Main Menu

ogm

Started by Kazador, 2003-02-25, 11:16:57

Previous topic - Next topic

Chronos

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Mennyi idõ alatt készültök el eggyel?

AE
Nem készültök, ezt csak Rage csinálta...;)
Egyébként 17 óra alatt lett kész...:p (tiszta munkaidő)

CHRONOS

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
NOT BAD:D

tesódnak üzenem hogy a szöveg kívülrõl megy és gyors fejszámolásba kezdeve meg lehet állapítani hogy hányszor hallgattam meg ha a szám 3:12 és 10:59-óta folyamatosan megy:D
Man, you are an AMV addict!!;)
That's for sure!:p

CHRONOS

VASH

ogm
#92
QuoteOriginally posted by Chronos
Man, you are an AMV addict!!;)
That's for sure!:p

CHRONOS

húha az elõbb véletlenül lenyomtan a lejátszót úgyhogy lehet leszámolni az egészbõl 13-15 mp(ennyi volt a reakcióidõm):D


AND YES, I'M ADDICT:lazza:

olvassad alul:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Zelmor

Hehh, ez a szánagyon jó. ki az elõadó? És ha már itt tartunk, mondjatok egy helyet is, ahol le lehet szedni, mert amit tudtam, azt kinyírták...

Chronos

QuoteOriginally posted by Zelmor
Hehh, ez a szánagyon jó. ki az elõadó? És ha már itt tartunk, mondjatok egy helyet is, ahol le lehet szedni, mert amit tudtam, azt kinyírták...
Guano Apes
WinMX-el lazán le lehet tölteni...:p

CHRONOS

Zelmor

QuoteOriginally posted by Chronos
Guano Apes
WinMX-el lazán le lehet tölteni...:p

CHRONOS

THX. Asszem elindítom a windowsos gépet...
Amúgy miért van, hogy WinMX restart után olyan rohadt nehezen találja meg a keresett file-t?

VASH

QuoteOriginally posted by Zelmor
Hehh, ez a szánagyon jó. ki az elõadó? És ha már itt tartunk, mondjatok egy helyet is, ahol le lehet szedni, mert amit tudtam, azt kinyírták...

csak segítek: a számok elején de legtöbb esetben a végén(mint esetünkben) feltüntetik az előadót és a szám címét:D

NA PEACE
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Cobra

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Amúgy nem tudtok valami eszközt, amivel a filtereket egyesével el lehetne távolítani (úgy hogy közben meg tudom nézni, hogy mi a filter neve, meg mit csinál)?

AE

ezzel: http://www.headbands.com/gspot/
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ArchElf

QuoteOriginally posted by Cobra
ezzel: http://www.headbands.com/gspot/
Lehet, hogy nem egészen értettem meg mit csinál, de úgy tûnik, hogy ezzel csak megnézni lehet, hogy az egyes codecek, filterek mit csinálnak. Leszedni nem lehet vele õket...
:(
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Cobra

Meg tudod nézni, hogy pontosan melyik könyvtárban van a codec file-ja, és annak mi a neve, utána kézzel kitörlöd.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

belldandy

Jézusom, ezt el kell mondani. Még mindig nem térek magahoz!!!

Mostanság Nuku Nuku letöltésekkel játszom, most tartok a TV sorozat 12-ik részénél. Letöltöttem, épp indítanám el. (megj: eddig mindegyik rész ment a BS playerrel.)

Szóval: 12. rész. BS player: Internal Error, fagyás (BSplayert még nem láttam lefagyni.)

RealOne player: A ClassFactory nem tudja szolgáltatni a kért osztályt (he?)

Windows Media Player: Kodek hiba.

Msplayer2: Codec hiba.

ÉS MOST JÖN A LEGDURVÁBB!

