Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

blackronin

Végre.  :D
Már azt hittem, hogy csak engem érdekel.
Bár a manga is érdekelne, lehet hogy azt kéne elolvasni.

Member

Évente fordítanak le hozzá egy chap-ot (eddig 15 van meg), raw meg nincs sehol.

SaiyaGin

Rikiya Koyama to Voice Detective Conan's Kogoro Mouri
Most, hogy már adták magyarul is, hátha érdekel mást is a fórumról.

(Az előző bejelentés)

kelvor

Nem tudom, hogy volt e már linkelve, de kijött a Summer Wars angol felirattal. Have Fun!

kikuchiyo

#2494
Köszi! Nagyon jókat írnak róla, kíváncsi vagyok rá.

szerk:
...mármint a filmről írnak jókat, ez a release állítólag koreai hardsubos, pocsék a képe és csúszik a hangja. x_x
Failure is the default option

kelvor

A hang nálam nem csúszik, de tényleg hardsubra van rányomva az angol. Remélhetőleg hamarosan jön majd egy normálisabb release.

kikuchiyo

A fenéket nem csúszik. Kb. a 30. perctől elmászik az A-V szinkron, az anidb szerint 335 ms-mal, nálam az se jó.
Failure is the default option

motifator

Van belőle egy v2, az elvileg már nem csúszik. De ugyanolyan szar képminőség, koreai hardsub, akármennyire is vártam ezt az animét, amint lejött annyi a torrentből, hogy bele tudtam nézni, töröltem is a fenébe az egészet.
Én majd visszatérek rá, ha lesz rendes DVD/BD-rip.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


SaiyaGin

A Kemono na Souja Erin 27. részéhez nem tudtok 400+ MB-nál kisebb verziót?

SaiyaGin

Duplaposzt, stb.

A Tescóban ócsójér' (1+1 dvd 600 Ft) adnak egyes animéket. Itthon, Kecskeméten FMP-t, Trigunt és Bújj, bújj szellemet láttam. (IY-t láttam 2+1 akcióban, de nem néztem meg mennyibe kerül.)

kikuchiyo

Az utóbbi időben nem voltam képben...

Tudtok olyan sorozatot az elmúlt egy-két évből, amit a kiemelkedő animációja miatt érdemes megnézni?
Denno Coil v. Kaiba szintjére gondolok.

Failure is the default option


kikuchiyo

Az anidb tag-ek árulkodók:
" some weird shit goin` on  "
Failure is the default option

Member

Kicsit más, mint a Kaiba, ja, de az animáció még egy nem animés ismerősömet is lenyűgözte. :haha:

SaiyaGin


kikuchiyo

Quote from: Member on 2010-01-23, 18:40:22
Kicsit más, mint a Kaiba, ja, de az animáció még egy nem animés ismerősömet is lenyűgözte. :haha:

Az a baj veled, Member, hogy nem tudom nem a postjaid mögé látni a trollface.jpg-t...
(és ezt vedd dícséretnek :D)
Failure is the default option

Member

Nem keversz össze NLZvel? :) Egyedül az arcokkal volt bajom, hogy minden fószeré egyforma, meg hogy nincsen női páciens. De a papírmasé civilek, a bevágott élőszereplős cuccok és pettyes textúrák kárpótoltak.

Quote from: SaiyaGin on 2010-01-23, 18:42:06
Bakemonogatari?
Ez mi? Gyanúsan pozitívan van értékelve, mégis egyszerűnek tűnik.

Darkstar

Quote from: Member on 2010-01-23, 18:54:52
Quote from: SaiyaGin on 2010-01-23, 18:42:06
Bakemonogatari?
Ez mi? Gyanúsan pozitívan van értékelve, mégis egyszerűnek tűnik.
Elmondva nem az igazi, nézd meg, megéri.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Member on 2010-01-23, 18:54:52
Ez mi? Gyanúsan pozitívan van értékelve, mégis egyszerűnek tűnik.

