Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Tyrael

Quote from: XagaTudja vki hogy a Naruto Manga hol tart, hányadik Chapternél?
258

Tyrael

Tyrael

Quote from: BlimpAbból amit eddig összeolvasgattam véleményeket a sorozatról, ha jól sejtem az a cél, hogy ez a fõszereplõ bajszos szõke srác szuper-ügyesz-lopakodósz-ninjász fokozatot elérje, vagyis ez a XXI. sz. Dragonball-ja lesz... min. 4-500 részt jósolnak legtöbben.
na, ezert folirtam a neved a kis, fekete noteszembe...

Tyrael

Xaga

#422
Quote from: Tyrael258

Melyik csoport és honnan lehet leszedni?

EDIT: Közben megtaláltam és leszedtem az Inanetõl

Ramiz

Quote from: KekonuItt ösmeri  vki a "Raxhepon" -t? csak azé me áll. olyan mint a NGE.. azt ha vki tud róla vmit akkor megthxelném..  :rolleyes:

Quote from: ShiroiÉn pedig azt tenkszelném meg, ha normálisabban írnál... :rolleyes:

Hát igen, érdekes a stílus... de azért ki lehet bogarászni. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Tyraelna, ezert folirtam a neved a kis, fekete noteszembe...

Tyrael
Szerepelek valahol! Hurrá! :haha: :)

Ramiz

Quote from: BlimpSzerepelek valahol! Hurrá! :haha: :)

Vigyázz, az ilyen kóros szereplési viszketegséggel rendelkezõ emberek vagy a Parlamentben végzik, vagy a tévében tûnnek fel mint mûsorvezetõ, esetleg valóságsós "sztár", vagy a Kékfényben szerepelnek mint hír. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizVigyázz, az ilyen kóros szereplési viszketegséggel rendelkezõ emberek vagy a Parlamentben végzik, vagy a tévében tûnnek fel mint mûsorvezetõ, esetleg valóságsós "sztár", vagy a Kékfényben szerepelnek mint hír. :D
Vagy valaki másnak a fekete noteszában! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Tyrael

//www.narutofan.com
itt fent vannak a legfrissebb reszig mindig a mangak

Tyrael

sirtomi

Az ftp-n van egy 27. rész a Cowboy Bebop-hoz. Én azt hittem 26 részes. Mi az a 27. rész?

Xaga

Quote from: Tyrael//www.narutofan.com
itt fent vannak a legfrissebb reszig mindig a mangak

Tyrael


én //www.narutochaos.com -ról szedem õket de ott nem volt az utobbi idõben frissítés:(

Tyrael

Quote from: sirtomiAz ftp-n van egy 27. rész a Cowboy Bebop-hoz. Én azt hittem 26 részes. Mi az a 27. rész?
27. resz csak ilyen extra
a 26 reszbol vannak osszevagva jelenetek, mikozbe egy narrator beszel
anno meg nem nagyon vagtam az angolt, ugyhogy nem sokat ertettem belole, de az UCCSO ZENE ALATTA KI****OTT NAGY
erdemes marcsak azert leszedni :)

Tyrael

Tyrael

Quote from: Xagaén //www.narutochaos.com -ról szedem õket de ott nem volt az utobbi idõben frissítés:(
nalam pedig ugy tunik, hogy 257es reszig fent van ott is

Tyrael

Xaga

Quote from: Tyraelnalam pedig ugy tunik, hogy 257es reszig fent van ott is

Pont az a baj hogy csak 257-ig mikor már kijött a 258 ;)

Raggie

Quote from: XagaPont az a baj hogy csak 257-ig mikor már kijött a 258 ;)
Tyrael: Jó öreg Xaga kollégánk maximalista, tudniilik. :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Tyrael27. resz csak ilyen extra
a 26 reszbol vannak osszevagva jelenetek, mikozbe egy narrator beszel
anno meg nem nagyon vagtam az angolt, ugyhogy nem sokat ertettem belole, de az UCCSO ZENE ALATTA KI****OTT NAGY
erdemes marcsak azert leszedni :)