Gondoltam, megnézem a fejlécét az avinak. Totalcommander, F3 gomb (lister). ÉS ELKEZDTE JÁTSZANI!!!!!!!!!!!!
:eek:

A Totalcommander listerében tudok szabadon gyorsítani/lassítani, feliratot váltani - na jó, ez csak ogm-mel ment, de AZT is lenyomja, tudok MCI parancsot küldeni, szinkronizálni, stb.

BE******ÁS!!
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

belldandy

ogm-nél kissé instabil, de avi-val megy, mint NDK-s az Orkán kabátban!:hopp:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

ArchElf

QuoteOriginally posted by Cobra
Meg tudod nézni, hogy pontosan melyik könyvtárban van a codec file-ja, és annak mi a neve, utána kézzel kitörlöd.
Ez azért kissé hazárdos, ugyanis registry bejegyzések is vannak (esetleg plussz fájlok)... Azért ez olyan lenne, mint egy "telepített" programot úgy leszedni, hogy csak törlöd a könyvtárát... IMHO
:confused:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Chronos

QuoteOriginally posted by belldandy
Jézusom, ezt el kell mondani. Még mindig nem térek magahoz!!!

Mostanság Nuku Nuku letöltésekkel játszom, most tartok a TV sorozat 12-ik részénél. Letöltöttem, épp indítanám el. (megj: eddig mindegyik rész ment a BS playerrel.)

Szóval: 12. rész. BS player: Internal Error, fagyás (BSplayert még nem láttam lefagyni.)

RealOne player: A ClassFactory nem tudja szolgáltatni a kért osztályt (he?)

Windows Media Player: Kodek hiba.

Msplayer2: Codec hiba.

ÉS MOST JÖN A LEGDURVÁBB!

Gondoltam, megnézem a fejlécét az avinak. Totalcommander, F3 gomb (lister). ÉS ELKEZDTE JÁTSZANI!!!!!!!!!!!!
:eek:

A Totalcommander listerében tudok szabadon gyorsítani/lassítani, feliratot váltani - na jó, ez csak ogm-mel ment, de AZT is lenyomja, tudok MCI parancsot küldeni, szinkronizálni, stb.

BE******ÁS!!
Hehe... az index blokk a hibás...;)
Javíttasd ki VirtualDubbal vagy Divfix-el...:D

CHRONOS

belldandy

CHORONOS!

A VirtualDub megette és jó!

(Ahogy azt már elöttem is mondták: "Mi lenne velünk CHRONOS nélkül :zen: )

(De azért nem semmi a TotalCommander Listerje!:)
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

ArchElf

QuoteOriginally posted by belldandy
CHORONOS!

A VirtualDub megette és jó!

(Ahogy azt már elöttem is mondták: "Mi lenne velünk CHRONOS nélkül :zen: )

(De azért nem semmi a TotalCommander Listerje!:)
Ja...
HTML-t, ICO-t, AVI-t simán megjelenít, de egy nyamvadt JPEG-be már beletörik a bicskája... Elég fura.

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

jtamaska

Sziasztok!

Végigcsináltam mindent az ég világon. Letöltöttem az összes létezõ codec-et player-t, és még mindig nem mûködik!
Az egész csak zöld trutyi! pls help!

Cobra

Talán ha leírnád, hogy mit nem tudsz megnézni, illetve hogy csak kép nincs vagy hang sem. Ha meg minden codec fent van egyszerre, amit idáig letöltöttél, akkor ne csodálkozz, ha nem tudsz semmit megnézni. Még egy kérdés: melyik lejátszóval próbálkozol ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

VASH

...a másik meg hogy ha mindenféle codecet letöltesz azok össze is zavarhatják egymást, töröld le õket vagy formatálj és rakj fel egy kazaa codec packot meg + valamit ami a speckós filmeket is lejátsza...

(látatlanban ennyit)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

Xvid és megszûnik a problémád...;)
(ezért új thread-et, áááá...)

CHRONOS

Relunx

Kéne vmi encoder vagy codec vagy vmi amit megbuherálná a VirtualDub-ot hogy lejácca az OGM file-okat!

