Metal, rock és hasonlók...

Started by TurboK, 2004-11-12, 15:13:18

Previous topic - Next topic

Pirula

Quote from: Xipeakkor berelhetnenk kulon villamosjaratokat.
9-10 egyuttest hallgatok altalaban.
Az. Aztán csõdbe menne a Budapest Parádé.

Xipe

Quote from: LythisMint említettem: a példa kedvéért lett felhozva. Nyílván mindenkinek akad, amit nem tart annak. ez van.

"Music is an art, entertainment, or other human activity that involves organized and audible sound, though definitions may vary."
"an artistic form of auditory communication incorporating instrumental or vocal tones in a structured and continuous manner"


infected mushroomban hol az instrument?
de mindegy, ertettem mire akartal kiterni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

Quote from: PirulaAz. Aztán csõdbe menne a Budapest Parádé.

mehet is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Xipejo hat rolad mindig is tudtuk hogy olcson adod magad.
nekem presztizst jelent ha a fel villamos azt hallgatja amit en.
foleg mert en hallgatom olyan hangosan.
:lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul:

nekem elbaszodott fulhallgatom a telefonhoz!!! :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xipe

Quote from: blarke:lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul:

nekem elbaszodott fulhallgatom a telefonhoz!!! :(


telefon telefonalasra valo,nem zenehallgatasra.
olcso mp3 lejatszo elado.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Pirula

Quote from: Xipeinfected mushroomban hol az instrument?
Számítógép az instrument. Meshuggah - Catch 33 dobtémáit is géppel írták és vették fel, meg néhány Dimmu Borgirt is.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Xipetelefon telefonalasra valo,nem zenehallgatasra.
olcso mp3 lejatszo elado.
lolol. ezt letárgyaljuk, 15k karácsonyi ajándék jön egyetemtõl 2 7 múlva, addig max éhezek :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xipe

Quote from: blarkelolol. ezt letárgyaljuk, 15k karácsonyi ajándék jön egyetemtõl 2 7 múlva, addig max éhezek :D


mp3 lejatszo cellukszal mukodik.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

Quote from: PirulaSzámítógép az instrument. Meshuggah - Catch 33 dobtémáit is géppel írták és vették fel, meg néhány Dimmu Borgirt is.


de ott legalabb nem az osszes hangszer geppel programozott.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lt. Simoan Blarke

számítógépes hangzás imho a "zúzást" úgy elcseszi ahogy van. scratch bizonyos mértéken felül szintén => l. LP vs. Jay Z vagy kiahalál feat album. sírnom kellett rajta (azt hittem, Reanimationnál és Meteoránál rosszabbat már nem tolnak...)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xipe

Quote from: blarkeszámítógépes hangzás imho a "zúzást" úgy elcseszi ahogy van. scratch bizonyos mértéken felül szintén => l. LP vs. Jay Z vagy kiahalál feat album. sírnom kellett rajta (azt hittem, Reanimationnál és Meteoránál rosszabbat már nem tolnak...)

kitagadunk a topicbol.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Xipekitagadunk a topicbol.
mert szídom a sz*r "zenét"? ( már emlegetni se szabad? :( )
hm. bleach új openingje elég jó kis metal beütésû cucc. nice. :) (üvöltözni ill. hörögni kezdi a csóka hogy "my flower" japánul... konsztraszt rulez :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xipe

Quote from: blarkemert szídom a sz*r "zenét"? ( már emlegetni se szabad? :( )
hm. bleach új openingje elég jó kis metal beütésû cucc. nice. :) (üvöltözni ill. hörögni kezdi a csóka hogy "my flower" japánul... konsztraszt rulez :D)


mert meghallgatod.
*insert smiley face here*
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Pirula

Quote from: Xipekitagadunk a topicbol.
Emlékszel arra amikor még Linkin Park volt a címe? :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Xipemert meghallgatod.
*insert smiley face here*
nem direkt volt, ez ment fodrásznál... :(:(:(:(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xipe

Quote from: PirulaEmlékszel arra amikor még Linkin Park volt a címe? :D


de jol megvaltoztattattuk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

Quote from: blarkenem direkt volt, ez ment fodrásznál... :(:(:(:(

akkor megbocsatunk, felig.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lythis

A Collision Course sztem nem is album, inkábbcsak egy olyan... õõõ... újbankszámlakelldegyorsan stuff, vagy mi.

 Blarke: jaja, abból lesz a J-Nu-Metal:D
Habár annak a számnak még nincs teljes verziója... Volt szerencsém teljes albumukhoz is, de egészében véve nem ez a mûfaj dominál benne...