Tyrael

MP3-ban nincs meg véletlenül?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

#435
Mit csinál az ember, ha nem tud/nem szabad mozognia? Igen, természetesen anime-t néz (és olvas) :D
Az elõzõ hónap "termése":

Windaria : szörnyû, rettenetes, borzalmas. Legalábbis nekem az volt. :(
Tokyo Godfathers : Nem volt rossz, de nem dobtam magam hanyatt tõle.
Fushigi Yuugi TV+OVA-k : Hát igen, sok idõm volt :D Szerintem egészen jól sikerült, bár helyenként már unalmasak voltak a "fordulatok". Mindenesetre egyszer jó volt megnézni és voltak benne szép  részek.
Neko no Ongaeshi : Aranyos történet. Ha tudtam volna, hogy lesz vetítésen nem nézem meg, mert másodszorra kicsit untam.
Grave of the Fireflies : Nagyon szép és szomorú történet. :beken: Senkinek nem ajánlom, aki éppen depresszív hangulatban van.
Earth Girl Arjuna : Nagyon érdekes sorozat, aminek a mondanivalója erõsen "zöld". Nekem nagyon tetszett!! Jó sztori, jó zene, szép kivitelezés.  :kiraly:
Haibane Renmei : Üssetek meg, de nekem elég vontatott volt. Végülis tetszett (maga a sztori és ötlet nagyon érdekes), de nem mondom, hogy a kedvenceim közé lépett. (helyettem Animal is lelkesedik érte :D)
Noir : Nagyon-nagyon tetszett!!! És igen, a kedvenceim közé lépett. :kiraly:
Comedy : Érdekes történet, tetszett. Kicsit fura érzést hagy maga után, talán a rövidsége miatt.
Gravitation TV+OVA : Hát ezzel nem leszek népszerû, de én nagyon "belezúgtam" ebbe a sorozatba. Inkább nem áradozok róla, mert már "hallom" a lekiabálásokat...   :kiraly:
Midori no Hibi : A negyedik, ami nagyon tetszett. Humoros és romantikus. Egyik legjobb párosítás, de ezt biztos nem kell magyarázni...   :kiraly:

Tudom, hogy nem voltak valami negy elemzések, de ennyire futotta. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Relunx

Azt nem tudja vki hogy az Ah! My Goddess Tv 18.dik része mikor fog kijönni? (És mikor kerül fel az usteam-re?)

Relunx

Titkos

Üdv!
Lenne egy kérdésem attól, aki elég jól ismeri a Yu Yu Hakusho világát: Az itt fent lévõ Movie-t (egyébként ez szám szerint a 2.) a sorozat kb. hányadik epizódjánál érdemes megnézni? Elõre is köszi! :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Chronos

Quote from: TitkosÜdv!
Lenne egy kérdésem attól, aki elég jól ismeri a Yu Yu Hakusho világát: Az itt fent lévõ Movie-t (egyébként ez szám szerint a 2.) a sorozat kb. hányadik epizódjánál érdemes megnézni? Elõre is köszi! :)
Teljesen mindegy...

CHRONOS

DarkstaAaR^.^

Tud valaki feliratot a Laputához? 23.976 fps, 2 cd, QualitiX team release...
akármi lehet: subrip vagy fansub, angol vagy magyar... eddig csak egy megfelelõ idõzítésût találtam, az is portugálul volt... a magyar vagy angol feliratot nem tudtam megfelelõen átidõzíteni...


