Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Az árnyékok... all over the place... all off... ARGH... my eyes...

Egyébként jah, fanjátékhoz mérten nem rossz.

Moha

Quote from: Liquid Snake on 2009-05-04, 14:58:16
Bal alsó meg Suzumiya genderswap...
Első sor középső meg Komaki Manaka a ToHeart 2-ből.

Tycho

Fallout 3 - Broken Steel:

Drink'n'post félretéve; röviden: kurvajó, elbasztam rá az egész napom! :whoah:

Fazék

Quote from: Tycho on 2009-05-08, 01:10:10
Fallout 3 - Broken Steel:

Drink'n'post félretéve; röviden: kurvajó, elbasztam rá az egész napom! :whoah:
inkább ügyködj egy 4-személyes impossible left4dead játék összehozásán holnapra vagy hétvégére :3x3:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Quote from: Zen on 2009-05-08, 01:15:25
Story summary plox.

Ott kezdődik, hogy végigjátszod az alapjátékot, azaz beindítod végre a PP-t, de már nem meghalsz, hanem kihalásznak onnét, és két héttel később magadhoz térsz a Citadel-ben... És segítesz a BoS-nak a vizet szállító karavánok célba juttatásában, a víz elosztásával meg a fosztogatókkal bánsz el, illetve levadászod a maradék Enclave központokat...

-új questek, fő és mellék egyaránt
-Lvl cap 30, új perkekkel, stb
-új fajta ghoul, skorpió, szupermutáns, meg még ez az, állítólag mind elég durva, deathclaw szintű, de eddig a supermutant overlordot fogtam ki... igaz kicsit nehezebben halt meg mint egy vertibird, de a vengeance elég durván aprít azt is tegyük hozzá :hehe:
-új itemek
-új map rész és módosított Capital Wasteland részek is vannak (új belsőterek, bódék itt ott, stb élvezetes a régi térképen újra körbejárkálni :D)

Szép munka, bár ez most nekem is lefagyogatós, de hát nem lep meg...

Zen

Thx, de ezt az általam linkelt videóból mind le tudtam szűrni. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Quote from: Zen on 2009-05-08, 14:40:55
Thx, de ezt az általam linkelt videóból mind le tudtam szűrni. :D
:fuk-u:

Ez egy szaros DLC, annyi mint a trailerben elmondottak, ha meg a teljes sztori kell ott a Vault Wiki.
Tanulj meg kérdezni. :__devil:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Bővebben kell?
Akkor kibővíteném: levadászod a maradék enclave központokat: betörsz egy utolsó nagyobb enclave bunkerbe, rájössz, hogy van egy másik fő bázisuk, ahol a vertibirdek laknak és azt is szétlövöd. Ezzel teljes a summary, ha többet írok, az walkthrough. :facepalm:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Raggie

#4721
Half-Life 2
Nna befelyeztem. Nem olyan jó a szotija, mint az egynek de maga a játék nagyon tetszett. Hard-on játszva néhol rendesen megizzasztott (az AI kegyetlen jó), ami mostanában kevés FPS-nek sikerül nálam, uh ez is plusz pont. És meglepően jó a grafikája ha mindent maxra tol az ember. El is felejtettem, hogy csomó olyan effektet beletoltak a Valve-os srácok akkor, amit mai játékok is simán alkalmaznak. Kicsit sok volt nekem a járművezgetés a közepe felé, más negatívumot nem tudok felhozni.
Mindenkinek ajánlom.

Gravity gun RULZ! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Fazék

Fallout 3

épp most fogom rávetni magam a kézikönyvre, de izé, ez most komoly, hogy tényleg végig kell sétáljak az egész játékon ezzel a csigatempóval?  :zomg:
még az általa futásnak bélyegzett helyváltoztatás is egy beteg tehén sebességére hajaz leginkább  :wtf:

persze valószínűleg én vagyok csak a béna, hogy még nem találtam meg a térképen kijelölöd és odamegy gyorsan megoldást, de van bennem egy enyhe félsz, hogy tényleg így kell végigmennem a játékon...

Draconire

A még fel nem derített terepre nem tudsz "gyorsutazni", csak ha valaki odavisz, de a már felderített helyekre lehet.

Tycho

A felderített hely úgy értendő, hogy ha voltál Megatonban, akkor a térképen Megaton ikonjára kattintva bármikor odautazhatsz... kivéve a föld alól, vagy harc közben, vagy belső térből.... Amúgy a legpoénabb cuccokat én gyaloglás közben találtam. De miután bejártam a map majd' 100%át, már én is csak gyorsutazok. ;)

Fazék

#4727
Quote from: Draconire on 2009-05-17, 16:32:04
A még fel nem derített terepre nem tudsz "gyorsutazni", csak ha valaki odavisz, de a már felderített helyekre lehet.
ok, ez is valami, thx.
az agility képesség befolyásolja a mozgási sebességet, vagy tényleg a jelenlegi az a max mozgási sebesség, aminek birtokában leszek egész játék során?

szerk: az első aki azzal jön, hogy de ez így reális, ezzel a mozgási, felderítési sebességgel, az innentől hivatalosan is viselheti a gaylord címet.

