Main Menu

eBay

Started by .Attila, 2004-11-28, 16:12:12

Previous topic - Next topic

Marfy

Quote from: MohaLenne esetleg kedve valakinek közösben megbótolni ezt a készletet? Egyben sajna elég drága, de leosztva már nem volna olyan sok egy figura ára. Az eladó elég megbízhatónak tûnik (100% positive feedback), ja és a tartózkodási helye sem mellékes ;)

Trivi, Feldin, többiek?
Hát én benne lennék de nem teccenek a figurák túl gyenge a kidolgozásuk :(.
Ha találsz valami szépet szólj!

.Attila

A figurák minõségével nekem is bajom van, emiatt én ebbõl ki is maradnék.

Moha

Quote from: NokiHa találsz valami szépet szólj!
A multkor láttam ezt, de sajnos elvitték elõlem. :beken:
Mostanában meg csak gyengébb kinézetûek/minõségûek vannak.
De ha találok érdekes darabokat, mindenképpen bepostolom.

Feldin

Quote from: MohaA multkor láttam ezt, de sajnos elvitték elõlem. :beken:
Mostanában meg csak gyengébb kinézetûek/minõségûek vannak.
De ha találok érdekes darabokat, mindenképpen bepostolom.
OK!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moha

Hello!

Szerintetek mennyire megbízható ennek az eladója? Hamarosan lejár, még nincs rá licit és nem lenne drága sem. Csak a Hong Kong tart kicsit vissza. Mint mondtok rá?

.Attila

Egy plüssbabáról van szó, nem hiszem, hogy igazán definiálni lehet a hamis-valódit. Persze ha a Love Hina jogtulajdonosa nem adott rá engedélyt, akkor hamisítvány, de nem hiszem, hogy ez számít, attól még ugyanúgy néz ki.
Hogy tényleg így néz-e ki a valóságban, erre még csak tippem sincs, de azért nem hinném, hogy így ver át.
A lényeg: ezt most neked kell eldöntened.

Moha

Fõleg Feldin és Noki figyelmébe: találtam egy Tomo  és egy Yuzuki  figurát. Mindkettõ tûrhetõ áron.

Marfy

#37
Kinéztem magamnak ezt  a figurát de nem tudum hogy ez kb mekkora lehet?
Edit: Shadowolf nem érdekel egy ilyen biztos jól állna ;).

.Attila

Amikor tûrhetõ árakról beszéltek, akkor a postaköltséget is beleszámoljátok? ;)
Mert az is min. $16, azaz duplaannyi, mint a Tomo figura, így annak az ára már nem $8, hanem $24 lenne. Sõt, nem "csak" $24, hanem 24 + a BidPay költség, ami ekkora összegnél szerintem $2-3, úgyhogy min. $26-ba kerül az a Tomo figura. És lehet, hogy kevés postaköltséggel számoltam ;)

Moha

Sajna a nemzetközi postaköltséget ritkán írják oda, de nem feltétlenül kerül sokba. Nekem a kitsune plüsst 6 dolcsiért küldik, és pl. láttam egy Naru figurát, amire csak 5 dolcsi a nemzetközi postaköltség. Persze nekem is volt olyan, hogy egy 10 dolcsis figuránál rákérdeztem a postaköltségre, és lehidaltam, mikor közölte, hogy 25 dolcsi lenne...
Ki kell fogni, de lehet néha jókat találni. És amúgy most érdemes rendelni, mert a dollár ára valahol kétéltû állat hátsója alatt van. ;)

Noki: amit kinéztél Chii baba: a képnél ki van írva, hogy 6" magas (kb 15 cm) Ja, és ugyanaz az eladó, akitõl én a Kitsune babát vettem. Ha érdekelne, beszéljük meg PM-ben.

Feldin

Quote from: TriviAmikor tûrhetõ árakról beszéltek, akkor a postaköltséget is beleszámoljátok? ;)
Mert az is min. $16, azaz duplaannyi, mint a Tomo figura, így annak az ára már nem $8, hanem $24 lenne. Sõt, nem "csak" $24, hanem 24 + a BidPay költség, ami ekkora összegnél szerintem $2-3, úgyhogy min. $26-ba kerül az a Tomo figura. És lehet, hogy kevés postaköltséggel számoltam ;)
És nem is szép! :( De köszi hogy szóltál.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: NokiEdit: Shadowolf nem érdekel egy ilyen biztos jól állna ;).