Which character are you test by Naruto - Kun.com

Fazék

Tud valaki a Love Hina-hoz hasonlóan jó elfogadható szintû, nem reménytelenül romantikus, vicces sorozatot? Most valahogy ilyenhez lenne kedvem. Ha nagyon nincs, akkor megnézem újra persze, úgyis csak 1x láttam még, de jó lenne ha valami újjal ismerkednék meg. :)

kikuchiyo

Blimp: a Chobits-ot láttad már?
Ha még nem, akkor ajánlom. Nem tudom, mit tekintesz "reménytelenül" romantikusnak, ez talán nem az. Viccesnek viszont vicces, nagyon is. És még japán nyelvleckének is elmegy.
Failure is the default option

Necrid^

Quote from: BlimpTud valaki a Love Hina-hoz hasonlóan jó elfogadható szintû, nem reménytelenül romantikus, vicces sorozatot? Most valahogy ilyenhez lenne kedvem. Ha nagyon nincs, akkor megnézem újra persze, úgyis csak 1x láttam még, de jó lenne ha valami újjal ismerkednék meg. :)

"Azumanga Daioh" ajanlom neked ha még nem lattad  :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Az Azumanga-t természetesen már láttam, az is egy kedvenc :)

Viszont a Chobits-tól tartok egy kicsit... :o Olyan Katz által finoman megfogalmazott "robot-kurvás" anime-nek tûnik, amikért annyira nem vagyok oda, de ha te is azt mondod, akkor megérhet egy próbát, nekiállok szedni, megnézek pár részt és döntök :)

Alkyra

A Chobits az nagyon jó, azt mindenképpen nézd meg, de az inkább romantikus.
Ha nagyon a poén felé szeretnél menni akkor:

DearS(aoianime.animehq.hu írtam róla egy ismertetõt), Maburaho, Girls Bravo, Hand Maid May(ez szintén "robot-qurvás"), Fruit Basket, Midori no Hibi.

Ezek inkább a humorra mennek, mintsem a romantikára.

Titkos

Quote from: ChronosTeljesen mindegy...

CHRONOS

Köszi. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Tyrael

Laputat lattam
most vagy angol sub (ha igen, akkor tuti hardsub) -bal neztem meg, vagy volt hozza magyar valahol
narutobol mar 260as is van feliratozva, ha valaki elarulna hogy lehet, szivesen feltoltogetnem ftp-re

Tyrael

zolan43

Quote from: RelunxAzt nem tudja vki hogy az Ah! My Goddess Tv 18.dik része mikor fog kijönni? (És mikor kerül fel az usteam-re?)

Relunx

Torrentel már vasárnap hajnalóta szedhetõ [AonE-AnY]

Fazék

Quote from: AlkyraA Chobits az nagyon jó, azt mindenképpen nézd meg, de az inkább romantikus.
Ha nagyon a poén felé szeretnél menni akkor:

DearS(aoianime.animehq.hu írtam róla egy ismertetõt), Maburaho, Girls Bravo, Hand Maid May(ez szintén "robot-qurvás"), Fruit Basket, Midori no Hibi.

Ezek inkább a humorra mennek, mintsem a romantikára.
Köszi az ajánlást, majd akkor ezek közül csemegézek.  :)
És kérlek ne vegyétek komolyan ezt a robot-qrva kifejezést, egyszerûen csak nem komálom amikor a nõ csak azért van a sorozatban, hogy a férfit kiszolgálja, vhogy nekem nem jön be a "rabszolga-szerep" és a szinte csupán arra épülõ poénok, illetve a "véletlenül meztelenül megölelte a fõszereplõt, mert fogalma sincs a földi szokásokról" poénok tömkelegét se nézem jószemmel egyéb tartalom nélkül :) persze az is lehet, hogy ez képmutatás csupán a részemrõl, de majd még megtárgyalom ezt magammal...

Alkyra

Quote from: BlimpÉs kérlek ne vegyétek komolyan ezt a robot-qrva kifejezést, egyszerûen csak nem komálom amikor a nõ csak azért van a sorozatban, hogy a férfit kiszolgálja, vhogy nekem nem jön be a "rabszolga-szerep" és a szinte csupán arra épülõ poénok, illetve a "véletlenül meztelenül megölelte a fõszereplõt, mert fogalma sincs a földi szokásokról" poénok tömkelegét se nézem jószemmel egyéb tartalom nélkül :)

Akkor a DearS-t messzire kerüld el... :D Az pont errõl szól.
(lásd ismertetõ)