Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

HVp213

#1290
Quote from: RamizTe is ott voltál? Bezzeg velünk nem piálsz??? :3x3: :morci:
Nem velük voltam! Assassin-ékkal mentem :lazza:
(jöhettél volna te is, csak hát eltûntél :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213(csak hát eltûntél :p)
Akkora szerencséd nincsen... :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Quote from: RamizAkkora szerencséd nincsen... :__devil:
Miért merre voltál? Dehát mostmár mindegy errõl a sörözésrõl is lemardtál... :__devil:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Hmmm...
Intravénás fagyálló.... A kedvencem  :lazza:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Quote from: BaldyHmmm...
Intravénás fagyálló.... A kedvencem  :lazza:
Kezdek félni tõled... nem elég, hogy te még azt a kekszet is szereted, de most a fagyálló...
Annyi rád is stimmel abból a bizonyos meghatározásból, hogy "biomassza". :D :__devil: Mindent magadba tudsz olvasztani?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

A következõ találmány fogadni merek a fagyállós keksz lesz tüdõzve... :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213A következõ találmány fogadni merek a fagyállós keksz lesz tüdõzve... :jee:
Igen, és rajtad fogjuk letesztelni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Rin & Darkstar: Ne igérgessétek gyertek (tudom nem rajtatok múllott )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213Rin & Darkstar: Ne igérgessétek gyertek (tudom nem rajtatok múllott )
Akkor minek cseszteted õket? :confused: :3x3:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

death_scythe

Jó volt a film. A haveroknak is tetszett úgyhogy legközelebb is jönnénk vetítésre.Viszont feljebb olvastam hogy felmerült a Ninja Scroll mint kövi film.
PLEASE vmi mást nézzünk majd. Csak azt ne.A múlt héten láttam 3-szor(egyedül,aztán haverokkal, majd az öcsémnek is megmutattam) nincs semmi bajom vele csak hát ha lehetne vmi mást nézni akkor inkább arra szavaznék.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

.Attila

Csak mondjatok vmit, amit nézzünk. Mert eddig nincs semmi.
Felmerült, hogy lehetne filmet is nézni. Tesóm a Tûzvirágokat ajánlotta.

katz

Quote from: BonciCsak mondjatok vmit, amit nézzünk. Mert eddig nincs semmi.
Felmerült, hogy lehetne filmet is nézni. Tesóm a Tûzvirágokat ajánlotta.
Milyen film? Vmi bõvebb infó... Én speciel nem vagyok oda az ázsiai filmmûvészetért


Most hétvégén társas?

.Attila

Quote from: katzMilyen film? Vmi bõvebb infó... Én speciel nem vagyok oda az ázsiai filmmûvészetért.
Ne tõlem kérdezd, nem láttam még, csak annyit tudok, hogy elég népszerû, híres japán film.
De lehet ám anime-t is ajánlani. Nézhetünk CB Movie-t (nekem megvan eredetiben, annyira nem köthetnek bele, és még magyar felirat is van).
Vagy ha gondoljátok, akkor a szûkülõ kínálat miatt esetleg elkezdhetünk sorozatokat is nézni. Ezesetben viszont a sorozat egyszeri kiválasztása hosszú idõre eldönti, mit nézünk, és sajnos aki nem tud eljönni, az kimarad pár részbõl.

katz

Quote from: BonciVagy ha gondoljátok, akkor a szûkülõ kínálat miatt esetleg elkezdhetünk sorozatokat is nézni. Ezesetben viszont a sorozat egyszeri kiválasztása hosszú idõre eldönti, mit nézünk, és sajnos aki nem tud eljönni, az kimarad pár részbõl.
Nézzünk Dragonn Ballt, ott nem veszit senki se semmit, ha lemarad egy vetítésrõl :D

