Main Menu

Fotopic

Started by Feldin, 2004-11-29, 12:24:12

Previous topic - Next topic

Baldy

Quote from: katzVoltam a Honvédelem napján. Készült pár érdekes foto és most végre vettem a fáradságot, h felrakjam õket. Ha igény van rá, lesz több is. A többit megtaláljátok az Önarcképben meg a Nagyon LOLban:

StG-44...
...szétszedve
Tommy gun
A nyers erõ megtestesítõje: KRAZ

Mikor volt a Honvédelem napja? :O
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

katz

Quote from: BaldyMikor volt a Honvédelem napja? :O
2 hete. május 21.-én

Baldy

Quote from: katz2 hete. május 21.-én

Na majd máskor igyekszem informáltabb lenni, és akkor nem maradok le ilyenrõl :)
Köszi :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

RE@L

Üdv all!!
Úgy nézem talán bevesz pár képet belõlük ez a topic ^^
Budapesthez közel vannak, ha kell beviszem õket 5 en vannak oltást kapnak ha minden igaz, csak gazdi kéne nekik igyen vannak. Sry a reklámért :o
(!Nemkamu!)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

RE@L

Köv adag:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

RE@L

Végül az utolsó 1 :

Ha szeretne valaki 1 et: írjon mailt!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Cobra

Nem attach-olunk képeket, rakd be a galériába és onnan linkeld!  :comp:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

RE@L

Sry:o :( , tehát tõcsem fel vhova és csupán linkeket?

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Mattanja

Quote from: RE@LSry:o :( , tehát tõcsem fel vhova és csupán linkeket?
Pontosan. Aztán pedig töröld légyszíves az elõzõ 3 postodat, ok? :merci:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: ignusKicsit félresikerült eper... bár lehet hogy ez a normális és a többi a defektes?

Epej
Paradicsom másképp  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

RE@L

Tessék ittvannak a cicás képek végre: pm rám ha szeretnétek gazdik lenni ^^
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10

Ezek lennének azok (kicsit már megnõttek és nemlehet bírni velük, teli vannak energiával ujjaimat már szétrágták =) )

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Felpakoltam pár képet, amit az erdélyi kiránduláson készítettem. Íme!

katz

Quote from: MohaFelpakoltam pár képet, amit az erdélyi kiránduláson készítettem. Íme!
Szép képek és vicces location  :jee:

Djinn

Torta 1 Ez nekünk készült. Életünk elsõ közös Porsche-ja. Reméljük egyszer lesz igazi is  :rolleyes:
Torta 2 Ez pedig a tesóméknak, mivel Ausztráliában nem kapható eme mennyei csemege és nagyon hiányzik nekik...  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Jó kis torták. :) Gondolom fincsi is volt...

.Attila

Quote from: DjinnTorta 1 Ez nekünk készült. Életünk elsõ közös Porsche-ja. Reméljük egyszer lesz igazi is  :rolleyes:
Aha, szóval akkor téged említgetünk olyan sokszor! :)

Djinn

"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

Akkor maradok szingli. :D

Baldy

Quote from: DamnatusAkkor maradok szingli. :D

Detto  :eeek:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Suszi

Hali.
Nem tudnátok nekem segiteni?
Olyan fényképet keresek, ami egy nagyvárost ábrázol éjszaka a naplementében.
Fontos lenne.
Köszi :)

Baldy

Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Suszi

:merci: Kicsit sötétebbre gondoltam, de lehet, h tudok rajta kicsit alakitani photoshoppal. Azért köszi

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((


kisvirag

#175
Nemigen tudtam eldönteni, hova postoljam, de talán itt van a legjobb helye

Szerintem rendkivül érdekes, és aki egy kicsit ért a fotózáshoz is, duplán fogja értékelni

Chernobil, the ghost town

Figyelem! mivel elég lama módon vannak a képek bepostolva a fenti címen, fõleg a lassabb gépeket igen megakaszthatja! Ennek ellenére érdemes megvárni, mig betöltõdik :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

#176
Quote from: kisviragNemigen tudtam eldönteni, hova postoljam, de talán itt van a legjobb helye

Szerintem rendkivül érdekes, és aki egy kicsit ért a fotózáshoz is, duplán fogja értékelni

Chernobil, the lost city
Nagyon jó képek. Ide már évek óta el akarok jutni, valahogy az ilyesmi mindíg vonzott. Viszont azt hiszem, hogy a képek nagy része nem Chernobyl, hanem a mellette lévõ város, Pripyat.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

#177
Quote from: kisviragChernobil, the ghost town
Hmmm, érdekes és súlyos képek! Ráadásul én meg pont a Tangerine Dream - Creation c. eléggé sejtelmes zenéjét hallgattam mellette...
Lehet, hogy erre még egy klippet is csinálok.

animoni

Quote from: BaldyEz megfelel?
http://www.enlightphoto.com/webpages/trav1/Trav110.jpg
Szép kép!
Árad belõle a romantika!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Kuroi Tenshi

Quote from: animoniSzép kép!
Árad belõle a romantika!
Ja. csak kár, hogy a gombafelhõ már alig fért bele  :haha:

Komolyabban: tényleg szép, bár láttam már vadabb színû naplementét is...