:( :( :(

Relunx

Chronos

QuoteOriginally posted by Relunx
Kéne vmi encoder vagy codec vagy vmi amit megbuherálná a VirtualDub-ot hogy lejácca az OGM file-okat!

:( :( :(

Relunx
Igen, úgy hívják a dolgot, hogy VirtualDubMod...;)
Kb. már 30szor leírtam a fórumba, de legalább most már topic-szerû lesz...:)
Szal VirtualDub nem tudja kezelni az ogm-et, csak a virtualdubmod...

CHRONOS

Relunx

És ezt a  VirtualDubMod-ot honnan tudnám letölteni?

Relunx

Chronos

QuoteOriginally posted by Relunx
És ezt a  VirtualDubMod-ot honnan tudnám letölteni?

Relunx
http://www.afterdawn.com/software/video_software/video_tools/virtualdubmod.cfm#download

Itt a download gombra kattintva indul is a letöltés...;)
Persze a :G mindig segít ha baj van...:)

CHRONOS

Relunx

Arigato Chronos! :merci:

Relunx

Greenest

hellotok

Egy olyan kérdésem lenne, hogy letöltöttem a Vandread sorozatot és az kérdésem hogy van-e benne a angol felirat mert nekem nem jeleniti meg a lejátszás közben a lejátszó pedig elméletileg kellene lenni-e?

Gauss_chan

QuoteOriginally posted by Greenest
hellotok

Egy olyan kérdésem lenne, hogy letöltöttem a Vandread sorozatot és az kérdésem hogy van-e benne a angol felirat mert nekem nem jeleniti meg a lejátszás közben a lejátszó pedig elméletileg kellene lenni-e?

Nekem nincsenek meg a Vandread ogm file-ai, de próbáltad bekapcsolni a feliratot?
Ahhoz hogy legyen felirat telepítsd fel a Vobsub-ot ha még nem tetted volna meg. Amikor elindítod a videót lent a képernyő jobb alsó sarkában megjelenik a Vobsub ikonja. Azon jobb gombbal kattintva feljön egy menü ahol beállíthatod, hogy melyik nyelvű feliratot akarod látni.

Greenest

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Nekem nincsenek meg a Vandread ogm file-ai, de próbáltad bekapcsolni a feliratot?
Ahhoz hogy legyen felirat telepítsd fel a Vobsub-ot ha még nem tetted volna meg. Amikor elindítod a videót lent a képernyő jobb alsó sarkában megjelenik a Vobsub ikonja. Azon jobb gombbal kattintva feljön egy menü ahol beállíthatod, hogy melyik nyelvű feliratot akarod látni.
Fel van telepítve nekem a Vobsub filter, de akkor se jelenik meg a felirat. Elméletileg az ogm fájlba van bekódolva. Viszont betudom állítani hogy angol nyelven vagy japán nyelven szóljon az anime. Angol szikronnal is nagyából meg értem mit mondanak de azért sokkal jobban lenne felirattal. Azért köszi, hogy megpróbáltál segíteni.

zsozso

QuoteOriginally posted by Greenest
Fel van telepítve nekem a Vobsub filter, de akkor se jelenik meg a felirat. Elméletileg az ogm fájlba van bekódolva. Viszont betudom állítani hogy angol nyelven vagy japán nyelven szóljon az anime. Angol szikronnal is nagyából meg értem mit mondanak de azért sokkal jobban lenne felirattal. Azért köszi, hogy megpróbáltál segíteni.

http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?threadid=341

http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?postid=19507#post19507

Es semmitobbet nemtudok elmondani.
Death is the only redemption

Greenest

QuoteOriginally posted by zsozso
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?threadid=341

http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?postid=19507#post19507

Es semmitobbet nemtudok elmondani.

köszi a segítséget Zsozso, így már sikerült megoldani a felirat problémát. :)