Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: NecridExcel Saga?
Nekem is az jutott róla eszembe...


SaiyaGin

#751
Quote from: NecridExcel Saga?

:eek: Ilyen jelenet is lesz az Excel Sagában?

Cobra

Nekem is Hyatt jutott róla eszembe, de nem emlékszem ilyen jelenetre. Szerintem ez valami házi tákolmány, vagy valami hentaiból van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bruce

A csaj szvsz 1értelmûen Hyatt, de hacsak nem a naggyonelborultakészítõkszerintistúlmesszirement utolsó részbõl van, akkor ez biza házi tákolmány. Szvsz.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Chronos

Quote from: BruceA csaj szvsz 1értelmûen Hyatt, de hacsak nem a naggyonelborultakészítõkszerintistúlmesszirement utolsó részbõl van, akkor ez biza házi tákolmány. Szvsz.
Igen. Excel Saga utolsó rész. :)

CHRONOS

SaiyaGin

Quote from: MohaÉs fogják vajon adni vidéken is, vagy ez annyira rétegfilm, hogy hozzánk "szõröstalpú vidékiekhez" nem hozzák le?

Azoknak minek...:mad:
[COLOR="White"]
Ezt persze ironikusan értem.[/COLOR] ;)

Moonshiner

#756
:3x3:

Ready2

shaman kinget ismeri vki? ugye nincs fenn se usteamen se ahq-n? (most kezdtem el torrent batchet szedni)

katz

Quote from: Ready2shaman kinget ismeri vki? ugye nincs fenn se usteamen se ahq-n? (most kezdtem el torrent batchet szedni)
Asszonynak ki van irva DVD-re. Ha elmész meetre, vagy jössz a jövö héten a Lancelotba (ld meetes topic), akkor szvsz oda tudja majd adni vmikor.

Ready2

Quote from: katzAsszonynak ki van irva DVD-re. Ha elmész meetre, vagy jössz a jövö héten a Lancelotba (ld meetes topic), akkor szvsz oda tudja majd adni vmikor.

vizsgaidoszakban nincs olyasmire idom hogy debrecenbol felautozzak pestre :(
de azert koszi a felajanlast

asszem marad a torrent :)

Alkyra

Quote from: Ready2shaman kinget ismeri vki? ugye nincs fenn se usteamen se ahq-n? (most kezdtem el torrent batchet szedni)

torrentrõl szedtem én is. Egész jó az alap. De tulképpen a szokásos mentsük meg a világot. A fõgonoszt imádtam...egy kicsit hasonlít rám vlm szinten.(õt is segghülyének nézik mert más mint õk)

Nimlot

Háj emberek!
Találtam egy olyan nevû animét, hogy Groove Adventure Rave.
Sajnos USTEAM FTP-jén nincs fönn viszont az AnimeHQ-n megtaláltam de ott is csak a 26. részig. A kérdésem az lenne, tudna e valaki segíteni, hogy honnan tudnám leszedni a többi részt. A lehetõ legjobb FTP-lenne de mivel nagyon tetszik ez az anime ezért akár torrentet is bevállalok (még soha nem használtam torrentet anime töltésére se semmire mert nem szeretem)
"Being too kind is also... cruel!"

Manitu

Quote from: NimlotHáj emberek!
Találtam egy olyan nevû animét, hogy Groove Adventure Rave.
Sajnos USTEAM FTP-jén nincs fönn viszont az AnimeHQ-n megtaláltam de ott is csak a 26. részig. A kérdésem az lenne, tudna e valaki segíteni, hogy honnan tudnám leszedni a többi részt. A lehetõ legjobb FTP-lenne de mivel nagyon tetszik ez az anime ezért akár torrentet is bevállalok (még soha nem használtam torrentet anime töltésére se semmire mert nem szeretem)
Itt torrenten megtalálod, seed is van dögivel. Amúgy mért nem szereted a torrentet, ha még ki sem próbáltad? :3x3: :confused:


Nimlot

Ha esetleg tud még valaki helyet ahonnan le lehet tölteni az szóljon! PLZ
"Being too kind is also... cruel!"

petib

Hello!
A segítségetekre lenne szükségem.  remélem jó helyre írok azt hiszem ide illik be legjobaan. slayers részeket szeretnék letölteni, eddig minden rendben ios van de minden rész 2 fájlformátumban van fennt a szerveren. .avi és .ogm. az ogm-et nem ismerem ezért kérdezném hogy van a kettõ között valami különbség? (elsõsorban minõségbeli különbségre gondolok.) csak hogy jót töltsek le. elõre is köszönöm a segítségeteket!

Fazék

Quote from: petibHello!
A segítségetekre lenne szükségem.  remélem jó helyre írok azt hiszem ide illik be legjobaan. slayers részeket szeretnék letölteni, eddig minden rendben ios van de minden rész 2 fájlformátumban van fennt a szerveren. .avi és .ogm. az ogm-et nem ismerem ezért kérdezném hogy van a kettõ között valami különbség? (elsõsorban minõségbeli különbségre gondolok.) csak hogy jót töltsek le. elõre is köszönöm a segítségeteket!
avi az esetek nagy részében tv-rip + ráégetett angol nyelvû felirat, ogm az esetek nagy részében korrekt dvd-rip angol, japán hangsávval és angol felirattal. amiben döntened kell, hogy megbízol a hivatalos fordítókban, vagyis hogy korrekt feliratot sikerült rakniuk a dvd-re, vagy inkább bízol a fan-ok által készített vszleg tényleg jobb feliratban és az avi-s verziót töltöd le. Én csak megmutathatom az ajtót, neked kell belépned rajta. :lazza:

SaiyaGin

Quote from: petibHello!
A segítségetekre lenne szükségem.  remélem jó helyre írok azt hiszem ide illik be legjobaan. slayers részeket szeretnék letölteni, eddig minden rendben ios van de minden rész 2 fájlformátumban van fennt a szerveren. .avi és .ogm. az ogm-et nem ismerem ezért kérdezném hogy van a kettõ között valami különbség? (elsõsorban minõségbeli különbségre gondolok.) csak hogy jót töltsek le. elõre is köszönöm a segítségeteket!


Most jövök rá, hogy már fent van a dubos verzió is. Lehet, hogy belenézek! :muhahah:

Necrid^

Quote from: Fazékavi az esetek nagy részében tv-rip + ráégetett angol nyelvû felirat, ogm az esetek nagy részében korrekt dvd-rip angol, japán hangsávval és angol felirattal. amiben döntened kell, hogy megbízol a hivatalos fordítókban, vagyis hogy korrekt feliratot sikerült rakniuk a dvd-re, vagy inkább bízol a fan-ok által készített vszleg tényleg jobb feliratban és az avi-s verziót töltöd le. Én csak megmutathatom az ajtót, neked kell belépned rajta. :lazza:
de akkor mi a kölönbség az mkv és az ogm között?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Manitu

#768
Quote from: petibHello!
A segítségetekre lenne szükségem.  remélem jó helyre írok azt hiszem ide illik be legjobaan. slayers részeket szeretnék letölteni, eddig minden rendben ios van de minden rész 2 fájlformátumban van fennt a szerveren. .avi és .ogm. az ogm-et nem ismerem ezért kérdezném hogy van a kettõ között valami különbség? (elsõsorban minõségbeli különbségre gondolok.) csak hogy jót töltsek le. elõre is köszönöm a segítségeteket!
Persze, ha magyar felirattal akarod nézni, akkor mindenképpen az ogm-et szedd le, mert az [RG]-s avi-k videókazettáról lettek rippelve, és elég távol állnak a jó minõségtõl, arról nem is beszélve, hogy akkor nem zavar a beégetett angol felírat.
Quote from: Necridde akkor mi a kölönbség az mkv és az ogm között?
Az, hogy az ogm-et egy csomó szerkesztõ progi bajosan kezeli, meg már évek óta nem fejlesztik, és már nem is kódol senki abba. Mondjuk úgy, hogy az az mkv elõdje :D


petib

köszönöm a segítséget. akkor az ogm-et szedem le mert való igaz hogy kellene hozzán nekem felirat + hogy minõségileg is jobb mint az avi (mint ahogy mondta Manitu) akkor nincs is helye tétovázásnak:)  köszönöm mégeygszer!

Rage

#770
Quote from: petibhogy minõségileg is jobb mint az avi (mint ahogy mondta Manitu) akkor nincs is helye tétovázásnak:)
ROTFLOL.
Remelem azzal azert tisztaban vagytok, hogy mind az AVI, mind az OGM kontener formatum, nem kodek. Magyaran koze nincs ahhoz, hogy milyen a kep / hangminoseg, azt a benne tarolt streamek hatarozzak meg. (Mellesleg az AVI is tud tobb hangsavot kezelni, csak erdekessegkepp mondom.)

Edit: Ja hoppa, most latom csak, hogy a mondatod mire vonatkozott, akkor elnezest, de azert ezt a szoveget bennhagyom, hatha valaki osszetevesztene veletlenul a kontener fogalmat a kodekkel. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Fazék

#771
Quote from: RageROTFLOL.
Remelem azzal azert tisztaban vagytok, hogy mind az AVI, mind az OGM kontener formatum, nem kodek. Magyaran koze nincs ahhoz, hogy milyen a kep / hangminoseg, azt a benne tarolt streamek hatarozzak meg. (Mellesleg az AVI is tud tobb hangsavot kezelni, csak erdekessegkepp mondom.)
[SIZE="1"]ROTFLOL néked fehér bõrû testvérem

jelenleg anime-krõl beszéltünk... és nagy általánosságban így van:
avi = (D)TV rip + ráégetett színvonalas sub
ogm, mkv = DVD rip több hangsáv, felirat

és ezen túl persze mindegyik formátummal azt csinál amit akar az ember, de ez pl itt pont nem volt fontos
persze ott vannak a KAA rip-ek, amik szinte mindig csak avi-k és egyben dvd-rip-ek, de sztem gyakoribb, hogy az avi (D)TV rip[/SIZE]

szerk: én amúgy hajlamosabb vagyok mostanában az avi verziót részesíteni elõnyben, mert a DTV rip-ek, már kb DVD minõségûek, angol hangsáv úgysem érdekel és általában színvonalasabb a felirat is a fansub verziókban

szerk2: látom látod :) kicsinyítem a szövegem :)[SIZE="1"][/SIZE]

szerk3: nem ér eltûntetni! :D
Quote from: RageUff.

Epp ezert szerkesztettem a postom, mondom, valoban nem olvastam vegig az elozmenyt, ELNEZEST. A golyo altali halalt valasztanam, ha lehet. :lazza:
én meg már írtam akkorra sorry, kitörölni meg nem volt kedvem, mert olyan szépnek és bölcsnek éreztem magam a post-omtól :lazza:

a golyó drága, válasszon más halált, vagy jelentkezzen valakikkel együtt. :__devil:

Rage

Quote from: FazékROTFLOL néked fehér bõrû testvérem
Uff.

Epp ezert szerkesztettem a postom, mondom, valoban nem olvastam vegig az elozmenyt, ELNEZEST. A golyo altali halalt valasztanam, ha lehet. :lazza:
痛みを感じる方向に、出口がある!

Fazék

Quote from: RageUff.

Epp ezert szerkesztettem a postom, mondom, valoban nem olvastam vegig az elozmenyt, ELNEZEST. A golyo altali halalt valasztanam, ha lehet. :lazza:
én meg már írtam akkorra sorry, kitörölni meg nem volt kedvem, mert olyan szépnek és bölcsnek éreztem magama a post-omtól :lazza: drága a golyó, válasszon más halált, vagy jelentkezzen valakikkel együtt. :__devil:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Valahogy nem hiszem, hogy túl jól szerepelne az Akira a mozikban. Mondjuk attól függ a forgalmazó mit tart jó szereplésnek :)
Ha itt is játszák akkor elmegyek megnézem moziban is.

Ramiz

Quote from: sirtomiValahogy nem hiszem, hogy túl jól szerepelne az Akira a mozikban. Mondjuk attól függ a forgalmazó mit tart jó szereplésnek :)
Ha itt is játszák akkor elmegyek megnézem moziban is.
Én is, és elviszem minden ismerõsömet. :) Gondold el... az Akira, egy nagy moziban, szélesvásznon, a zenében dübörgõ dobokkal... még én is be fogok fosni, nemhogy õk! :D A Ghost in the Shell-rõl és a magyarított mangáról(!!!) nem is beszélve...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizÉn is, és elviszem minden ismerõsömet. :) Gondold el... az Akira, egy nagy moziban, szélesvásznon, a zenében dübörgõ dobokkal... még én is be fogok fosni, nemhogy õk! :D A Ghost in the Shell-rõl és a magyarított mangáról(!!!) nem is beszélve...
Nekem is tetszik nagyon a dolog :) Nem tudom milyen ismerõsöm jönne el velem, fõleg mindjárt az Akirát nézetni velük :D

kisvirag

GITS képregény az, te Ramiz :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kikuchiyo

Off: Ezt az Oldboy DVD-t megveszem.
(Ha még van belõle persze...)
Failure is the default option