Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Nem tudom, hogy valakit érdekel-e, de október 30-tól Dragon Ball GT az RTL2-n!
(Valami általam érthetetlen döntés miatt az opening címe Sorae.)

Ramiz

Black Heaven
Erről tud valaki valamit?
Gitár + nők: :Kiraly: ... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soy

Tudna nekem vki segiteni a Beck c. manga forditott valtozata kene  a 17-es volumetol. Eddig sajnos csak dead torrenteket talaltam :/
Ha vki tudna segiteni megkoszonnem nagyon !

-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


Nevl

Van egy anime aminek valami olyasmi a története, hogy két lány beáll egy gazdagságánál már csak perzerziójában nagyobb milliomos gyerekhez szolgálónak és mindenféle hülyeséggel kell megbírkózniuk. Mi a címe?! :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Draconire

Quote from: Nevl on 2006-10-20, 22:15:29
Van egy anime aminek valami olyasmi a története, hogy két lány beáll egy gazdagságánál már csak perzerziójában nagyobb milliomos gyerekhez szolgálónak és mindenféle hülyeséggel kell megbírkózniuk. Mi a címe?! :D
He is My Master

Nevl

Quote from: Gmer on 2006-10-20, 22:20:18
Quote from: Nevl on 2006-10-20, 22:15:29
Van egy anime aminek valami olyasmi a története, hogy két lány beáll egy gazdagságánál már csak perzerziójában nagyobb milliomos gyerekhez szolgálónak és mindenféle hülyeséggel kell megbírkózniuk. Mi a címe?! :D
He is My Master

Argiato :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

csacsa

Quote from: Soy on 2006-10-20, 19:13:46
Tudna nekem vki segiteni a Beck c. manga forditott valtozata kene  a 17-es volumetol. Eddig sajnos csak dead torrenteket talaltam :/
Ha vki tudna segiteni megkoszonnem nagyon !

nem tom hány kötetes, de itt a 26. kötet 2. fejezetéig angolul fenn van: www.wimanga.ru
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Soy

Quote from: csacsa on 2006-10-20, 22:46:19
nem tom hány kötetes, de itt a 26. kötet 2. fejezetéig angolul fenn van: www.wimanga.ru

Kosz-szepen ! De nekem nem jon be az oldal, biztos ez a pontos cime ?

-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


csacsa

www.vimanga.ru:oops: elírtam a v-t az elején. Most már be kell jönnie.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

KeLa

Quote from: Soy on 2006-10-20, 23:13:55
Quote from: csacsa on 2006-10-20, 22:46:19
nem tom hány kötetes, de itt a 26. kötet 2. fejezetéig angolul fenn van: www.wimanga.ru

Kosz-szepen ! De nekem nem jon be az oldal, biztos ez a pontos cime ?
Csak egy betű-tévedés :smile: - Nem www.wimanga.ru, hanem www.vimanga.ru

-hopp látom javították! :hopp:

Rounin


Soy

TYVM a segitsegert !!!!!!!  :tezsvir:

-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


muldy


Hi!
Captain Tsubasa Road to 2002 animét már 5 millió helyen kerestem de sehol semmi ill. megvan az első 10 része.... :jee:
De a többi?
Esetleg valaki tud valamilyen infót, hogy hogy juthatok hozzá a maradék részekhez?

Pirula

Quote from: Ramiz on 2006-10-20, 19:12:03
Black Heaven
Erről tud valaki valamit?
Gitár + nők: :Kiraly: ... :D
Tényleg jól hangzik! Torrentet viszont nem találtam hozzá sehol.  :frown:

Pirula

Quote from: Mattanja on 2006-10-23, 15:43:12
Quote from: Pirula on 2006-10-23, 14:50:57Tényleg jól hangzik! Torrentet viszont nem találtam hozzá sehol.  :frown:
Nekem lejött Boxtorrents-ről pár napja.
:merci: Megpróbálok majd regisztrálni náluk amint újra engedélyezik és leszedem.