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Xipeakkor megbocsatunk, felig.
arigato gosai mazu ^^ majd az egészenben megegyezünk :P
apropó bleach opening. nemtudom ismeritek e, mindenesetre imho megéri meghallgatni. fenn van itt. véleményeteket várom, szerintetek ez megállná a helyét európában?:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaAz. Aztán csõdbe menne a Budapest Parádé.
Hogy menne már végre :rolleyes:

Illetve nem is, ritán látok ennyi barmot egy helyen, itt legalább nem kell õket sokáig keresgélni, egyszerre ki lehetne nyírni a sok prosztó gyökérjét :__devil:

Lythis

Quote from: blarkearigato gosai mazu ^^ majd az egészenben megegyezünk :P
apropó bleach opening. nemtudom ismeritek e, mindenesetre imho megéri meghallgatni. fenn van itt. véleményeteket várom, szerintetek ez megállná a helyét európában?:D
Ez a szám sztem simán. A többi annyira nem biztos. A Groover esetleg még talán de az is elég lightos...(errõl volna szó...)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisEz a szám sztem simán. A többi annyira nem biztos. A Groover esetleg még talán de az is elég lightos...(errõl volna szó...)
hát... nekem ez nem tetszik. de ízlések és sallerek. viszont akkor az opening nem csak szerintem sikerült jól :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Xipe

remelem minel hamarabb elkeszul a Highlander anime es abban valami normalis metal tipusu zenet fognak tolni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lythis

Quote from: blarkehát... nekem ez nem tetszik. de ízlések és sallerek. viszont akkor az opening nem csak szerintem sikerült jól :)
Ezért mondtam h európában esetleg még ez... a többi számuk lightosabb ezeknél...

Pirula

#594
Ha valakinek meglenne ez az album az jelezze nekem mielõbb, mert szeretném letarhálni.
:merci:
edit:
De ez is roppantmód érdekelne. Elsõ keresztény black metal. Az Invert the Inverted Cross számcímen mondjuk dobtam egy hátast. :D

Aephidon

Quote from: Pirula(Mayhem koncert)

Felejtõs, tele vagyok zh-kkal. De azért majd egy beszámoló jöhetne! ;)

Az igazat megvallva, nem sok mindenrõl maradtál le. Szvsz rövid volt, meg kicsit lapos volt az elõadás. A hangzás viszont -- ahogyan az egy Pecsától elvárható -- k. jó volt. Mellesleg viszonylag kevesen voltak, nem volt teltház. Nem ért meg ötezret ez a koncert.

Egyébként sokak számára hatalmas csalódás volt ez a koncert, fõleg a tr00 Mayhem fanoknak, ugyanis azt várták, hogy Csihar leadja az összes számot a De Mysteriis-rõl, és csakis azokat, azonban nem így történt.
Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Mattanja

#596
Quote from: PirulaDe ez is roppantmód érdekelne. Elsõ keresztény black metal. Az Invert the Inverted Cross számcímen mondjuk dobtam egy hátast. :D
Elsõ? Nem tudom, nekem a Graveworm is annak tûnik. És akad még jó pár : http://www.metal-archives.com/
Edit: Bocsánat, nem figyeltem az elsõ album dátumára...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Quote from: AephidonAz igazat megvallva, nem sok mindenrõl maradtál le. Szvsz rövid volt, meg kicsit lapos volt az elõadás. A hangzás viszont -- ahogyan az egy Pecsától elvárható -- k. jó volt. Mellesleg viszonylag kevesen voltak, nem volt teltház. Nem ért meg ötezret ez a koncert.

Egyébként sokak számára hatalmas csalódás volt ez a koncert, fõleg a tr00 Mayhem fanoknak, ugyanis azt várták, hogy Csihar leadja az összes számot a De Mysteriis-rõl, és csakis azokat, azonban nem így történt.
:merci: a beszámolót, megnyugodtam. Jó helye lesz a pénzemnek majd Bolt Throweren. :)
Vortexet is láttad? Õk milyenek voltak?

edit: Tényleg Shiroi, Killswitch Engage hogy tetszik?

Mattanja

#598
Quote from: Pirulaedit: Tényleg Shiroi, Killswitch Engage hogy tetszik?
Még nem hallgattam, Saviour Machine (keresztény doom), és Rhapsody ment mostanában. És persze Manowar.
Mindjárt elkezdem hallgatni... folyamatban ... nem tudom, feltûnt-e neked, hogy mostanában nem hallgatok ilyesmiket, szóval ne lepõdj meg, ha lehúzom...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

tudom hogy nem rock es metal, de Bella Morta nincs veletlenul valakinek?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_