Main Menu

Ragnarok Online

Started by .Attila, 2004-07-22, 23:04:01

Previous topic - Next topic

thrall

mivan a serverel?

.Attila

Quote from: XagaJövöhéten én is kipróbálom ezt a Ragnarok Onlányt, de azt senki sem mondta hogy a cliens vagy 700 Mb + az a mittudém kiegészítõ 125 Mb és ráadásul íszonyú lassan szedi.
Nekem is eleinte lassan szedte, azt megszakadt, újraindítottam/folytattam a letöltés, és jött max. sebességgel.
Hmm... senki nem akar guild master lenni még?

Shadowolf

Quote from: TriviNekem is eleinte lassan szedte, azt megszakadt, újraindítottam/folytattam a letöltés, és jött max. sebességgel.
Hmm... senki nem akar guild master lenni még?

Hát ha nagyon kell 1 ember akkor bevállalom. Tapasztalatom már van egy kevés: DutchRO-n van 1 guild-em. (rajtam kívül van még 1 tagja :rotflol: )

Dragon

to Trivi: GM-nek lenni milyen megkötésekkel jár?
Ha semmi különös, akkor én vállalom, csak még 1-2 hét, mire megvan a netem otthon, addíg meg csak így vagyok elérhetõ a firewall miatt.

to Xaga: Szerintem a 700 + 125 +mittomén mega minden bitje megéri ezt az élményt  ;)

to Csaszi: elolvastad, hogy mit hogyan kell telepíteni, illetve hogyan kell accountot kérni?

to Shadowolf: szerintem neked kéne GMnek lenned, te legalább értesz a játékhoz....  :cool:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

Nincs megkötés, csak ne vegyen fel össze-vissza tagokat, meg ne rugdossa ki a meglévõket csak úgy.
Azért kéne, mert ketten vagyunk eddig gm-ek, és ha mindketten hiányzunk, akkor jöhet akárki, nem tud belépni.

Bocs Cobra, tegnap este 7-kor még eszembe jutott, 8-ra már elfelejtettem...

Cobra

Mától valószínûleg hétfõ estig nem leszek, úgyhogy ne keressetek. Jó játékot, bye.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

roderick

Na viszont, aki teheti nézze meg a Ragnarok the animation paródia fordítását, asszem az animehq-n van fent... aki kb. 5 percet jáccot a játékkal az érteni fogja a poénokat...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Moloko

A klienst le lehet tölteni az AnimeHQ-ról is, bár ahhoz account is kell, ami viszont nem vészes.
GM-ként a megkötés tényleg csak annyi, hogy USTeam tagokat lehet felvenni, olyanokat, akik a forumban aktivak :)

Baldy

Quote from: AngelA klienst le lehet tölteni az AnimeHQ-ról is, bár ahhoz account is kell, ami viszont nem vészes.
GM-ként a megkötés tényleg csak annyi, hogy USTeam tagokat lehet felvenni, olyanokat, akik a forumban aktivak :)

Bocsi, ezt az üzenetet én irtam, csak véletlenül Angel nevében  :rotflol:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Csaszi

Quote from: thrallmiért nemtudsz felmeni a magyar servere?

Õ...Nem tudom?  :wtf:    Tényleg nem tudom, lent van minden, ami kell a játékhoz, el is indul a login képernyõig, aztán beírom, hogy "Csaszi_M", és a kódom, de mindig azt írja ki, hogy Failed to connect server. Na mindegy, UKRO-n tudom nyomni...legalább nem felejtek el angolul ;) (már igazi tolvaj lettem :) )
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Csaszi

Még 1 kérdés: Ahhoz, hogy a kártyáimat hozzá tudjam csatolni a cuccaimhoz, el kell érni egy bizonyos base level-t?
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Stairan

#101
Quote from: CsasziÕ...Nem tudom?  :wtf:    Tényleg nem tudom, lent van minden, ami kell a játékhoz, el is indul a login képernyõig, aztán beírom, hogy "Csaszi_M", és a kódom, de mindig azt írja ki, hogy Failed to connect server. Na mindegy, UKRO-n tudom nyomni...legalább nem felejtek el angolul ;) (már igazi tolvaj lettem :) )

Nálam is kiírta ezt, akkor amikor a régi client-et használtam, próbáld letölteni [CENZURAZVA info:info], hátha jó lesz, nekem mûködött.

Shadowolf

Quote from: CsasziMég 1 kérdés: Ahhoz, hogy a kártyáimat hozzá tudjam csatolni a cuccaimhoz, el kell érni egy bizonyos base level-t?

Nem ahhoz az kell hogy "slot-os" legyen a cumó. Vegyük pl az alap knife-ot, azon 3 slot is van. Ezt onnan tudod meg, hogy megnézed van-e a tárgy neve mellett egy ilyen
  • jel. Ha van, akkor a x helyén levö szám mutatja hány kártya fér bele. ;)

Csaszi

Mind2töknek kösz az infókért :)

Starian - Ja ezen már én is filóztam, csak az a baj, hogy idõközben vmi gáz történt az oldallal, ahonnan le tudnám bányászni :( Azért kösz.
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

.Attila

Quote from: CsasziNa mindegy, UKRO-n tudom nyomni
Ne már... gyere már a HungaRO-ra. Megoldjuk a problémát.