Köszi, de ez így magában nem igazán hoz lázba. :) Meg amúgyis: az én alkatommal max Chouji lehetnék. :D

Marfy

Quote from: FeldinÉs nem is szép! :( De köszi hogy szóltál.
És ehhez  mit szólsz szerintem tök ari lehet megondolok egy ilyet is csak bírja a pénztárcám :D.
Nem is olyan drága sõt, és még a mérete is kb 23 cm igaz nem valami nagy de ettõl általában csak kisebbek vannak.
Ezek is jók szvsz:
Chiyo-chan
Osaka   Moha ez hogy teccik?
Kagura
 Sakaki

Moha

Quote from: NokiOsaka   Moha ez hogy teccik?
Ezt már láttam. Nem rossz, és nem is lenne olyan  húzós az ára. De ez az eladó tette fel a multkor azt az ülõ Osaka plüsst, ami ráadásul 30cm-es volt. Igaz, az mindennel együtt vagy 7500 lett volna, ez meg csak 3 ruppó.
Én egyelõre várok. De köszi, hogy szóltál. Ha lesz még valami, postold be.

.Attila

Nekem az ilyen babákkal az a bajom, hogy nagyfejûek, nagyon aranyosra akarták csinálni. Engem csak olyan bábú érdekel, ami minél jobban hasonlít az anime-beli karakterre.

Moha

A sima gashapon figuráknál szerintem is az a lényeg, hogy hasonlítson a szereplõre. Pl Shinobu-bõl elég eb*xottakat szoktak árulni, nem láttam még igazán jót.
Viszont szvsz ezek a plüssök így jók, ahogy vannak.

Feldin

Ezeknek a haja nem tetszik... Meg valahogy az összhatás.
Az az Osaka (a Moha féle) olyan "életszagú" volt...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Marfy

#47
Keitaro
Mutsumi
Naru
Tama  - bár itt nem értem miért rózsaszín a páncélja.
Edit:  De cuki!

Moha

Hello,

Gondoltam bepostolom, hátha érdekel valakit egy viszonylag olcsó Chiyo-chan  plüss. Nem sokára lejár, 5 dolcsi az ára + 6 dollár posta.

Ramiz

Ahol az van írva a PayPal-os fizetésen kívül, hogy "Other - See Payment Instructions for payment methods accepted", ott lehet Money Order-rel rendelni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizAhol az van írva a PayPal-os fizetésen kívül, hogy "Other - See Payment Instructions for payment methods accepted", ott lehet Money Order-rel rendelni?
Nem, a money ordert ugyanúgy ki szokták írni, mint a paypalt.

Moha

Quote from: RamizAhol az van írva a PayPal-os fizetésen kívül, hogy "Other - See Payment Instructions for payment methods accepted", ott lehet Money Order-rel rendelni?
Ez csak azt jelenti, hogy az illetõ a leírásban részletezi a fizetési módokat. Ált. legtöbben leírják részletesen, hogy mivel fizethetsz.
Amúgy ez az eladó speciel elfogadja a BidPay-t, amit mi tudunk használni, ezért is raktam be, hátha valaki kap az alkalmon.

.Attila

Kinéztem magamnak pár cuccot megint:
Shadow Hearts (elsõ rész)
Xenosaga
Xenosaga II

Mind PS2 játék.

A Shadow Hearts csak buyout-on van, úgyhogy meg is vettem, és kipróbáltam a paypalt. 20 perc alatt regisztráció, meg minden szar, és ki is fizettem.
Money orderrel meg napokig tart.

Fazék

kérdés: Civ4 Warlords vételen gondolkodom éppen és kicsit soknak érzem magyar petákban a 8k-t érte. alapjátékért még csak kipengettem azt az 5k-t de ezen már spórolnék. és ekkor föltévelyedtem ebay-re, ahol is olllanféle csodálatos ajánlatokkal bombáznak, mint EZ.
szóval ha lenne ebay account-om és bizalmam ebben a " AUTHENTIC GAME STORE SHOP, Thailand "-ben, akkor gondolkodás nélkül rákattintanék a buy now gombra :D

kérdés: vajon mit csinál ez a bolt és honnan tud ennyi játékot ilyen marhajó áron árulni? helyben gyártják és hamisítvány? vagy ez tényleg eredeti és ilyen jó áron szerzi? hogy működik ez kedves ebay vásárlók? :)

mert ha megbízhatok ebben az eladóban, akkor egy ebay account-ot létrehozni már nem olyan nagy ördöngösség, megejteném ilyen árakért :) egyben kapásból mellécsapnék azt hiszem egy dreamfall-t is :D

motifator

99.8% positive feedback, összesen 1744 vásárlótól. Szerintem ez már több, mint megbízható.
De itt megnézheted, hogy konkrétan mit írnak róla.
Ha nekem kéne ez a játék, és ez tényleg annyira jó ár még postaköltséggel együtt is, én megvenném.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Fazék

