Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Marfy

Legjobb horror ez Evil Dead 1-2 illetve a 3 a Sötétség serege :lul:.
Én amúgy utálom a horror filmeket még túl kicsi vagyok hozzájuk  :haha: .

katz

Quote from: NokiLegjobb horror ez Evil Dead 1-2 illetve a 3 a Sötétség serege :lul:
Szívembõl szóltál :D
Nekem megvan a 2, nincs meg vkinek a többi része?

Xipe

Quote from: katzSzívembõl szóltál :D
Nekem megvan a 2, nincs meg vkinek a többi része?


Mit adsz ertuk?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: XipeMit adsz ertuk?
Nekem is kellene, de fõleg a Sötétség serege :).
Lécci Xipe bácsi add ide.

Xipe

Quote from: NokiNekem is kellene, de fõleg a Sötétség serege :).
Lécci Xipe bácsi add ide.


Azt tudom, hogy meg VOLT mindharom film, arra mar nem emlekszem hogy ki is irtam volna oket.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

nekem megvan mind3. söt megvan a prequel is, a Within the Woods! ugyan csak valami borzalmas gyenge minõségû VHS rip-ben, de még így is kellõen ijesztõ :D
viszont Army of Darkness-bõl nem tudom melyik változat van meg nekem, mert 2-féle befejezése van a filmnek...

Marfy

Quote from: Blimpmert 2-féle befejezése van a filmnek...
:eeek:  nem is tudtam róla, persze ez nem függ össze azzal hogy nem lehet.
És mi a két befejezés?

Xipe

Quote from: Noki:eeek:  nem is tudtam róla, persze ez nem függ össze azzal hogy nem lehet.
És mi a két befejezés?


az egyik olyan hogy Ash visszajut a foldre ugyanabba a munkaba amit eddig is csinalt, csak ott van a csaj is ha jol emlekszem es lekezdenek megjelenni a szornyikek es az aruhazban.poenos beszolasok kozepette, elokapja a dublacsovut es lodoz egy jot.

a masikban pedig az van, hogy megiszik valami serumot ami elaltatja hogy az o idejeben ebredjen ujra fel csak ez egy kicsit nem ugy sikerul es a tavoli jovoben ebred amikois a fold mar majdnem teljesen elpusztult.

ha jol emlekszem
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: Xipeaz egyik olyan hogy Ash visszajut a foldre ugyanabba a munkaba amit eddig is csinalt, csak ott van a csaj is ha jol emlekszem es lekezdenek megjelenni a szornyikek es az aruhazban.poenos beszolasok kozepette, elokapja a dublacsovut es lodoz egy jot.

a masikban pedig az van, hogy megiszik valami serumot ami elaltatja hogy az o idejeben ebredjen ujra fel csak ez egy kicsit nem ugy sikerul es a tavoli jovoben ebred amikois a fold mar majdnem teljesen elpusztult.

ha jol emlekszem
Én akkor az elsõ befejezést láttam, de ahogy olvasom számomra az is a jobb, vicces volt ahogy a boszi repült  :haha: .
Blimp: Szinkronos az Army of Darkness?

Xipe

Quote from: NokiÉn akkor az elsõ befejezést láttam, de ahogy olvasom számomra az is a jobb, vicces volt ahogy a boszi repült  :haha: .
Blimp: Szinkronos az Army of Darkness?


igen, ez a befejezes nekem is jobban tetszett, de nekem sajnos a masodik van meg.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

sajna nekem is a második fajta befejezés van meg :(
a filmek eredeti hanggal vannak, a magyar szinkronnal életelmben nem találkoztam :)

Xipe

Quote from: Blimpsajna nekem is a második fajta befejezés van meg :(
a filmek eredeti hanggal vannak, a magyar szinkronnal életelmben nem találkoztam :)


jo neked, en egyszer .ogm-ben lattam ott volt magyar szinkron.
csapnivaloan nevetseges volt, de egy par poent azert eltalaltak.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

Quote from: XipeMit adsz ertuk?
Meghagyom az életed :D
Quote from: Blimpsajna nekem is a második fajta befejezés van meg :(
a filmek eredeti hanggal vannak, a magyar szinkronnal életelmben nem találkoztam :)
Nem baj, azt még ugysem láttam. Elhozod jövõ héten :D

