Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: RamizÖöö... izé... inkább ülj be az autóba rádiót hallgatni... :hehe:
Nna csá mentem!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Quote from: AssassinTökéletes.:) Köszönöm.
Megnéztem, és az idõzítés jó, és amennyi szöveget olvastam, az egész normális volt.
Viszont megint keveredni fog a magyar és az beégetett angol felirat. És elkerülhetetlen, mert a magyar felirat sokszor több sorba ír, és csak akkor nem fednék egymást, ha a kép közepére vagy tetejére raknám a magyart.

Ramiz

És van, aki ragaszkodik a magyarhoz? Ha nem, lehet angol... Vagy most már ne kavarjak? (Csak a 2 felirat egymáson elég nehezen olvasható.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizÉs van, aki ragaszkodik a magyarhoz? Ha nem, lehet angol... Vagy most már ne kavarjak? (Csak a 2 felirat egymáson elég nehezen olvasható.)
Én sose tartottam igényt magyar feliratra, de gondolni kell azokra, akik számára az angol felirat olvasása nehézkes. Persze ha nincs ilyen, akkor le lehet hagyni.

death_scythe

Nekem meg akik velem jönnek nem fontos a magyar felirat sõt inkább az angolt preferálnánk, de a ha vki magyart szeretne nekünk nem számít.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

HVp213

Madzsart is! :jee:  Hacsak Ramiz nem vállalja Raggie munkáját és forditja le nekem a homályos részeket miközbe szalad az anime fonala:p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Azt nem szívesen tenném. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Assassin

Quote from: BonciÉn sose tartottam igényt magyar feliratra, de gondolni kell azokra, akik számára az angol felirat olvasása nehézkes. Persze ha nincs ilyen, akkor le lehet hagyni.

Kell a felirat, nem nekem, hanem velem jönni fognak 2-en. Ahogy mondod van akinek szüksége van rá, ezt a többiek is vegyék figyelembe...
Köszi:)
" There is no sin to know their sins."

Darkstar

Mi is megyünk Rinnel (ha nem túl késõn jelentkeztünk  :rolleyes: ). A Siriusban lesz?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: DarkstarMi is megyünk Rinnel (ha nem túl késõn jelentkeztünk  :rolleyes: ). A Siriusban lesz?
Sosem késõ. Igen, ott lesz.

Darkstar

Quote from: BonciSosem késõ. Igen, ott lesz.
Akkor mi is ott leszünk!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

Csak sikerül otthon levajazni a dolgot?  :lazza:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

Quote from: HVp213Csak sikerül otthon levajazni a dolgot?  :lazza:

Úgy tûnik igen. (Én ugye elvileg oda és akkor mehetek amikor akarok, de Rinnel ez korántsem így van)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

Legalább megtudom kivel rondítottuk el a FÓRUM-ot tegnap éjjel  :3x3: :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

#1274
Sajnálom, de nem tudunk menni. Anyám jól elkúrta a napomat!  :b+:

Edit: jól összerúgtam a port anyámmal! Sajnálom. A köv. alkalomról viszont jó elölre szeretnék tudni, hogy véletlenül se jusson eszébe semmi.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rin

Quote from: HVp213Legalább megtudom kivel rondítottuk el a FÓRUM-ot tegnap éjjel  :3x3: :haha:
Ha most nem is, de legközelebb biztosan! (Pedig már majdnem sikerült :mad: )

.Attila

Valszeg megint 2 hét múlva lesz. Nekem annyira a mostani film nem tetszett, igaz, nem is volt meg hozzá a hangulatom. Nem azt mondom, hogy rossz, jó volt, de nem volt olyan speciális, különös.

edit: köv. alkalommal megint vmi humorosat nézzünk.

Rin

Kössz, 2 hét múlva mosmtár biztos ott leszünk!

.Attila

Esetleg ez jó lesz? :)
Futari Ecchi
Vagy ez már túllép egy határt? :)

katz

Quote from: BonciEsetleg ez jó lesz? :)
Futari Ecchi
Vagy ez már túllép egy határt? :)
Nem jó. Már láttam. Olyan, mint a Golden Boy, csak ecchibb és nagyságrendekkel kevesebb poén van benne. Közepes szinvonalú anime...

.Attila

Akkor kérek javaslatokat vígjátékokra, 2-3-ás legyen max. Movie, OVA, mind1. FLCL-t lehetõleg ne :) (bár ha minden kötél szakad, felõlem...)

katz

Quote from: BonciAkkor kérek javaslatokat vígjátékokra, 2-3-ás legyen max. Movie, OVA, mind1. FLCL-t lehetõleg ne :) (bár ha minden kötél szakad, felõlem...)
Berserk elsõ pár része :__devil:
Agent Aika :D (GB után simán :lazza: )
Armitage III
Grave of the Fireflies (na, ez ugyse lesz megszvazva)
Ninja Scroll
vagy egy egész napos Love Hina vetítés, reggeltõl késõ estig :haha:
leginkább vmi olyannak örülnék amit még nem láttam, szal nem a fentiek közül egy...


Most hétvégén lesz társas?

Feldin

Quote from: RinKössz, 2 hét múlva mosmtár biztos ott leszünk!
:( kár hogy nem jöttetek!
Na, akkor két hét múlva már biztosra várjuk a családot! Hozzátok a mamát is ha nagyon kötekszik :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Volt sörözés utána, vagy csak beültetek vhova? (Lécci mondjátok azt, hogy nem! Persze most nem értem rá, de ha szóltok elõre, hogy mentek valahova... Grrrr!)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Quote from: RamizVolt sörözés utána, vagy csak beültetek vhova? (Lécci mondjátok azt, hogy nem! Persze most nem értem rá, de ha szóltok elõre, hogy mentek valahova... Grrrr!)

Beültünk Rádai Klubba és söröztünk egy jót, elvoltunk kb. 10-ig :)
Ráadásul engem útközben megállított pár emberke, hogy igyak a borukból... Nem igazán ellenkeztem :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Ööö... az olyannal vigyázni kell... :3x3:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizÖöö... az olyannal vigyázni kell... :3x3:
A tesómnak már semmi nem árt :rolleyes:

Ramiz

Quote from: BonciA tesómnak már semmi nem árt :rolleyes:
:lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Ahhogy elnéztem Baldy-t, õ még a fagyállót is vénásan fogyasztja...   :hehe:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213Ahhogy elnéztem Baldy-t, õ még a fagyállót is vénásan fogyasztja...   :hehe:
Te is ott voltál? Bezzeg velünk nem piálsz??? :3x3: :morci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!