HVp213

Annál 3 vetítéssel se nagyon veszít... :p
Ha sorozat lenne végül akkor Bonci tudja mire szavaznék meg már szerintem mindenki :lazza:  LOVE HINA RULZ! :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Sorozatok vetitésébe semmiképp se mennék bele.
Lévén hogy részben azért is vetitjük a filmeket, hogy a véletlen arra tévedõk is megismerhessék az animéket, és ha kedvük tartja, végignézzék, átha megtetszik nekik. Na most egy sorozatból pár rész nem igazán lenne meggyõzõ...
Szóval részemrõl inkább filmek. És ha nem jut semmilyen anime, vagy ázsiai mûvészfilm az eszetekbe, nézhetünk más nációk által készitett filmeket is...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldySorozatok vetitésébe semmiképp se mennék bele.
Lévén hogy részben azért is vetitjük a filmeket, hogy a véletlen arra tévedõk is megismerhessék az animéket, és ha kedvük tartja, végignézzék, átha megtetszik nekik. Na most egy sorozatból pár rész nem igazán lenne meggyõzõ...
Szóval részemrõl inkább filmek. És ha nem jut semmilyen anime, vagy ázsiai mûvészfilm az eszetekbe, nézhetünk más nációk által készitett filmeket is...
Utóbbikhoz sajnos nekem nem sok kedvem van... de ha másnak van gépe, akkor mindent lehet. Van nekik is DVD lejátszójuk, eredeti filmeket simán le lehet játszani.

Ramiz

Egyetértek Baldy-val.
De hát csak van még szalonképes anime film!
Pl. Lupin-ek... szerintem a Miyazaki-féle nagyon :cool: !
Vagy: Memories, Metropolis.
Vagy: Monty Python vetítés! :hopp:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizMetropolis.
Megvan eredetiben, úgyhogy mehet elvileg.

Cobra

Tényleg ott vannak a Lupin III OVA-k, filmek is, bár azokhoz nem hinném, hogy van magyar felirat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

Quote from: CobraTényleg ott vannak a Lupin III OVA-k, filmek is, bár azokhoz nem hinném, hogy van magyar felirat.

Szerintem a magyar felirat hiánya nem annyira végzetes...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Szerintem se, de mindig van, akinek kell, tehát muszáj magyar feliratot használni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

death_scythe

A Lupin III minket is érdekelne.
Ha estleg késõbb nem találunk filmet próbálkozhatnánk kb 13 részes sorozatokkal. Azokat kb két alkalom alatt meg lehetne nézni(így nem köteleznénk el magunkat túl hosszú idõre egy sorozat mellett) és talán aki a második felére esik be az is ki tudja találni mi történhetett az elsõ fele alatt.
Bár gondolom így azért jelentõsen csökken az élvezett de szerintem még így se lenne olyan rossz.
Persze ez csak egy konstruktív javaslat volt.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Kvikveg

Quote from: BaldySorozatok vetitésébe semmiképp se mennék bele.
Lévén hogy részben azért is vetitjük a filmeket, hogy a véletlen arra tévedõk is megismerhessék az animéket, és ha kedvük tartja, végignézzék, átha megtetszik nekik. Na most egy sorozatból pár rész nem igazán lenne meggyõzõ...
Szóval részemrõl inkább filmek. És ha nem jut semmilyen anime, vagy ázsiai mûvészfilm az eszetekbe, nézhetünk más nációk által készitett filmeket is...
Szerintem nyugodtan lehet sorozatokbol par reszt kivalogatni. Love Hinabol nem gond. De Azumangabol sem. Akit meg erdekel > ftp. Hellsing! Hellsing!  :haha: Cowboy Bebop is mehet nyugodtan. Wolf's Rain ebbol a szempontbol cikisebb, mert nem art tudni, hogy miert is mennek erre-arra. De tulkepp meg az is megoldhato. Midori no Hibi.
Inkabb ez, mint elmenni filmek fele. Baldy, ha megmondod, mennyi ido all rendelkezesre kb - milyen hosszuak voltak az eddigi vetitesek, akkor pl Hellsingbol osszevalogathatok parat. Vagy vki Love Hinabol nehanyat. Vegulis ket ora - kb hat resz, ez figyelemfelkeltonek eleg.

Tenyleg, mikor lesz a legkozelebbi vetites?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: KvikvegTenyleg, mikor lesz a legkozelebbi vetites?
Most vasárnap elméletileg 17:00!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Marmint jovo het vasarnap.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: KvikvegMarmint jovo het vasarnap.
7 perc mulva most vasárnap...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

death_scythe

Argh! tegnap(26-án)volt vetítés? :bruhuhu: Nem most vasárnap (juli 3-án) lett volna?
Valaki írja meg mikor lesz legközelebb vetítés.Please
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Rin

Lehet, hogy félreértettem vmit, de szerintem e hét vasárnapján lesz.