Marfy

Quote from: Xipejo neked, en egyszer .ogm-ben lattam ott volt magyar szinkron.
csapnivaloan nevetseges volt, de egy par poent azert eltalaltak.
Szerintem pedig jó rajta a szinkron :).
Régebben (6-7 éve) ment az HBO-n és onnan volt nekem felvéve de odaadtam valakinek és a kis rohadék behúzta  :b+: , azóta is hajkurászom, múltkor mondjuk láttam a Teszkóban de 7000 Ft  :eeek:  úgyhogy lemondtam róla, kenjék a hajukra.

Xipe

Quote from: katzMeghagyom az életed :D


inkabb en a tiedet.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Sziasztok!
Keresek egy filmet! Ha barmi infot tud valaki, szoljon! Koszi!
(szereplo neve, szinesz neve, eredeti cim, stb...)

1. A csalad emlekeibol az alabbiakat tudtuk osszegereblyezni:
Konszegûdök neven emlegetjuk, de valami mas lehetett a cime.
'83-'85 kozott adtak le a tvben.
Francia(esetleg olasz? nem valoszinu...) vigjatek, Korzikan vagy Sziciliaban jatszodik, vendettarol szol.

Temetoi jelenettel kezdodik. A temetes kozben mutatjak a sirkoveket, amiken csak ket csalad tagjainak a nevei szerepelnek.

Ket (3?) oregasszony a foszereplo, akik sorban teszik el lab alol a masik csalad tagjait. Klasszikus falusi fekete ruhat viselnek. Szerepel meg benne 1 rendor, aki az oregasszonyok csaladjahoz tartozik, ill. van neki egy baratnoje. (A rendor valoszinuleg Claude Brasseur, aki Hazibuliban volt az apuka, de ez nem biztos.)

Az egyik gyilkossagot vizibiciklivel hajtjak vegre az oregek: odatekernek az uszo melle, es jol kupan vagjak.

A Vidamparkban gyakoroljak a loveszetet, emlekeim szerint kozben allandoan vitatkoznak, hogy ki loje le az aktualis aldozatot.

A jelenetben, ahol probaljak leloni a fickot, ket beallitasra emlekszem: az egyikben a nyanyak vitatkoznak egymassal, ill. lovoldoznek, a masikban egy nyitott ablakot latunk kivulrol, egy embert, akinek a jobb oldala van felenk, es beszel valakivel, aki kivul esik a kepen. Es mogotte, a vakolaton egyre szaporodnak a lyukak...
Arra mar nem emlekszem, hogy vegulis le tudtak-e loni. :)

Ha az egyik nenit letartoztatjak, a masik gyilkolaszik, igy semelyikre sem lehet rabizonyitani a gyilkossagot.

A film vegen a rendor, es a masik csalad utolso eletben maradt tagja lathato a palyaudvaron. Az utobbi keszul elmenekulni, ertheto okokbol. Meglatja, hogy a rendor benyul a kabatjaba, terdrehullik, hogy konyorogjon az eleteert - persze a rendor csak a cigisdobozat veszi elo...

Nos, kb ennyi.
------------------
Info mashonnan:

"Az 1. pontban említett filmre ráismertem. Én egykoron moziban (Vörösmarty kertmozi) láttam, de valóban vetítette késõbb a tévé is. A színészekre sajnos már nem emlékszem, de a sztori valóban az volt, amit leírtál. Nemzetisége tényleg francia, ez is biztos. A film magyar forgalmazási címe FOGAT FOGÉRT volt. "

Fogat fogért(1985) -> ez valoszinubb
Fogat fogért(1975)

============
Najo, tulkepp kettot, de a masodikrol csak ennyit tudunk:
"Bertrand, a viselkedesed ketsegbeejto!"

edit: az 1.-nel Claude Brasseur asszem kiesett, mint lehetoseg...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Ha megtalálod, szólj. Érdekel engem ez a film.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: Xipenekem egy horrorfilm igazabol a vigjateknak felel meg. csak ezt nem nezhetik meg a kolkok.
imadom nezni az embereket a moziban amikor oszerandulnak, meg felugranak vagy sikonganak en meg mogottuk rohogok az egeszen.
Heh, ezt mi is szoktuk :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Mattanja