Zsiga

Quote from: Pirula on 2006-10-23, 17:05:09
Quote from: Mattanja on 2006-10-23, 15:43:12
Quote from: Pirula on 2006-10-23, 14:50:57Tényleg jól hangzik! Torrentet viszont nem találtam hozzá sehol.  :frown:
Nekem lejött Boxtorrents-ről pár napja.
:merci: Megpróbálok majd regisztrálni náluk amint újra engedélyezik és leszedem.
Nem kell regelni Boxtorrentsre, anélkül is lehet tölteni. ;)

Fazék

Saiunkoku Monogatari (angol címek: Story of the Land of Many-Colored Clouds, The Tale of Saiun Country, Tale of Saiunkoku)
nézi valaki ezt a sorozatot? vélemény? köszi.
(így a plakátról a Fushigi Yuugi ugrik be hirtelen)

csacsa

Quote from: Fazék on 2006-10-25, 01:24:19
Saiunkoku Monogatari (angol címek: Story of the Land of Many-Colored Clouds, The Tale of Saiun Country, Tale of Saiunkoku)
nézi valaki ezt a sorozatot? vélemény? köszi.
(így a plakátról a Fushigi Yuugi ugrik be hirtelen)
nem lehet rossz. de ahogy nézem nincs ftp-n úgyhogy egy ideig még én se fogom látni. :oops:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Yakumo


Fazék

#1129
Quote from: Yakumo on 2006-10-25, 11:24:37
Ghost in the Shell a mozikban vala..
azt hiszem valaki már szállította a jó hírt, de sosem lehet elégszer hallani :)
akár lehetne majd egy mini-meet is a vetítésen :D

engem kicsit jobban meglepett a 2006-10-12-ei hír, miszerint megjelenik nálunk a Wolverine - Snikt! manga :jee:
QuoteA kötet várható premierje a novemberi Képregénybörzén (2006. 11. 19.) lesz, de legrosszabb esetben a decemberi HungaroComixon.

sirtomi


Szacsi

Én meg azt remélem, hogy ugyanolyan sokan lesznek a jóval premier utáni vetítéseken is, mint az Akiránál :D

SaiyaGin

Ma. HBO. 18:55. Gőzfiú.

Yakumo


via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

kikuchiyo

<gizda>
Hát ja. Ez nekem már magyar felirattal is megvan, sőt, megvannak az R2 DVD-ről származó VOB-ok is. 1,5 GB egy rész.
</gizda>
Failure is the default option

via_mala

Quote from: kikuchiyo on 2006-10-29, 13:35:56
<gizda>
Hát ja. Ez nekem már magyar felirattal is megvan, sőt, megvannak az R2 DVD-ről származó VOB-ok is. 1,5 GB egy rész.
</gizda>
Khmm. Izé, na majd PM-ben.

Egyébként van itt más is: Black Lagoon 001 (R2 JAP DVD, fansubbed), Shinsen fansubbal jól! Gondolom téged érdekelhet.
(Ajánlásodra megnéztem az első részt belőle, és egész érdekesnek ígérkezik.)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Calintz

Nem tudja valaki hol tudnám megszerezni a Blame!-et???
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

via_mala

Memories - 1995 DVD5 NTSC
5.1-es japán hanggal, angol felirattal

Benne a zseniális Satoshi Kon-tól a zseniális Magnetic Rose!

Quote"Memories" is made up of three separate science-fiction stories. In the first, "Magnetic Rose," three space travelers are drawn into an abandoned spaceship that contains a world created by one woman's memories. In "Stink Bomb," a young lab assistant accidentally transforms himself into a human biological weapon set on a direct course for Tôkyô. The final episode, "Cannon Fodder," depicts a day in the life of a city whose entire purpose is the firing of cannons at an unseen enemy.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Firebird

Nem tudja valaki, hogy a Karas című anime (asszem még ez a kategória) többi része mikorra várható? Mert nem jó ez a befejezetlenség. :ejj: