Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Assassin

Quote from: BonciÖöö... muszáj? :) Ha nagyon kell, megnézem :)

Tedd meg pls,pls,pls.  :D  Köszi.
" There is no sin to know their sins."

Fazék

Jelenleg úgy néz ki biztosan hozok 2 embert, de lehet hogy hármat, szóval legyen vetítés, vagy irgum-burgum! :)

.Attila

Quote from: AssassinTedd meg pls,pls,pls.  :D  Köszi.
Õszintén szólva kedvem és idõm sincs a részletes elemzéshez, azaz ha blödségek vannak benne, akkor azt nem fogom észrevenni, csak az idõzítést nézem meg.

death_scythe

Hali!!
Akkor jönnék vetítésre.Még hozom három haveromat is akiket  különbözõ eszközökkel(fenyegetés, lefizetés stb) sikerült rávennem hogy eljöjjenek.Kb 5 körül jelennénk meg.Kit kell keresni majd?Mert  gondolom nem csak a vetítésre jövõk lesznek ott vagy igen?Ha ne adj Isten mégis elmarad dobjatok majd föl egy postot létszi, de ha lehet ne fél ötkor.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

.Attila

Quote from: death_scytheHali!!
Akkor jönnék vetítésre.Még hozom három haveromat is akiket  különbözõ eszközökkel(fenyegetés, lefizetés stb) sikerült rávennem hogy eljöjjenek.Kb 5 körül jelennénk meg.Kit kell keresni majd?Mert  gondolom nem csak a vetítésre jövõk lesznek ott vagy igen?Ha ne adj Isten mégis elmarad dobjatok majd föl egy postot létszi, de ha lehet ne fél ötkor.
Post fel lesz dobva, ha elmarad.
Engem könnyen meg lehet majd találni, ugyanis én fogom lejátszani az anime-t.

HVp213

Quote from: BonciÕszintén szólva kedvem és idõm sincs a részletes elemzéshez, azaz ha blödségek vannak benne, akkor azt nem fogom észrevenni, csak az idõzítést nézem meg.
LÚÚÚSTAAAA :p (BOCS csak már rég nem szótam be senkinek....) :lazza:
Most is jönnék ha ezekután is lehet!  :rolleyes:  Attila??? :3x3:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

most hétvégén nem érek, nem leszek meeten.
Jövõ héten lesz vmi?

Assassin

Quote from: BonciÕszintén szólva kedvem és idõm sincs a részletes elemzéshez, azaz ha blödségek vannak benne, akkor azt nem fogom észrevenni, csak az idõzítést nézem meg.

Tökéletes.:) Köszönöm.

HVp213: neked meg eszedbe se jusson nem jönni  :D
" There is no sin to know their sins."

HVp213

Quote from: AssassinHVp213: neked meg eszedbe se jusson nem jönni  :D
HÛÛÛÛ! Be lettem fenyegetve most akkor? (kipróbálom milyen az Assassin féle retorzió :rolleyes:  :lazza:  :__devil:  :haha: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

Quote from: HVp213LÚÚÚSTAAAA :p (BOCS csak már rég nem szótam be senkinek....) :lazza:
Most is jönnék ha ezekután is lehet!  :rolleyes:  Attila??? :3x3:
AAAAAAAAZZZZZZZ ;)
Quotekipróbálom milyen az Assassin féle retorzió
Idézd fel a GB-s aláírásod :__devil:

HVp213

Quote from: BonciAAAAAAAAZZZZZZZ ;)
:tezsvir:  TESÓ!!! (ha megengeded)
Quote from: BonciIdézd fel a GB-s aláírásod :__devil:
JUJJJ! Akkor ezt kipróbáljuk! Kell a tapasztalat! :p (megtudom mennyit bír az emberi koponya tûsarkúval való erõs konflontáció után)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Assassin

Quote from: HVp213HÛÛÛÛ! Be lettem fenyegetve most akkor? (kipróbálom milyen az Assassin féle retorzió :rolleyes:  :lazza:  :__devil:  :haha: )

Ehm :ejnye: , na csak ne tessék kihúzni a gyufát. :lul:

Quote from: BonciIdézd fel a GB-s aláírásod  :__devil:

Ez nagyon jó volt :haha:
" There is no sin to know their sins."

HVp213

Quote from: AssassinEhm :ejnye: , na csak ne tessék kihúzni a gyufát.
He??? (I'm  :lame: ) A gyufa csak kihúzva ér valamit... nem? :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213He??? (I'm  :lame: ) A gyufa csak kihúzva ér valamit... nem? :rolleyes:
Te nem vagy semmi! Elõször összebalhézol két meetessel(köztük Bonci-val :D ), majd meg odakéredszkecc*. Ki fignak nyírni! :D  :__devil:
________
*:ez jó kis szó tetszik!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Ááá, nem. Ha meglátják, élõben milyen nyuszi, nem bántják. :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Quote from: Raggie GordonTe nem vagy semmi! Elõször összebalhézol két meetessel(köztük Bonci-val :D ), majd meg odakéredszkecc*. Ki fignak nyírni! :D  :__devil:
Mint már egyszer mondtam: "Szeretem a kihívást..."
Quote from: RamizÁáá, nem. Ha meglátják, élõben milyen nyuszi, nem bántják. :hehe:
Neked meg hallgass a neved Zimar! :__devil:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213Neked meg hallgass a neved Zimar! :__devil:
Akkor is, legalább nagyjából egységesen viselkedek! :hehe: Szóval érted, mit akarok mondani, ugye? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

#1247
Quote from: RamizAkkor is, legalább nagyjából egységesen viselkedek! :hehe: Szóval érted, mit akarok mondani, ugye? :D
Sejtem... (te mindig a hülyét adod míg én nem :haha: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

Quote from: HVp213Selytem... (te mindig a hülyét adod míg én nem :haha: )
Ehhez képest rosszul írtad a sejtem szót :hehe:

HVp213

Quote from: BonciEhhez képest rosszul írtad a sejtem szót :hehe:
Jóvanna! Te is már csak a helytelenírásomba tudsz belekötni???
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213Sejtem... (te mindig a hülyét adod míg én nem :haha: )
Hát épp ez az! Csak a fórumon és chat-en adod!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Quote from: RamizHát épp ez az! Csak a fórumon és chat-en adod!
Legyek mindenhol hülye?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

#1252
Szóval akik eddig jönnek:

Blimp (+2 ismerõse)
death_scythe (+3 ismerõse)
Assassin (+2 ismerõse)
HvP213
Ramiz
+
MI

Eddig 11-n, szóval meg lesz tartva... De szólok: ha valaki visszamondja, azzal most már ki fogom fizettetni a pénzt...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Assassin

Quote from: BaldySzóval akik eddig jönnek:

Blimp (+2 ismerõse)
death_scythe (+3 ismerõse)
Assassin
HvP213
+
MI

Eddig 11-n, szóval meg lesz tartva... De szólok: ha valaki visszamondja, azzal most már ki fogom fizettetni a pénzt...

Megértettük!! De amikor ki akartam fizetni, mert lekéstem a filmrõl visszautasítottad :hehe:  :lazza:
" There is no sin to know their sins."

HVp213

#1254
Szombat reggel megyünk Balcsira, vasárnap valamikor jövünk haza! Remélem idõbe odaérek :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213Legyek mindenhol hülye?
Szvsz nem erre gondolt, de télleg lehetnél kicsit egységesebb. Vagy itt sem olyan hülye, vagy ott is hülyébb! :hehe: ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: HVp213Legyek mindenhol hülye?
IGEEEEN!!!! :D :hopp:

Baldy: engem is beleszámolhatsz.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Quote from: Raggie GordonSzvsz nem erre gondolt, de télleg lehetnél kicsit egységesebb. Vagy itt sem olyan hülye, vagy ott is hülyébb! :hehe: ;)
Quote from: RamizIGEEEEN!!!! :D :hopp:
Milyen válogatósak egyesek, semmi se jó nekik... Örüljetek annak, hogy megismerkedhettetek velem :jee:

RG: Neked nem Hollandia felé kéne már rónod az utat? :3x3:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213RG: Neked nem Hollandia felé kéne már rónod az utat? :3x3:
Még várunk egy késésben levõ másik családra! Addig meg gondoltam fórumozok egy kicsit! Hadd örüljetek nekem! :D ;)

Edit: de asszem ez az uolsó postjaim eggyike...(csak két hétig, ne reménykedjetek)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonMég várunk egy késésben levõ másik családra! Addig meg gondoltam fórumozok egy kicsit! Hadd örüljetek nekem! :D ;)
Ööö... izé... inkább ülj be az autóba rádiót hallgatni... :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!