Quote from: FeldinHeh, ezt mi is szoktuk :)
Sikongatni és ugrálni a moziban, miközben Xipe röhög mögöttetek? :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: ShiroiSikongatni és ugrálni a moziban, miközben Xipe röhög mögöttetek? :)


Pontosan.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Quote from: ShiroiSikongatni és ugrálni a moziban, miközben Xipe röhög mögöttetek? :)
Meg szep, hogy sikitunk, meg ugralunk, az o kezeben van az uzi! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Quote from: KvikvegMeg szep, hogy sikitunk, meg ugralunk, az o kezeben van az uzi! :D


lofegyvert nem hasznalok, de a pengektol is lehet felni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Manu

egy drogos film a sok közül. Már volt film a heroinról (Rekviem egy álomért, Egy kosaras naplója, Trainspotting), meg a spangliról számtalan (Félbetépve, Betépve...), hát itt volt az ideje végre egyet az amfetaminról is csinálni. Mondjuk realitás tekintetében úgy középszerû, minden más elhanyagolható. A vizuális effektusok abszolút nincsenek eltalálva szerintem, abszolút nem tükrözik a drog által kiváltott flasht (bár soha nem speedeztem  :rolleyes: ), a történet nem tart sehová, a szereplõkenk semmi funkciójuk. Szóval felejthetõ. Innkább a Rekviem, az hihetetlen jó. Kiváncsi vagyok mikor jutnak el a csavarlazítóig... :)

Pirula

Quote from: NokiLegjobb horror ez Evil Dead 1-2 illetve a 3 a Sötétség serege :lul:.
Én amúgy utálom a horror filmeket még túl kicsi vagyok hozzájuk  :haha: .
Ahh igen! Vico horrorfilmek! :jee::haha: Nekünk megvan az Erdei fantom (The Burning) címû remekmû, eredeti citromsárga videókazettán. Aki felhõtlen kacagásra vágyik annak feltétlenül ajánlom. Komolyan a szinkron, meg az effektek... :lol:

Xipe

Quote from: Manuegy drogos film a sok közül. Már volt film a heroinról (Rekviem egy álomért, Egy kosaras naplója, Trainspotting), meg a spangliról számtalan (Félbetépve, Betépve...), hát itt volt az ideje végre egyet az amfetaminról is csinálni. Mondjuk realitás tekintetében úgy középszerû, minden más elhanyagolható. A vizuális effektusok abszolút nincsenek eltalálva szerintem, abszolút nem tükrözik a drog által kiváltott flasht (bár soha nem speedeztem  :rolleyes: ), a történet nem tart sehová, a szereplõkenk semmi funkciójuk. Szóval felejthetõ. Innkább a Rekviem, az hihetetlen jó. Kiváncsi vagyok mikor jutnak el a csavarlazítóig... :)


esetleg ajamlom neked a Sorted es Groove c filmeket.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Damnatus

Hali!

Megnéztem a 2001 - Ûrodüsszeia filmet, de nem értettem. :(

Xipe

Quote from: DamnatusHali!

Megnéztem a 2001 - Ûrodüsszeia filmet, de nem értettem. :(


add oda, MOOOOOOOOOOOOOOOOOST.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Damnatus

Hali!

DC-rõl szedtem, s csalódottságomban, hogy nem értettem letöröltem :(
De ha nagyon kell és pesti vagy, akkor leszedem újra.

Ramiz

Quote from: Xipeadd oda, MOOOOOOOOOOOOOOOOOST.

Jövõ héten Manu elküldni dvd-n, azt majd le tudom neked írni.

Damnatus: olvasd el a könyvet (Arthur C. Clark). Állítólag a film sokkal jobb, én még csak a könyvet olvastam, de az egyértelmû.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: DamnatusHali!

Megnéztem a 2001 - Ûrodüsszeia filmet, de nem értettem. :(
En azt egyszer vegigneztem, mert vegig akartam nezni, de megegyszer soha. Maradok a konyvnel.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.