Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Thomasson88

Most néztem meg az Oceans11 meg Oceans12t meg a KaribTenger Kalózait ugyhogy nézzetek meg mert odacsaptak ezek a filmek.Amugy meg StarWars 3a legjobb ha lesz.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Bill

Quote from: PirulaAmerikai história X is elég jó pölö.
Igen ez szeritem is egy marha jó film.

Quote from: RamizSzeretem: Al Pachino (fõleg: Keresztapa), Marlon Brando (ugyanott), Robert De Niro (fiatalkori filmjei inkább), Humphrey Bogart (no comment... imádom), azért Brad Pittnek is volt két jó megmozdulása, Harrison Ford (SW, IJ rulez!)
Szép lista. Keresztapa szvsz alapmû, hihetetlen hangulata van annak a trilógiának, Al Pacino meg Marlon Brando fergeteges. Pacino-tól még ajánlanám a Scarface-t ( A sebhelyesarcú ). Eléggé jó kis film. Persze csak ha szereted a gengszterfilmeket ...

Quote from: ManuNem szeretem a romatikus filmeket, sem különösebben Jude Law-t, ill. Julia Robertset, viszont Natalie Portmant annál jobban.
Natalie Portmant én is kedvelem.:D Szóval a Closer-ban játszott?Meg kell nézni.
[off]Bocs az offért, de vmennyire kapcsolódik ide. Valaki nem tudja véletlenül, hogy melyik film kedvéért borotváltatta kopaszra a fejét Natalie Portman???[/off]
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Damnatus

Donnie Darko tényleg jó, és a zenéje is!

Bill

Quote from: DamnatusDonnie Darko tényleg jó, és a zenéje is!
Igen az az a film, amit a mai napig sajnálok, hogy csak egyszer láttam! A story valami hihetetlenül jó, végig oda kell figyelni a kis utalásokra, amiket késõbb megmagyaráz a film. És nem szájbarágós módon. A színészi játékról annyit, hogy sztem jó volt, az egy két ismertebb figurától eltekintve ismeretlenebb színészek játszottak a filmben, és ez jó döntés volt.
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Mattanja

De örülök, hogy vége lett! Már minden bajom volt közben. Az elsõ izgalmasabbnak tûnõ csatajelenetre is több, mint fél órát kellett várnom, aztán hirtelen vége is lett. Amúgy is hülyén csinálták meg, mert a vér fröcsögött, de a kamerát meg rángatták, hogy ne látszódjon rendesen, ki hova csapott, mit vágott le... A nagy gyilok is gyenge, történet szintén, egyedül a zenéje tetszett. Ridley Scott elbújhat. A Gladiátor sem volt tökéletes, de ettõl függetlenül nagyon tetszett. Ez viszont nem tetszik.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

katz

#425
Háát, ettõl se szeretem meg a kóreai filmûvészetet. Jó a történet, de a film nagyon ázsiai volt nekem...

Quote from: ShiroiDe örülök, hogy vége lett! Már minden bajom volt közben...
Szal ezt sem nézem meg. Thx Shiroi, valahogy éreztem, h béna lesz...
Quote from: ShiroiA Gladiátor sem volt tökéletes, de ettõl függetlenül nagyon tetszett.
Traktornyom a búzásban alap :D
Nekem is nagyon tetszett, pláne, h utánna elkezdtek gladiátornak hívni :D

Bill

Quote from: katzHáát, ettõl se szeretem meg a kóreai filmûvészetet. Jó a történet, de a film nagyon ázsiai volt nekem...
Na az Oldboy-t én is meg akarom nézi vhogy! :) Sok jót hallottam már róla, kíváncsi vagyok rá nagyon!
ja és mit értesz nagyon ázsiai alatt?
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

katz

Quote from: BillNa az Oldboy-t én is meg akarom nézi vhogy! :) Sok jót hallottam már róla, kíváncsi vagyok rá nagyon!
ja és mit értesz nagyon ázsiai alatt?
Más kultúra, más szokások.
Az alapsztori nagyon ütõs, de a film koreai, koreaiakról szól, kóreaia stílusban és ez az én számomra nem volt könnyen emészthetõ. De kérdezd Ramizt, õ biztosan kielemzi neked a filmet, nekem annyira nem jött be, de csak a megvalósítás miatt...

Bill

Quote from: katzMás kultúra, más szokások.
Az alapsztori nagyon ütõs, de a film koreai, koreaiakról szól, kóreaia stílusban és ez az én számomra nem volt könnyen emészthetõ. De kérdezd Ramizt, õ biztosan kielemzi neked a filmet, nekem annyira nem jött be, de csak a megvalósítás miatt...
Értem. Köszi azért. Meg fogom nézni, és majd elválik, hogy bejön-e vagy nem.
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Necrid^

Quote from: BillNa az Oldboy-t én is meg akarom nézi vhogy! :) Sok jót hallottam már róla, kíváncsi vagyok rá nagyon!
ja és mit értesz nagyon ázsiai alatt?

Egyetértek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

#430
Quote from: Billja és mit értesz nagyon ázsiai alatt?
Szerintem az európai szemnek helyenként kicsit erõltettnek tûnõ alapsztorit, az európai szemnek helyenként kicsit túlzottnak tûnõ erõszakosságot, a váratlanul felbukkanó európai szemnek furcsa vicces részeket és az ázsai típusú drámai részeket, ami túljátszottnak tûnhet, holott, na mindegy.

edit: ja, ki ne felejtsem: nekem nagyon tetszett a film, szuperjó, nézzétek meg feltétlenül, hátha ti is rákattantok erre a stílusra, és szóljatok, ha találkoztok a rendezõ más filmjeivel!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

Quote from: RamizSzerintem az európai szemnek helyenként kicsit erõltettnek tûnõ alapsztorit, az európai szemnek helyenként kicsit túlzottnak tûnõ erõszakosságot, a váratlanul felbukkanó európai szemnek furcsa vicces részeket és az ázsai típusú drámai részeket, ami túljátszottnak tûnhet, holott, na mindegy.

edit: ja, ki ne felejtsem: nekem nagyon tetszett a film, szuperjó, nézzétek meg feltétlenül, hátha ti is rákattantok erre a stílusra, és szóljatok, ha találkoztok a rendezõ más filmjeivel!


Igen, az Oldboy nagyon jó film :). Semmi baj azzal, hogy ázsiai. Pl. a Repülõ tõrök háza sokkal "ázsiaibb". A fõszereplõt meg nagyon szeretem, õ játszott a Failanban is, sztem nagyon hiteles figura. Utóbbi idõk legkellemesebb filmélménye számomra.

Ramiz

Quote from: ManuIgen, az Oldboy nagyon jó film :). Semmi baj azzal, hogy ázsiai. Pl. a Repülõ tõrök háza sokkal "ázsiaibb". A fõszereplõt meg nagyon szeretem, õ játszott a Failanban is, sztem nagyon hiteles figura. Utóbbi idõk legkellemesebb filmélménye számomra.
Az avataroddal már elárultad magad. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramizedit: ja, ki ne felejtsem: nekem nagyon tetszett a film, szuperjó, nézzétek meg feltétlenül, hátha ti is rákattantok erre a stílusra, és szóljatok, ha találkoztok a rendezõ más filmjeivel!
A trilógia elsõ részét a Sympathy for Mr Vengeance-t látta valaki? Mert nálam az  is be van tervezve, és nyáron majd jön a Sympathy for Lady Vengeance is. :)

Amúgy most láttam egy nagyon elborult dél-kóreai filmet Save the Green Planet címmel. A Sympathy for Mr Vengeance fõszereplõje van benne, és minden idiótaság ami elképzelhetõ, ugyanakkor többször is sikerült meglepnie a filmnek, egyik pillanatban nevettem, a következõben sírni támadt kedvem. Sztem nagyon jó kis hybrid film lett, érdemes megtekinteni, de valamennyire kell hozzá kedvelni az "idióta humort" mert fárasztja az embert rendesen idõnként. Ugyanakkor néhol az Oldboy-hoz hasonló kömolysággal tör az emberre a film és nehéz mindet megemészteni. Nekem nagyon tetszett a film.

Ramiz

Quote from: BlimpA trilógia elsõ részét a Sympathy for Mr Vengeance-t látta valaki? Mert nálam az  is be van tervezve, és nyáron majd jön a Sympathy for Lady Vengeance is. :)
Már le van töltve? Ha nem, olvasd el az egyest. Ha igen, a kettest.
1. Töltsd le. :)
2. Lásd alant.