Quote from: motifator on 2007-04-01, 23:13:27
99.8% positive feedback, összesen 1744 vásárlótól. Szerintem ez már több, mint megbízható.
De itt megnézheted, hogy konkrétan mit írnak róla.
Ha nekem kéne ez a játék, és ez tényleg annyira jó ár még postaköltséggel együtt is, én megvenném.
igen, szóval megbízhatónak tűnik, csak annyira fura, hogy ilyen jó áron tudja adni... kíváncsi lennék rá hogyan csinálja  :3x3: :D

na mindegy, akkor beindítom a folyamatot, hogy legyen egy ebay account-om, mert az nem lehet hogy én ne rendeljek ettől a jóembertől :)

(azt hiszem az a 2 rendelési tétel lesz vagy 3-4-5 is simán... :redface: )

Kuroi Tenshi

Nekem úgy tűnik, hogy ez simán csak egy olcsóbb kiadás.
Ezt idehaza is művelik: miután a játék már elmúlik 1-2 éves,
akkor megjelennek ilyen "Bestseller" meg énnemtudommilyen
kiadású verziói, csökkentett áron. Ezekhez már nem tartozik
manual meg akármi, csak egy cd/dvd és egy kulcs van hozzá.

Amúgy:
game ł7 + szállítás ł7 + biztosítás ł1 = ł15 @365 = 5475 HUF.
Sztem ez egy idő után itt is esni fog árban, és eléri ezt a
szintet.

Fazék

#57
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-01, 23:40:05
Nekem úgy tűnik, hogy ez simán csak egy olcsóbb kiadás.
Ezt idehaza is művelik: miután a játék már elmúlik 1-2 éves,
akkor megjelennek ilyen "Bestseller" meg énnemtudommilyen
kiadású verziói, csökkentett áron. Ezekhez már nem tartozik
manual meg akármi, csak egy cd/dvd és egy kulcs van hozzá.

Amúgy:
game ł7 + szállítás ł7 + biztosítás ł1 = ł15 @365 = 5475 HUF.
Sztem ez egy idő után itt is esni fog árban, és eléri ezt a
szintet.
de pl dreamfall-t máshonnan nehezen szerzek ilyen áron, és broken sword: angel of death játék is 8-10k máshonnan beszerezve még egy jó ideig... sajnos úgy vettem észre, hogy a kalandjátékok árai nem igazán hajlandóak zuhanni :(

valamiért vaksi vagyok és eddig nem szúrtam ki, hogy egyik játékhoz sem tartozik manual... mondjuk anélkül még megvagyok. még kitalálom mit akarok :)

ha az a rohadt átkozott magyar posta nem nyúlná le a cuccok felét, és az amazon szállítana játékprogramokat magyarországra, akkor nem kéne ilyen vacak alternatív forrásokhoz folyamodnom :Eztneked:

pl szívem belefájdul hogy milyen jó áron lehet amazon-ról psychonauts-ot rendelni, magyar boltokban meg rohadt 10k-t van pofájuk elkérni még ma is egy 2 éves játékért...

Member

Nem akarok beleszólni, de nekünk eddig semmit sem nyúlt le a magyar posta (mondjuk Kira ajándéka durván késik) és egyáltalán nem tartom hülyeségnek az eBay-t, a legtöbb bolt olcsóbban adja ott a DVD-t, mint amúgy. :)

Kuroi Tenshi

Hja, sajnos Abszurdisztánban minden lehetséges.
Tetejébe még le is "mocskos tolvaj kalóz!"-oznak is minket,
ha nem vagyunk hajlandóak feleakkora jövedelem mellett
duplaannyit fizetni érte ::)

Ha valamiknél ekkora különbség van, és tényleg megbízhatónak
tűnik az eladó, nem hamisított cuccokkal, akkor próbáld meg :)