Na, akkor itt az ideje egy új cikknek az blogodon.  :D

Én  még nem vettem rá magam, hogy végignézzem, első két rész nem volt rossz de nem nyűgözött le.

Member

Nem rosszindulattal mondtam, amit, egy minőségi slice of life hiányzik az eddigi életemből. Hmmm, vámpírcsaj, akkor ez inkább hugimnak való, párhuzamosan 3 vámpírosat néz éppen. :D

Rounin

Hát az a vámpírcsaj annyira nem kap benne szerepet, hogy most meg is lepődtem, hogy van benne. Mert tényleg.

Xzone

#2512
Quote from: kikuchiyo on 2010-01-23, 18:11:13
Az utóbbi időben nem voltam képben...

Tudtok olyan sorozatot az elmúlt egy-két évből, amit a kiemelkedő animációja miatt érdemes megnézni?
Denno Coil v. Kaiba szintjére gondolok.

Ma már talán sikerül a végére érnem: Mouryou no Hako.

Az animáció minősége már-már Kara no Kyoukai-szintű, mellé pedig néha kifejezetten bizarr. Azt sem mondanám, hogy könnyen értelmezhető: feszült figyelmet igényel, különben belezavarodsz.

frozenstein

Quote from: SaiyaGin on 2010-01-23, 18:42:06
Bakemonogatari?
Ebből elméletileg lesz még 2 rész, bár hogy a SHAFT web-stream-eli e, mielőtt kijön BD-n azt nem tudni. Ja, és a 10-es részből sincs még csak tv változat, annak a 2/3-ból meg állítólag hiányzott az animáció.

ogre

Quote from: Xzone on 2010-01-24, 00:32:56
Ma már talán sikerül a végére érnem: Mouryou no Hako.

Az animáció minősége már-már Kara no Kyoukai-szintű, mellé pedig néha kifejezetten bizarr. Azt sem mondanám, hogy könnyen értelmezhető: feszült figyelmet igényel, különben belezavarodsz.

milyen subbal szedted?

Xzone

Quote from: ogre on 2010-01-24, 16:32:09
Quote from: Xzone on 2010-01-24, 00:32:56
Ma már talán sikerül a végére érnem: Mouryou no Hako.

Az animáció minősége már-már Kara no Kyoukai-szintű, mellé pedig néha kifejezetten bizarr. Azt sem mondanám, hogy könnyen értelmezhető: feszült figyelmet igényel, különben belezavarodsz.

milyen subbal szedted?

1-9: Aero
9-: Aoi-Anime

Titkos

Quote from: frozenstein on 2010-01-24, 16:29:30
Quote from: SaiyaGin on 2010-01-23, 18:42:06
Bakemonogatari?
Ebből elméletileg lesz még 2 rész, bár hogy a SHAFT web-stream-eli e, mielőtt kijön BD-n azt nem tudni. Ja, és a 10-es részből sincs még csak tv változat, annak a 2/3-ból meg állítólag hiányzott az animáció.

Jaja, én megnéztem az első részt, az alapján mindenképp szeretném folytatni, de egyenlőre várok míg kijön végig, elég rossz élmény, ha az utolsó 2-3 részre fél évet kell várni. (Meg gondolom ezzel a "nem animáltuk meg" résszel is elég élvezhetetlen a sztori.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


motifator

Az túlzás, hogy élvezhetetlen lett volna, sőt, de ha még nem merültél nagyon bele, akkor tényleg jobban jársz, ha kivárod, míg kint lesz az egész.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

ogre


SaiyaGin

Quote from: motifator on 2010-01-25, 15:52:59
Az túlzás, hogy élvezhetetlen lett volna, sőt, de ha még nem merültél nagyon bele, akkor tényleg jobban jársz, ha kivárod, míg kint lesz az egész.

:tezsvir: