög, hindi, norvég, lengyel, orosz, svéd, török.

Necrid^

Quote from: BonciHangok: angol, japán, orosz
Feliratok: magyar, angol, arab, cseh, dán, finn, görög, hindi, norvég, lengyel, orosz, svéd, török.
Király.. akkor holnap be is ugrok a Media marketban. thx megint.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rune

Quote from: Necridalap :D
Az Escaflowne-t is õ rendezte? Nem is tudtam. :eeek: Annak a zenéjét hallgatom Guild Wars-ozás közben :jee:
Akkor már csak a Samurai Champloo-t kell bepótolnom csak elõbb még befejezem a Trigun-t :)
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

roderick

Watanabe csak belerendezett az Escaflowneba, nem az egészet õ csinálta, legalábbis még egy kupac rendezö neve ottvan a listán, habár nemtom...

Gantz anime, pedig szerintem a mangához képest szánalmas próbálkozás... habár pont ezért nem is néztem végig, de már érdekel, hogy méféle válaszokat próbálnak belesüríteni.
Sajnos a manga átment totális idöhúzó értelmetlenségbe, pedig nagyondenagyon jó lehetett volna, demár kisebbfajta csoda kéne a megmentéséhez, amiben viszont nemigazán hiszek
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Fazék

Egész jók voltak, a DTV-rip-ek minõségére egy szava nem lehet az embernek. A fordítást már csapata válogatja, de egész tûrhetõ lett a BakaKozou és gyorsak is, szóval én pl az õ verziójukat nézem.
Ebben a két részben már nagyon kevés dolgot találtam, amibe beleköthetnék, szóval egész jól teljesítettek :) bár hiányolom egy kicsit a poénokat, de végülis ez akciósorozat is, talán majd lesz pár viccesebb rész is :) Mondjuk az egy kicsit zavart, hogy milyen nehéz felfogásuk van. jó persze a nézõnek sokkal hamarabb nyílvánvalóvá válhatnak egyes szereplõk jellemei már megjelenésükkor is, de zavart, hogy ennyi ideig bíztak a teljesen külsõs kommunikációs emberkéért, ráadásul olyan helyre rakták, ahol nem tarthatták felügyeletük alatt a munkáját. ezt egyszerûen röhejesnek találtam. a többi dologra szerencsére szolgáltak magyarázattal is :) Kíváncsian várom a folytatást. A "gonosz õrült bácsi" továbbra is szimpatikus :D. Mao és az egyik iker harca nagyon szép lett, ez a rész külön tetszett.

sirtomi

Quote from: Necridalap :D
Az Escaflowne -t már tervezem egy ideje, asszem elkezdem beszerezni.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

SaiyaGin

#3565
Quote from: FazékA "gonosz õrült bácsi" továbbra is szimpatikus :D.

Az arckifejezései nem semmik.  :jee: Színészként jó lehetõségei lennének. :) Továbbá most még nem idegesíti a nézõt azzal, hogy már 23456356-szor "most már biztosan meghalt, ezt nem élhette túl", majd pár résszel késõbb "Itt vagyok, ragyogok!", ami engem Gauronnál nagyon idegesített. :b+:

death_scythe

Nekem nagyon tetszik az elsõ 5 rész után.Erõs romantikus vonala van eddig, de azért van vicces jelenetekbõl is dögivel.Elsõ rész alapján szigorúan tilos követekeztetéseket levonni az sorozat történetével/kategóriájával kapcsolatban(az elsõ rész kisértetiesen hasonlít a Love Hina elsõ részéhez, de szerintem aztán ki is merül minden közös vonása a Love Hina-val kapcsolatban).Mindenkinek bátran ajánlom aki vmi romantikus/vicces(a sorrend nem véletlen) anime-t keresgél és kibírja hogy kb. hetente csak 1 részt láthat(én sajna csak nehezen, sokszor jenlentkezik rajtam elvonási tünet).Aki a Lunar -os verziót kezdi el nézni (mint pl. én) annak nem túl jó hír hogy az egyik fordító most ment el nyaralni(állítólag azért közben is fordít)  így lassabban jönnek ki az új részek majd :bruhuhu: ,bár nem tudom mennyivel.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

via_mala

#3567
Végignéztem az X TV-sorozatot. Kissé bõ lére eresztett beszámolómat a Hardwired-en találjátok: #5640

Engem kellõképpen letaglózott, adtam is neki egy barátságos pontszámot: 10/10.   :jee:

Még annyit fûznék hozzá: beváltotta a reményeimet, az X - The Movie-tól eltérõ a befejezése, és még Yuzuriha (Inuki is újjászületik) sem hal meg! :)

Egyébként az X Episode 0 OVA nem ad semmi újat hozzá, nyugodtan ki lehet hagyni, csakúgy mint a sorozat 17. epizódját, ami csak egy ismétlõ/összefoglaló rész.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Djinn

Quote from: via_malaVégignéztem az X TV-sorozatot.

Engem kellõképpen letaglózott, adtam is neki egy barátságos pontszámot: 10/10.   :jee:
Pont a héten néztük meg mi is. Egyet kell értsek, szerintem is egészen fantasztikus sorozat!!  :jee:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

sirtomi

Quote from: DjinnPont a héten néztük meg mi is. Egyet kell értsek, szerintem is egészen fantasztikus sorozat!!  :jee:
Az elsõ sorozat volt, amit nem tv-ben láttam és nagyon tetszett nekem is.
Nagyon jó a hangulata, szép a rajz és jó a történet is. A zene meg fantasztikus.