Kuroi Tenshi

#4728
Quote from: Draconire on 2009-05-17, 16:32:04
felderített helyek

Kicsit pontosítanék / egyértelműsítenék:
felfedezett, megnevezett helyekre. Tehát névvel rendelkező
helyre, amit már egyszer gyalog megtaláltál, tudsz gyorsutazni,
de pl. attól kicsivel arrébb puszta közepébe nem -- néha egy
szép kis tűzpárbaj közepén, vagy a vérdíjadra éhes Talon
mercek között találod magad... A gyaloglás biztosabb módszer
:haha:
A térképen kattints rá egy ismert (tehát nem keresztbe áthúzott
négyszöggel jelölt) helyre, és megkérdezi, hogy Do you want to
travel to ...?

sz: oh, le vagyok kissé maradva...

Az Agility asszem befolyásolja a mozgási sebességet, de hát
azt úgyis érdemes egyből 8-9-ről indítani (AP AP AP!), majd
az Agility bábut megkeresni ;)

Tycho

Quote from: Fazék on 2009-05-17, 16:37:34
Quote from: Draconire on 2009-05-17, 16:32:04
A még fel nem derített terepre nem tudsz "gyorsutazni", csak ha valaki odavisz, de a már felderített helyekre lehet.
ok, ez is valami, thx.
az agility képesség befolyásolja a mozgási sebességet, vagy tényleg a jelenlegi az a max mozgási sebesség, aminek birtokában leszek egész játék során?

szerk: az első aki azzal jön, hogy de ez így reális, ezzel a mozgási, felderítési sebességgel, az innentől hivatalosan is viselheti a gaylord címet.

Asszem befolyásolja, meg az equipment is. Amúgy meg elég lassú, de közben az ember legalább ehet sütit, stb... Mellesleg nekem mindig jött valami encounter, vagy legalább valami megtámadott, szóval nem nagyon találtam unalmasnak... Nameg alien blaster, és hasonlók akadnak a kezed ügyébe így haladva, mert ezek nem térképen jelölt helyen vannak soha.

Fazék

még egy ismert helyet se találtam, alig játszottam egy fél órát a vault-on kívül, annyi hogy elindultam át a vault-tól a szétrombolt hídon, csak érdekelt, hogy pontosan hogyan fog ez folyni. thx :)

Kuroi Tenshi

A felfedezgetés is jó, de érdemes a hinteket (Overseer szobájában
a feljegyzések Megatonról, stb) követni, mert különben kicsit
szenvedős lesz (a szétrombolt hídon egy sniper is fog várni, ami
alacsony szinten és sniper-puska nélkül szivatós lesz; na meg
az összeszedett cuccokat eladni, más cuccokat venni, küldetéseket
szerezni, stb, szintén jó hely Megaton ;) )

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-05-17, 17:00:54
A felfedezgetés is jó, de érdemes a hinteket (Overseer szobájában
a feljegyzések Megatonról, stb) követni, mert különben kicsit
szenvedős lesz (a szétrombolt hídon egy sniper is fog várni, ami
alacsony szinten és sniper-puska nélkül szivatós lesz; na meg
az összeszedett cuccokat eladni, más cuccokat venni, küldetéseket
szerezni, stb, szintén jó hely Megaton ;) )
ja, sniper-en enyhén meglepődtem. úgy látszik valamit elbénázott, mert simán leküzdöttem egy 10mm-essel, majd sniper-t használva a pyro se volt egy nagy ellenfél :)
de ezen kis kitérő után most már tényleg bemegyek megaton-ba, hogy történjen is valami :)

Zen

Quote from: Tycho on 2009-05-17, 16:45:24
Quote from: Fazék on 2009-05-17, 16:37:34
az agility képesség befolyásolja a mozgási sebességet, vagy tényleg a jelenlegi az a max mozgási sebesség, aminek birtokában leszek egész játék során?
Asszem befolyásolja, meg az equipment is.
New Vegas fórumon sírnak h állítsák be h befolyásolja, (meg azért is h ne), uh azt mondanám h nem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Ne is befolyásolja... Utálom ha egy játékban nem vihetek magammal minden szemetet amit csak akarok. :)

Zen

Wut? Nigga, mozgási sebesség a téma, nem teherbírás. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

#4736
Quote from: Zen on 2009-05-17, 20:36:57
Wut? Nigga, mozgási sebesség a téma, nem teherbírás. :D
Azt értem, de én gyorsan szeretek szaladni a szemétdombommal a hátamon. :Kiraly:

Szerk.: Vagy az equipment-et csak a viselt cuccokra értitek? Azt hittem arról van szó hogy mondjuk x kilónként y %-ot lassul a karakter, vagy ilyesmi. :)

Zen

Agility általáli krónikus sebességváltozás, a la Lionheart. Also, viselt tárgyak nem tudom hogyan növelnének sebességet, de mind1.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-05-17, 20:45:45
Also, viselt tárgyak nem tudom hogyan növelnének sebességet, de mind1.
:facepalm:
A viselt tárgyak nem növelik a sebességet, hanem csökkentik. Nehezebb páncél->lassabb mozgás.
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-05-17, 20:49:19
Quote from: Zen on 2009-05-17, 20:45:45
Also, viselt tárgyak nem tudom hogyan növelnének sebességet, de mind1.
:facepalm:
A viselt tárgyak nem növelik a sebességet, hanem csökkentik. Nehezebb páncél->lassabb mozgás.
Szövegértés megint 1-es.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1