Quote from: BlimpAmúgy most láttam egy nagyon elborult dél-kóreai filmet Save the Green Planet címmel. (...)
Szerencsére lezárult az érettségi elsõ etapja. Megyek meetre. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bill

Quote from: Ramizedit: ja, ki ne felejtsem: nekem nagyon tetszett a film, szuperjó, nézzétek meg feltétlenül, hátha ti is rákattantok erre a stílusra, és szóljatok, ha találkoztok a rendezõ más filmjeivel!
A filmet biztos, hogy meg fogom nézni, mert különféle fórumokon sok jót olvastam róla. Aztán majd elválik, hogy mennyire jön be. Egyébként meg nincsen problémám az ázsiai filmekkel.
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Rounin

My Sassy Girl. Koreai dráma. Ajánlották, nem láttam. Van valaki, aki igen? És tud róla nyilatkozni?

:merci: elõre is

Fazék

Quote from: RamizMár le van töltve? Ha nem, olvasd el az egyest. Ha igen, a kettest.
1. Töltsd le. :)
2. Lásd alant.
1-es pont fog megvalósulni minél hamarabb terveim szerint :D
Quote from: RamizSzerencsére lezárult az érettségi elsõ etapja. Megyek meetre. :)
Én viszont abszolút nem járok, sajnos nekem a vizsgaidõszak miatt most ha minden igaz, halál jön. Max vetítõs-meet-re tudok majd elmenni. :(

Ramiz

Quote from: Blimp1-es pont fog megvalósulni minél hamarabb terveim szerint :D
Helyes, helyes. :)

Quote from: BlimpÉn viszont abszolút nem járok, sajnos nekem a vizsgaidõszak miatt most ha minden igaz, halál jön. Max vetítõs-meet-re tudok majd elmenni. :(
Csak az van, nem?
(Amúgy semmi sem biztos, csak a halál. :D :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nna, megérkeztem a pünközsdi vityózásból! Oldboy naggyon rullez! Nehogymár túl ázsiai legyen! Éppen azért jó, mivel szvsz a pszichoterror, és a zsarolás eléggé európai téma is.(lehet, hogy a túlzások miatt mondta katz kolléga azt, hogy túl ázsiai, de szvsz ezért(is) jók az ázsiai filmek!). Köttelezõ darab! :jee:
ennyiszer leírni ilyen rövid szövegbe, hogy "ázsiai".... nna mindegy.

Meetre megy mindenki jöjjön! Naggyon jó és még mi is ott vagyunk! :D Ramizt mostmár ha kell a fülénél fogva is elráncigálom! A többieket csak virtuálisan tudom buzdítani!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: RamizHelyes, helyes. :)
Már meg is van, holnap tervezem a megtekintését, hacsak nem jön közbe valami...

Bill

Quote from: Raggie GordonMeetre megy mindenki jöjjön! Naggyon jó és még mi is ott vagyunk! :D Ramizt mostmár ha kell a fülénél fogva is elráncigálom! A többieket csak virtuálisan tudom buzdítani!
Engem érdekelne a dolog. Mondjuk nem ártana tudnom a részleteket, mikor, hol lesz, stb. Ha jó az idõpont, akkor érdekelne.  :)
"I think he had a connection to his audience that was very, very deep. His music is powerful, very intense. That sort of power is rare. You hate to lose somebody like that, someone who keeps the music alive and moving ahead. Not many guys like him come along."
   - Bruce Springsteen [Kurt Cobainrõl]

Ramiz

/// Bill: offtopic/anime meet. ;) ///

Nem szeretem azt a kérdést, hogy "Melyik a kedvenc filmed?". Egyrészt mi számít kedvencnek? Amit a legjobban élvezel, amikor nézed, vagy amit visszagondolva nagyon szeretsz, vagy amihez a leggyakrabban van hangulatod, vagy amit a legtöbbször láttál?
Ha viszont mégis van olyan, hogy kedvenc film number one, akkor nekem az a Kiss Kiss (Bang Bang). Ez egy 2000-es angol film, r.: Stewart Sugg, fsz.: Stellan Skasgard és Chris Penn. Egy kiöregedett bérgyilkosról szól (Felix), aki szeretne kiszállni a szakmából, és békésebb megbízásokat kapni. A Klub azonban nem engedi olyan könnyen kilépni, még ha az alapítók között volt is, a békésebb megbízás pedig, amit kap, egy bogaras öreg ember felnõtt fiára (Bubba) való felügyelés, akit még soha nem engedett ki az utcára, és játékok közt él. Ezen a két szálon halad a cselekmény.
Amitõl ez egy zseniális remekmû, aminek minden kockáját aranyba kéne vésni: õszintén szólva, nem tudom. Csak apróságokat tudok mondani, amik azonban a filmben teljesen összeállnak, úgyhogy szinte zavaró külön kezelni õket.
Stellan Skasgard piszok jól játszik. Rajta kívül talán csak Jean Reno-nak sikerült ilyen gyönyörûen, sallangok nélkül, 120%-os beleéléssel és rutinnal bérgyilkost játszania (az amerikai bérgyilkos-filmek egytõl egyig pocsékok (amik így most eszembe jutottak)). Végig valamiféle méltósággal játszik, még azokban a komikus jelenetekben is, amikben egyértelmûen látszik, hogy kiöregedett a szakmából. Öregesen is férfias és férfiasan is romantikus (némely dolgokban nem annyira). Aztán ott van a felnõtt gyerek (Chris Penn szintén profi játéka) és a beavatási szertartások. Ezt (vagy ehhez hasonlót) is sokszor láttam még, de a közelébe sem jöttek ennek. Ez a film folyton keveri a komédiát, a tragikumot, az akciót, és mégis tökéletesen összeáll a kép. Aztán ott van a zene... amit szintén meg kell szereznem valahonnan... És ráadásnak a fiatal bérgyilkos - Felix tanítványa - és egy kemény csaj története a Klubból...
Valószínûleg ez így elolvasva túldicsérésnek tûnik, de a helyzet az, hogy nem dicsértem eléggé, de úgy sem tudnám visszaadni teljesen, amit érzek, úgyhogy mindegy is...

Ez egyrészt egy próbálkozás akart lenni, hogy meséljünk a kedvenc filmünkrõl, vagy az egyik kedvencrõl, másrészt egy felhívás, hogy ha bárki találkozik a filmmel vagy a zenéjével, akkor feltétlenül értesítsen! Megadnék érte egy fél disznót! De talán egy egészet is!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: BillEngem érdekelne a dolog. Mondjuk nem ártana tudnom a részleteket, mikor, hol lesz, stb. Ha jó az idõpont, akkor érdekelne.  :)
Nemtom most én sem, hogy mikor lesz, de általában minden második vasárnap van filmes meet a Sirius teaházban(a Múzeumkerthez közel). Ez elég jó szokott lenni. Bõvebb infoért lásd még az anime találkozó("meet") topicot.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Pénteken 11:30-kor megnézzük a Star Wars 3. epizódot. Ha van kedvetek, csatlakozhattok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

TurboK

Quote from: RamizPénteken 11:30-kor megnézzük a Star Wars 3. epizódot. Ha van kedvetek, csatlakozhattok.
ajánlom hogy vigyetek magatokkal alkoholt, mert a film hullaszar. (hogy legalább ki tudjátok nevetni, nekem még az se sikerült pedig hozzá vagyok edzõdve a hasonló filmekhez)

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Fazék

Quote from: TurboKajánlom hogy vigyetek magatokkal alkoholt, mert a film hullaszar. (hogy legalább ki tudjátok nevetni, nekem még az se sikerült pedig hozzá vagyok edzõdve a hasonló filmekhez)
Miért érzem úgy, hogy szted az elsõ 2 rész is kukába való? :rolleyes:
Kíváncsi lennék az eredeti trilógiával kapcsolatos véleményedre...

TurboK

Quote from: BlimpMiért érzem úgy, hogy szted az elsõ 2 rész is kukába való? :rolleyes:
Kíváncsi lennék az eredeti trilógiával kapcsolatos véleményedre...
77ben még jónak számitott az eredeti trilógia, még most se lenne rossz ha Lucas nem remixelte volna agyon.
Az elsõ 2 részben meg Darth Maul volt a legjobb, a film többi része vagy túl bonyolult, vagy érezhetõen leegyszerûsitett, kapkodott volt. Vagy annyira erõltetett hogy átcsapott idétlenségbe.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ramiz