Itachi

Quote from: TriviNe már... gyere már a HungaRO-ra. Megoldjuk a problémát.
Trivi a toborzó....Hehe... :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Csaszi

Kösz, rendes vagy, de tényleg nem megy, amíg nem tudom megszerezni a frissített client-et, addig szerintem nem nagyon fogok magyar szerveren játszani. Azért ha egyszer sikerül, megkereslek benneteket. (ha ez bekövetkezik, át tudom valyon vinni a karakteremet oda, vagy kezdhetem megint zöldfülûként?)
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Stairan

#107
Quote from: CsasziKösz, rendes vagy, de tényleg nem megy, amíg nem tudom megszerezni a frissített client-et, addig szerintem nem nagyon fogok magyar szerveren játszani. Azért ha egyszer sikerül, megkereslek benneteket. (ha ez bekövetkezik, át tudom valyon vinni a karakteremet oda, vagy kezdhetem megint zöldfülûként?)

Feltöltöttem [CENZURAZVA info:info] a friss klientet, nekem ezzel ment.

.Attila

#108
Quote from: StairanFeltöltöttem [CENZURAZVA info:info]ide[/URL] a friss klientet, nekem ezzel ment.
Ment? És ki volnál ott? Csak mert van US Team guild ;)

Stairan

Quote from: TriviMent? És ki volnál ott? Csak mert van US Team guild ;)
Most épp nem vagyok fenn, de Stairan a karim neve.

Csaszi

Köszi. Ezzel már mûkszik, csak még utána kéne néznem, hogy valamilyen úton-módon át lehet-é vinni a karakteremet ide, mert sz@r dolog lenne megint fölfejlõdni az elejérõl. (Ha majd este, vagy holnap láttok egy Csaszi nevû, zöldfülüt az én leszek, ha pedig egy Csaszi nevû pitiáner tolvajtba ütköznétek, akkor az megint én vagyok, csak sikerült áthoznom a karakterem...van ám tök jó késem meg oajzsom is...meg 5500 zenyem  :hopp:  )
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

roderick

Karaktert szvsz. nem lehet átvinni, mert az szerverfüggö...
Max megkérheted a Gm-eket hogy csináljanak neked egy uo. karaktert, mint a másik szerveren, de ez sztem nem fog megtörténni:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

kocsi

#112
Marha jo lehet 100 fo populacioju serveren jatszani.

Az nyer aki elobb talal masik playert.


Edit: nembaj, majd mindjart jon McD es megmondja a frankot

Dragon

Hát, legalább nem kell a KS miatt aggódni  :hopp:
Egyébként nekem is kissé alulmúlta az MMORPG fogalmait  :lol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

McDouglas

#114
Nos valoban, a privat serverek hasznalatat nem tamogatjuk, de szeretettel varunk mindenkit a guildunkban az iRO (es ha minden igaz, nemsokara az euRO) Chaos serverein.

Az eddigi elhangzott hozzaszolasokbol kicenzurazom a nem legalis serverek elerhetosegeit es hivatkozasait, de a tovabbiakban orommel latunk barmilyen hivatalos ro-val kapcsolatos hozzaszolast

Termeszetesen ha ezt az apro kerest (ha ugy tetszik kikotest), miszerint a privat szerverektol mentesen akarjuk tartani az oldalt, nem sikerul teljesiteni, az a topic torleset vonhatja magaval.
Kukorica Rox ^^

Karma XXL

Quote from: McDouglasNos valoban, a privat serverek hasznalatat nem tamogatjuk, de szeretettel varunk mindenkit a guildunkban az iRO (es ha minden igaz, nemsokara az euRO) Chaos serverein.

Az eddigi elhangzott hozzaszolasokbol kicenzurazom a nem legalis serverek elerhetosegeit es hivatkozasait, de a tovabbiakban orommel latunk barmilyen hivatalos ro-val kapcsolatos hozzaszolast

Termeszetesen ha ezt az apro kerest (ha ugy tetszik kikotest), miszerint a privat szerverektol mentesen akarjuk tartani az oldalt, nem sikerul teljesiteni, az a topic torleset vonhatja magaval.

Bocsánat, hogy értetlenkedek, igazából nem is érint a dolog, mivel nem játszok a ROval, de ez most mi volt?  :wtf:

McDouglas

Quote from: SysOP XXLBocsánat, hogy értetlenkedek, igazából nem is érint a dolog, mivel nem játszok a ROval, de ez most mi volt?  :wtf:

Nagyon egyszeru: ha ki akarod probalni a ragnarokont: euRO (esetleg iRO), ha jatszani akarsz vele akkor egy csekely osszegert cserebe belephetsz egy rendesen mukodo online jatek tarsadalomba (25 jatekos NEM mukodo gazdasagot eredmenyez es nem tekintheto community-nek). A privat servereket nem tamogatjuk (es irtjuk is oket a lehetosegeinkhez merten).
Kukorica Rox ^^

Karma XXL

Quote from: McDouglasNagyon egyszeru: ha ki akarod probalni a ragnarokont: euRO (esetleg iRO), ha jatszani akarsz vele akkor egy csekely osszegert cserebe belephetsz egy rendesen mukodo online jatek tarsadalomba (25 jatekos NEM mukodo gazdasagot eredmenyez es nem tekintheto community-nek). A privat servereket nem tamogat -->juk<-- (es irt-->juk<-- is oket a lehetosegeinkhez merten).

Ki a többes szám többi része?

thrall

Quote from: SysOP XXLKi a többes szám többi része?
jaja ez engemis érdekelne

McDouglas

Quote from: SysOP XXLKi a többes szám többi része?


Peldaul az elottem mar szolo kocsi (nyo, masneven), de a legtobben ezen az allasponton vagyunk a guildunkban.
Kukorica Rox ^^