Az biztos, hogy a Klasszikus Régi Részek a legjobbak. Az 1. epizód szerintem nagyon jól összerakott, Qui Gon rulez!, Darth Maul jól eltalált figura, a fénykardpárbaj zseniális, nekem a lövésvisszacsapkodás is tetszett a droidokra. Két dolog nem tetszett: a hosszú fülû nyomoronc (HALÁL JAR JAR BINKSRE!!!), aki a nyomába sem ér C3PO-nak, a másik pedig Amidala politikai jelenetei (valahogy gyengének éreztem ehhez a "Vaslady" szerephez :) ), de a film többi részén õ is oké. A 2. epizód kicsit tényleg szétesõsebb, de igazából csak a szerelmi részeket kifogásolom, azok viszont tényleg ramatyak. Viszont pl ahogy Anakin elindul a sötét oldal felé vezetõ úton, az zseniálisan meg van csinálva. :cool: Szóval várakozások nélkül, de kíváncsian nézem meg a 3. epizódot. Este jelentek. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

m46u5

Quote from: Ramiz/// Bill: offtopic/anime meet. ;) ///

Nem szeretem azt a kérdést, hogy "Melyik a kedvenc filmed?". Egyrészt mi számít kedvencnek? Amit a legjobban élvezel, amikor nézed, vagy amit visszagondolva nagyon szeretsz, vagy amihez a leggyakrabban van hangulatod, vagy amit a legtöbbször láttál?
Ha viszont mégis van olyan, hogy kedvenc film number one, akkor nekem az a Kiss Kiss (Bang Bang). Ez egy 2000-es angol film, r.: Stewart Sugg, fsz.: Stellan Skasgard és Chris Penn. Egy kiöregedett bérgyilkosról szól (Felix), aki szeretne kiszállni a szakmából, és békésebb megbízásokat kapni. A Klub azonban nem engedi olyan könnyen kilépni, még ha az alapítók között volt is, a békésebb megbízás pedig, amit kap, egy bogaras öreg ember felnõtt fiára (Bubba) való felügyelés, akit még soha nem engedett ki az utcára, és játékok közt él. Ezen a két szálon halad a cselekmény...

info: http://www.imdb.com/title/tt0228488/ - poén, mert nincs benne Jean Reno neve, de ha te láttad a filmben akkor pedig illett volna feltüntetni.
remake?: http://www.imdb.com/title/tt0373469/ - (2005) Val Kilmer, Deanna Dozier, Robert Downey Jr.

ek2k link:
film: ed2k://|file|Kiss_Kiss_Bang_Bang.(2000).DivX-Piratsvin.ShareReactor.avi|733982720|1a203a8ab7178eac363028bb4f69a0e9|
felirat (asszem): ed2k://|file|Kiss_Kiss_Bang_Bang.(2000).DivX-Piratsvin.ShareReactor.rar|2409539|832a09bb0d3ce77e6aeba7190bcf9c05|
kép(nem tudom ezé a filmé-e): ed2k://|file|kiss kiss (bang bang).jpg|118563|4f3a726939332ca43fdc09136378fad3|
zene(nem tudom ezé a filmé-e): ed2k://|file|Mr. Kiss Kiss Bang Bang.MP3|7330345|1c6f150e617c2d91a237da7e45b0018a|

avi info:
Name.........: Kiss_Kiss_Bang_Bang.(2000).DivX-Piratsvin.ShareReactor.avi
Filesize.....: 699 MB (or 716,780 KB or 733,982,720 bytes)
Runtime......: 01:36:57 (145,420 fr)
Video Codec..: DivX 5.0
Video Bitrate: 889 kb/s
Audio Codec..: 0x0055(MP3) ID'd as MPEG-1 Layer 3
Audio Bitrate: 112 kb/s (56/ch, stereo) VBR LAME3.90.?
Frame Size...: 512x288 (1.78:1) [=16:9]

Másik változat (ez asszem több embernek van meg):
ed2k://|file|Kiss.Kiss.Bang.Bang.DVDRip.DiVX-SEQUENCE.www.divxorama.net.avi|734763008|ee86dbe37e56379294130a5e0fbe12d4|
Konkrét avi info-t errõl már nem tudok.


más, de ez is - Kiss Kiss Bang Bang (2000):
http://us.imdb.com/title/tt0173568/
borító: http://www.cdcovers.cc/dvd_k.php
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."